این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

بی میلی جنسی در آقایان

بی میلی جنسی در آقایان
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/12/12 نظر 0 بازدید 2,061

بی میلی جنسی  به معنای عدم تمایل جنسی بصورت کامل یا نیمه کامل ، نارضایتی از زندگی جنسی ، با وجود فعالیت و حساسیت کافی همسر (شریک زندگی) و همچنین توانایی بسیار کم در برقراری رابطه جنسی و ارگاسم در حین مقاربت است.

بی میلی جنسی در آقایان

اصطلاح "سرد مزاجی" غالباً به یک فشار جنسی در زنان گفته می شود. با این حال ، برخی از افراد این اصطلاح را برای مردان مبتلا به این اختلال نیز بکار میگیرند و یا به آن بی میلی جنسی نیز می گویند . بی میلی جنسی آقایان به معنای عدم تمایل جنسی بصورت کامل یا نیمه کامل ، نارضایتی از زندگی جنسی ، با وجود فعالیت و حساسیت کافی همسر (شریک زندگی) و همچنین توانایی بسیار کم در برقراری رابطه جنسی و ارگاسم در حین مقاربت است. بنابراین درمان بی میلی جنسی مردان امری ضروری است.

اگر از ناتوانی جنسی رنج می برید مقاله درمان اختلال نعوظ را بخوانید

 

علل اصلی بی میلی جنسی در آقایان

علت اصلی این اختلال بسیار استرس زا ، میتوان ناشی از عواملی مانند کار بیش از حد و تجربه ارتباط منفی با افراد به ویژه با زنان باشد. این روزها استرس در پس زمینه زندگی روزمره ، سبک زندگی ما را تحت فشار قرار میدهد . یک مرد برای دستیابی به موفقیت در شغل خود ، باید شرایط جدیدی را که توسط انقلاب اطلاعات و پیشرفت فناوری تعیین شده است ، برآورده سازد. رایانه ها ، فن آوری های پیشرفته ، نیاز به سازگاری با اتوماسیون ، بارهای ذهنی بالا و... میباشند که این عوامل ویژگی کار مردان عصر جدید است. سیستم عصبی مردان در معرض چنین بارهای سنگین و حجیم قرار دارد که اتفاقات مثبت و عاطفی (از جمله رابطه جنسی) برای او خسته کننده بنظر میرسد. در نتیجه ، تنها میل یک مرد این است که تلویزیئن تماشا کنذ و یا غذا بخورد و دیگر به رابطه جنسی فکر نکند.

بیشتر بخوانید: سرد مزاجی خانم ها در روابط جنسی 

رهایی از بی میلی جنسی در آقایان

حتی با وجود نعوظ کامل ، هیچ تمایلی به تحقق رابطه جنسی در مردان حین بی میلی جنسیآنها وجود ندارد ، و عمل جنسی به صورت مکانیکی به عنوان یک کار خسته کننده انجام می شود. اینها علائم اولیه و ذهنی بی میلی جنسی در آقایان است. علائم عینی شامل احساسات واضح کمتری در کوآتوس ، از بین رفتن نعوظ نرمال در مدت 5 دقیقه پس از شروع تحریک جنسی و یک شروع نادر از ارگاسم است. این مرد تمایل دارد که کاهش میل جنسی خود را با خستگی ، داشتن یک روز استرس زا ، نداشتن خواب کافی قبل از کار و سایر عواملی که در پیشرفت سرد مزاجیشان نقش دارند توضیح دهد ، گرچه آنها پایه و اساس مشکل را تشکیل نمی دهند. از جمله مهمترین عواقب بی میلی جنسی در آقایان، ناهمخوانی جنسی است که منجر به افزایش احساس عصبی بودن در روابط با همسر می شود ، عدم تعادل هورمونی به دلیل عدم رابطه جنسی ، کاهش مقاومت در برابر استرس به دلیل کاهش مقدار اندروفین و سروتونین در خون میشود. همچنین ، می تواند باعث کاهش قدرت در عضلات و تولید تستوسترون شود (تستوسترون هورمونی است که خصوصیات مردانه ، ظرفیت کار و غیره را تعیین می کند).

تشخیص و درمان سردی جنسی مردان

تشخیص بی میلی جنسی در آقایان و همچنین درمان آن توسط یک متخصص در حوزه جنسی انجام می شود. نحوه فعالیت بدنی توسط پزشک صرفاً به صورت جداگانه انتخاب می شود. ممکن است شخصی به استراحت غیرفعال ، از جمله خواب نیاز داشته باشد ، و ممکن است شخصی از عدم تحرک بدنی رنج ببرد. در صورت وجود منع مصرف دارو های شیمیایی، می توان از محرکهای گیاهی استفاده کرد که باعث افزایش میل جنسی ، عادی سازی قدرت و تأثیر مثبت بر میل جنسی مرد می شود.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...