این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

آرژنین چطور به اختلال نعوظ و بالا بردن قوای جنسی کمک می کند؟

آرژنین چطور به اختلال نعوظ و بالا بردن قوای جنسی کمک می کند؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/05/28 نظر 0 بازدید 39,884

آرژنین یک آمینو اسید در بدن انسان است و برای باز کردن عروق قلبی و همچنین اختلال نعوظ و گرفتگی رگ های آلت تناسلی به صورت دارو از آن استفاده می شود . آرژینین در تمام درمان های دارویی اختلال نعوظ  وجود دارد. 

آرژنین یا ال-آرژنین چیست ؟

آرژنین یک آمینو اسید در بدن انسان است و برای باز کردن عروق قلبی و همچنین اختلال نعوظ و گرفتگی رگ های آلت تناسلی به صورت دارو از آن استفاده می شود . آرژینین در تمام درمان های دارویی اختلال نعوظ  وجود دارد و گاهی مانند  قرص ویاگرا عمل می کند . آرژنین  یا ال - آرژینین  به بدن در ساخت سایر پروئتین ها کمک می کند. بدن معمولا قادر است که تمام آرژنین مورد نیاز خود را بسازد اما می توان آن را در غذاهای پروتئین دار از جمله ماهی، گوشت قرمز، مرغ، سویا، غلات کامل، لوبیا و لبنیات نیز یافت.آرژینین در مردان باعث شکل گرفتن نعوظ و تقویت و سفتی آلت می شود.
برخی از آمینو اسیدهای لازم برای بدن انسان در خود بدن ساخته می شوند و ضرورتی به مصرف غذا و دریافت آن ها از بیرون نیست. اما برخی آمینو اسید های لازم برای فعالیت های روزمره بدن توسط خود بدن ساخته نمی شوند و حتما باید به صورت غذا دریافت شوند. به این نوع آمینو اسید ها، آمینو اسید ضروری می گویند. 
آرژنین یا ال - آرژینین هم توسط خود بدن ساخته می شود و هم می توان آن را به صورت غذا و دارو دریافت کرد از این رو به آن نیمه ضروری می گویند. همچنین می توان آن را به عنوان یک مکمل غذایی یا موضعی در نظر گرفت.

فواید و استفاده های آرژنین :

آرژینین یا ال - آرژینین رگ ها را باز می کند و عضلات رگ ها را شل می کند تا رگها پر خون شوند . به همین علت معمولا برای باز کردن عروق قلبی و گرفتگی ها و همچنین اختلال نعوظ و گرفتگی رگ های آلت تناسلی از آن استفاده می شود. 
آرژینین یا ال - آرژینین به صورت خوراکی و یا تزریق به رگ در افرادی که دچار فشار خون بالا هستند می تواند موجب کاهش فشار خون و بهبود حال بیمار گردد.
در مشکلات نعوظ در مردان نیز بسیار موثر بوده و به صورت خوراکی تجویز می گردد. زیرا نعوظ در آلت تناسلی مرد همراه با تجمع خون در رگ های آلت اتفاق می افتد و در صورت گرفتگی این عروق نعوظ به خوبی صورت نمی گیرد. بنابراین این دارو می تواند با باز کردن عروق و جریان یافتن خون به داشتن نعوظ بهتر کمک کند.

استفاده از مکمل آرژنین چه خطری دارد ؟

اگر شما دچار گرفتگی عروق قلبی، فشار خون  و یا اختلال نعوظ هستید ، آرژینین یا ال - آرژینین داروی بسیار موثری برای تقویت نعوظ و بهبود قوای جنسی شماست و هیچ گونه خطری برای بدن نخواهد داشت. اما اگر داروی دیگری از جمله داروهای فشار خون مصرف می کنید بهتر است برای مصرف آن با پزشک خود مشورت نمایید.

عوارض جانبی آرژنین : 

به طور کلی این دارو کاملا بی خطر در نظر گرفته می شود اما ممکن در برخی افراد مشکلات زیر را به صورت خفیف ایجاد کند : 
-حالت تهوع
-اسهال
-درد شکم
-نفخ
-تشدید نقرس
-پاسخ آلرژیک
-التهاب مجاری هوایی یا بدتر شدن علائم آسم
-همچنین پس از رد کردن یک سکته قلبی مصرف آن به هیچ عنوان توصیه نمی گردد.
-اگر شما فردی هستید که دچار علائم آسم یا آلرژی هستید مصرف آرژنین برای شما توصیه نمی گردد.
-همچنین آرژنین نباید بیش از اندازه مصرف گردد. و باید مطابق دستور پزشک باشد. زیرا مقادیر بیش از اندازه آن ممکن است باعث ایجاد بیماری گردد.

مصرف همزمان آرژنین با دیگر داروها : 

-داروهای ضد انعقاد خون (گیاهی و مکمل ها) : این نوع داروها باعث کاهش میزان لخته شدن خون می شوند و مصرف همزمان آرژنین با آن ها ممکن است خطر خونریزی ایجاد کند.
-داروهای کاهش فشار خون : اگر شما فردی با فشار خون بالا هستید و داروی کاهش فشار خون مصرف می کنید باید بدانید که با مصرف همزمان آرژنین با داروهای قبلی خود در معرض خطر کاهش بیش از حد فشار خون خواهید بود.
-داروهای دیابت : در افرادی که دچار دیابت هستند و داروی کاهش قند خون مصرف می کنند، مصرف آرژنین ممکن است به کاهش قند خون شما کمک کند. اما باید مصرف آن را طبق نظر پزشک با دیگر داروهای خود هماهنگ کنید.
-ایزوپروترنول : مصرف همزمان آرژنین با این داروی قلب ممکن است باعث شود که فشار خون شما بیش از حد پایین بیاید.
-داروهای نیترات دار : این داروها که معمولا برای درد قفسه سینه به کار می روند اگر همزمان با آرژنین مصرف شوند ممکن است باعث کاهش بیش از حد فشار خون شوند.
-ویاگرا : این دارو نیز مانند آرژنین در تقویت نعوظ موثر است اما مصرف همزمان این دو دارو با یکدیگر موجب کاهش بیش از حد فشار خون می گردد.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 15

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...