این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

نعوظ صبحگاهی چیست؟ آیا عدم نعوظ در صبح نشانه بیماری است؟

نعوظ صبحگاهی چیست؟ آیا عدم نعوظ در صبح نشانه بیماری است؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 نظر 130 بازدید 180,157

نعوظ صبحگاهی برای مردان جوان اتفاقی عادی است. اگر شما یک مرد باشید حتما سفتی آلت را در هنگام بیدار شدن از خواب تجربه کرده اید. اغلب مردان بدون توجه به اینکه در چه سنی باشند این سفتی آلت را خواهند داشت و نبود آن نشان دهنده مشکلی در آلت است. 

نعوظ صبحگاهی به چه معناست؟

نعوظ صبحگاهی برای مردان جوان اتفاقی عادی است. اگر شما یک مرد باشید حتما سفتی آلت را در هنگام بیدار شدن از خواب تجربه کرده اید. اغلب مردان بدون توجه به اینکه در چه سنی باشند این سفتی آلت را خواهند داشت و نبود آن نشان دهنده مشکلی در آلت است .اغلب افراد که برای درمان اختلال نعوظ به کلینیک سکس تراپی کامش می آیند اخیرا نعوظ صبحگاهی شان دچار مشکل شده است.

نعوظ صبحگاهی، که به عنوان  NPT) nocturnal penile tumescence)  نیز شناخته می شود، تقریبا هر روز برای بسیاری از پسران و مردان اتفاق می افتد. هر از گاهی ممکن است مردان با یک آلت تناسلی راست بیدار شوند. این اتفاق در مردان جوان بیشتر شایع است، هر چند مردان در هر سنی  نعوظ صبحگاهی را دارند ولی دفعات آن با افزایش سن کمتر خواهد شد.

بسیاری از مردم بر این باورند که نعوظ صبحگاهی، علامتی از تحریک جنسی است، اما این موضوع همیشه درست نیست. نعوظ صبح احتمالا پاسخ بدن شما به یکی از چندین رخداد طبیعی است.

بیشتر بخوانید : درمان شلی آلت مردان با تکنولوژی جدید شاک ویو


چه چیزی موجب نعوظ صبحگاهی می شود؟

علت NPT به احتمال زیاد چند عاملی است. پزشکان چند نظریه دارند که توضیح می دهند که چرا مردان هر از گاهی بعد از خواب دچار نعوظ آلت تناسلی می شوند، اما هیچکدام از این نظریه ها با شواهد و مدارک پزشکی مشخص همراه نیست. این نظریه ها عبارتند از:
 

تحریک فیزیکی : اگرچه چشمان شما بسته است، بدن شما هنوز از وقایع اطراف شما آگاه است. اگر شما یا شریک جنسی شما به صورت تصادفی اندام های تناسلی را لمس کنید، ممکن است مستقیما نعوظ پیدا کنید. بدن شما تحریک را احساس می کند و با نعوظ به آن پاسخ می دهد.

تغییرات هورمونی : سطح تستوسترون شما صبح بعد از بیدار شدن در بالاترین سطح خود است. این هورمون بلافاصله پس از بیدار شدن از مرحله خواب که مرحله حرکت سریع چشم یا (REM) نامیده می شود بالاترین سطح را دارد. افزایش این هورمون به تنهایی ممکن است باعث ایجاد نعوظ، حتی بدون تحریک فیزیکی باشد. با افزایش سن مردان، معمولا بین 40 تا 50 سال، سطح طبیعی تستوسترون شروع به کاهش می کند. همانطور که سطح این هورمون کاهش می یابد، بروز نعوظ صبحگاهی و دفعات آن نیز ممکن است کاهش یابد.

آرامش مغزی : در طول ساعات بیداری، بدن شما هورمون هایی را برای سرکوب نعوظ آزاد می کند. وقتی خوابیدید، میزان ترشح این هورمون ها در بدن کمتر می شود. این واقعیت را با دلایل دیگر نعوظ صبحگاهی ترکیب کنید و احتمال ایجاد نعوظ در صبح بیشتر می شود.

چیزی که به صورت واضح تر می توان بیان کرد این است که چه عواملی باعث نعوظ صبحگاهی نمی شوند. به عنوان مثال، نیاز به ادرار کردن دلیلی برای ایجاد نعوظ صبحگاهی نیست. بعضی مردم معتقدند که نعوظ صبح هنگام مانع از دفع ادرار هنگام خواب می شود، اما این درست نیست. نعوظ در هنگام صبح همچنین همیشه نشانه ای از تحریک جنسی نیست. در بسیاری از موارد NPT یا به علت خواب دیدن یا رویاها و افکار جنسی ایجاد نمی شود.

بیشتر بخوانید: مواد غذایی موثر بر نعوظ

چه کسانی دچار نعوظ صبحگاهی می شوند؟

مردان در تمام سنین می توانند NPT را تجربه کنند. بروز این حالت در هر سنی طبیعی است و نشانه ای از گردش خون و سیستم عصبی سالم در داخل و اطراف آلت تناسلی است. پسران جوان ممکن است NPT را از سن 6 تا 8 سالگی تجربه کنند. NPT همچنین ممکن است در مردان در دهه 60 و دهه 70 رخ دهد ولی این مسئله با شروع اختلال نعوظ در سنین بالا کمرنگ تر شده و بیشتر ناتوانی نعوظ با افزایش سن مهم می شود.

مردان ممکن است نعوظ را سه تا پنج بار در هر شب تجربه کنند. NPT بدون اینکه به خواب ها و رویا های شما ارتباطی داشته باشد می تواند تا سی دقیقه طول بکشد . بعضی از مردان ممکن است تا دو ساعت در طول خواب خود نعوظ را تجربه کنند. بیشتر نعوظ در عرض چند دقیقه بعد از بیدار شدن، کمتر شده و از بین می رود.

عدم نعوظ صبحگاهی نشانگر چیست؟

داشتن یک آلت تناسلی راست هنگامی که شما از خواب بیدار می شوید نشان دهنده جریان خون سالم و سیستم عصبی سالم آلت تناسلی است. همچنین وجود NPT) nocturnal penile tumescence) به احتمال زیاد نشان می دهد که شما به لحاظ جسمی قادر به ایجاد و حفظ نعوظ در حال بیداری نیز هستید.

بیشتر مراجعین به کلینیک که اختلال نعوظ دارند اظهار می کنند که نعوظ صبحگاهی  NPT)  nocturnal penile tumescence)  ندارند، این علامت اغلب نشانه اولیه بیماری اختلال نعوظ است.

پس باید توجه کنید که اگر نعوظ صبحگاهی ندارید، به احتمال زیاد ممکن است علامتی از اختلال نعوظ باشد. شاید اتفاقی در بدن شما افتاده است که مانع گردش خون مناسب و عملکرد درست اعصاب مربوط به نعوظ شده است. شما ممکن است به احتمال زیاد ناتوانی جنسی را تجربه کنید.

اگر شما  :

اضافه وزن دارید.
فشار خون بالا دارید.
چربی خون بالا دارید .
دیابت دارید.
افسردگی دارید.
یا دچار بعضی از معلولیت های فیزیکی هستید مراجعه به یک پزشک به شما در پیشگیری از اختلال نعوظ و همچنین ارائه روش های تقویت نعوظ کمک خواهد کرد.

داروها نیز ممکن است بر توانایی شما در تجربه نعوظ صبحگاهی تاثیر بگذارند. داروهای ضد درد و بعضی از داروهای ضد افسردگی ممکن است باعث جلوگیری از NPT شوند.

نعوظ صبحگاهی یا  NPT) nocturnal penile tumescence) ممکن است هنگامی که سن شما بیشتر می شود کمتر اتفاق بیفتد، اما اگر شما جوان هستید و نعوظ صبحگاهی را تجربه نمی کنید و یا اگر به صورت ناگهانی دچار توقف در نعوظ خود شدید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که به یک کلینیک جنسی مراجعه کنید.

 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۰۳۰۰
پاسخسلام خستهدنباشی ببخشید بنده 23 سالمه نعوظ تا همین یک هفته پیش هر روز داشتم هر هر روز نعوظ رو صبح به صبح تجربه میکردم اما طی این هفته فقط دیروز صبح متوجه نعوظ شدم که ساعت 6 صبح بود
می خواستم بدونم مشکلی دارم آیا واقعا ترسیدم
ادمین
۱۴۰۲/۰۳/۰۶۰۰

سلام اگر تا حدود یک ماه دیگه  ادامه دار بود این موضوع میتونید به پزشک مراجعه کنید

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۶۰۰
پاسخسلام
من 59 سال دارم
دیابت و فشارخون کنترل شده دارم
از انسولین و قرص لوزارتان جهت کنترل استفاده میکنم.
چند وقتی است که نعوذ صبحگاهی ندارم . نعوذ به سختی انجام میشود و پایدار نیست.
میخواستم ببینم این مربوط به سن وسال است یا قابل برگشت ودرمان میباشد.
لطفا راهنمایی فرمایید.
با تشکر از زحمات شم
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۷۰۰

هم دیابت ؛ هم قرص لوزار همراه با افزایش سن موجب اختلال نعوظ می شود . بهتر است به پزشک مراجعه کنید . احتمالا در شما شاک ویو آلت موثر باشد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۹۰۰
پاسخسلام بنده 23 سالمه نعوظ صبحگاهی ندارم ولی خو با دیدن تصاویر و فیلم های مبتذل تحریک میشم و راست میشه آیا در این خصوص مشکلی دارم؟ با تشکر
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۹۰۰

مشکلی ندارید. نعوظ صبحگاهی گاهی با سفتی خفیف است و شما متوجه نمی شوید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۵۰۰
پاسخسلام ببخشید من 18 سالمه نعوظ صبحگاهی ندارم ولی خوب تحریک میشم و آلتم سفت میشه آیا مشکلی دارم
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۶۰۰

خیر مشکلی ندارید و طبیعی هستید ، نیاز به مراجعه به پزشک ندارید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۰۰۰
پاسخسلام 18 سالمه تقریبا از 4 سال پیش متوجه این شدم ک التم مثل قدیم سفت نمیشه و واریکوسل هم دارم و التم اصلا نعوظ پیدا نمیکنه ولی بعد از عمل واریکوسل یک روز بعد خیلی بهتر شده بود که بعدش دوباره مثل گذشته تقریبا دو روز بعد مثل قبلا ضعیف شد نظر شما چیه ...ممکنه بخاطر واریکوسل بوده باشه چون اخه طرف راستم هم واریکوسل پیدا کرده
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۲۰۰

واریکوسل مانع سفتی آلت نمی شود.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۳۰۰
پاسخسلام..
من 28سالمه الان چند ماهی هست نعظ صبحگاهی ندارم ..
میل جنسیمم پایین اومده موقع رابطه ام التم مثل قبل سفت نیست..
ممنون میشم کمکم کنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰

نعوظ صبحگاهی دلیل ندارد همیشه به قدری باشد که شما متوجه آن باشید . در صورتی که میل جنسی شما برای یک ماه پایین بود نیاز به مراجعه به پزشک دارید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰
پاسخنعوظ صبحگاهی ندارم . سابقه دیابت 10 ساله دارم . به مرور نعوظ اول صبح از بین رفته است . آیا مشکل جنسی دارم .
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰

در صورتیکه نعوظ صبحگاهی بیش از یک ماه است که از بین رفته به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۸۰۰
پاسخسلام
اولین روزه متوجه شدم نعوض صبحگاهی ندارم والتم بلند نمیشه اضافه وزن دارم حس میکنم قند خونم بالاست
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰

نعوظ صبحگاهی نباید حتما هر روز وجود داشته باشد. اضافه وزن و قند بالا در آینده در شما احتمال اختلال نعوظ را بالا می برد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۳۰۰
پاسخسلام من بعضی وقت ها موقع نعوظ صبحگاهی آبم میاد بیرون آیا مشکل دارم
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰

در صورتیکه به طور مداوم تکرار می شود نیاز به درمان دارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۹۰۰
پاسخسلام خسته نباشید ، من 20 سالمه و 2 هفته س که آلتم بلند نمیشه یا به زور میشه و سریع می‌خوابه ، دیابت و مشکل قلبی ندارم ، اما اطراف سره آلتم پوستش حساس شده و زیر سر آلتمم یه زخمه یا انگار ورم کرده یکم، آخه من این اواخر نامزدم با دست خشک زیاد باهاش ور میرفت و نعوظ بلند مدت داشتم و پوستش حساس شده ، و 2 هفته اس ک سفت نمیشه مثل قبل ، نظر شما چیه
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰

فعلا الت را تحریک نکنید . در صورت وجود علایم برای یک هفته دیگر به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۲۰۰
پاسخآیا نعوظ صبحگاهی برای مغز و چشم ضرر دارد
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۲۰۰
پاسخسفت شدن آلت در صبح الان یک ماه هست که ندارم . متاهل هستم 48 سال دارم . سابقه دیابت هم دارم .
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰

سلام . برای تقویت آلت باید به پزشک مراجعه کنید . دیابت را کنترل کنید تا عروق آلت بیشتر تخریب نشود 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام من 16 سالمه هیچ بیماری ندارم ورز هم میکنم فقط یک ساله نعوظ صبح گاهی ندارم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۲۴۰۰
پاسخسلام 23سالمه ونعوظ صبحگاهی شایدماهی یک بازداشتم .خیلی کم ولی موقع تحریک شدن سریع تحریک میشدم وتااخر نعوظ داشتم ولی جدیداً تحریک نمیشم وبلند نمیشه تاموقعی که سکس به جاهای حساس برسه.یعنی مشکل من چیه خیلی نگرانم
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

سلام 

شما مشکلی ندارید و طبیعی هستید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۱۰۰
پاسخسلاپ من الان 21سالم هست و تا به حال نعوظ صبحگاهی نداشتم یعنی از خواب بیدار شم ببینم اه شرتم خیس شده نداشتم ولی در نعوظ عادی مشکلی ندارم این میتونه مشکل ساز بشه برام؟؟؟؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۳۰۰
پاسخمن 18 سالمه و خودارضایی میکنم ارضا نمیشم ولی توخواب چندبار ارضاشدم وجدیدا حدود 3 روزه که نعوض صبح گاهی ندارم و تحریک نمیشم واگه نعوض داشته باشم زود میخوابه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۲۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
من 23 سالمه و نعوظ صبحگاهیم خیلی خیلی کمه یعنی شاید تو یه هفته یه بار اتفاق بیوفته ولی توی رابطه هیچ مشکلی ندارم و اول تا آخرش نعوظ کامل دارم و در طول روز هم با تحریک جنسی تعوظ دارم،آیا باید نگران باشم؟
ممنون
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۱۶۰۰

سلام

اگر در هفته یک بار نعوظ صبحگاهی داشته باشید کافیه

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۳۰۰۰
پاسخسلام من 31 سالمه ومدتیه که اصلانعوظ ندارم وحتی نعوظ صبحگاهی هم ندارم ونمیدونم واقعا چیشده، به نظر شما مشکل چی میتونه باشه واینکه باید به چه متخصصی مراجعه کنم وپیشنهاد ارزشمند شما چیه؟؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۳۱۰۰

سلام

دلایل روانی و مشکلات جسمی علت اختلال نعوظ می باشد . شما باید معاینه بشید تا خون رسانی آلت بررسی بشه و جلسه مشاوره در مورد روابط داشته باشید.

توصیه میشه به پزشک سکس تراپ یا اورولوژی مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۶۰۰
احیانا چیزی که مصرف نمیکنید دوست عریز
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام من 43 سالم هست و مشکل تیروئید کم کار دارم و افسردگی هم دارم ، و احساس میکنم که اولا الت من نمیتونه خون کافی برای نعوظ دریافت بکنه چون بصورت کامل نعوظ صورت نمیگیره و دوم اینکه نمیتونه خون دریافتی رو نگه داره ، خونی که به الت امده بصورعت برمیگرده به بدن و باعث میشه که نعوظ رو از دست بدم ،، میخواستم ببینم ایا من درست فکر می کنم یا نه ، و ایا راهی وجود داره که این مشکل من حل بشه یا نه ؟؟!
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۸۰۰

سلام 

خون رسانی ضعیف باعث اختلال نعوظ می شود  و با انجام شاک ویو تراپی می توانید آن را درمان کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۹۰۰
پاسخسلام خسته نباشین 18 سالمه
من نعوظ صبحگاهی تو 90‌درصد موارد ندارم خیلی کم پیش میاد نعوظ صبحگاهی داشته باشم ولی در طول روز هیچ چیز غیر عادی حس نمیکنم و نعوظم طبیعیه در واقع فقط صبحها نعوظ ندارم ، آیا این میتونه نشونه‌ی یه مشکل باشه؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

نعوظ صبحگاهی اگر هر از گاهی داشته باشید کافیست . مشکلی نباید وجود داشته باشد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۳۰۰
پاسخسلام من 36 سالمه، مشکل نعوظ دارم .قبلا خوب بود اما الان 2 سه ماهی هست مشکل دارم و جدیدا نعوظ صبحگاهی هم ندارم.امسال دوتا عمل جراحی داشتم یکی با بیهوشی دو ماه پیش بی حسی بزای کاشت مو. قرص هیرویت میخورم برای موهام از بعد کاشت مو این مشکل برام پیش اومده. چکار باید بکنم؟ آیا قرصها تاثیر داشته روی این موضوع؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۶۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
سن 22ساله نزدیک ب 4 ساله ی شریک جنسی دارم قبلا هرچی سکس میکردم تو 1 روز باز فرداش میل ب سکس داشتم
ولی الان ی چند ماه که نعوظ صبگاهی ندارم و صبح از خواب بلند میشم درون شورتم احساس نَم ناک بود شورتم احساس میکنم
هنگام رابطه نعوظ خوبه ولی خیلی زود ارضا میشم با ی رابطه کوچیک و نعوظ از دست میدم باید چند ساعت بگذر ب درخواست شریک جنسی رابطه برقرار کنم میل خودم کامل از بین میره
دلیلش چیه ؟؟
ایا مشکلیه باید از کجا برای درمانش شروع کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۶۰۰

سلام

باید از لحاظ روانشناختی و جسمی توسط پزشک بررسی بشید تا علت مشکل مشخص بشه.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۵۰۰
پاسخسلام من اصلا نعوظ صبحگاهی ندارم باید به چه دکتری مراجعه کنم وباید چی کاری انجام بدم که درست شم
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰

سلام

برای معاینه باید به پزشک سکس تراپ و یا اورولوژی مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۰۱۰۰
پاسخآیا سکس زیاد باعث عدم نعوظ میشه؟ همسر من اوایل ازدواجمون رسه ماه اول روزی 4تا5بار سکس داشتیم و ارضا میشدن.اللن یکسال هم نشده اما بعد از سه چهار ماه این مشکل براشون پیش اومد الان موقع سکس دوم بین سکس نعوظشون از دست میدن. و اینکه اصلا صبح ها نعوظ ندارن.
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۰۱۰۰
پاسخآیا سکس زیاد باعث عدم نعوظ میشه؟ همسر من اوایل ازدواجمون رسه ماه اول روزی 4تا5بار سکس داشتیم و ارضا میشدن.اللن یکسال هم نشده اما بعد از سه چهار ماه این مشکل براشون پیش اومد الان موقع سکس دوم بین سکس نعوظشون از دست میدن. و اینکه اصلا صبح ها نعوظ ندارن.
ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۰۱۰۰
پاسخآیا سکس زیاد باعث عدم نعوظ میشه؟ همسر من اوایل ازدواجمون رسه ماه اول روزی 4تا5بار سکس داشتیم و ارضا میشدن.اللن یکسال هم نشده اما بعد از سه چهار ماه این مشکل براشون پیش اومد الان موقع سکس دوم بین سکس نعوظشون از دست میدن. و اینکه اصلا صبح ها نعوظ ندارن.
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۰۳۰۰

سلام

اگر به مدت یک سال نعوظ نداشتن به احتمال زیاد مشکلتون در رابطه باشه که با مراجعه به سکس تراپ میتونین مشکل رو بر طرف کنین.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۰۳۰۰
موتور سوزونده
ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۰۳۰۰
پاسخسلام من تو طول روز هیچ نغوظی برام اتفاق نمیفته و وقتی هم از عمد تحریک میشم احساس میکنم نغوظم به سفتی همیشه نیست و در حالت عادی آلتم همیشه جمع و کوچک اضافه وزنم دارم آیا این مورد اختلال نغوظ یا مسئله ی جدی تریه
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۰۶۰۰

سلام

بله مشکل نعوظ دارین که باید معاینه بشین تا شدت مشکلتون مشخص بشه .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۲۱۰۰
پاسخسلام خسته نباشین،،من 20 سالمه و مشکل نعوظ دارم صبح ها هم نعوظی ندارم حدودن یکی دو ساله ک اینجوری شدم مشکل چیه؟
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۲۴۰۰

سلام

میتونه علتش روانی باشه یا مشکل جسمی داشته باشین.باید معاینه بشید و با سکستراپ صحبت کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۱۵۰۰
پاسخسلام من 33 سالمه ومتاهلم و شش ساله ازدواج کردم، اوایل ازدواج مشکل نعوظ برام پیش اومد به متخصص مراجعه کردم و با تادالافیل مشکلم حل شد، دوسال بعد باز به مشکل خوردم و این بار هم با تادالافیل حل شد ، الان چند ماه مجدد به مشکل خوردم و با قرص تادالافیل 20 هم به نعوظ نمی‌رسم ، نعوظ صبحگاهی هم ندارم ، سالای قبل وقتی تادالافیل میخوردم صبح ها بیدار میشدم تا نیم ساعت یا بیشتر نعوظ داشتم ولی الان هیچ نعوظی بوجود نمیاد
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۱۷۰۰

سلام 

توصیه میشه به پزشک مراجعه کنید تا معاینه بشید و از لحاظ جسمی و روانشناختی بررسی بشید

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۸۰۰
پاسخسلام دکتر من صبح ها اصلا نعوط صبحگاهی ندارم یا اینکه خیلی ضعیفه و اینکه بعد از نعوظ اگه تحریک نشه خیلی زور در عرض چند سانیه نعوظ از بین میره 19 سالمه و از بچگی اینجوری بودم ولی الان شدید تر شده اضافه وزن ندارم یک ساله سیگار میکشم ورزش هم میکنم
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۰۸۰۰

سلام

اگر مدت طولانی این مشکل رو دارین توصیه میشه برای معاینه به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۵۰۰
پاسخسلام من 14 سالمه صبحا این اتفاق برام میوفته طبیعیه؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۷۰۰

سلام

بله

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۰۵۰۰
پاسخسلام.
من 17 سالمه و الان چند مدت هستش ک نعوظ صبحگاهی ندارم. شاید حدود 1 سال یا بیشتر بشه. الان نمی دونم چیکار کنم.
درضمن. من اضافه وزن دارم و تا پیش دیایت هم رفتم. ممکن هستش ک از اینا باشه؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۵۰۰

سلام

 

چاقی و دیابت روی نعوظ تاثیر میزاره.برای تشخیص قطعی باید توسط متخصص معاینه بشید و شرایطتتون بررسی بشه

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۶۰۰
پاسخسلام،حدود 27 سال سن دارم ک نعوظ صبحگاهی ندارم نه نعوظ در طول روز،در طول سکس ب سرعت نعوظ از بین میرود مشکل چیه،تاحالا هیچ آزمایشی هم نداشتم
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۰۹۰۰

سلام

باید توسط پزشک معاینه بشید تا وضعیت رگ های آلتتون بررسی بشه و آزمایشات هورمونی هم انجام بدین .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۲۰۰
پاسخسلام
ببخشید
من فک کنم یه 1 سال هست صبح ها نعوظ ندارم
یا خیلی کم پیش میاد ک نعوظ داشته باشم
ولی تو حالت عادی نعوظ دارم یعنی در بیداری
ایا مشکل جدیه و باید ب دکتر مراجعه کنم ؟
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۰۴۰۰

سلام

توصیه میشه برای چک کردن وضعیت رگ های آلتتون معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۸۰۰
پاسخسلام
من 20 سالمه و 5 یا6 ماهه که مشکل نعوظ دارم صبح ها اصلا نعوظ ندارم و آلتم سفت نمیمونه
آزمایش دادم هورمون هام مشکلی نداشتن فقط قندم روی مرز بود ومیشه گفت دیابت دارم که دکتر میگه بخاطر اونم نیست حتی قرص تادالافین هم مصرف کردم و تاثیر زیادی نداشت ممنون میشم راهنماییم کنید که چکارکنم و مشکل از کجا میتونه باشه؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۸۰۰

سلام

باید نوسط متخصص از لحاظ روانی مشکلتون بررسی بشه

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۰۰۰
پاسخسلام من التم جدیدا مثل سابق سفت نمیشه واگه سفتم بشه خیلی زود از حالت سفتی خارج میشه باید چکار کنم
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۱۰۰۰

سلام

باید به پزشک مراجعه کنید تا شرایط روانی و جسمی بررسی بشه تا درمان مشخص شه

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۹۰۰
پاسخمن عادت دارم با فشار زیاد آلتم بر تشک و بالشت خودارضایی کنم و جلوی بیرون آمدن منی رو میگیرم چن وقتی هست که تقریبا آلتم بی حس شده و نعوظ صبحگاهی ندارم در حالت عدیم نعوظ به سختی اتفاق میفته آیا بعد سه ماه ترک درست میشه مشکلم؟ و اینکه 17 سالم هست
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۹۰۰
پاسخسلام دکتر من عادت دارم بدون دخالت دست با مالوندن آلتم به بالشت یا تشک خودارضایی میکنم فشار زیادی میاوردم چن وقتی هست که در آلتم حس خیلی کم شده نغوظ صبحم ندارم و در حالت عادیم به سختی نعوظ دارم آیا بعد سه ماه از ترک این مشکلات درست میشن؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۳۰۰۰

سلام

به آلت تناسلی نباید فشار وارد بشه چون ممکن باعث آسیب بشه .توصیه میشه برای معاینه به پزشک مراجعه کنید

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۴۰۰
پاسخسلام من یک مرد حدوو 27 سالمه و تقریبا از سن 14 سالگی خود ارضایی میکردم الان 3 ماه میشه نامزد شدم و نعوظ کامل ندارم یعنی وقتی با نامزدم هستم نعوظ ندارم خیلیی نگرانم چیکار کنم و من تقریبا از 14 سالگی همش روزی یکی دو بار خود ارضایی کردم خیلی استرس دارم که بعد ازدواج چیکاز کنم میشه رهنمای کنید
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۲۵۰۰

سلام

افرادی که در نعوظ خود مشکل دارند باید از لحاظ روانی و جسمی بررسی بشن تا علت مشکل مشخص تشخیص  و بعد درمان انجام بشه 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۸۰۰
پاسخبا سلام
اقای دکتر ببخشید ولی من یه پسری هستم که متاسفانه از14 15 سالگی با خود ارزایی اشناشدم و گرفتار این کار شدم هر از گاهی هم چند ماهی دست میکشیدم، الان تازه 25 سالمه و میخوام ازدواج کنم ولی از یه چی میترسم اینکه مشکلی برا ازدواجم پیش نیاد یا این که خدایی نکرده دیگه بچه دار نشم
چند وقتی هم هست که صبح ها زیر سکمم احساس خالی بودن میکنم و نعوظ صبحگاهی ندارم.
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۸۰۰
پاسخبا سلام
اقای دکتر ببخشید ولی من یه پسری هستم که متاسفانه از14 15 سالگی با خود ارزایی اشناشدم و گرفتار این کار شدم هر از گاهی هم چند ماهی دست میکشیدم، الان تازه 25 سالمه و میخوام ازدواج کنم ولی از یه چی میترسم اینکه مشکلی برا ازدواجم پیش نیاد یا این که خدایی نکرده دیگه بچه دار نشم
چند وقتی هم هست که صبح ها زیر سکمم احساس خالی بودن میکنم و نعوظ صبحگاهی ندارم.
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۹۰۰

سلام

از لحاظ علمی عوارضی از خود ارضایی به تنهایی گزارش نشده اما اعتیاد به خود ارضایی عوارض جسمانی و روانی زیادی داره که برای ترک آن باید از یک متخصص کمک بگیرید .اگر نعوظ خوبی ندارین و یا آلتتون خیلی زود شل میشه باید به متخصص سکستراپ مراجعه کنید .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۲۸۰۰
پاسخسلام .
ببخشید من 34 سالمه . شاید حدود دو سه سالی هست که نعوظ صبحگاهی ندارم و فقط بعضی صبح ها راست میشه. البته در طول روز ممکنه نعوط داشته باشم ولی خیلی نمیمونه. هیچ بیماری هم ندارم. ولی استرس و غم و .... بخاطر مجردی و بالا رفتن سن داشته ام. مشکل چیه؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۲۹۰۰

سلام

نیاز به بررسی بیشتر برای پیدا کردن علت مشکلتون هست . توصیه میشه به متخصص مراجعه کنید تا هرچه زودتر درمان مناسب شما انجام بشه . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۲۰۰۰
پاسخبا سلام مدت هاست من نعوظ صبحگاهی ندارم اما میل جنسی خودم بالاست
قبلا هم واریکوسل شدید داشتم که 3 ساله عمل کردم در ازمایش های اسپرم هم تعداد اسپرم هام خوبه ولی حرکتشون ضعیفه
خود ارزایی هم میکنم
به علت عدم نعوظ صبحگاهی و حرکت ضعیف نگرام
ممنون میشم راهنماییم کنید
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۲۰۰۰

سلام

فقط نعوظ صبحگاهی ندارید یا آلتتون هیچ زمانی سفت نمیشه ؟ 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۳۰۰
پاسخسلام من 20 سالمه چند ساله اصلا نعوظ صبحگاهییی ندارم کلا تو یک هفته فوق فوقش کلا دو بار نعوظ دارم میل جنسیم هم کمه چیکار کنم؟
ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من نزدیک 1 سال ازدواج کردم موقع رابطه بعد 10 دق رابطه به یکباره نعوذم از دست میدم اصلا نمیتونم نعوذ پیدا کنم خیلی فکرم در گیر شده نمیدونم چیکار کنم
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۹۰۰

سلام

باید از نظر روانشناختی و  جسمی ببرسی بشید تا دلیل مشکلتون مشخص بشه

بهتره به سکس تراپ مراجعه کنید تا درمان مناسب شما انجام بشه .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۱۶۰۰
پاسخسلام و عرض ادب
من 32 سالمه
از 20 سالگی اعتیاد پیدا کردم به خود ارضایی یه مدتی کمتر میزدم ولی سر افسردگی و تنها بودن تبدیل شده به روزی یک بار زدن
6 یا 7 سالحالت نعوض صبح ندارم با 2 نفر وارد رابطه شدم ولی انقدر طول میکشد مثلا نیم ساعت و ارضا نمیشوم مگر کمی با خود ارضایی
پیش دکتر رفتم و پیشنهاد پارتنر کردند تا بهم آموزشش دهند و فرمودند 50 درصد به علت استرس هست ولی من اول از همه هزینه پارتنر برام زیاده و دوم نمیدونم مشکل از کجاست گه اینگونه میشود
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۱۶۰۰

سلام

شرایط جسمانی و روانی شما نیاز به بررسی داره / توصیه میشه حتما به سکس تراپ مراجعه کنید تا درمان مناسب شما تشخیص و انجام داده بشه .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۱۲۰۰
پاسخسلام. من 18 سالمه. از دلایلی که برای عدم نعوظ اشاره کردید، در حال حاضر اضافه وزن، چربی خون و افسردگی رو دارم. میخواستم بدونم که اگه با کاهش وزن و چربی خون و همچنین افسردگی میشه که این مشکلو برطرف کرد یا باید به پزشک مراجعه کرد.
و راستش از خودارضایی هم رنج میبرم، قبلا البته بیشتر بود و دارم سعی میکنم کمترش کنم و خداروشکر کم و بیش موفق بودم، میخواستم بدونم که ترک خود ارضایی هم میتونه به این مسئله کمک کنه یا خیر.
خیلی ممنون
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۱۳۰۰

سلام

کنترل اضافه وزن و رژیم غذایی تاثیر زیادی در نعوظ شما داره . برای درمان چربی خون و افسردگی  حتما به متخصص مراجعه کنید تا درمان مناسب انجام بشه و نعوظ بهتری داشته باشید .

خود ارضایی به تنهایی خیر ولی اعتیاد به خود ارضایی در موارد شدید باعث  بروز این مشکل میشه . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۸۰۰
پاسخسلام من 16 سالمه و حدودا 2ماهی میشه که خود ارضایی رو ترک کردم ولی الان تقریبا 3روزی میشه که هنگام بیدار شدن از خواب نعوذ نمی کنم مشکل چیست؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۰۸۰۰

سلام

بعد از ترک خود ارضایی حدودا 3 ماه طول میکشه تا به حالت قبل برگردین .

مشکلی نیست و نگران نباشید .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۵۰۰
پاسخبا سلام من پسری 16 ساله هستم 2 یا3 سال پیش صبح ها خیلی دچار این نعوظ میشدم ولی الان خیلی کم شده من خود ارضایی میکنم له نظرتون مشکلی داره؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۰۷۰۰

سلام

نگران نباشید عارضه ای ایجاد نشده . تعداد دفعات خود ارضایی رو کم کنید تا مشکلتون برطرف بشه 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۴۰۰
پاسخای بابا از قدیم گفته اند، ای چوان صبح که از خواب بیدار میشوی بخود غره مشو که شاش داری. بویژه با افزایش سن و بزرگ شدن پروستات که همراه با کاهش حجم مثانه میباشد، فشار حاصله ادرار درون مثانه با نعوظ شبانه همراه است که آدم را بیدار میکند.
ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۲۶۰۰
پاسخسلام 33 سالم من وقتی تو تخت خوابم حالت نعوظ دارم سفت سفت نیس معمولی ولی بلند میشم از جام سریع شل میشه
من تو تخخواب حالت نعوظ با مالش کنار ران هام 10 دقیقه بود و ب بعد ک مالش هم نداشتم 2 دقیقه داشتم
ولی احساس میکنم ناتوان جنسیم بعدم دیابت 2 دارم نعوظ صبگاهیم هم ندارم
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۲۶۰۰

سلام

به دلیل دیابت نعوظ شما دچار اختلال شده ، پیشنهاد میکنم درمان با دستگاه رو شروع کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۲۶۰۰
پاسخسلام 33 سالم من وقتی تو تخت خوابم حالت نعوظ دارم سفت سفت نیس معمولی ولی بلند میشم از جام سریع شل میشه
من تو تخخواب حالت نعوظ با مالش کنار ران هام 10 دقیقه بود و ب بعد ک مالش هم نداشتم 2 دقیقه داشتم
ولی احساس میکنم ناتوان جنسیم بعدم دیابت 2 دارم نعوظ صبگاهیم هم ندارم
ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۱۴۰۰
پاسخسلام من 23 سالم هست و در قسمت رویش مو ها سمت چپ قبلا ضربه خوردم و اون قسمت سفت شده بود و کبود شده بود الان چند ماه میگذره ازش و فقط وقتی به اون قسمت دست میزنم یک چیز گرد کوچک و سفت رو احساس میکنم و نعوض صبحگاهی ندارم
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۱۵۰۰

سلام

شما باید توسط  پزشک معاینه بشید 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۲۷۰۰
پاسخسلام وقتتون به خیر باشه. یه سوال داشتم من تقریبا چند ماهی هست نعوذ صبگاهی ندارم !یه 5 سالی قرص اسنترا مصرف میکردم.8 ماه قطع شده افسردگی داشتم الانم دارم هنوز میتونه دلیلش اینا باشه؟و شبا متاسفانه برای اینکه خوابم ببره قرص کلونازپام میخورم
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۲۷۰۰

سلام 

عوارض داروهایی که ذکر کردید باعث عدم نعوظ می شود در صورتی که متاهل هستید با یک پزشک مشورت کنید .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۲۶۰۰
پاسخهمدردیم متاسفانه . آیا خوب میشیم ؟
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۲۷۰۰

بله ، شما توسط پزشک سکس تراپ بررسی میشید و درمان مناسب برای شما انجام می شود . 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۱۲۰۰
پاسخسلام آقا خوب هستید ببخشید من صبح که بیدار میشم حالا سفتی آلت یا همان شق شدن آلت رو دارم و حالت خستگی دارم هرروز صبح و هرروز شق بیدار میشم بعدش قرآن میخونم از حالت شقی در میاد
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۱۲۰۰

سلام

مناسک معنوی به وضیعت روحی خیلی کمک میکنه  حتما ادامه بدید و همراه با این تحرک بدنی میتونه حالت خستگی رو از بین ببره و سفتی آلتتون طبیعیه .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۰۴۰۰
پاسخسلام بنده 18سالمه و عادت کردم به صورت خوابیده روی شکم بدون نعوظ التم رو التم فشار وارد میکنم و ارضا میشم بعضی وقتا هم بعد بلند شدن ازم مایع خارج میشه ... الان نعوظ صبح گاهی ندارم و حتی نعوظ در حالت عادیم هم کم و یا به صفر رسیده چه کاری میتونم انجام بدم درست بشه لطفا کمکم کنید
امیر
۱۳۹۹/۰۲/۱۷۰۰
پاسخسلام اقای دکتر بنده یه مشکلی دارم نمیدونم دلیلش از چیه این که هرکی رو بقل میکنم حتی پسر واقعا هیچ شهوتی بهش ندارم و از روی علاقه ساده و حتی خیلی کمه ولی الت تناسلیم به شدت به حالت سفت در میاد و در محل رویش مو درد احساس میکنم میشه یه راهنمایی بکنید مرسی
17سالم هستش
کامش
۱۳۹۹/۰۳/۱۹۰۰

جواب پایین داده شد.

امیر
۱۳۹۹/۰۲/۱۷۰۰
پاسخسلام اقای دکتر بنده یه مشکلی دارم نمیدونم دلیلش از چیه این که هرکی رو بقل میکنم حتی پسر واقعا هیچ شهوتی بهش ندارم و از روی علاقه ساده و حتی خیلی کمه ولی الت تناسلیم به شدت به حالت سفت در میاد و در محل رویش مو درد احساس میکنم میشه یه راهنمایی بکنید مرسی
کامش
۱۳۹۹/۰۳/۱۹۰۰

سلام . باید بررسی شود که آیا هورمون های شما در سطح قابل قبولی قرار دارد تا بشود اظهار نظر کرد.

س م قق
۱۳۹۹/۰۲/۱۰۰۰
پاسخسلام اگ ممکنه ی پزشک خوب معرفی کنیذ که مشاوره انلاین بگیریم
کامش
۱۳۹۹/۰۲/۱۱۰۰

سلام 

اگر مشکل اختلال نعوظ دارید با کلینیک تماس بگیرید.  تلفن :88888283

محی
۱۳۹۹/۰۲/۰۸۰۰
پاسخسلام
من 19 ساله هستم و چند وقتی هست نعوظ صبحگاهی ندارم
البته در بیداری زود تحریک میشم و همینطور زود ارضا میشم
آیا دچار مشکلی هستم؟
کامش
۱۳۹۹/۰۲/۰۹۰۰

سلام 

خیر نگران نباشید . مشکلی ندارید 

علی زارع
۱۳۹۹/۰۲/۰۳۰۰
پاسخسلام من مدتی هست که احساس میکنم التم دیگه مثل قبل سفت نمیشه دلیلش چیه . و یکبار هم وقتی التم خوابیده بود سریع خود ارضایی کردم و قبل از نعوظ ابم اومد ایا به این ربطی داره ؟
کامش
۱۳۹۹/۰۲/۰۳۰۰

سلام 

خود ارضایی باعث اختلال نعوظ نمی شود . 

عای مرادی
۱۳۹۸/۱۱/۰۷۰۰
پاسخسلام آیا کبد چربم تاثیری داره روی نعوظ؟
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۱/۱۲۰۰

با سلام اگر کبد چرب همراه با چاقی و اضافه وزن باشد می تواند در مواردی باعث کاهش سطح تستسترون و بی میلی جنسی و کاهش توان جنسی شود. 

بریچر
۱۳۹۸/۱۰/۲۶۰۰
پاسخسلام آیا نعوظ صبهگاهی در جوانان 15 سال هر روز اتفاق می افتد؟
کامی
۱۳۹۸/۱۰/۱۲۰۰
پاسخبا سلام من 23سالمه نعوظ صبحگاهی ندارم شاید بگم در طول یک ماه فقط چند روز دارم وقتی هم تحریک بشم نعوظ قوی ندارم و خیلی زود از دست میره
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۱۴۰۰

با سلام آیا اخیرا دچار استرس و اضطراب بوده اید ؟

سامی
۱۳۹۸/۱۰/۰۹۰۰
پاسخمن 15سالمه سال های پیش تقریبن 5روز هفته رو با این حالت بیدار میشدم که الان به 3روز در هفته کاهش یافته
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۰/۰۹۰۰

با سلام آیا اخیرا دچار استرس و اضطراب و یا بیماری خاصی بوده اید ؟ 

Milad
۱۳۹۸/۰۶/۰۴۰۰
پاسخسلام .پسر 18 ساله ای هستم ک یکسال خودارضایی هفته ای دو سه مرتبه خودارضایی داشتم چندماهه ک حالت نعوظ خوبی ندارم و نعوظ صبحگاهی هم ندارم.
بنظر شما چه کاری باید انجام بدم؟
nafisi kameshyar
۱۳۹۸/۰۶/۰۶۰۰

با سلام و وقت بخیر

اختلال نعوظ به علل مختلفی ایجاد می شود :
1- دیابت یا بیماری قند
2- مشکلات عروقی و قلبی 
3- مشکلات روانی و رابطه ای 
با توجه به سن شما اختلال نعوظ بیشتر به علت مشکل روانی یا اضطراب می تواند باشد . 
توصیه می شود برای اینکه اطلاعات بیشتری از این اختلال داشته باشید از طریق چت آنلاین از یکی از پزشکان ما مشاوره بگیرید .

داودی
۱۳۹۸/۰۵/۱۸۰۰
پاسخسلام بنده 32 سال دارم و مدتی چند هفه که میل جنسیم کاهش یافته و نعوذ صبحگاهی را ندارم
مجردم
و قصد ازدواج دارم با خانمی هم سن بنده و این کاهش میل جنسی و عدم نعوذ صبحگاهی که یکباره فطع شده مرا نگران کرده است...
پزشک قلب هم رفتم و مشکل قلبی هم با اکو و نوار قلب بحمدالله ندارم...
اما به علت مخالفت خانواده با ازدواج با ابن دختر خانم دچار استرس و نگرانی زیاد شده ام لطفا راهنمایی بفرمایبد
nafisi kameshyar
۱۳۹۸/۰۶/۰۴۰۰
سلام جناب داوودی
اختلال نعوظ به علل مختلفی ایجاد می شود.
مراجعین ما که برای درمان اختلال نعوظ مراجعه می کنند عموما به یکی از سه دلیل زیر دچار اختلال نعوظ شده اند.
1- دیابت یا بیماری قند
2- مشکلات عروقی و قلبی
3- مشکلات روانی و رابطه ای
با توجه به سن شما اختلال نعوظ بیشتر به علت مشکل روانی یا اضطراب می تواند باشد .
توصیه می شود برای اینکه اطلاعات بیشتری از این اختلال داشته باشید از طریق چت آنلاین از یکی از پزشکان ما مشاوره بگیرید .
داودی
۱۳۹۸/۰۵/۱۸۰۰
پاسخسلام بنده 32 سال دارم و مدتی چند هفه که میل جنسیم کاهش یافته و نعوذ صبحگاهی را ندارم
مجردم
و قصد ازدواج دارم با خانمی هم سن بنده و این کاهش میل جنسی و عدم نعوذ صبحگاهی که یکباره فطع شده مرا نگران کرده است...
پزشک قلب هم رفتم و مشکل قلبی هم با اکو و نوار قلب بحمدالله ندارم...
اما به علت مخالفت خانواده با ازدواج با ابن دختر خانم دچار استرس و نگرانی زیاد شده ام لطفا راهنمایی بفرمایبد
نیکنام
۱۳۹۸/۰۴/۰۸۰۱
پاسخخیلی خوب بود خواهشا در مورد ناتوانی جنسی یا عدم نعوظ و راه چاره ان مطالب بیشتری را ارسال بفرمایید با تشکر
sofi زارع
۱۳۹۸/۰۴/۲۷۰۱
سلام
ممنون از نظر مثبتتون
مطالب جدیدتری به زودی در باره موضوع اختلال نعوظ برای اعضا منتشر می شود .
همینطور مطالب اختصاصی تر برای شما ایمیل خواهد شد

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 27

آخرین دانلود های رایگان

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...