این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

ناتوانی جنسی به علت اعتیاد

ناتوانی جنسی به علت اعتیاد
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/06/30 نظر 2 بازدید 672

ناتوانی جنسی به علت های مختلفی بوجود می آید. یکی از علت های ان اعتیاد است. اکثر معتادان ناتوانی جنسی دارند .اگر شما اعتیاد دارید و هنوز دچار ناتوانی جنسی نشده اید باید در انتظار این اختلال در خود باشید. 

ناتوانی جنسی به علت های مختلفی بوجود می آید. یکی از علت های ان اعتیاد است. اکثر معتادان ناتوانی جنسی دارند .اگر شما اعتیاد دارید و هنوز دچار ناتوانی جنسی نشده اید باید در انتظار این اختلال در خود باشید. اعتیاد یه انواع مواد مختلف می تواند شما را به سمت ناتوانی جنسی سوق دهد. شایع ترین علت ناتوانی جنسی به علت اعتیاد ، ناتوانی جنسی به علت تریاک و مواد مشتقه آن مانند شیره است. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که برای افزایش کیفیت رابطه زناشویی از مواد مخدر استفاده می کنید به زودی این لذت زندگی را با ناتوانی جنسی از دست خواهید داد. مهمترین علت ناتوانی نعوظ در افراد بزرگسال ناتوانی جنسی به علت دیابت است و در جوانان اعتیاد مهمترین عامل است. در افرادی که به تازگی ازدواج کرده اند  ناتوانی جنسی در رابطه اول بیشتر اوقات به علت استرس است و دلیل بر اعتیاد نیست . 

ناتوانی جنسی مردان به علت اعتیاد به ماریجوانا 

افرادی که ماریجوانا استفاده می کنند از ابتدا دچار ناتوانی نعوظ نمی شوند بلکه  اول دچار بی میلی جنسی می شوند. پس از مدتی که مرد به روابط جنسی تمایل نداشت به مرور اختلال نعوظ نیز به آن اضافه می شود . از عوارض مصرف ماریجوانا مشکلات روانی در فرد معتاد است .  ناتوانی نعوظ  به علت استرس و افسردگی در اکثر معتادان دیده می شود.  است. اصولا بعد از مدتی معتادان به ماریجوانا بی علاقه گی شدید به رابطه جنسی پیدا می کنند چون به علت ناتوانی نعوظ اعتماد به نفس خود را از دست می دهند .

ناتوانی جنسی با مصرف تریاک و شیره 

اعتیاد به شیره و تریاک به مرور و با افزایش مصرف منجر به ناتوانی جنسی خواهد شد . افرادی که معتاد به تریاک هستند  در ابتدای اعتیاد خود ، در زمان هایی که مواد مصرف می کنند چندان میل جنسی ندارند ولی در صورت محرومیت از مواد احساس برانگیختگی جنسی می کنند. کسانیکه مدت زیادی است که معتاد به تریاک و شیره هستند اغلب زندگی زناشویی نابسامانی دارند و کشمکش های بی پایان جنسی در زندگی های آنان در جریان است. در کسانیکه همزمان با تریاک ، دخانیات نیز استعمال می کنند،  عروق آلت به مرور تنگ شده و در نتیجه ناتوانی جنسی به علت سیگار به وجود می آید. 

ناتوانی جنسی قطعی در معتادان به شیشه

افرای که به شیشه اعتیاد دارند خیلی سریع و طی چند هفته میل و توان نعوظ را با هم از دست می دهند.

 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۰۰۰
پاسخسلام
کشیدن گل بعد چه مدت عوارض جنسی اش ایجاد میشه ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۰۰۰

عوارض جنسی گل کاملا به وضعیت بدنی افراد فرق می کند. ولی به طور کلی مصرف مداوم 3 ماهه بی میلی جنسی ایجاد می کند. در مدت سه ماه اختلال نعوظ هم ایجاد می شود.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...