این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد مرکز سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

مرکز سلامت جنسی کامش

درمان قطعی ناتوانی جنسی

درمان قطعی ناتوانی جنسی
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 0 بازدید 8,743

درمان قطعی ناتوانی جنسی مردان از مشکلاتی است که هر چه دیر تر برای حل آن اقدام کنید، درمان سخت تر خواهد شد.گذشت زمان مشکل را نه تنها حل نخواهد کرد بلکه شما نیاز به روش های پیچیده تر برای حل این مشکل  خواهید داشت .

 

 

ناتوانی جنسی شاید یک هشدار باشد

درمان قطعی ناتوانی جنسی مردان از مشکلاتی است که هر چه دیر تر برای حل آن اقدام کنید، درمان سخت تر خواهد شد.گذشت زمان مشکل را نه تنها حل نخواهد کرد بلکه شما نیاز به روش های پیچیده تر برای حل این مشکل  خواهید داشت . البته در صورتیکه سبک زندگی سالمی داشته باشید تا سالهای پایانی عمر نیاز به درمان اختلال نعوظ نداشته و دخول در رابطه جنسی به راحتی انجام خواهد شد.

ناتوانی جنسی مردان از مشکلاتی است که هر چه مسن تر می شوید بیشتر احتمال بروز آن وجود دارد. البته در صورتیکه سبک زندگی سالمی داشته باشید تا سالهای پایانی عمر نیاز به درمان ناتوانی جنسی  نداشته و دخول در رابطه جنسی به راحتی انجام خواهد شد. البته در صورت بیشتر شدن علایم باید آن راجدی گرفت و به دنبال درمان رفت زیرا ممکن است علت ناتوانی جنسی ، بیماری حادی باشد و نشانه ای از بیماری های تهدید کننده سلامت مانند گرفتگی عروق باشد. 

 

آیا همه سالخوردگان ناتوانی جنسی دارند

 

واقعیت این است که تمامی مردان در طول زندگی خود درجاتی از ناتوانی جنسی را تجربه می کنند ولی اغلب این ناتوانی جنسی گذرا و موقتی است. وجود توان جنسی در سالخوردگی خیلی بستگی به نحوه زندگی شما در جوانی دارد.  در کلینیک  مواردی از بیماران با سن بالای 80 سال داشته ایم که برای تقویت قوای جنسی مراجعه می کنند و این موارد کم نیستند. ولی اصولا از سن 45 تا 50 سالگی افت جنسی مردان شروع می شود. در سنین بسیار بالا درمان دارویی ناتوانی جنسی توصیه نمی شود و بیشتر درمان خانگی ناتوانی جنسی با داروهای گیاهی تجویز می شود.

 

آیا از ناتوانی جنسی می توان پیشگیری کرد

 

قطعا می توان از بروز ناتوانی جنسی مرد جلوگیری کرد . اگر شما نگران آینده زندگی جنسی خود هستید ، نگران نباشید با اصلاح سبک زندگی برای همیشه زندگی جنسی شیرینی خواهید داشت.در سالهای اخیر استفاده از تکنولوژی های جدید مانند درمان ناتوانی جنسی با شاک ویو امیدواری زیادی برای درمان دایم این مشکل ایجاد کرده است. فقط کافیست که سه کار را درزندگی به صورت مرتب انجام دهید.

- از سیگار و مصرف افراطی الکل دوری کنید 

- تغذیه سالم داشته باشد 

- ورزش کنید 

 

درمان قطعی ناتوانی جنسی امکان دارد


این اختلال در صورتی که دچار مرور زمان نشده باشد و علت های جسمی شدید وحود نداشته باشد با وحود تکنولوژی های جدید مانند شاک ویو کاملا قابل درمان است. ولی در اختلالات شدید مانند زمانیکه علت عنین بودن مرد به علت نشت وریدی باشد درمان بسیار پیچیده خواهد شد و بهترین راه گذتشتن پروتز آلت است. گاهی اختلال نعوظ در جوانی و ابتدای میانسالی اتفاق می افتد در این موارد به هیج عنوان نیاز به درمان نیست فقط کمی به بدن خود زمان بدهید همه چیز به روال قبلی بر خواهد گشت.

 

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 9

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...