این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

عکس های انواع عفونت جنسی

 

 

تصاویر عفونت جنسی 

 

عکس های عفونت جنسی که در گالری تصاویر برای شما گذاشته به شما کمک می کند با عفونتهای جنسی مانند زگیل تناسلی ، تبخال تناسلی ، عفونت کلامیدیا ، سوزاک و سفلیس آشنا بشوید و ببینید که عوارض  این بیماری ها در پوست چه شکلی است.  و تظاهرات پوستی عفونت های مختلف جنسی با هم چقدر تفاوت دارند. . اگر رابطه جنسی مشکوک داشته اید و احساس می کنید دچار عفونت جنسی شده اید .در این مجموعه عکس های زگیل تناسلی و همچنین عکس های تبخال تناسلی و سایر عفونت ها را می توانید ببینید.

 

گالری عکس های زگیل تناسلی

 

در این گالری انواع زگیل تناسلی  نمایش داده شده است در بعضی از عکس های زگیل تناسلی بیماران با درمان های مختلف گیاهی و دارویی خود را درمان کرده و بعد به کلینیک کامش آمده اند. زگیل ها کاملا بی آزار هستند و هیچ علامتی به جز ظاهر بد شکل خود ندارند . در عکس ها می تواند شکل غیر متقارن این زگیل ها را ببینید . عموما ترس از عوارض زگیل تناسلی که گاهی می تواند مرگ آفرین باشد باعث می شود بیماران که اغلب از جوانان هستند به کلینیک بیایند 

 

گالری عکس تبخال تناسلی

 

در این گالری با شکل های مختلف تبخال تناسلی آشنا می شوید . مهمترین علت مراجعه بیماران در تبخال تناسلی شکل ضایعات نیست بلکه سوزش و ترشحات و درد در ناحیه تناسلی است . اغلب بیماران نمی توانند تفاوتی بین تبخال تناسلی و زگیل تناسلی قایل شوند. تبخال تناسلی از عفونت های جنسی است که می تواند زندگی جنسی شما را به دردسر بیاندازد.تمام عکس های تبخال تناسلی قبل از درمان بیماری است .

 

گالری عکس سوزاک

 

عکس های سوزاک که در گالری تصاویر سوزاک می بینید  شما را با این عفونت جنسی آشنا خواهد کرد. سوزاک علاوه بر ضایعه پوستی می تواند تظاهرات گوناگون داشته باشد.

 

 
 
عکس زگیل تناسلی

گالری تصاویر زگیل تناسلی


زگیل های تناسلی معمولا برجستگی های کوچکی با رنگ پوست هستند که می توانند به صورت خوشه ای در داخل و یا اطراف ناحیه تناسلی رشد کنند ، معمولا نرم هستند و مس تواندد صاف یا بزرگ شوند.

تصاویر را ببینید 


 
 
 
عکس تبخال تناسلی

گالری تصاویر تبخال تناسلی

تبخال دستگاه تناسلی یک بیماری شایع جنسی است که هر فرد فعال جنسی می تواند به آن مبتلا شود.

تبخال دستگاه تناسلی نوعی از  std  است که در اثر دو نوع ویروس ایجاد می شود. ویروس هرپس سیمپلکس نوع 1 ( hsv _1  ) و ویروس هرپس نوع 2 ( HSV_2 ) گفته می شود.

تصاویر را ببینید 


 
 
 
عکس سوزاک یا گونوره

گالری تصاویر سوزاک یا گونوره


سوزاک یک عفونت مقاربتی است که توسط باکتری Neisseria gonorrhoeae ایجاد می شود
عفونت ممکن است در دستگاه تناسلی ، دهان یا روده بماند.

تصاویر را ببینید 


 
 
 
عکس سفیلیس

گالری تصاویر سفیلیس


سیفیلیس یک عفونت باکتریایی است که معمولا از طریق تماس جنسی گسترش می یابد.این بیماری به عنوان یک درد بدون درد شروع می شود و به طور معمول در دستگاه تناسلی ، روده یا دهان یافت می شود.

تصاویر را ببینید 


 
 
 
عکس عفونت کلامیدیا

گالری تصاویر عفونت کلامیدیا


کلامیدیا یک بیماری عفونتی جنسی است.این بیماری توسط باکتری هایی به نام  chlamydia trachomatis  ایجاد می شود.این بیماری هم برای زنان و هم برای مردان است. مادران باردار می توانند کلامیدیا را به فرزندان خود منتقل کنند.

تصاویر را ببینید 


 
 
 
عکس بیماری ایدز

گالری تصاویر بیماری ایدز

Hiv  مخفف ویروس نقص ایمنی انسان است. ایدز سیستم ایمنی بدن را با از بین بردن گلبول های سفید خون که با عفونت مبارزه می کنند ، تضعیف می کند.ایدز به معنای سندرم نقص ایمنی اکتسابی است و همه مبتلایان به hiv  ایدز ندارند.

تصاویر را ببینید 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۷۰۰
پاسخمن یه زخم روی پوست آلت دارن میتونم عکسش رو بفرستم تشخیص بدید که آیا بیماری مقاربتی هست
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۸۰۰

بفرستید 

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 6

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...