این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

دلایل ضعف قوای جنسی مرد

دلایل ضعف قوای جنسی مرد
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/08/29 نظر 3 بازدید 999

ضعف قوای جنسی مردان با افزایش سن کاملا طبیعی است. همانطورکه توان بدنیتان وقتی پا به سن می گذارید کم می شود، قوای جنسی شما نیز به مرور کاهش پیدا می کند.

ضعف قوای جنسی مردان با افزایش سن کاملا طبیعی است. همانطورکه توان بدنیتان وقتی پا به سن می گذارید کم می شود، قوای جنسی شما نیز به مرور کاهش پیدا می کند. این ضعف توان جنسی در طول سالیان وبه مرور اتفاق می افتد و شما و همسرتان به راحتی با آن کنار می آیید. زیرا همرا با شما همسرتان نیز ا به سن می گذارد و پاسخ های جنسی او نیز به آهستگی کند می شود. در حالیکه در دهه سی زندگی در هفته چندین رابطه را گاهی تجربه می کردید. با ورود به دهه چهل زندگی به هفتگی یک بار و دهه پنجاه زندگی هر دو هفته یک بار نزدیکی می کنید. در دهه شصت رابطه جنسی رضایت بخش شاید به ماهی یکبار برسد. در طی این سالها زن احساس می کند با سرد مزاجی مرد روبرو است و گاهی مرد هم چنین احساسی دارد.

 

علت کم شدن قوای جنسی مرد

 

قوای جنسی مرد شامل دو بخش کامل مجزا است . یک قسمت از توان جنسی مرد مربوط به فعالیت های مغزی و عصبی است . وقسمت دیگر قوای جنسی توان فیزیکی و بدنی است. هر دو بخش عصبی و جسمی باید با هم به طور هماهنگ عمل کنند تا شما احساس شادابی جنسی کنید. قوای جنسی شما در صورتی کاملا برای یک رابطه جنسی موفق آماده است که هم قوای جنسی روانی شما و هم توان جسمی شما اجازه این رابطه را بدهد. مهمترین علت کم شدن قوای جنسی مردان و کاهش میل جنسی مردان و ناتوانی نعوظ ، عدم توازن بین توان جسمی و توان روانی است. در بروز میل جنسی، سیستم عصبی مهم است و در نعوظ و سفتی آلت شما توان جسمی اهمیت دارد. بنابراین در بعضی افراد میل جنسی وجود دارد ولی نعوظ ندارند و در بعضی علیرغم بی میلی جنسی نعوظ صبحگاهی وجود دارد. 

 

تقویت قوای جنسی مرد 

 

تقویت قوای جنسی مرد بسته به سن افراد متفاوت است . ضعف قوای جنسی در دوران جوانی عموما به علت مشکلات روحی و روانی اتفاق می افتد و در سنین میانسالی به علت مشکلات جسمی و روانی و در سنین بالاتر به علت مشکلات جسمی و بدنی به وجود می آید. بنابراین برای تقویت قوای جنسی مرد باید با منشا آن را پیدا کرد. عموما  ضعف قوای جنسی در جوانی ناگهانی ایجاد می شود و در میانسالی به مرور رخ می دهد.  

 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۱۰۰
پاسخسلام دکتر .من 46 سالمه .مشکل دیابت دارم .مدتی هست مشکل پیدا کردم و هنگام سکس زود ارضا میشم .ایا با دارو مشکلم حل میشه؟ یا اینکه بخاطره سنم این مشکل رو دارم؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۲۰۰

عموما دیابت باعث زود انزالی نمی شود . ولی دیابت از دلایل اصلی اختلال نعوظ و کاهش توان جنسی مرد است. با افزایش سن زمان انزال کاهش پیدا می کند. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۱۰۰
پاسخسلام دکتر .من حدود 6 ماه پیش امدم پیش شما ،از اون موقع مشکل جنسیم خیلی عالی شده و با همسرم دیگه مشکلی ندارم.خواستم از حضور شما بابت زحماتتون تشکر کرده باشم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...