این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار

درمان شلی آلت مردان با تکنولوژی جدید شاک ویو

درمان شلی آلت مردان با تکنولوژی جدید شاک ویو
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 2 نظر

درمان شلی آلت مردان از مواردی است که درکلینیک سکس تراپی زیاد انجام می شود. اگر آلت تناسلی شما سفتی لازم را ندارد، در طی چندین جلسه استفاده از شاک ویو درمان می شوید.

درمان شلی آلت مردان با استفاده از دستگاه شاک ویو

درمان شلی آلت مردان از موارد است که درکلینیک سکس تراپی زیاد انجام می شود. اگر آلت تناسلی شما سفتی لازم را ندارد، با دستگاه شاک ویو طی حدود 6 الی 10 جلسه درمان می شوید. افراد مبتلا به شلی آلت یا ED، گرچه تحریک جنسی دارند. ولی برای دستیابی و نگهداری نعوظ ( سفتی آلت ) برای داشتن رابطه جنسی مشکل دارند . این اختلال در شما می تواند هم به علت مشکلات جسمی و هم به علت مشکلات روانی ایجاد شود. بیشترین علت اختلال نعوظ  این است که جریان خون به آلت تناسلی به صورت کامل نمی رسد. بنابراین مقدار خون در این ناحیه از بدن ممکن است برای ایجاد نعوظ کافی نباشد. این نوع مشکل، اختلال نعوظ عروقی نامیده می شود. شاک ویو به عنوان بهترین درمان شلی آلت مردان یا تقویت نعوظ است.

درمان اختلال نعوظ با پالس های آرام شاک ویو

اغلب کسانیکه با اختلال نعوظ به کلینیک می آیند اولین سوالشان این است که آیا این شلی نعوظ درمان می شود. دومین سوال این است چه مدت طول می کشد تا درمان کامل شود. خبر خوب این است که درمان اختلال نعوظ میسر است. ولی این درمان به صورت بلافاصله نیست و نیاز به 6 جلسه درمان در 6 هفته دارد .

پالس های آرام شاک ویو دوباره جریان خون را در آلت تناسلی مرد برقرار می کند. این خونرسانی باعث درمان شلی آلت مردان خواهد شد. چند گزینه برای درمان شلی آلت مردان ممکن است در دسترس باشد که عبارتند از :

استفاده از پمپ مخصوص آلت

استفاده از دارو

درمان جراحی و گذاشتن پروتز

شاک ویو .

درمان برون اندامی شاک ویو (ESWT) درمانی کاملا جدید است. این درمان به عنوان یک روش بالینی ثابت شده است. هر چند درمان شلی آلت مردان با شاک ویو روشی بسیار جدید است. ولی باید گفت استفاده از شاک ویو برای درمان سایر بیماری های پزشکی بیش از 30 سال است که کاربرد دارد.

آیا شما تنها کسی هستید که برای درمان شلی آلت مراجعه خواهید کرد؟

تجربیات ما در کلینیک نشان داده اکثر کسانیکه با شاک ویو درمان می شوند بهبود قابل توجهی در اختلال نعوظ بدست می آورند.. اگر شما دچار اختلال نعوظ هستید و نگزان این موضوعید باید بدانید که شما تنها کسی نیستید که این مشکل را دارید. بیش از نیمی از مراجعین بالای 40 سال ما مبتلا شلی نعوظ هستند. اختلال نعوظ که همچنین به عنوان ED یاناتوانی جنسی شناخته شده است. نگرانی زیادی را برای میلیون ها نفر از مردان در سراسر جهان به وجود آورده است. این مشکل سلامتی، مردان در تمام سنین را تحت تاثیر قرار می دهد، اما با افزایش سن بیشتر در میان آن ها دیده خواهد شد. تحقیقات علمی ثابت کرده است که بهترین راه برای درمان شاک ویو درمانی می باشد که تأثیرات شگرفی را نمایان خواهد کرد.

آمارها در باره میزان شلی نعوظ چه می گویند :

در مطالعه ای که در آمریکا انجام گردید میزان شیوع اختلال شلی نعوظ به شرح جدول زیر به دست آمده است

سن همیشه نعوظ عالی است معمولا نعوظ خوب است بعضی اوقات نعوظ خوب است هیچ وقت نعوظ خوب نیست
20-39 85% 16% 12% 1%
40-59 65% 20% 12% 2%
60-69 29% 28% 27% 17%
>70 12% 19% 33% 36%

 

این آمار ها نشان می دهد با افزایش سن میزان ناتوانی جنسی افزایش می ابد ولی به صفر نمی رسد. بنابراین اگر شما اختلال شلی الت دارید اگر چه طبیعی نیست ولی نگران نباشید و برای درمان اقدام کنید.

شاک ویو چطور درمان می کند

اگر شما اختلال نعوظ دارید و تا کنون تجربه ای برای درمان با شاک ویو نداشته اید. در جلسه اول متوجه خواهید شد که این درمان با تمام درمانهای قبلیتان فرق دارد. در سالهای اخیر امواج ضربه ای برون اندامی شاک ویو ، در درمان شلی آلت مردان و ترمیم عروق آلت تناسلی مرد استفاده شده است. در طول درمان، امواج شاک ویو با شدت کم در مناطق مختلف آلت تناسلی شما اعمال می شود. این امر سلولهای بنیادی را به سمت آلت می فرستد و این سلول ها رگهای خونی جدید می سازند. رگ های خونی جدید در ناحیه باعث می شوند که جریان خون در آلت تناسلی را افزایش یابد. لذا توانایی شما جهت انجام نعوظ و ایجاد ثبات در سفتی آلت برای انجام رابطه جنسی بالا خواهد رفت.

اگر دوست دارید بیشتردرباره اختلال نعوظ بدانید مطالب زیر را توصیه می کنیم بخوانید:

1- ناتوانی جنسی جوانان رو به افزایش است

2- تقویت نعوظ  با شاک ویو

 

درمان ساده و بدون درد شاک ویو جهت درمان اختلال نعوظ در کلینیک سکس تراپی انجام می شود. بسیاری از بیماران بهبود قابل توجهی در توانایی خود برای دستیابی به نعوظ طی چند هفته را گزارش می کنند.

شما در جلسه اول مراجعه به صورت دقیق معاینه می شوید. در صورت نیاز همکاران ارولوژیست یا روانپزشک شما را معاینه خواهند کرد. اگر پزشکان ما تشخیص دادند که دستگاه شاک ویو شلی آلت شما را درمان خواهد کرد جلسات شاک ویو شروع خواهد شد.

درمان شاک ویو برای چه کسانی مناسب نیست؟

درمان با شاک ویو برای کسانیکه دچار مشکلات پروستات هستند مناسب نیست. اگر شلی نعوظ شما به علت مشکلات هورمونی باشد درمان با شاک ویو موثر نخواهد بود. اگر در رابطه شما با همسرتان مشکلی وجود داشته باشد دستگاه شاک ویو برای درمان شلی آلت شما مناسب نیست.

در جلسات شاک ویو تراپی آلت شما از تمام جهات پالس های صوتی را دریافت می کند . در صورتیکه پاسخ به درمان به خوبی انجام شود شما در جلسه چهارم روند بهبودی را حس خواهید کرد.

در طول جلسات شاک ویو تراپی برای درمان شلی آلت شما هیج دردی را حس نخواهید کرد . هر جلسه حدود نیم ساعت طول خواهد کشید.

تا کنون در کلینیک ما عارضه ای در اثر شاک ویو نداشته ایم ولی در صورت وجود تورم، قرمزی،خارش در ناحیه آلت درمان تا رفع علایم به تعویق خواهد افتاد.

با توجه به اینکه درمان های سکس تراپی باید مسایل روانی را نیز پوشش دهد. بنابراین گاهی پزشک تشخیص می دهد علاوه بر شاک ویو تراپی شما نیاز به جلسات روان درمانی برای درمان شلی آلت نیز دارید.

نظرات

captcha Refresh
مسعود فدایی
۱۳۹۸/۰۳/۲۶۰۱
پاسخسلام من در هر مقاله ای که میخوانم دارم سوال را مطرح میکنم که در صورت جمع بندی به یک نتیجه میرسم من دو سال پیش سکته مغزی کرده ام و مشکل شلی الت را دارم این شوک ویو برای من مشکلی ندارد متشکرم
nafisi kameshyar
۱۳۹۸/۰۳/۲۷۰۰
بله شما هم می توانید از این روش برای درمان استفاده کنید و عارضای برای شما ندارد. موارد مشابه شما که سابقه سکته مغزی داشته اند در مراجعین داشته ایم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...