این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

گالری عکس زگیل تناسلی

گالری عکس زگیل تناسلی
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/02/28 4 نظر

عکس زگیل تناسلی در گالری تصاویر کلینیک سلامت جنسی کامش. اندازه این ضایعات معمولا به اندازه یک عدس است و خارش و سوزش ندارند. 

عکس زگیل تناسلی

عکس زگیل تناسلی در گالری تصاویر کلینیک سلامت جنسی کامش ، از بیمارانی گرفته شده است که برای درمان زگیل تناسلی به این مرکز مراجعه کرده اند .  ، زگیل های تناسلی معمولا برجستگی های کوچکی با رنگ پوست هستند که می توانند به صورت خوشه ای در داخل و یا اطراف ناحیه تناسلی رشد کنند ، زگیل های تناسلی معمولا نرم هستن و می تواند صاف یا بزرگ شوند. بعضی از انواع زگیل تناسلی در اطراف مقعد رشد می کنند که به آنها زگیل مقعدی می گویند. در این عکس ها شما می توانید عکس هایی از بیماران مراجعه کننده به کلینیک سلامت جنسی کامش را ببینید. بعضی از عکس ها ، زگیل تناسلی را پس از خود درمانی  و یا درمان گیاهی زگیل تناسلی توسط بیمار نشان می دهد . 

عکس زگیل تناسلی مردان

عکس  های زگیل تناسلی مردان نشان می دهد  که این ضایعات در ناحیه تناسلی ، بر روی ناحیه رویش موها بالای بدنه آلت ، بر روی بدنه آلت ، دور کلاهک آلت ،و بر روی بیضه ها ایجاد شود. هم چنین زگیل ها می توانند در ناحیه مقعد و ناحیه بین بیضه ها و مقعد هم باشد . زگیل تناسلی معمولا خارش و سوزش ندارد و می تواند به رنگ پوست باشد و یا قهوه ای و سیاه باشد. 

عکس زگیل تناسلی زنان 

عکس های زگیل تناسلی زنان وجود این ضایعات بر روی لب های بزرگ و لب های کوچک واژن و همچنین زگیل مقعدی در اطراف سوراخ مقعد را نشان می دهد . زگیل تناسلی زنان می تواند در داخل واژن و بر روی گردن رحم نیز ایجاد شود . این ضایعات در زنان در ناحیه پرینه یعنی سطح بین بیضه و واژن هم دیده می شود. عکس زگیل تناسلی خانم ها  نشان می دهد این ضایعات پوستی در زنان از نظر شکل مشابه مردان است و تفاوتی از نظر شکل و اندازه ندارد. 

عکس زگیل تناسلی  بعد از خود درمانی 

در عکس های گالری زگیل تناسلی ، عکس هایی را می توانید ببینید که پس از درمان های گیاهی، مانند عکس زگیل تناسلی پس از ذرمان با سرکه سیب و عکس زگیل تناسلی پس از درمان با سیر سیاه ببنید. 

 

تصاویر زگیل تناسلی

 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۳۰۰
پاسخبا سلام..
با عرض پوزش بنده در ناحیه ساقه آلت ختنه گاه چنتا جوش مانند و نزدیک به هم هستش و در عرض 3 یا4 سالی که متوجه آنها شدم نه سوزشی دارند و نه خارش.. ولی هستند . نه خوب میشوند و نه زیاد.تقریبا شبیح به بعضی از عکسها...
میترسم به همسرم سرایت کنه..
لطفا راهنمائی..
روم نمیشه ررم دکتر
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰
پاسخممکنه عکس زگیل تناسلی زیر بغل رو هم بذارید
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰

حتما از بیماران این هفته عکس زگیل تناسلی خواهیم گذاشت . معمولا زگیل زیر بغل با زگیل تناسلی متفاوت است. زگیل زیر بغل عوارض خطرناک کمتری دارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۹۰۰
پاسخسلام ودرود بسیار عالی واموزنده ،علم در جایگاه اول زندگی بشر قرارداره اگر چندین سال پیش این سایت دیده میشد یه ایران درگیر حل ابروی رفته دین میشد ،خوشحالم که انقد درایران شناخت وپیشگیری ودرمان پیشرفت چشمگیر داشته ،این مقالات منو یاد سپاه بهداشت میاندازه که در دورترین روستاهای ایران که کل جمعیت به 30میلیون نفر نمیرسید ،برا ترویج بهداشت عمومی ومخصوصا کنترل جمعیت بی پروا علم پزشکی رو با تمام سختیهاش به جامعه سنتگرا اهدا میکرد ،ارزو دارم هرروز این قشر فهیم که تحت فشار دیدگاهای دینی هنوز به پیشرفت ادامه داده بهتر وقوی تر از روز قبلش باشه ،بسیار جامع وکامل بود دکتر عزیزودرپایان ،از بنده حقیر این ارزو که چیزی جز تعالی نظام فاخر پزشکی باتمام سعی وتلاش برا ملت فهیم وصبور ایران با قدرت بیشتر به خدمت وشکوفایی این مرزوبوم به اوج برسه تا دیگر هیچ یک از هموطنانم از گفتن وابراز مشگلات جنسی وعمومی بدنشون پروا نداشته باشن وبدون ترس به درمان بپردازن ،

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 14

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...