این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

نقطه جی در زنان کجاست؟

نقطه جی در زنان کجاست؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/03/25 نظر 0 بازدید 1,538

برخی معتقدند که نققطه جی می تواند کلید ارگاسم زنان از طریق دخول باشد. اما بعضی از محققان بر این باورند که نقطه جی اصلا وجود ندارد.

نقطه جی ( G )  یک نقطه مرموز حساب می شود. در واقع، طبق یک مطالعه در سال 2017، تنها 18 درصد از زنان از طریق دخول به ارگاسم دست می یابند. یعنی در بقیه ی زنان ارگاسم باید با تحریک کلیتوریس و کمک از دست، دهان یا اسباب بازی ها همراه باشد.

برخی معتقدند که نققطه جی می تواند کلید ارگاسم زنان از طریق دخول باشد. اما بعضی از محققان بر این باورند که نقطه جی اصلا وجود ندارد.

 

 

آزمون عفونت جنسی مردان

 

نقطه جی G چیست؟


شما احتمالا از نقطه جی شنیده اید، همراه با چگونگی این نقطه در راه رسیدن به ارگاسم واژن.

نقطه G توسط دکتر Beverly وایپل معرفی شد او معتقد بود که تحریک این منطقه می تواند کلیدی برای دستیابی به اوج لذت جنسی زنان در طول رابطه جنسی باشد.

با این حال، مهم است که روشن شود که نقطه G جزء متمایزی از آناتومی شما نیست. در حقیقت، در یک مطالعه 2017، محققان تلاش کردند تا نقطه G را پیدا کنند ولی موفق به انجام این کار نشدند. نقطه جی بخشی از کلیتوریس شماست. این به این معناست که هنگامی که شما نقطه جی را تحریک می کنید در واقع بخش از کلیتوریس را تحریک کرده اید. علاوه بر این، این منطقه می تواند از زن به زن متفاوت باشد که توضیح می دهد چرا اغلب زنان نمی توانند به راحتی آن را پیدا کنند . با این حال هنگامی که این نقطه را تحریک کنید می تواند باعث انزال زن شود و به ارگاسم واژینال زنان کمک می کند.

 

بهترین روش تحریک جنسی زنان چیست؟

 

چگونه می توانید آن را پیدا کنید؟


پیدا کردن نقطه G می تواند دشوار باشد، به خصوص از آنجایی که در واقع هیچ نقشه ای از بدن انسان نیست. این بدین معنا نیست که پیدا کردن آن غیرممکن است. به جای جستجوی آن در طول فعالیت جنسی و نزدیکی، بهتر است از طریق خودآزمایی آن را پیدا کنید زیرا این کار آسانتر است.

اگر شما به دنبال یافتن نقطه G خود هستید، با آرامش خاطر شروع کنید. همانطور که شروع به کشف بدن خود میکنید، آنچه را که برای شما مناسب است، انجام دهید. قبل از قرار دادن انگشتانتان یا یک اسباب بازی جنسی، شروع به ماساژ دادن و باز کردن واژن خود کنید.

سپس، با استفاده از انگشتان خود یا یک اسباب بازی، به سمت راست و سمت چپ خود حرکت کنید. به یاد داشته باشید، شما نمی خواهید یک دکمه خاص را بزنید، بلکه به دنبال یافتن آنچه هستید که برای شما در آن منطقه به مراتب بهتر و لذت بخش تر است. حرکات را به طوری که احساس ایجاد می شود، تکرار کنید. همه زنان از طریق تحریک نقطه G رضایت پیدا نمی کنند و این نیز خوب است. به یاد داشته باشید که خود ارضایی کاملا طبیعی است و می تواند یک بخش سالم از هر رابطه باشد.

 

بهترین موقعیت های جنسی برای تحریک نقطه G


اگر امید به تحریک موضعی G در طول مقاربت جنسی داشته باشید، موقعیتهای جنسیتی خاصی وجود دارد که بهترین عملکرد را دارند. سعی کنید که پوزیشن هایی داشته باشید که به شما اجازه می دهد کنترل بیشتری بر جنبش های خود داشته باشید، در اینجا چند پوزیشن برای تحریک بیشتر نقطه جی ذکر می کنیم:


مدل دختر گاو چران


خودتان دراز بکشید و اجازه دهید خانم بر روی شما بنشیند به گونه ای که انگار بر روی زین نشسته است. این موقعیت به شما امکان کنترل کامل ریتم، عمق و زاویه نفوذ را میدهد تا بتوانید بر روی پیدا کردن نقطه G خود تمرکز کنید. به جای بالا و پایین بردن، سعی کنید حرکت به جلو و عقب داشته باشید تا به تحریک نقطه G در دیواره واژن نزدیک شوید. نگران نباشید با سرعت و زاویه های مختلف آزمایش کنید. تا ببینید در کدام حالت لذت بیشتری می برید.


مدل Doggy 


این مدل یک راه عالی برای رسیدن به نفوذ عمیق تر در طول رابطه جنسی است. روی دستان و زانوی خود بایستید . همسر شما باید در پشت شما قرار بگیرد. در طول نفوذ، سعی کنید با پوزیشن خود کنار بیایید یا انگشتان دست خود را به عقب برگردانید تا زاویه را تغییر دهید تا موقعیتی را پیدا کنید که برای شما مناسب باشد .

 

پیدا کردن آنچه برای شما کار می کند.


با وجود آنچه که در فیلم ها می بینید، سکس همیشه سریع و آسان نیست. زنان اغلب به این باورند که سکس شرم آور است، که این موضوع می تواند رسیدن به ارگاسم و رضایت جنسی را سخت تر کند . نگران نباشید مسئولیت زندگی جنسی خود را به عهده بگیرید و آنچه را دوست دارید پیدا کنید. اگر این بدان معناست که شما قادر به پیدا کردن نقطه جی خود هستید ، پس این موضوع برای شما خوب است. اگر نه؟ باز هم خوب است زیرا هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید یک را برای ارگاسم وجود دارد و برای اکثر زنان طبیعی است که ترکیبی از چند کار را ترجیح بدهند. پیدا کردن آنچه که برای شما لذت بخش باشد می تواند زمان ببرد پس صبور باشید.

مهمترین چیز رضایت شماست. بررسی جسم و ترجیحات جنسی شما یک گام بزرگ برای اطمینان از داشتن زندگی جنسی شاد، ایمن و لذت بخش است.

هرگز نباید از اینکه چه چیزی را دوست دارید خجالت بکشید. همه افراد سزاوار داشتن رابطه جنسی بزرگ و لذت بخش هستند .

کرم افزایش میل جنسی فموره معجزه ای برای خانم ها

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...