این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

درمان قطعی ناتوانی جنسی

درمان قطعی ناتوانی جنسی
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 27 بازدید 8,261

درمان قطعی ناتوانی جنسی مردان از مشکلاتی است که هر چه دیر تر برای حل آن اقدام کنید، درمان سخت تر خواهد شد.گذشت زمان مشکل را نه تنها حل نخواهد کرد بلکه شما نیاز به روش های پیچیده تر برای حل این مشکل  خواهید داشت .

 

 

ناتوانی جنسی شاید یک هشدار باشد

درمان قطعی ناتوانی جنسی مردان از مشکلاتی است که هر چه دیر تر برای حل آن اقدام کنید، درمان سخت تر خواهد شد.گذشت زمان مشکل را نه تنها حل نخواهد کرد بلکه شما نیاز به روش های پیچیده تر برای حل این مشکل  خواهید داشت . البته در صورتیکه سبک زندگی سالمی داشته باشید تا سالهای پایانی عمر نیاز به درمان اختلال نعوظ نداشته و دخول در رابطه جنسی به راحتی انجام خواهد شد.

ناتوانی جنسی مردان از مشکلاتی است که هر چه مسن تر می شوید بیشتر احتمال بروز آن وجود دارد. البته در صورتیکه سبک زندگی سالمی داشته باشید تا سالهای پایانی عمر نیاز به درمان ناتوانی جنسی  نداشته و دخول در رابطه جنسی به راحتی انجام خواهد شد. البته در صورت بیشتر شدن علایم باید آن راجدی گرفت و به دنبال درمان رفت زیرا ممکن است علت ناتوانی جنسی ، بیماری حادی باشد و نشانه ای از بیماری های تهدید کننده سلامت مانند گرفتگی عروق باشد. 

 

آیا همه سالخوردگان ناتوانی جنسی دارند

 

واقعیت این است که تمامی مردان در طول زندگی خود درجاتی از ناتوانی جنسی را تجربه می کنند ولی اغلب این ناتوانی جنسی گذرا و موقتی است. وجود توان جنسی در سالخوردگی خیلی بستگی به نحوه زندگی شما در جوانی دارد.  در کلینیک  مواردی از بیماران با سن بالای 80 سال داشته ایم که برای تقویت قوای جنسی مراجعه می کنند و این موارد کم نیستند. ولی اصولا از سن 45 تا 50 سالگی افت جنسی مردان شروع می شود. در سنین بسیار بالا درمان دارویی ناتوانی جنسی توصیه نمی شود و بیشتر درمان خانگی ناتوانی جنسی با داروهای گیاهی تجویز می شود.

 

آیا از ناتوانی جنسی می توان پیشگیری کرد

 

قطعا می توان از بروز ناتوانی جنسی مرد جلوگیری کرد . اگر شما نگران آینده زندگی جنسی خود هستید ، نگران نباشید با اصلاح سبک زندگی برای همیشه زندگی جنسی شیرینی خواهید داشت.در سالهای اخیر استفاده از تکنولوژی های جدید مانند درمان ناتوانی جنسی با شاک ویو امیدواری زیادی برای درمان دایم این مشکل ایجاد کرده است. فقط کافیست که سه کار را درزندگی به صورت مرتب انجام دهید.

- از سیگار و مصرف افراطی الکل دوری کنید 

- تغذیه سالم داشته باشد 

- ورزش کنید 

 

درمان قطعی ناتوانی جنسی امکان دارد


این اختلال در صورتی که دچار مرور زمان نشده باشد و علت های جسمی شدید وحود نداشته باشد با وحود تکنولوژی های جدید مانند شاک ویو کاملا قابل درمان است. ولی در اختلالات شدید مانند زمانیکه علت عنین بودن مرد به علت نشت وریدی باشد درمان بسیار پیچیده خواهد شد و بهترین راه گذتشتن پروتز آلت است. گاهی اختلال نعوظ در جوانی و ابتدای میانسالی اتفاق می افتد در این موارد به هیج عنوان نیاز به درمان نیست فقط کمی به بدن خود زمان بدهید همه چیز به روال قبلی بر خواهد گشت.

 

 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰
پاسخسلام
من 21 سالمه نعوظ صبحگاهی ندارم . قبلاً همیشه این نعوظ رو داشتم . ولی موقع تحریک به راحتی سفت میشه . من باید به پزشک برم
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

سلام 

شما سالمید و نیاز به مراجعه به پزشک ندارید

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰
پاسخمن 28 سالمه و به تازگی ازدواج کردم قبل از ازدواج خودارضایی میکردم با تماشای پورن الان از طریق رابطه جنسی ارضا نمیشم و کمی هم مشکل نعوظ دارم باید چطور این قضیه رو حل کنم؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰

سلام 

در کسانیکه اعتیاد به  خود ارضایی دارند بعد از ازدواج مشکلاتی در رابطه های اولیه ایجاد می شود ولی بعد از چند ارتباط این مشکل برطرف خواهد شد . البته در صورتیکه اعتیاد به خود ارضایی برطرف شود 

ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰

در صورتیکه بعد از مدتی مشکل حل نشد به سکس تراپ مراجعه کنید

 

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۷۰۰
پاسخمن چهل و دو سالمه و دچار ناتوانی جنسی شدم . وزن من حدود سی کیلو بیشتر از حد نرمال است.آیا چاقی باعث اختلال نعوظ می‌شود.برای درمان اختلال نعوظ وزنم رو کم کنم مشکلم حل میشود ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۷۰۰

سلام

اضاف وزن میتونه یکی از دلایل اختلال نعوظ باشه ولی باید معاینه بشید تا خون رسانی آلت هم چک بشه .

کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۷۰۰

سلام

 

 

اضاف وزن میتونه یکی از دلایل اختلال نعوظ باشه ولی باید معاینه بشید تا خون رسانی آلت هم چک بشه .

 

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۹۰۰
پاسخسلام من 26 سالمه و 10 ساله سیگار میکشم و مجردم،چند ماهی هست احساس میکنم مثل قبل نعوظ کامل ندارم و در دو بار رابطه جنسی که تو سه ماه داشتم با نعوظ کامل اما زیر یک دقیقه ارضا شدم،و بعد ارضا شدن دیگه اصلا نعوظ نداشتم تا یک ساعت بعدش،بنظر شما این عدم نعوظ و زود انزالی به هم ربط دارن؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۰۰۰

سلام

بیشتر مراجعینی که به کلینیک ما مراجعه می کنند به دلیل داشتن زود انزالی کم کم اعتماد به نفس جنسی خود را از دست می دهند و این موضوع باعث اختلال نعوظ در این افراد می شود .توصیه می شود جهت بررسی شرایط جسمی و روانی خود از سکس تراپ کمک بگیرید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰
پاسخمن 25 سالمه 4 ساله بدنسازی کار می کنم .آزمایش دادم تستوسترون بدنم کمه . اخیرا آلتم درست و حسابی سفت نمیشه . برای درمان باید پیش شما بیام یا متخصص غدد .
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰

برای چک کردن تستوسترون میتونید هم به پزشک غددهم سکستراپ بروید اما برای درمان اختلال نعوط باید به کلینک ما مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخمن حدود 12 سال دیابت نوع 2 دارم که قندم با دارو تحت کنترل است
الان 6 ماه است که آلت دچار مشکل شده و نعوظ خوبی ندارم . درمان اختلال نعوظ در من با شاک ویو ممکن هست ؟ چقدر احتمال می دید که کاملا درست بشه ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

سلام

در مرحله اول توصیه میشه توسط متخصص معاینه بشید تا میزان آسیب مشخص بشه.

شاک ویوتراپی میتونه مناسب ترین درمان اختلال نعوظ شما باشه که حتما قبل از شروع درمان باید شرایط جسمی و روانشناختی شما بررسی بشه.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰
پاسخورزش به درمان اختلال نعوظ کمک می کند؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

سلام

ورزش مناسب یکی از راه های درمان اختلال نعوظ می باشد .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰
پاسخسلام
درمان اختلال نعوظ در سن 25 سالگی هم امکان پذیر هست ؟
من چندین دکتر رفتم و گفتم به علت نشت عروقی امکان درمان وجود ندارد ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

باید سونوگرافی انجام بشه و  بررسی کنیم و ببنیم آیا نشت وریدی وجود دارد یا نه .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۳۰۰۰
پاسخسلام ,
الان تو چند تا رابطه اخیر وسط سکس آلت من نعوظ رو از دست میده و ادامه رابطه جنسی دیگه امکان پذیر نیست ، چه داروی برای این مشکل بخورم ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۳۰۰۰

سلام

برای تجویز دارو باید شرایط جسمی شما بررسی بشه و دارو درمانی به تنهایی اختلال نعوظ را درمان نمی کند .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۳۰۰۰
پاسخمن مدت 20 سال هست که دیابت دارم.گاهی اوقات هم سوخته تریاک می خورم ، الان 6ماهه که مشکل اختلال نعوظ دارم ،ضمنا 52 سالمه ، به نظرتون شاک ویو می تونن نعوظ من رو درست بکنه ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

اعتیاد در دراز مدت باعث اختلال نعوظ می شود . بهتر است معاینه شوید و آزمایش های لازم  انجام بگیره .بعد از بررسی می توان گفت که انجام شاک ویو در درمان اختلال نعوظ شما موثر است یا نه

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۰۰۰
پاسخسلام
درمان اختلال نعوظ با شاک ویو انجام می دید ، چند جلسه باید بیام
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۱۰۰

سلام

تعداد جلسات شاک ویو با معاینه مشخص میشه.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۸۰۰
پاسخسلام
درمان اختلال نعوظ برای کسی که 20 سال دیابت داره امکان پذیره ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۰۰۰

سلام

بله ، اما باید اول معاینه بشید .

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 9

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...