این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

درمان شلی آلت مردان با شاک ویو

درمان شلی آلت مردان با شاک ویو
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 64 بازدید 115,835

درمان شلی آلت مردان  از مواردی است که در کلینیک سکس تراپی زیاد انجام می شود. اگر آلت تناسلی شما سفتی و نعوظ لازم را ندارد، در طی چندین جلسه استفاده از شاک ویو درمان می شوید.

آنچه دراین مقاله می خوانید

 

 

درمان شلی آلت مردان با استفاده از دستگاه شاک ویو :

 

درمان شلی آلت مردان یا درمان اختلال نعوظ از مواردی است که در کلینیک سکس تراپی زیاد انجام می شود. اگر آلت تناسلی شما سفتی و نعوظ لازم را ندارد، با دستگاه شاک ویو طی حدود 6 الی 10 جلسه درمان می شوید. افراد مبتلا به شلی آلت یا ED، گرچه تحریک جنسی دارند. ولی برای نگهداری نعوظ (سفتی آلت) در رابطه جنسی مشکل دارند. این اختلال در شما می تواند هم به علت مشکلات جسمی و هم به علت مشکلات روانی ایجاد شود. بیشترین علت اختلال نعوظ  این است که جریان خون به آلت تناسلی به صورت کامل نمی رسد. بنابراین مقدار خون در این ناحیه از بدن ممکن است برای ایجاد نعوظ کافی نباشد و از آنجایی که نعوظ شامل افزایش خون در رگ های آلت تناسلی و سفت شدن آلت است لذا نرسیدن خون به این ناحیه باعث عدم نعوظ می شود. این نوع مشکل، اختلال نعوظ عروقی نامیده می شود. شاک ویو بهترین درمان برای شلی آلت مردان و تقویت نعوظ است. 

قوای جنسی خود را بسنجید ..... ارزیابی اختلال نعوظ 

اغلب کسانی که با اختلال نعوظ به کلینیک می آیند اولین سوالشان این است که آیا این شلی نعوظ درمان می شود یا خیر؟ دومین سوال این است چه مدت طول می کشد تا درمان کامل شود. خبر خوب این است که درمان اختلال نعوظ میسر است. ولی این درمان به صورت بلافاصله نیست و نیاز به حداقل 6 جلسه درمان با فاصله های یک هفته ای دارد. پالس های آرام شاک ویو دوباره جریان خون را در آلت تناسلی مرد برقرار می کنند. این خون رسانی باعث درمان شلی آلت مردان خواهد شد.

درمان شلی آلت با پالس های آرام شاک ویو :

فیلم زیر چگونگی کار دستگاه شاک ویو را نشان می دهد.

 

از راه های دیگری که برای درمان شلی آلت مردان استفاده می شود می توان موارد زیر را نام برد : 

-استفاده از پمپ مخصوص آلت

-استفاده از دارو

-درمان جراحی و گذاشتن پروتز

شاک ویو :

درمان برون اندامی شاک ویو (ESWT) درمانی کاملا جدید است. این درمان به عنوان یک روش بالینی ثابت شده است. هر چند درمان شلی آلت مردان با شاک ویو روشی بسیار جدید است. ولی باید گفت استفاده از شاک ویو برای درمان سایر بیماری های پزشکی بیش از 30 سال است که کاربرد دارد.

آمارها درباره میزان شلی نعوظ چه می گویند ؟

در مطالعه ای که در آمریکا انجام گردید میزان شیوع اختلال شلی نعوظ به شرح جدول زیر به دست آمده است :

سن همیشه نعوظ عالی است معمولا نعوظ خوب است بعضی اوقات نعوظ خوب است هیچ وقت نعوظ خوب نیست
20-39 85% 16% 12% 1%
40-59 65% 20% 12% 2%
60-69 29% 28% 27% 17%
>70 12% 19% 33% 36%

این آمار ها نشان می دهند با افزایش سن میزان ناتوانی جنسی افزایش می یابد ولی به صفر نمی رسد. بنابراین اگر شما اختلال شلی آلت دارید نگران نباشید و برای درمان اقدام کنید.

نحوه کار دستگاه شاک ویو :

اگر شما اختلال نعوظ دارید و تا کنون تجربه ای برای درمان با شاک ویو نداشته اید. در جلسه اول متوجه خواهید شد که این درمان با تمام درمان های قبلی فرق دارد. در سال های اخیر امواج ضربه ای برون اندامی شاک ویو، در درمان شلی آلت مردان و ترمیم عروق آلت تناسلی مرد استفاده شده است. در طول درمان، امواج شاک ویو با شدت کم در مناطق مختلف آلت تناسلی شما اعمال می شوند. این امر سلول های بنیادی را به سمت آلت می فرستد و این سلول ها رگ های خونی جدید می سازند. رگ های خونی جدید در این ناحیه باعث می شوند که جریان خون در آلت تناسلی افزایش یابد. لذا توانایی شما جهت انجام نعوظ و ایجاد ثبات در سفتی آلت برای انجام رابطه جنسی بالا خواهد رفت. 

در جلسات شاک ویو تراپی آلت شما از تمام جهات پالس های صوتی را دریافت می کند. در صورتی که پاسخ به درمان به خوبی انجام شود شما در جلسه چهارم روند بهبودی را حس خواهید کرد. هر جلسه حدود نیم ساعت طول خواهد کشید.

آیا استفاده از دستگاه شاک ویو عوارض جانبی یا درد دارد ؟ 

در طول جلسات شاک ویو تراپی برای درمان شلی آلت شما هیج دردی را حس نخواهید کرد. تا کنون در کلینیک ما عارضه ای در اثر شاک ویو نداشته ایم ولی در صورت وجود تورم، قرمزی و خارش در ناحیه آلت درمان تا رفع علائم به تعویق خواهد افتاد. با توجه به اینکه درمان های سکس تراپی باید مسائل روانی را نیز پوشش دهد. بنابراین گاهی پزشک تشخیص می دهد علاوه بر شاک ویو تراپی شما نیاز به جلسات روان درمانی برای درمان شلی آلت نیز دارید.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اختلال نعوظ مطلب زیر را بخوانید :  ناتوانی جنسی جوانان 

درمان ساده و بدون درد شاک ویو جهت درمان اختلال نعوظ در کلینیک سکس تراپی انجام می شود. بسیاری از بیماران بهبود قابل توجهی در توانایی خود برای دستیابی به نعوظ طی چند هفته را گزارش می کنند.

شما در جلسه اول مراجعه به صورت دقیق معاینه می شوید. در صورت نیاز همکاران ارولوژیست یا روانپزشک شما را معاینه خواهند کرد. اگر پزشکان ما تشخیص دادند که دستگاه شاک ویو شلی آلت شما را درمان خواهد کرد جلسات شاک ویو شروع خواهد شد.

آیا شما تنها کسی هستید که برای درمان شلی آلت مراجعه خواهید کرد ؟ 

اگر شما دچار اختلال نعوظ هستید و نیاز به استفاده از دستگاه شاک ویو دارید باید بدانید که شما تنها فردی نیستید که به این مشکل دچار شده اید و بیش از نیمی از مراجعان کلینیک از این دستگاه استفاده می کنند و از رضایت نسبی برخوردارند. در واقع بسیاری از مراجعین بالای 40 سال مبتلا به شلی آلت و اختلال نعوظ می باشند که بهترین روش برای حل این مشکل استفاده از دستگاه شاک ویو است.

درمان شاک ویو برای چه کسانی مناسب نیست؟

درمان با شاک ویو برای کسانی که دچار مشکلات پروستات هستند مناسب نیست. اگر شلی نعوظ شما به علت مشکلات هورمونی باشد درمان با شاک ویو موثر نخواهد بود. اگر در رابطه شما با همسرتان مشکلی وجود داشته باشد دستگاه شاک ویو برای درمان شلی آلت شما مناسب نیست.

 

مزایای درمان شلی آلت با شاک ویو

مهمترین برتری درمان  شلی آلت با شاک ویو تاثیر طولانی مدت اسن درمان است .بیمارانی که به طور کامل درمان می شوند برای سالها ی آتی دچار ناتوانی جنسی نمی شوند. همه می دانسم داروهای مورد استفاده برای درمان اختلال نعوظ دارای عوارض متعددی هستند ولی شاک ویو به هیج عنوان عارضه ای ندارد. 

مراحل درمان شلی آلت با شاک ویو

اغلب کسانی که با اختلال نعوظ به کلینیک می آیند اولین سوالشان این است که آیا این شلی نعوظ درمان می شود یا خیر؟ دومین سوال این است چه مدت طول می کشد تا درمان کامل شود. خبر خوب این است که درمان اختلال نعوظ میسر است. ولی این درمان به صورت بلافاصله نیست و نیاز به حداقل 6 جلسه درمان با فاصله های یک هفته ای دارد. پالس های آرام شاک ویو دوباره جریان خون را در آلت تناسلی مرد برقرار می کنند. این خون رسانی باعث درمان شلی آلت مردان خواهد شد.

در جلسات شاک ویو تراپی آلت شما از تمام جهات پالس های صوتی را دریافت می کند. در صورتی که پاسخ به درمان به خوبی انجام شود شما در جلسه چهارم روند بهبودی را حس خواهید کرد. هر جلسه حدود نیم ساعت طول خواهد کشید.

برای درمان شلی آلت چه غذایی بخوریم

تغذیه مناسب مهمترین رکن برای فعال ماندن رابطه جنسی شماست. بسیاری از غذاها که به صورت روزمرع در رژیم غذایی شماست نتایج فاجعه باری برای آینده جنسی شما دارد. در زیر بعضی از مواد غذایی شاخص که به کمک سفتی آلت شما می ایند و در آینده شما را بی نیاز به درمان اختلال نعوظ می کند معرفی می کنیم.

هندوانه : این میوه شیرین اثراتی مشابه داروهایی اختلال نعوظ بر رگ های خونی دارد . بعضی مطالعات می گویند که حتی ممکن است انگیزه جنسی هم افزایش دهد .
صدف  :صدف سطح تستوسترون را افزایش می دهد که به میل جنسی کمک می کند . و همچنین صدف  مملو از روی می باشد . 

قهوه : یکه مطالعه نشان داده کسانی که  دو یا سه فنجان کافئین در روز مینوشند باعث می شود کمتر دچار اختلال نعوظ  شوند . زیرا کافئین باعث افزایش جریان خون می شود .

شکلات تلخ : شکلات سرشار از فلاوانول و مواد مغذی گیاهی است که می تواند جریان خون را افزایش دهد و فشار خون را کاهش دهد. و همچنین به بدن شما کمک می کند مقدار بیشتری اسید نیتریک تولید کند که به نعوظ کمک می کند . 

گردو  :  گردو مقدار زیادی آرژنین دارد ، اسید آمینه ای که به تولید اسید نیتریک کمک می کند . آجیل  منابع خوبی از ویتامین E ، اسید فولیک و فیبر هستند .

 

درمان شلی آلت با طب هندی آیورودا

قدیمی ترین سیستم پزشکی جهان می باشد که از هند شروع شده است . در طب آیورودا  بیشتر اوقات از داروی های گیاهی استفاده می شود . در این طب از رژیم ها  ، داروهای گیاهی ، مراقبه ، ورزش و ورزش ها تنفسی و .. اسفاده می کنند . طبق ادبیات آیورودا ترکیبی از هوا ، آتش ، آب و زمین هر فرد را تشکیل می دهد . این عناصر سه انرژی را ب وجود می آورند به نام های : واتا دوشا ، پیتا دوشا ، کفا دوشا 

وقتی فرد حال خوبی ندارد انرژی یا دوشای او نامتعادل می شود . پزشکان آیورودا با متعادل کردن دوشای فرد را درمان می کنند .

 

1-آشوگاندا 

جنسینگ هندی گیاهی است که معمولا در داروهای آیورودا استفاده می شود . این گیاه باعث بهتر شدن تعداد اسپرم و باروری در مردان می شود . جنسینگ هندی با تنظیم کردن سطح هورمون ها و سالم سازی سلول ها این کار را انجام می دهد .

 

2-واژیکارانا درمانی 

پزشکان بر این باورند که این روش عناصر بدن را احیا می کند و تعادل و سلامتی را بازیابی می کند . کسانی که از این طب پیروی می کنند معتقدند این فرمولاسیون ها با تاثیر گذاشتن روی هیپوتالاموس و سیستم لیمبیک مغز ، سیستم تولید مثل را بهبود می بخشد و همچنین باعث تقویت عملکرد جنسی می شود .

افرادی دیگر فکر می کنند که درمان با واژیکارانا ممکن است اضطراب در مورد میل جنسی و عملکرد را کاهش  داده و حتی هورمون های تولید مثل را افزایش دهد .

اما مطالعات درباره ی این روش های درمانی فاقد دقت علمی و کمیاب است .

 

 

طب چینی برای درمان شلی آلت

در طب چینی اهمیت خاصی به باروری و تولید مثل داده می شود . از هزاران سال قبل در چین فعالیت جنسی گاها با مراسم معنوی همراه بوده است . در طب سنتی چین شما بدون توجه به اینکه مرد باشید یا زن دو نوع انرژی در بدن خود دارید. این انرژی ها یکی انرژی زنانه (YIN)  و دیگری انرژی مردانه (YANG) است . اگر شما مشکل جنسی داشته باشید حتما میزان این دو انرژی زنانه (YIN)  و  انرژی مردانه (YANG)  در شما از تنظیم خارج شده است. بنابراین داروهای طب چینی برای درمان اختلال نعوظ در جهت هماهنگی این دو نوع انرژی زنانه  (YIN)  و مردانه  (YANG)  در بدن شماست.

درمان شلی آلت در طب سنتی ایران

در طب سنتی ایران نسخه های فراوانی برای درمان شلی آلت وجود دارد . بسیاری از این داروها به صورت علمی و عملی آزمایش نشده اند. ولی گاهی  طب سنتی در بعضی از بیماران قادر به درمان است . نگارنده هنوز به درمان واحدی در این زمینه نرسیده است. 

درمان شلی آلت با تغییر سبک زندگی

به جرات می توان گفت بیش از نیمی از مراجعین به کلینیک که برای درمان اختلال نعوظ مراجعه می کنند از نظر جسمی در وضعیت خوبی به سر نمی برند . این افراد یا اضافه وزن دارند و یا مدت های طولانی سیگار می کشند، بیشترشان خواب درست و تغذیه سالم ندارند . اولین توصیه من به بیماران قبل از هر درمانی تصحیح سبک زندگی شان است. 

درمان شلی آلت با داروها

داروهای مختلفی برای درمان شلی آلت در بازار موجود است. به طور مداوم شاهد  داروهایی هستیم که کارایی بهتر و اثر بخشی طولانی و سریعی دارند . این داروها هم به صورت خوراکی و هم به صورت تزریقی وجود دارند.به طورکلی تاثیر اکثر این داروها افزایش جریان خون در ناحیه آلت تناسلی است. درمقایسه با شاک ویو این داروها تاثیر موقتی دارند در حالیکه تاثیر شاک ویو دایمی است. 

درمان شلی آلت با وکیوم

دستگاه وکیوم ساده ترین وسیله برای درمان شلی آلت است. وکیوم به صورت موقت برای سفت کردن آلت مناسب است. البته اکثر بیمارانی که از این وسیله برای رابطه جنسی استفاده می کنند کارگرد آن را جالب نمی دانند . استفاده از وکیوم برای انجام رابطه  گاها روند سکس را عذاب آور می کند. 

این دستگاه سیلندر های پلاستیکی هستند که روی آلت تناسلی قرار می گیرند، و یک حلقه انقباظی که پس از نعوظ برای حفظ نعوظ در پایین آلت تناسلی قرار می گیرد .

 

درمان شلی آلت با جراحی

در بیمارانی که به درمان های دیگر جواب ندهند و یا آسیب های متعدد در ناحیه تناسلی دارند. به عنوان مثال افرادیکه در تصادفات شکستگی های  زیادی در لگن داشته باشند راه حل جراحی و گذاشتن پروتز در آلت تناسلی توصیه می شود.

درمان شلی آلت با روان درمانی

بعضی از مراجعین به کلینیک هیج نوع اختلالی در جسم خود ندارند . تمام آزمایشات طبیعی است و در معاینه نیز بافت آلت کاملا سالم است. در بررسی بیشتر حین صحبت با بیماران متوجه مشکلات روانی می شویم . گاهی مشکلات رابطه ای بین زوجین باعث بوجود آمدن اختلال می شود. بسیاری از بیماران که برای درمان شلی آلت مراجعه می کنند در رابطه جنسی خود اعتماد به نفس را از دست داده اند . در این بیماران معمولا مشاوره روانی بهترین گزینه است. البته در ابتدا تمام عوامل جسمی باید در بیمار به طور کامل بررسی شده و بعد از آن به سمت روان درمانی  یا رفتار درمانی رفت.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰
پاسخسلام.وقت بخیر.
بیشتر از یکسال است که نه هنگام رابطه و نه هنگام معمولی نعوظ ندارم.ضمنا حدود 3سال است که پروستات دارم و از داروی تامسولوسین استفاده میکنم که البته مدتی است که بخاطر نعوظ ناموفق کنار گذاشتم.از داروی تادالافیل(پروسیال 5) استفاده میکنم.هنگام استفاده ساق پاهام درد میکنند و تیر میکشند.که با این همه نتیجه مطلوب از استفاده از این دارو را ندیده ام.لطفا راهنمائی کنید چون از لحاظ روحی بدجوری اذیت میشم
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۲۰۰

سلام

یکی از علت های اختلال نعوظ بیماری پروستات هست .توصیه میشه جهت معاینه و مشاوره به سکس تراپ مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۳۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
ببخشید در استان اصفهان شبعه دارید
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۴۰۰

سلام

خیر،فقط در تهران هستیم.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام برای درمان شول بودن آلت در مشهد لطفا آدرس و تلفن
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۸۰۰

سلام

متاسفانه در مشهد شعبه ای نداریم .

برای وقت دهی در کلینیک تهران با شماره زیر تماس بگیرید .

021-88888283

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من 58سال سن دارم دیابت نوع دو دارم حدود دوساله که آلت تناسلی من حرکت ویا شق نمیشه اگر قبل از نزدیکی کمی راست میشه ولی دوخل میشه اینقدر شل میشه اصلا هیچی نمی‌فهمم قرص هم استفادکردم فایده ندارد آیا راه درمان داره
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰

سلام

بیشتر مراجعین ما به دلیل داشتن دیابت دچار اختلال در نعوظ  شده اند که با انجام شاک ویو تراپی به راحتی درمان شدند.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۴۰۰
پاسخسلام‌من‌43‌سال‌دارم‌ودیانت‌نوع‌یک‌دارم‌ومشکل‌شلی‌الت‌دارم‌ایا‌برای‌من‌هم‌مفید‌است
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۵۰۰

سلام

بله ، شما با انجام  شاک ویو تراپی میتونید شلی آلتتون رو به طور دائم درمان کنید ، اما توصیه میشه یک جلسه مشاوره با  پزشک سکس تراپ داشته باشید و معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰
پاسخهمراه با شاک ویو دارو هم میدید ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

بله در اغلب موارد بسته به اینکه چه چیز باعث ناتوانی جنسی در شما شده باشد داروی مرتبط همزمان با شاک ویو داده خواهد شد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰
پاسخسلام
چه مدت بعد از درمان شلی آلت با شاک ویو آلت سفت میشه ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

در صورتیکه درمان شلی آلت با شاک ویو انجام بشه از جلسه سوم به بعد کم کم سفتی بهتری رو در رابطه جنسی تجربه می کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۶۰۰
پاسخسلام سکس تراپی و دستگاه شاک ویو در تبریز دارین؟
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۷۰۰

سلام

خیر متاسفانه

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۹۰۰
پاسخسلام 40 سالمه واصلاآلتم سفت نمیشه موقع نزدیکی آیامیشه درمانش کرد
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۰۰۰

سلام

بله قابل درمان است.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۸۰۰
پاسخسلام
من آلتم در حین رابطه جنسی شل میشه . با شاک ویو امکان درمان هست ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۰۰۰

سلام

بله، شلی آلت و اختلال نعوظ با شاک ویو تراپی قابل درمان است.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۱۰۰
پاسخبا سلام عرض ادب
جسارتا این دستگاه شاک ویو رو کجا باید پیگیر بشیم ؟
باسپاس
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۱۱۰۰

سلام

برای اطلاع از جلسات شاک ویو با کلینیک تماس بگیرید .

021-88888283

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۲۹۰۰
پاسخوقت بخیر در اهواز نمایندگی برای درمان دارید؟
شماره تلفن بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۲۹۰۰

سلام

نه متاسفانه

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۰۵۰۰
پاسخآیا این روش ، برای درمان مردان با کهولت سن هم موثر است؟
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۰۸۰۰

سلام

بله موثر است.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۲۰۰
پاسخسلام. من هنگام رابطه شلی آلت دارم چجوری از این دستگاه استفاده کنم؟ سنم 26باید کجا مراجعه کنم
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۰۳۰۰

سلام

باید حضوری مراجعه کنید و معاینه بشید اگر نیاز به استفاده از دستگاه باشه روند درمان و تعداد جلسات توسط پزشک به شما توضیح داده میشه .

برای دریافت نوبت تماس بگیرید : 

021-88888283

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۲۰۰
پاسخسلام این 6 جلسه که فرمودید در یک ماهه
یا میشه 6 روز پشت سر هم بیایم درمانگاه
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۳۰۰

سلام

تعداد جلسات رو پزشک تشخیص میدن و برای هر کس متفاوته .

جلسه های شاک ویوتراپی هفتگی انجام میشه .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۷۰۰
پاسخسلام من یکم مشکل شلی الت تناسلی دارم سنم29ساله مجردم هستم
ولی اگه از قرص سیلدنافیل مصرف کنم رفع شلی برطرف میشه
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۷۰۰
پاسخسلام من یکم مشکل شلی الت تناسلی دارم سنم29ساله مجردم هستم
ولی اگه از قرص سیلدنافیل مصرف کنم رفع شلی برطرف میشه
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۷۰۰
پاسخسلام من یکم مشکل شلی الت تناسلی دارم سنم29ساله مجردم هستم
ولی اگه از قرص سیلدنافیل مصرف کنم رفع شلی برطرف میشه
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۹۰۰

سلام

هیچ قرصی بدون تشخیص و تجویز پزشک نباید مصرف کنید . توصیه میشه برای درمان دائم به پزشک مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۱۹۰۰
پاسخمیفرمایید هزینه کامل درمان نعوذ با شاک‌ویو ومدت زمانش رو
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۰۰۰

سلام

برای اطلاعات از خدمات ما با این شماره تماس بگیرید  88888283

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۱۵۰۰
پاسخسلام من موقع رابطه مشکل شل شدن در رابطه دارم به جز شاک ویو قرص دیگه ای هست که مصرف کنم...قبلا از دیاگرام، max man ، ارکتو استفاده کردم ولی هیچ تاثیری نداشت...ممنون میشم کمکم کنید؟؟؟
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۱۵۰۰

سلام

برای بررسی مشکلتون باید به یک کلینیک سلامت جنسی مراجعه کنید تا درمان مناسب شما انجام شود . 

علیرضاصلحی
۱۳۹۹/۰۵/۰۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من دیابت نوع دوهستم سوالم از آقای دکتر اکه این شاک ویو چندجلسه برم شلی الات درست میشود یانه و آدرس کلینیک قید نشده
کامش
۱۳۹۹/۰۵/۰۷۰۰

سلام ممنون از شما.

تعداد جلسات لازم برای شاک ویو پس از ویزیت و با توجه به نظر پزشک اعلام میگردد. آدرس : تهران - خیابان دولت - پس از چهارراه پاسداران - پلاک 111- واحد 39

حسینی
۱۳۹۹/۰۳/۳۱۰۰
پاسخسلام 23 ساله هستم اما احساس میکنم التم به نعوض کامل نمیرسه یا یا به اصطلاح سفتی کامل رو نداره میترسم توی رابطه مشکل داشته باشم ایا لازمه گهدبه پزشک مراجعه کنم
کامش
۱۳۹۹/۰۴/۰۱۰۰

سلام بهتر است به متخصص حوزه مربوطه مراجعه کنید تا درمان صورت گیرد.

رحیمی
۱۳۹۹/۰۳/۰۷۰۰
پاسخسلام.کجا میتونم باشاک ویو مشکل نعوظم راحل کنم؟
کامش
۱۳۹۹/۰۳/۲۰۰۰

سلام. جهت تعیین وقت با کلیک تماس بگیرید

محمد
۱۳۹۹/۰۱/۳۱۰۰
پاسخسلام من عمل جراحی کردم نعوظ داعم داشتم و عملم کردن دیگه نعوظ ندارم ایا این جوابگو هست
کامش
۱۳۹۹/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

علت نعوط دایم جه بوده است ؟ باید سونوگرافی  شما بررسی شود تا بتوان نظر داد. پس از بازگشت شرایط عادی به جامعه و رفع محدودیت ها به علت قرنطینه ناشی از کرونا  و بازگشایی مجدد کلینیک. ٫ با کلینیک تمالس یگیرید تا راهنمایی کنند چطور گزارش سونوگرافی را به ما ارسال کنید  

محمد
۱۳۹۸/۱۲/۲۸۰۰
پاسخسلام
بنده سونو داپلر انجام دادم دکترش نامه ای ک داد و گف مبنی براین بود ک بنده نشت وریدی دارم
واصلا نعوظ سفت ندارم وکامل گاهی هس اونم ن کامل وزود از بین میره چکار باید بکنم؟
محمد فراهانی
۱۳۹۸/۱۲/۲۸۰۰
پاسخسلام
بنده سونو داپلر انجام دادم دکترش نامه ای ک داد و گف مبنی براین بود ک بنده نشت وریدی دارم
واصلا نعوظ سفت ندارم وکامل گاهی هس اونم ن کامل وزود از بین میره چکار باید بکنم؟
کامش یار
۱۳۹۹/۰۱/۰۵۰۰

سلام 

فقط در صورتی که سونوگرافی شما به صورت کالر داپلر و با انجام تزریق در داخل الت انجام شده باشد می تواند نشت وریدی را نشان دهد. میزان حجم فضاهای عروقی موجود در سونوگرافی باید بررسی شود . بهتر است پیش پزشکتان بروید و او اطلاعات کاملی شامل سابقه بیماری ها و وصعیت سلامت جنسی  جسمی شما  بدست بیاورد و بررسی دقیقی انجام دهد.  واقعیت این است که بدون یک معاینه کامل و همچنین اطلاع از سن شما و وضعیت جسمی شما اظهار نظر در باره راه حل درمانی امکان پذیر نیست .

مهرداد
۱۳۹۸/۱۰/۲۹۰۰
پاسخآیا تبریز هم کلینیک شاک ویو هستش؟
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۳۰۰۰

با سلام خیر. کلینیک دارای دستگاه شاک ویو مخصوص درمان اختلال نعوظ در تبریز نیست. می توانید با کلینیک تماس بگیرید و به تهران مراجعه نمایید. 02188888283

مهدی کاظمی
۱۳۹۸/۱۰/۰۷۰۰
پاسخهزینه آن چقدر است؟ تضمین آثار مثبت چگونه می باشد
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۰۹۰۰

با سلام برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کلینیک تماس بگیرید.02188888283

amir
۱۳۹۸/۱۰/۰۳۰۰
پاسخسلام برای زودانزالی هم مفیده؟
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۰۴۰۰

با سلام بله در مواردی می توان از دستگاه شاک ویو برای زود انزالی نیز استفاده کرد. 

اینجانب
۱۳۹۸/۰۸/۱۸۰۰
پاسخسلام !
هزینه هر جلسه چقدر هست؟
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۸/۱۸۰۰

با سلام برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شاک ویو می توانید با کلنیک تماس بگیرید. 02188888283

آقاسی
۱۳۹۸/۰۸/۰۸۰۰
پاسخسلام آیا مبتلایان به دیابت و کسانی که آنژیو انجام داده اند می توانند از شاک ویو استفاده نمایند، لطفاّ ؟!
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۸/۰۸۰۰

با سلام. بله افراد زیادی با مشکلات قلبی و دیابت به کلینیک کامشیار مراجعه می کنند و از نتایج راضی هستند. 

مسعود فدایی
۱۳۹۸/۰۳/۲۶۰۱
پاسخسلام من در هر مقاله ای که میخوانم دارم سوال را مطرح میکنم که در صورت جمع بندی به یک نتیجه میرسم من دو سال پیش سکته مغزی کرده ام و مشکل شلی الت را دارم این شوک ویو برای من مشکلی ندارد متشکرم
nafisi kameshyar
۱۳۹۸/۰۳/۲۷۰۰
بله شما هم می توانید از این روش برای درمان استفاده کنید و عارضای برای شما ندارد. موارد مشابه شما که سابقه سکته مغزی داشته اند در مراجعین داشته ایم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 29

آخرین دانلود های رایگان

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...