این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

درمان شلی آلت مردان با تکنولوژی جدید شاک ویو

درمان شلی آلت مردان با تکنولوژی جدید شاک ویو
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 24 بازدید 36,135

درمان شلی آلت مردان از مواردی است که در کلینیک سکس تراپی زیاد انجام می شود. اگر آلت تناسلی شما سفتی و نعوظ لازم را ندارد، در طی چندین جلسه استفاده از شاک ویو درمان می شوید.

درمان شلی آلت مردان با استفاده از دستگاه شاک ویو :

درمان شلی آلت مردان از مواردی است که در کلینیک سکس تراپی زیاد انجام می شود. اگر آلت تناسلی شما سفتی و نعوظ لازم را ندارد، با دستگاه شاک ویو طی حدود 6 الی 10 جلسه درمان می شوید. افراد مبتلا به شلی آلت یا ED، گرچه تحریک جنسی دارند. ولی برای نگهداری نعوظ (سفتی آلت) در رابطه جنسی مشکل دارند. این اختلال در شما می تواند هم به علت مشکلات جسمی و هم به علت مشکلات روانی ایجاد شود. بیشترین علت اختلال نعوظ  این است که جریان خون به آلت تناسلی به صورت کامل نمی رسد. بنابراین مقدار خون در این ناحیه از بدن ممکن است برای ایجاد نعوظ کافی نباشد و از آنجایی که نعوظ شامل افزایش خون در رگ های آلت تناسلی و سفت شدن آلت است لذا نرسیدن خون به این ناحیه باعث عدم نعوظ می شود. این نوع مشکل، اختلال نعوظ عروقی نامیده می شود. شاک ویو بهترین درمان برای شلی آلت مردان و تقویت نعوظ است. 

قوای جنسی خود را بسنجید ..... ارزیابی اختلال نعوظ 

اغلب کسانی که با اختلال نعوظ به کلینیک می آیند اولین سوالشان این است که آیا این شلی نعوظ درمان می شود یا خیر؟ دومین سوال این است چه مدت طول می کشد تا درمان کامل شود. خبر خوب این است که درمان اختلال نعوظ میسر است. ولی این درمان به صورت بلافاصله نیست و نیاز به حداقل 6 جلسه درمان با فاصله های یک هفته ای دارد. پالس های آرام شاک ویو دوباره جریان خون را در آلت تناسلی مرد برقرار می کنند. این خون رسانی باعث درمان شلی آلت مردان خواهد شد.

درمان اختلال نعوظ با پالس های آرام شاک ویو :

فیلم زیر چگونگی کار دستگاه شاک ویو را نشان می دهد.

 

از راه های دیگری که برای درمان شلی آلت مردان استفاده می شود می توان موارد زیر را نام برد : 

-استفاده از پمپ مخصوص آلت

-استفاده از دارو

-درمان جراحی و گذاشتن پروتز

شاک ویو :

درمان برون اندامی شاک ویو (ESWT) درمانی کاملا جدید است. این درمان به عنوان یک روش بالینی ثابت شده است. هر چند درمان شلی آلت مردان با شاک ویو روشی بسیار جدید است. ولی باید گفت استفاده از شاک ویو برای درمان سایر بیماری های پزشکی بیش از 30 سال است که کاربرد دارد.

آمارها درباره میزان شلی نعوظ چه می گویند ؟

در مطالعه ای که در آمریکا انجام گردید میزان شیوع اختلال شلی نعوظ به شرح جدول زیر به دست آمده است :

سن همیشه نعوظ عالی است معمولا نعوظ خوب است بعضی اوقات نعوظ خوب است هیچ وقت نعوظ خوب نیست
20-39 85% 16% 12% 1%
40-59 65% 20% 12% 2%
60-69 29% 28% 27% 17%
>70 12% 19% 33% 36%

این آمار ها نشان می دهند با افزایش سن میزان ناتوانی جنسی افزایش می یابد ولی به صفر نمی رسد. بنابراین اگر شما اختلال شلی آلت دارید نگران نباشید و برای درمان اقدام کنید.

نحوه کار دستگاه شاک ویو :

اگر شما اختلال نعوظ دارید و تا کنون تجربه ای برای درمان با شاک ویو نداشته اید. در جلسه اول متوجه خواهید شد که این درمان با تمام درمان های قبلی فرق دارد. در سال های اخیر امواج ضربه ای برون اندامی شاک ویو، در درمان شلی آلت مردان و ترمیم عروق آلت تناسلی مرد استفاده شده است. در طول درمان، امواج شاک ویو با شدت کم در مناطق مختلف آلت تناسلی شما اعمال می شوند. این امر سلول های بنیادی را به سمت آلت می فرستد و این سلول ها رگ های خونی جدید می سازند. رگ های خونی جدید در این ناحیه باعث می شوند که جریان خون در آلت تناسلی افزایش یابد. لذا توانایی شما جهت انجام نعوظ و ایجاد ثبات در سفتی آلت برای انجام رابطه جنسی بالا خواهد رفت. 

در جلسات شاک ویو تراپی آلت شما از تمام جهات پالس های صوتی را دریافت می کند. در صورتی که پاسخ به درمان به خوبی انجام شود شما در جلسه چهارم روند بهبودی را حس خواهید کرد. هر جلسه حدود نیم ساعت طول خواهد کشید.

آیا استفاده از دستگاه شاک ویو عوارض جانبی یا درد دارد ؟ 

در طول جلسات شاک ویو تراپی برای درمان شلی آلت شما هیج دردی را حس نخواهید کرد. تا کنون در کلینیک ما عارضه ای در اثر شاک ویو نداشته ایم ولی در صورت وجود تورم، قرمزی و خارش در ناحیه آلت درمان تا رفع علائم به تعویق خواهد افتاد. با توجه به اینکه درمان های سکس تراپی باید مسائل روانی را نیز پوشش دهد. بنابراین گاهی پزشک تشخیص می دهد علاوه بر شاک ویو تراپی شما نیاز به جلسات روان درمانی برای درمان شلی آلت نیز دارید.

می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اختلال نعوظ مطلب زیر را بخوانید :  ناتوانی جنسی جوانان 

درمان ساده و بدون درد شاک ویو جهت درمان اختلال نعوظ در کلینیک سکس تراپی انجام می شود. بسیاری از بیماران بهبود قابل توجهی در توانایی خود برای دستیابی به نعوظ طی چند هفته را گزارش می کنند.

شما در جلسه اول مراجعه به صورت دقیق معاینه می شوید. در صورت نیاز همکاران ارولوژیست یا روانپزشک شما را معاینه خواهند کرد. اگر پزشکان ما تشخیص دادند که دستگاه شاک ویو شلی آلت شما را درمان خواهد کرد جلسات شاک ویو شروع خواهد شد.

آیا شما تنها کسی هستید که برای درمان شلی آلت مراجعه خواهید کرد ؟ 

اگر شما دچار اختلال نعوظ هستید و نیاز به استفاده از دستگاه شاک ویو دارید باید بدانید که شما تنها فردی نیستید که به این مشکل دچار شده اید و بیش از نیمی از مراجعان کلینیک از این دستگاه استفاده می کنند و از رضایت نسبی برخوردارند. در واقع بسیاری از مراجعین بالای 40 سال مبتلا به شلی آلت و اختلال نعوظ می باشند که بهترین روش برای حل این مشکل استفاده از دستگاه شاک ویو است.

درمان شاک ویو برای چه کسانی مناسب نیست؟

درمان با شاک ویو برای کسانی که دچار مشکلات پروستات هستند مناسب نیست. اگر شلی نعوظ شما به علت مشکلات هورمونی باشد درمان با شاک ویو موثر نخواهد بود. اگر در رابطه شما با همسرتان مشکلی وجود داشته باشد دستگاه شاک ویو برای درمان شلی آلت شما مناسب نیست.

نظرات

captcha Refresh
علیرضاصلحی
۱۳۹۹/۰۵/۰۶۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من دیابت نوع دوهستم سوالم از آقای دکتر اکه این شاک ویو چندجلسه برم شلی الات درست میشود یانه و آدرس کلینیک قید نشده
کامش
۱۳۹۹/۰۵/۰۷۰۰

سلام ممنون از شما.

تعداد جلسات لازم برای شاک ویو پس از ویزیت و با توجه به نظر پزشک اعلام میگردد. آدرس : تهران - خیابان دولت - پس از چهارراه پاسداران - پلاک 111- واحد 39

حسینی
۱۳۹۹/۰۳/۳۱۰۰
پاسخسلام 23 ساله هستم اما احساس میکنم التم به نعوض کامل نمیرسه یا یا به اصطلاح سفتی کامل رو نداره میترسم توی رابطه مشکل داشته باشم ایا لازمه گهدبه پزشک مراجعه کنم
کامش
۱۳۹۹/۰۴/۰۱۰۰

سلام بهتر است به متخصص حوزه مربوطه مراجعه کنید تا درمان صورت گیرد.

رحیمی
۱۳۹۹/۰۳/۰۷۰۰
پاسخسلام.کجا میتونم باشاک ویو مشکل نعوظم راحل کنم؟
کامش
۱۳۹۹/۰۳/۲۰۰۰

سلام. جهت تعیین وقت با کلیک تماس بگیرید

محمد
۱۳۹۹/۰۱/۳۱۰۰
پاسخسلام من عمل جراحی کردم نعوظ داعم داشتم و عملم کردن دیگه نعوظ ندارم ایا این جوابگو هست
کامش
۱۳۹۹/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

علت نعوط دایم جه بوده است ؟ باید سونوگرافی  شما بررسی شود تا بتوان نظر داد. پس از بازگشت شرایط عادی به جامعه و رفع محدودیت ها به علت قرنطینه ناشی از کرونا  و بازگشایی مجدد کلینیک. ٫ با کلینیک تمالس یگیرید تا راهنمایی کنند چطور گزارش سونوگرافی را به ما ارسال کنید  

محمد
۱۳۹۸/۱۲/۲۸۰۰
پاسخسلام
بنده سونو داپلر انجام دادم دکترش نامه ای ک داد و گف مبنی براین بود ک بنده نشت وریدی دارم
واصلا نعوظ سفت ندارم وکامل گاهی هس اونم ن کامل وزود از بین میره چکار باید بکنم؟
محمد فراهانی
۱۳۹۸/۱۲/۲۸۰۰
پاسخسلام
بنده سونو داپلر انجام دادم دکترش نامه ای ک داد و گف مبنی براین بود ک بنده نشت وریدی دارم
واصلا نعوظ سفت ندارم وکامل گاهی هس اونم ن کامل وزود از بین میره چکار باید بکنم؟
کامش یار
۱۳۹۹/۰۱/۰۴۰۰

سلام 

فقط در صورتی که سونوگرافی شما به صورت کالر داپلر و با انجام تزریق در داخل الت انجام شده باشد می تواند نشت وریدی را نشان دهد. میزان حجم فضاهای عروقی موجود در سونوگرافی باید بررسی شود . بهتر است پیش پزشکتان بروید و او اطلاعات کاملی شامل سابقه بیماری ها و وصعیت سلامت جنسی  جسمی شما  بدست بیاورد و بررسی دقیقی انجام دهد.  واقعیت این است که بدون یک معاینه کامل و همچنین اطلاع از سن شما و وضعیت جسمی شما اظهار نظر در باره راه حل درمانی امکان پذیر نیست .

مهرداد
۱۳۹۸/۱۰/۲۹۰۰
پاسخآیا تبریز هم کلینیک شاک ویو هستش؟
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۳۰۰۰

با سلام خیر. کلینیک دارای دستگاه شاک ویو مخصوص درمان اختلال نعوظ در تبریز نیست. می توانید با کلینیک تماس بگیرید و به تهران مراجعه نمایید. 02188888283

مهدی کاظمی
۱۳۹۸/۱۰/۰۷۰۰
پاسخهزینه آن چقدر است؟ تضمین آثار مثبت چگونه می باشد
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۰۹۰۰

با سلام برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کلینیک تماس بگیرید.02188888283

amir
۱۳۹۸/۱۰/۰۳۰۰
پاسخسلام برای زودانزالی هم مفیده؟
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۰۴۰۰

با سلام بله در مواردی می توان از دستگاه شاک ویو برای زود انزالی نیز استفاده کرد. 

اینجانب
۱۳۹۸/۰۸/۱۸۰۰
پاسخسلام !
هزینه هر جلسه چقدر هست؟
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۸/۱۸۰۰

با سلام برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه شاک ویو می توانید با کلنیک تماس بگیرید. 02188888283

آقاسی
۱۳۹۸/۰۸/۰۸۰۰
پاسخسلام آیا مبتلایان به دیابت و کسانی که آنژیو انجام داده اند می توانند از شاک ویو استفاده نمایند، لطفاّ ؟!
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۸/۰۸۰۰

با سلام. بله افراد زیادی با مشکلات قلبی و دیابت به کلینیک کامشیار مراجعه می کنند و از نتایج راضی هستند. 

مسعود فدایی
۱۳۹۸/۰۳/۲۶۰۱
پاسخسلام من در هر مقاله ای که میخوانم دارم سوال را مطرح میکنم که در صورت جمع بندی به یک نتیجه میرسم من دو سال پیش سکته مغزی کرده ام و مشکل شلی الت را دارم این شوک ویو برای من مشکلی ندارد متشکرم
nafisi kameshyar
۱۳۹۸/۰۳/۲۷۰۰
بله شما هم می توانید از این روش برای درمان استفاده کنید و عارضای برای شما ندارد. موارد مشابه شما که سابقه سکته مغزی داشته اند در مراجعین داشته ایم

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 11

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...