این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

آیا شکل واژن شما طبیعی است ؟

آیا شکل واژن شما طبیعی است ؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/04/29 نظر 377 بازدید 496,436

بسیاری از بانوان نگران شکل واژن خود هستند. باید بدانید که مانند دیگر اعضای بدن دستگاه تناسلی نیز در افراد مختلف تفاوت های بسیاری دارد.

آیا شکل واژن شما طبیعی است؟

بسیاری از بانوانی که به کلینیک سلامت جنسی کامش  مراجعه می کنند نگران شکل واژن خود و ویژگی های آن هستند. اگر شما نیز جزو این دسته از افراد هستید این مقاله به شما کمک می کند تا بدانید واژن به طور طبیعی باید چگونه باشد.
در وهله اول باید بدانید که مانند دیگر اعضای بدن دستگاه تناسلی نیز در افراد مختلف تفاوت های بسیاری دارد و در واقع به تعداد زنان دنیا شکل ها و رنگ ها و حتی بوهای مختلف برای واژن وجود دارد. بانوانی که به کلینیک مراجعه می کنند می پرسند آیا واژن من طبیعی است؟ پاسخ این است که واژن شما برای شما کاملا طبیعی است و نباید با افراد دیگر مقایسه گردد. تنها نگرانی ای که شما باید در مورد بدن خود داشته باشید در رابطه با بیماری ها، درد ها و عفونت هاست.

 

وضعیت جنسی شما چگونه است ؟

 

شکل واژن : 

وقتی خانم ها در مورد شکل دستگاه تناسلی خود صحبت می کنند معمولا منظور آن ها فرم قرارگیری لب های تناسلی است. لب های تناسلی شامل لب های خارجی و لب های داخلی هستند. لب های خارجی معمولا بزرگتر و در اطراف ناحیه واژن و دفع ادرار قرار می گیرند و لب های داخلی کوچکتر هستند و در اطراف ورودی واژن دیده می شوند. 
در ادامه می توانید انواع اشکال مختلف واژن  را مشاهده کنید. البته گفتنی است که همه بانوان به طور دقیق در این دسته بندی ها قرار ندارند و بسیاری از افراد ممکن است ویژگی هایی از چند گروه مختلف را همزمان داشته باشند. 
 

لب های داخلی نامتقارن
لب های داخلی نامتقارن

اگر یک لب داخلی بلند تر، ضخیم تر و یا بزرگتر از دیگری باشد، نامتقارن در نظر گرفته می شود. این وضعیت کاملا عادی است و در افراد زیادی دیده می شود. میزان این بزرگتر بودن گاهی بسیار نامحسوس و گاهی بسیار واضح است. 

 

لب های خارجی نعلی شکل
لب های خارجی نعلی شکل

گاهی دیده می شود که لب های خارجی از روبرو به شکل نعل اسبی دیده می شوند که ممکن است این حالت روی لب های داخلی نیز تاثیر بگذارد و یا تاثیری نداشته و لب های داخلی به شکل دیگری باشند. 

 

لب های داخلی برجسته
لب های داخلی برجسته

این فرم از لب های تناسلی زیاد شایع نمی باشد اما گاهی دیده می شود که لب های داخلی بلند یا بزرگ هستند و از داخل لب های خارجی که احتمالا کوچک هستند بیرون می زنند. این حالت نیز کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد. 

 

لب های خارجی برجسته
لب های خارجی برجسته

لب های خارجی مانند سایر سطوح بدن می باشند ممکن است گاهی بسیار ضخیم و پف کرده باشند. که این مورد ارتباطی به اندازه آن ها ندارد. 

 

لب های داخلی آویزان
لب های داخلی آویزان

این مورد از نوع لب های داخلی بیرون زده است که گاهی لب های داخلی به قدری از لب های خارجی بیرون می زنند و بلند و نازک هستند که آویزان به نظر می رسند. و ممکن است از روی لباس زیر شما نیز پیدا باشند. 

 

لب های خارجی آویزان
لب های خارجی آویزان

این مورد از نوع لب های خارجی برجسته می باشد که گاهی این برجستگی در کناره های لب های خارجی بیشتر از وسط آن می شود و باعث می گردد که لب های خارجی از کناره های خود آویزان به نظر برسند و حتی از روی لباس زیر شما پیدا باشند. این مورد از لب های داخلی آویزان شایع تر است. 

 

لب های خارجی کوچک و باز
لب های خارجی کوچک و باز

ممکن است گاهی لب های خارجی بسیار کوچک و کوتاه باشند و مسطح به نظر برسند. که در فرم کوچک و باز بودن از یکدیگر فاصله دارند. 

 

لب های خارجی کوچک و بسته
لب های خارجی کوچک و بسته

این نوع از شکل ناحیه تناسلی بسیار کمتر از بقیه اشکال مشاهده می شود.اما همچنان کاملا طبیعی است. در این نوع شکل لب های خارجی بسیار کوتاه و کوچک هستند اما بین آن ها فاصله نیست و کاملا روی لب های داخلی را می پوشانند. 

 

لب های داخلی قابل مشاهده
لب های داخلی قابل مشاهده

در این نوع شکل لب های داخلی و خارجی تقریبا هم اندازه هستند و بنابراین کنار هم و روی هم خوابیده دیده می شوند. 

 

اندازه لب ها :

نمی توان به طور دقیق برای لب های تناسلی عرض یا طول قرار داد. زیرا گاهی اندازه گیری آن ها دشوار است و همینطور طیف وسیعی از اندازه های مختلف در افراد گوناگون دیده می شود. اما به طور میانگین می توان گفت اندازه طول لب های خارجی حدودا 12 سانتی متر است. و لب های داخلی دارای طول حدودا 10 سانتی متر و عرض 7 سانتی متر هستند. البته عموما لب داخلی سمت راست در اکثر خانم ها قدری بزرگتر است.
به طور کلی اشکال مختلف واژن به هیچ عنوان دلیلی برای بیماری های ناحیه تناسلی نیستند و این ناحیه به  هرشکلی که باشد عموما رفتار یکسانی را نشان می دهد و تمام اشکال گفته شده کاملا طبیعی است و بانوان نباید با مقایسه با دیگران خود را غیرطبیعی بدانند.

رنگ واژن : 

بسیاری از خانم ها در مورد رنگ ناحیه تناسلی خود نگرانند و معمولا سوال می کنند : آیا رنگ ناحیه واژن باید هم رنگ پوست من باشد؟ جواب این است که لزوما خیر. گاهی ممکن است ناحیه واژن در افراد سفید پوست روشن و صورتی رنگ باشد و گاهی کاملا تیره و قهوه ای سوخته باشد. حتی در بعضی موارد در هنگام تحریک جنسی رنگ واژن تیره تر میشود. همه این موارد طبیعی است و تیره بودن آن نشانه بیماری یا عیب نمی باشد. البته توجه داشته باشید که از بین بردن موهای ناحیه تناسلی باعث روشن شدن رنگ آن نمی شود و تیرگی رنگ به علت تجمع ملانین (رنگدانه) در زیر پوست است. تغییر رنگ واژن به صورت خودبخودی معمولا جای نگرانی ندارد. مگر اینکه با یکی از موارد زیر همراه باشد : 
-بعد از یک یا دو روز از بین نرود.
-لب های واژن متورم است یا خارش و التهاب دارد.
-ترشحات واژن دارای رنگ زرد یا سبز شده اند.
-بوی نامطبوع و زننده شدیدی احساس می شود.
-تغییر رنگ به صورت نقطه ای اتفاق می افتد و یک دست نیست.
در صورت مشاهده چنین مواردی لازم است که برای تشخیص عفونت احتمالی به پزشک مراجعه نمایید.

در مورد تیرگی واژن بیشتر بخوانید.

کلیتوریس :

کلیتوریس در بانوان بخشی از ناحیه جلویی عضو تناسلی است که مهم ترین عامل در تحریک و ارگاسم به شمار می آید. این بخش دارای پایانه های عصبی فراوان است. اندازه آن نیز در افراد مختلف متفاوت است. گاهی ممکن است بسیار کوچک و نامحسوس و گاهی بزرگ و برجسته باشد.

موها :

موها در ناحیه تناسلی معمولا پس از سن بلوغ رشد می کنند. اگر شما دارای موهای ضخیم یا بسیار زیاد در این ناحیه هستید به هیچ عنوان جای نگرانی ندارد. روش های دفع موهای زائد روی موهای ضخیم بهتر جواب می دهند. بعضی از افراد هم ممکن است موهای کرکی، کم رنگ و کمی در این ناحیه داشته باشند. موها در این ناحیه ممکن است با موهای سایر نواحی بدن شما کاملا متفاوت باشد.

ترشحات واژن :

ترشحات طبیعی واژن در طول چرخه قاعدگی شما بارها تغییر می کنند و ممکن است گاهی رقیق و بی رنگ و گاهی غلیظ و سفید رنگ و در اوایل عادت ماهانه صورتی ملایم و پس از آن قهوه ای تیره باشند. تنها زمانی باید نگران ترشحات بود که آن ها دارای رنگ های زرد و سبز، بوی نامطبوع، خارش و سوزش باشند.

چه زمانی باید به پزشک مراجعه کرد ؟ 

تمامی موارد گفته شده حالت های طبیعی برای ناحیه تناسلی شما بودند و تنها در صورتی نیاز به درمان و مراجعه به پزشک هست که شما احساس درد، سوزش، خارش شدید و یا خونریزی خارج از عادت ماهانه داشته باشید. 

اگر احساس می کنید که به تغییر شکل واژن احتیاج دارید مقاله لابیا پلاستی را بخوانید.

 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۱۰۰۰
پاسخسلام من تنبلی تخمدان دارم وپیازدرمانی کردم الان دوروزه انجام‌ نمیدم.خاستم بپرسم عادیه که ترشحات کرم مانند یعنی مثل کرم دست وصورت ازم خارج میشه؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۹/۱۱۰۰

سلام

برای بررسی های تکمیلی حتما در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۱۰۰
پاسخسلام خوبید خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم من الان با دختری در رابطه هستم بعد از دیدن واژن دختره رابطمو بهم زدم چون شکل طبیعی نداشت و برامدگی بزرگی داشت و بیرون زدگی ایا طبیعی هست یا دخول داشته
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۲۲۰۰

سلام باید معاینه شوند.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۹۰۰
پاسخسلام تعجب میکنم دختر ها بدون ازدواج سکس دارن والا میگن شاه از تاج و تختش میگذره ولی دختر از باکره بودنش نمیگذره خیلی دم دستی شدن دخترا به چ قیمتی که مثلا بیاد بگیره شمارو خب میخاست بگیره میذاشت شب عروسی پرده میزد نه قبل گرفتن چقدر ساده هستید خاک توی سرتون اعصابمو خورد کردید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۸۰۰
پاسخسلام من 18سالم ویکبار رابطه داشتم میخواستم ببینم به پرده آم آسیبی نرسیده
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۱۹۰۰

سلام

برای اطمینان یافتن باید معاینه شوید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۷۰۰
خوش بحالت که به آرزوت رسیدی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۷۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر ممنون میشم جوابمو بدید
من 18 سالمه و یه مدته بخاطر خودارضایی و تحریک قسمت کلیتوریس قسمته روی کلیتوریس یا هنون کلیتورالم یه مقدار بزرگ تر از قبل شده و وقتی دست میزنم درد میکنه ممکنه بگین باید چیکار کنم که خوب بشه خیلی نگرانم
و همینطور لب های داخلیم از بیرون کامل مشخصن و لبه های کناری اصلن اونا رو پوشش نمیدن آیا مشکلی هست؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۱۹۰۰

سلام

اگر بهبودی حاصل نمیشود از هر گونه اقدام خودسرانه پرهیز کنید و در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۵۰۰
پاسخسلام من میخام مدل واژنمو بدونم به کجا عکس بفرستم ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۵۰۰
پاسخسلام من میخام مدل واژنمو بدونم به کجا عکس بفرستم ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۰۲۰۰
در خدمتم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۳۰۰
پاسخسلام وقت بخیر 26 سالمه .من علاوه بر قسمت خارجی ناحیه تناسلی که مو در میاره و شیو میکنیم.قسمت داخلی واژن اسمشو دقیق نمیدونم لابیای ماژور هست یا ن ،اون قسمت هم مو در میاره میخاستم ببینم این طبیعیه یا فقط برای من اینطوریه؟ چیکار باید بکنم ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۱۳۰۰

سلام

رشد مو بیشتر از حالت تعادل یا رشد مو در محل هایی غیرطبیعی می‌تواند حاکی از بهم خوردن تعادل هورمون های بدن یا ...مسائل دیگر باشد برای بررسی و معاینات تکمیلی به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۱۰۰
پاسخسلام،من 30 سالمه دختر مجرد هستم تاحالا سکس کامل نداشتم با دوس پسرم یعنی هیچ دخولی صورت نگرفته هیچ اسیب هم ندیده بکارتم، فقط یک سوال اینکه وقتی درون واژنم نگاه میکنم سوراخمم باز میکنم چند لایه گوشت روش هست که تکه‌ تکه به هم چسبیده عادیه؟ یعنی برای همه که بکارت دارن لتیه های گوشت روشو پوشونده؟ یا سوراخ معلومه؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۸/۰۲۰۰

سلام

پرده بکارت انواع مختلفی داره و می‌تونه چندین شکل باشه پس نگران شکلش نباشید و خودتون رو درگیرش نکنید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۳۰۰
پاسخسلام خسته نباشید، من بخاطر خارش وسوزش های شدید که خیلی اذیتم میکنن بعضی وقتا انگشتم میره داخل ایا به پردم اسیب زده میشه؟ پیش متخصص که رفتم گفتن پردت ناسالمه وساییده شده ایا بخاطر اینکه برای جلوگیری از خارش انگشتم رفته داخل این ساییدگی به وجود اومد؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۲۰۰
پاسخسلام اگر انگشت داخل واژن کنی آیا به پرده بکارت آسیب میرسه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۰۸۰۰
واقعا با وارد کردن انگشت داخل واژن پرده بکارت آسیب میبینه ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخسلام من چندسالی هست خود ارضایی میکنم چیری وارد نکردم فقط از رو مالیدم با ترشح ولی از کار خودم بی اعتماد میشم چطور بفهمم ک واژنم چیه خب ولی در سوراخ واژنم یه جیزی مثل گوشت همون ب قول معروف خاش گوشت کهره هست میخوام ببینم پردم سالمه
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰

نگران نباشید . با خود ارضایی از طریق کلیتوریس در زنان آسیبی به بکارت وارد نمی شود .

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۱۰۰
یه اینه بزار جلوت با دستت لبای کوچک واژنت را باز کن میبینیش
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۱۰۰
پاسخباسلام پسری30ساله هستم وضعم خوبه همچی دارم چندبار دوست دختر گرفتم ولی هیچ کدوم سالم نبودن یه دختر صادق باصفا اهل دل و زندگی میخوام اگه بکارت نداره هم قبول دارم بشرطی دیگه خیانت نکنه و برای من فقط باشه دنیاشو بهشت میکنم اگه صیغه ای هم باشه میگیرم الت20سانتی و کلفتی هم دارم هرزنی رفته توش تا ابد خاطرش بیادش میمونه اگه طالبی هست زیر این نظر جوای بده وشماره ای بذاره برم سراقش باتشکر از همه با وفاها
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۷۰۰
تف تو روت بی ادب بی شخصیت
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۱۱۰۰
پاسخسلام من 35سالمه خاستگاری هردختری میرم بعدمدتی قبل عقدو عروسی میفهمم که بادیگران هم رابطه داشته ازجلو مالشی و از عقب هم اونقد دادن گشاد شدن یه دختر سالم و مهربون برای زندگی میخوام وضع مالیم خوبه خونه ماشین همه چی دارم اگه دختری بکارت ندارد حاظرم بگیرمش بشرطی که بعد عقد خیانت نکنه حتی صیغه هم میکنم البته الت کلفت و20سانتی هم دارم که هر دختری یک بار بره توش لذتش تا ابد یادش میمونه اگه طالب هست اینجا شمارش بده سریع میرم دنبالش 😘😘😘🤩
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۳۰۰
سلام من همون طورمیخوای هستم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰
پاسخسلام ببخشید سوال داشتم من دارم ازدواج می کنم من خیلی دوست دارم همسرم سینه هاشو لیمویی باشه و آلت تناسلیش خیلی تپل من نمی تونم بهش بگم از کجا بفهمم این جوابیه حداقل چی جوری بفهمم لیمویی چون خیلی برام مهمه پر ضمن چون کسی که می خوان باهاش ازدواج کنم لاغره
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۵۰۰
ازدواج معیار های مهم تری از اندام پارتنرتون داره ...
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۳۱۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر پسر هستم 23 ساله ام یه سوال داشتم ازتون نمیدونم اینجا جای پرسیدنش هست یا نه اگر نیست معذرت میخوام. هنگام نزدیکی ترشحاتی قبل از مایه منی اصلی از الت خارج میشه ممکنه باعث حاملگی طرف مقابل بشه؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۱۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر پسر هستم 23 ساله ام یه سوال داشتم ازتون نمیدونم اینجا جای پرسیدنش هست یا نه اگر نیست معذرت میخوام. هنگام نزدیکی ترشحاتی قبل از مایه منی اصلی از الت خارج میشه ممکنه باعث حاملگی طرف مقابل بشه؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۱۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر پسر هستم 23 ساله ام یه سوال داشتم ازتون نمیدونم اینجا جای پرسیدنش هست یا نه اگر نیست معذرت میخوام. هنگام نزدیکی ترشحاتی قبل از مایه منی اصلی از الت خارج میشه ممکنه باعث حاملگی طرف مقابل بشه؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۲۱۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر پسر هستم 23 ساله ام یه سوال داشتم ازتون نمیدونم اینجا جای پرسیدنش هست یا نه اگر نیست معذرت میخوام. هنگام نزدیکی ترشحاتی قبل از مایه منی اصلی از الت خارج میشه ممکنه باعث حاملگی طرف مقابل بشه؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۲۳۰۰
وقت بخیر...به این میگن پیش آب....بله امکان بارداری هست..در بعضی موارد صد در صد
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۷۰۰
پاسخسلام من وقتی واژن خودم رو دیدم حس میکنم دوتا سوراخ دارم . مجردم . واقعا استرس دارم که چرا اونجوریه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۴۰۰
واقعیت است
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۴۰۰
پاسخسلام من ترشحات پنیری شکل دارم و کم هستن یکبار در هفته میخواستم بدونم این عفونت قارچ پنیری هست یا نه؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۵۰۰
پاسخسلام مرطوبیت واژنم کمتر شده و قرمز شده و خارش دارم نشونه ی چیه و چجوری باید درمانش کنم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۳۱۰۰
پاسخسلام من یه یک یا دو هفته پیش در ناحیه واژن احساس خارش و سوزش پیدا کرده بودم و من چون خجالت میکشیدم چیزی نگفتم و تحمل کردم و الان دیگه اون احساس را ندارم و به نظر خودم کامل برطرف شده. باز هم نیاز هست به پزشک مراجعه کنم؟
و اینکه فشار آب باعث پاره شدن پرده بکارت میشه؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۸۰۰
پاسخسلام من 16سالمه میخواستم ببینم امکان دارد که شکل واژنم تعقیر کنه؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۰۰۰
پاسخسلام ببخشید من یک سوال دارم خیلی نگرانم 16 سالمه و بالای کلیتوریسم کلاهکی هستش که پوستی که روی کلیتوریس و گرفته و تقریبا 2 سانت از ناحیه تناسلی زده بیرون و مشخصه و واقعا اعتماد به نفس ندارم و هر وقت خودمو میبینم از خودم نا امید میشم خیلی نگرانم میترسم مشکلی داشته باشم و اینکه کلیتوریس من توی پوست هستش
لطفا جواب بدید نگرانم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۱۶۰۰
عزیزم هیچی نیست مال همه همینه من خودم دیروز تزریق چرپی انجام دادم کاملا پوشانده شد ولی همه همینن
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۸۰۰
چهارده سالمه از منم همینطوره و واقعا اعتماد به نفسمو گرفته
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۰۰۰
پاسخببخشید لبه های داخلی واژن من چن تکه اس من میترسم پرده بکارتم اسیب دیده اس ایا
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۸۰۰
پاسخ دریافتی به من هم‌ بگین
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۷۰۰
پاسخمن پتو رو تو لای واونم کردم آیا ممکن اسم پردم آسیب ببینه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۱۰۰
خیر
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۴۰۰
پاسخسلام خداقوت
خانم دکتر یه سوال داشتم من در قسمت ورودی واژنم شرمنده یه چیزی مثل بادوم کامل پوشانده که یک زبان مانند هم روش هست و اصلا صاف و شبیه به بکارت نیست میتونم بدونم چیه؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۲۰۰
پاسخسلام 18 سالمه دخترم من وقتی خود ارضایی میکنم خروسک واژنم بزرگ میشه بعد از چند دقیقه کوچیک میشه و موقعی که پریود میشم کوچیک میشه ولی روزای عادیم یکم برجستس
و حس میکنم غیر عادیه... علتش خود ارضایه؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۱۰۰
عزیزم طبیعی هست تحریک میشی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۰۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
دختر من 21 سالشه و لبهای داخلی واژن اون خیلی نامتقارن ویکیش آویزان هست این شکل واژن طبیعی هست یا نه؟ من از این بابت خیلی نگران هستم در آینده مشکلی براش ایجاد نشه ممنون راهنمایی کنید
ادمین
۱۴۰۲/۰۲/۱۲۰۰

سلام نامتقارن بودن لبهای واژن برای رابطه ایجاد مشکل نمیکنه مگر اینکه پارتنر با ظاهر واژن مشکل داشته باشه که یکی از راه های از بین بردنش عمل های زیبایی هست ک صورت میگیره

ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۴۰۰
پاسخسلام من کیرم خیلی کلفته کی میخواد هرکی دوست داره بگه
ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۱۷۰۰
بی ادبی ها
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۰۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
من لبه های خارجی واژنم حالت اویزان و ول داره ایا مشکلی دارم خیلی ناراحتم از شکل واژنم باید چیکارکنم ایا طبیعیه ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۰۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
من لبه های خارجی واژنم حالت اویزان و ول داره ایا مشکلی دارم خیلی ناراحتم از شکل واژنم باید چیکارکنم ایا طبیعیه ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۰۸۰۰
پاسخسلام ببخشید من لبه های داخلیم خیلی بزرگ تر از لبه های بیرونیم هستش جوری ک کلا از لبه های بیرونیم بیرون میزنن و اینکه لبه های داخلیم چروکن و این موضوع خیلی اذیتم می کنه خاستم ببینم طبیعی هستش و اینکه چ راحلی پیشنهاد میکنید
ناشناس
۱۴۰۱/۱۲/۲۹۰۰
پاسخسلام ببخشید من بکارتم سفید رنگ هستش در حالی ک اندام تناسلیم صورتی هست آیا پرده بکارت باید همرنگ با اندام تناسلی باشه؟ این سفید بودن بکارت من طبیعی هست یا خیر؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۲۰۰
پاسخسلام.بعد از رابطه جنسی در قسمت واژن احساس درد و سوزش دارم.27 سالمه.زایمان هم نداشتم.مشکل چیه؟ قابل درمانه؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۵۰۰

از لوبریکانت یا روان کننده استفاده کنید . در صورت تداوم در طی یک ماه آینده به پزشک مراجعه کنید و بررسی واژینیت باید انجام شود.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۹۰۰
پاسخساام خسته نباشید من دخترم بکارتم صورتی مایل ب سفیده لابیای داخلی ام بیرونش صورتییه داخلش سفیده یعنی عفونت دارم ؟! نه خارش دارم نه سوزش دارم ترشحاتمم سفیده همیشه هم ترشحاتم هست بعضی وقتا با سرکه سیب خودمو میشورم میگم نکنه عفونته یا قارچه اخه خیلی حساسم رو‌ناحیع تناسلیم
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۳۰۰۰

رنگ پرده بکارت به همین صورت است و شما طبیعی هستید . با توجه به اینکه علائمی ندارید .شما عفونت ندارید.  شستشو با سرکه سیب بسیار کمک کننده است . 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۷۰۰
سلام من 21 سالمه مجردم ولابیا های خیلی بزرگ وچروک وتیره ای دارم مدتی پیش یه چیز بزرگ وسفید از بالای واژن بیرون اومد واز اون موقع بالای واژن باز واستاده وشلوار شده میشه یه راهنمایی بکنید
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۷۰۰
پاسخسلام من دخترم و 16 سالمه راستش لابیا های من بزرگ هستن ولی این منو بیشتر اذیت میکنه که چروک و تیره شدن راه های خانگی برا درست شدنش هست یا اصلا به چه دلیله؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۹۰۰

در بیشتر خانم ها لابیا رنگش تیره است نگران نباشید رنگ آلت مشکل زیبایی ندارد . بی جهت برای درمان اقدام نکنید. درمان های خانگی و سنتی سفید کردن لابیا عملا بی تاثیر است. 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۱۸۰۰
ال
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۷۰۰
,, اتفاق خوبه بنظر من چرا اینو میگی مگه رابطه داشتی
باکره نیستی
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۲۷۰۰
میشه جواب بدین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۲۰۰
پاسخسلام میخواستم بدونم عمل لابیاپلاستی رو توصیه میکنید؟عوارضی داره یا خیر
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۳۰۰

خیلی از بیماران که برای عمل زیبایی واژن مراجعه می کنند واقعا نیازی به این کار ندارند. تقریبا اغلب مردان آلت تناسلی زن را با تمام ظاهر طبیعی آن دوست دارند و جراحی لابیا پلاستی فقط در موارد بسیار حاد که انجام رابطه را مشکل می کند توصیه می شود. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۶۰۰
پاسخسلام من قبلا لبه های کوچیکم هم اندازه بودن
ولی یه مدتی میشه که یکی از لبه های کوچیکم بزرگتر شده و کلیتوریسم حس میکنم کوچکتر شده
به نظرتون طبیعیه؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۲۰۰

در طول سن و بخصوص در تغییرات هورمونی زنان شکل واژن ، ابعاد  واژن و رنگ واژن تغییر می کند .  این تغییرات کاملا طبیعی است. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
پاسخ

سلام خسته نباشید من 18 سالمه لابیا ندارم این طبیعی یا نه ؟

ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۰۰۰

در بعضی از خانم ها لب های کوچک خیلی کوتاه و باریک هستند. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۲۰۰
پاسخسلام من 19 سالمه همش احساس میکنم ک پرده بکارتم آسیب دیده داخل دهانه واژنم داخل سوراخش ک نگا میکنم با ی تیک گوشت پر شده ایا پرده بکارتم اسیب دیده؟؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۱۴۰۰

در صورت نگرانی باید مراجعه کنید تا بررسی و معاینه شوید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۱۵۰۰
درد اون بکارت صورتید به قلب من
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰
پاسخمن احساس می کنم شکل واژنم زشت هست . رنگ واژنم سیاه شده علتش چیه
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰

رنگ واژن با بلوغ تیره می شود . در باره زشتی واژن بهتر است نظر همسر خود را بپرسید در بسیاری از موارد هم مردان و هم زنان از آلت تناسلی خود راضی نیستند ولی همسران شان رضایت کامل دارند. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۷۰۰
پاسخسلام ببخشید قسمت مقعد دورش کاملا بر آمده و تیر شده کلا اطرافش یکم خشک و تیره شده چروک و تیره حالا اگزما چروک و پخش شده قسمت مقعد
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۹۰۰

عکس واضح و بسیار نزدیک از محل ضایعه بفرستید به ایمیل  kameshyari@gmail.com  و یا به واتساپ ارسال کنید تا بررسی شود

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۱۰۰
پاسخسلام من چند وقته سوزش و خارش شدید دارم متاسفانه به دلیل بیماری کنسر نمیتونم دکتر برم چکارکنم راهنمایی بفرمایید ؟😔
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰

متاسفانه . تا معاینه نشوید  تجویزی نمی شود کرد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۲۰۰
پاسخرنگ لب های واژن من خیلی سیاه هست . پوست واژن رو میشه سفید کرد
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰

نگران رنگ لبه های واژن خود نباشید . سلیقه مردان در این زمینه بسیار متفاوت است. بله می شود سفید کرد ولی نیازی نیست که این کار را انجام دهید. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۵۰۰
ایده مشکی رنگ عشقه رو از همین لبهای سیاه گرفتن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۲۰۰
پاسخسلام
من وقتی ادرارمو یکم نگه میدارم زودی حشری میشم میخواستم ببینم این عادیه ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۸۰۰
آره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۳۰۰
پاسخسلام من17سالمه قسمت ورودی واژنم یه گوشت اضافه کوچیک آویزونه به رنگ صورتی از بچگی داشتم هیچ دردی ام ندارم طبیعیه آیا میشه برش داشت؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۱۰۰
تا وقتی به خروجی میگی ورودی نه 😆😆😆😂😂
ناشناس
۱۴۰۱/۰۵/۱۲۰۰
پاسخسلام وقت بخیر من 16 سالمه و امروز ک رفتم سرویس ی چیز سفید و دونه مانندی از واژنم کنده شد و افتاد خیلی میترسم 😥لطفا جواب بدین
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰
پاسخجواب بدید
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰

بزرگی کلیتوریس در خانم ها طبیعی است .ولی اگر نگرانی دارید درخواست تماس تصویری کنید

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰
پاسخبالای کلوسترول من دو سانت هست میترسم نیاز به عمل تغیر جنسیت داشته باشه من خیلی خیلی میترسم خواهش میکنم کمکم کنید البته خود ارضایی هم میکردم و این قسمت که گفتم بزرگه رو میمالیدم و باعث بزرگ شدنش شده ! دی بعضی از عکس ها دیدم که آلت مردانه در اومده از اونجا دخترم و 16 سال دارم خواهش میکنم کمکم کنید
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰

سلام 

درخواست مشاوره تصویری کنید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
من داخل واژنم ی چیز مثل دونه مانندی هست
و موقع دخول ب سختی الت وارد واژن میشه
میخواستم بدونم مشکل از چیه؟؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰

سلام 

یا عکس بفرستید تا پزشک ببیند . یا به صورت تصویری با پزشک در تماس باشید 

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۲۰۰
پاسخسلام یک سوال دارم اگر خودمون تحریک کنیم امکان با بکارت پاره بشه؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۴/۲۷۰۰

سلام 

خیر با تحریک کلیتوریس  و خودارضایی در زنان پرده بکارت آسیب نمی بیند .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۵۰۰
به کارت ادامه بده و نگران نباش
ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۷۰۰
پاسخسلام من 18سالمه قسمت بالایی لبه های داخلی برامدگی های کوچیکی شکل جوش ک جوش نیست به رنگ سفید وجود داره
مشکلی هست؟
کامش
۱۴۰۱/۰۴/۰۸۰۰

سلام

باید معاینه بشید که مشخص بشه .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۰۳۰۰
پاسخسلام من وقتی شلوار میپوشم هفت واژنم معلومه ایا واژنم بژرگه
واژن بزرگ زشته ؟ ایا نیاز به عمل دارم؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۰۳۰۰
خیلی هم عاااااالی. ازخدا تم باشه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۳۰۰
پاسخسلام واژن لبه داخل نداره
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۸۰۰
پاسخسلام من بعد از اینکه کرونا گرفتم به مدت 9 ماه یبوست شدید داشتم بعد الان وقتی دسشویی میرم احساس میکنم فاصله بین مقعد و واژن کمی از داخل برامده و متورم شده.دلیلش چیه؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۹۰۰

سلام

اگر احساس درد دارین و ظاهر ناحیه غیر طبیعی شده باید حتما معاینه بشید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۳۰۰
پاسخسلام من 19 سالمه و نوع واژن من از لبه های خارجی برجسته هست
مشکلی که من دارم اینه که داخل این لبه ها حالت چرکی و به رنگ خاکستری میشه و گاهی هم اون قسمت خارش داره و وقتی میخارونم زیر ناخنام چرک میشه اول فکر میکردم چون واژنمو خشک نمیکنم اینطور میشه اما الان یه مدته که خشک میکنم بازم اینطور میشه ترشحاتم هم سفید و رقیق هست علائم عفونت رو هم نداشتم چطور اون چرک ها رو رفع کنم؟؟؟
کامش
۱۴۰۱/۰۳/۰۴۰۰

سلام

احتمالن ترشحات پنیری مانند دارین و برای خاکستری بودن واژنتون اگر به تازپی دچار این مشکل شدید توصیه میشه معاینه بشید تا هم علت مشخص بشه و هم ترشحاتتون درمان بشه

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۹۰۰
پاسخسلام لبه های کنار سوراخ و پرده بکارت اگر صاف نباشه و حالتش یکم چین داشته باشه پرده بکارت پاره شده؟
واینکه من یبار انگشتمو یکم کردم تو واژنم اما هیچ دردو خونریزی نداشتم ممکنه پرده بکارتم پاره شده باشه؟!بخاطر تغییر بقل سوراخ خیلی نگرانم
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۳۱۰۰

سلام

ورود آلت و هر جسم دیگر به داخل واژن باعث آسیب به بکارت می شود .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۱۶۰۰
مطمئنی انگشت رفته؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۱۰۰
میشه با یه آلت تناسلی یک مرد امتحان نش کرد که بکارت سالمه یانه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۲۰۰
پاسخعالی بود ممنون از راهنماییتون
Ауа Ор
۱۴۰۱/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام .. پودر موبر ( واجبی ) به بکارت آسیب میزنه‌؟
و اینکه .. تیرگی ناحیه تناسلی و اطرافش خیلی برام ناراحت کنندس و انگار این یه عیبه .. جوری که نمی‌خوام با کسی رابطه برقرار کنم و خجالت زده میشم
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۸۰۰

سلام

خیر آسیبی به بکارت وارد نمی کند .

برای تیرگی ناحیه تناسلی میتونید لیزر کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۳۰۰
مگه به غیر از همسرت با کسی قراره رابطه داشته باشی که اکنم بداش طبیعیه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام من 13 سالمه پشت لابیا داخلی یک چیزای سفید هست اونا چیه
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰

سلام

اگر ترشحات سفید و غیر طبیعی در ناحیه تناسلی دارد باید معاینه بشید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۳۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
من 17 سالمه
واژنم خیلی تیره هست و یکی از لبه های داخلی خیلی بزرگ شده طوری که واقعا اذیت میشم
آیا میشه با دستگاه یا لیزر اینو درست کرد ک کوتاه بشه و رنگ واژنم روشن بشه !؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۷۰۰

سلام

بله ، با انجام لیزر می توانید تیرگی ناحیه تناسلی خود را کمتر کنید اما برای کوچک کردن لابیا باید اول معاینه بشید تا مشخض شود.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۱۰۰
پاسخسلام من واژنم یکی از لبه های داخلیش خیلی گنده تر از دیگری هستش و کلا هم لبه های داخلی واژنم خیلی بیرون زده هستند طوریکه در حالت ایستاده عادی شایدانیم سانت یا بیشتر بیرون زده اند از نظر حجمی بزرگتر از یک نخود عادی! ایا این مشکلی دارد؟ ایا افتادگی محسوب میشود؟ برای بهتر شدن باید چه کرد؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۱۱۰۰

سلام

معمولا لابیا های دو طرف  شبیه به هم نیستند  و در افرادی بیرون زدگی دارن که عادی است اما برای تشخیص قطعی توصیه میشه معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۸۰۰
پاسخسلام من 14 سالمه و خودم همش فکر میکنم واژنم شکل طبیعی نداره چون لابیاخارجیم بزرگ تر از لابیا داخلیمه و یکمم رنگشون تیره هستش
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۹۰۰
وایی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰
پاسخمن رنگ واژنم رو دوست ندارم می تونم با دستگاه سفیدش بکنم ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰

امکان سفید کردن دستگاه تناسلی  با لیزر وجود دارد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰
پاسخسلام نصفه انگشت وسطم را تو واژنم بردم اروم ایا ممکنه بکارتم پاره بشه
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

در صورتیکه بعدش خونریزی نداشتید مشکلی برای پرده بکارت پیش نیامده است و نگران نباشید. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۲۸۰۰
انگشت نرفته ی چی دیگ رفته خودتو گول نزن
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۲۲۰۰
پاسخسلام من 19 سالمه و واژنم چروک شده
ایا درمانی داره؟ مثل پوست وقتی از حموم میایی اونجور حالتیه
باید چیکار کرد؟طبیعیه یا مشکلی به وجود اومده؟خود ارضایی هم میکنم
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۲۲۰۰

سلام

باید معاینه بشید تا مشخص بشه.اگر فک میکنید ظاهر غیر طبیعی داره برای معاینه به متخصص مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۳۰۰
این همه شوهرچرا خودارضایی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۱۰۰
پاسخسلام من 14سالمه ترشحاتی پنیری شکل و رنگشم کرمی هست بدون بو هست آیا عفونته
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۱۱۰۰
پاسخسلام من 14سالمه ترشحاتی پنیری شکل و رنگشم کرمی هست بدون بو هست آیا عفونته
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۰۹۰۰
پاسخسلام من 14سالمه و در لبه های خارجی احساس خارش دارم و ترشحات پنیری بد بویی دارم اما نمیتونم به مادرم بگم و لابیا بزرگ و سیاه دارم و بعضی وقت ها احساس سوزش دارم باید به دکتر زنان مراجعه کنم؟
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰

سلام

بله ، برای ترشحاتی که دارین باید به پزشک مراجعه کنید 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۰۵۰۰
پاسخببخشید من جند وقته خودارضایی کردم و ترشحاتم خیلی زیاده و یکم بلند شده و منم فقط مالش بوده کاری نکردم میشه راهنماییم کنید
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰

اگر ترشحات غیر طبیعی و بد بو دارید باید معاینه بشید تا در صورت داشتن عفونت برای شما دارو تجویز بشه .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۸۰۰
عزیزم خودارضایی از گناهان بزرگ هست و وعده‌ی آتش داده شده
ناشناس
۱۴۰۱/۰۱/۰۴۰۰
پاسخسلام‌خسته نباشید ببخشید من نزدیک دوسال هست ازدواج کردم درهنگام‌نزدیکی درد شدید دارم جوری ک تن و بدنم میلرزه‌بار اول نزدیکی خون ریزی شدید داشتم ک بعد به دکتر مراجعه کردم گفتن هنوز پرده پاره نشده بار دوم باز نزدیکی کردم باز درد بسیار زیاد و خونریزی داشتم ولی خونریزی این دفعه کم بود حتی موقعه معایه دکتر باز یخورده درد داشتم و دکتر گفتن از ژل لوبریکانت استفاده کنم ولی باز تاثیری نداشت درد به حدی هست و عضلات واژنم خیلی منقبض میشه و انگار قراره بزور درونم پاره بشه و اصلا تحملش ندارم دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنمم
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰

سلام

اگر سفت  شدن عضلات لگن شما مانع از دخول شده احتمال داره شما واژینیسموس داشته باشید که برای تشخیص قطعی باید با یک  سکس تراپ صحبت کنید . 

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۹۰۰
پاسخسلام 15 سالمه شکل واژن من لب های داخلی آویزان هستش چجوری درست میشه درمانش چیه خیلی خجالت میشکم اصلا شبیه بقیه نیست خیلی آویزانه چیکار کنم
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰

سلام

ظاهر واژن در افراد متفوته و هیچ گونه شکل خاصی نداره . برای اطمینان از عادی بودن ظاهر واژنتون توصیه میشه توسط متخصص معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۳۰۰
مگه مال بقیه را دیدی؟؟؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۳/۰۵۰۰
بده من قدرش میدونم هر چى باید بدى به طالبش
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۹۰۰
پاسخسلام شکل واژن من لب های داخلی آویزان هستش چجوری درست میشه درمانش چیه خیلی خجالت میشکم اصلا شبیه بقیه نیست خیلی آویزانه چیکار کنم
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۹۰۰
پاسخشکل واژن من لب های داخلی آویزان هستش چجوری درست میشه درمانش چیه اصلا روم نمیشه خیلی خجالت میشکم اصلا شبیه بقیه نیست خیلی آویزانه
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۸۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
چوچول من در اثر مالش یه یه ماهیه بزرگ شده و تغییر شکل پیدا کرده و قرمز و دردناک هم شده
میخواستم بدونم
چطور دوباره به حالت قبل برمیگرده؟
این اتفاق عادیه یا ضرر داره؟
برای از بین رفتن احساس درد و کوچیک شدنش چیکار کنم؟
ممنونم
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۲۸۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
چوچولم در اثر مالش بزرگ شده (اندازه نخود)و قرمز و دردناک هم شده
برای اینکه دردش از بین بره چیکار کنم؟
و اینکه این اندازه ای که پیدا کرده غیر عادیه ؟
اگه اره ،چیکار کنم که به حالت اول برگرده
این اتفاق چند ماهه که افتاده و برای یکی دو روز نیس
کامش
۱۴۰۱/۰۱/۱۴۰۰

سلام

کلیتوریس در اثر تحریک حساس و مقداری بزرگ میشه .

اگر کلیتوریس شما  غیر طبیعی بزرگ شده و درد دارین توصیه میشه توسط متخصص معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۷۰۰
پاسخسلام من 19سالمه چند مدت خود ارضایی انجان میدادم شکل واژنم تغییر کرده امکان داره بکارتم پاره شده باشه اخه من فقط با مالش ارضا میکردم خودمو و اینکه میترسم به خانوادم بگم لطفا کمکم کنید راستی سوزش ندارم ولی گاهی اوقات ترشح طبیعی دارم
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۷۰۰
پاسخسلام من 19سالمه چند مدت خود ارضایی انجان میدادم شکل واژنم تغییر کرده امکان داره بکارتم پاره شده باشه اخه من فقط با مالش ارضا میکردم خودمو و اینکه میترسم به خانوادم بگم لطفا کمکم کنید راستی سوزش ندارم ولی گاهی اوقات ترشح طبیعی دارم
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۱۷۰۰

سلام

خیر ، اگر چیزی وارد واژن خود نکرده اید به پرده بکارت شما آسیبی وارد نشده.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۱۷۰۰
پاسخ نگران نباش داری پنیر تولید می کنی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۱۵۰۰
هههههه
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۷۰۰
پاسخسلام من مجردم دهانه ی واژنم ابتداش که معلومه پیوسته نیست یعنی مثل یه لوله پیوسته نیست دوتا بریدگی دوطرفش داره به نظرتون این مشکلی نداره؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

در صورتیکه درد ندارید و خونریزی عادت ماهانه به طور طبیعی خارج میشه مشکلی ندارید و نگران نباشید.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۱۰۰
پاسخسلام خیلی ممنون از مطالب مفیدتان.
ناشناس
۱۴۰۰/۱۲/۰۱۰۰
پاسخسلام 18 سالمه ازدواج کردم بعضی موقع ها لک خون میبینم چند روز بعدش لک خون تیره قهوه ای بعضی وقتا ک رابطه داریم از جلو خون میبینم یکم علتش چیه
کامش
۱۴۰۰/۱۲/۰۲۰۰

سلام

اگر هنگام رابطه و بعد از اون خون مشاهده می کنید جهت مشاوره و معاینه به پزشک مراجعه کنید تا مشکل تشخیص داده بشه .

ناشناس
۱۴۰۰/۱۱/۱۶۰۰
پاسخسلام مجردم ؛19سالمه
من ترشحات ام به صورت لزج هستش و بی رنگه اما لبه های واژنم ی چیز سفید و پنیری هستش
این عفونته ؟
کامش
۱۴۰۰/۱۱/۱۷۰۰

سلام

بله ، ترشحات پنیری از علائم عفونت هست

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۰۹۰۰
پاسخسلام وقت بخیر سوالی ک ذهن منو درگیر کرده تینه که ایا عادیه هنگام سکس من درد داشته باشم و به ارگاسم نرسم؟ اخه طی چیزایی که خوندم همه خانما به این صورت ارضا نمیشن میخواستم ببینم مشکلی هست یا نه
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۱۱۰۰

سلام

زمان دخول نباید درد داشته باشید.

و ارگاسم در خانم ها دو نوع هست  واژینال و کلیتورال.

اگر به ارگاسم نمیرسید باید از یک سکستراپ کمک بگیرید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۶۰۰
پاسخسلام ، قسمت داخلی لبه ها حس میکنم به تازگی مثل سطح زبان پرز ریز داره و رنگش هم صورتی طبیعیه ، عادیه یا مشکل خاصی هست
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۲۷۰۰

سلام

تا معاینه نشید نمیشه تشخیصی داد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۲۰۰
سلام من دختر هستم و قبلا رفتم ازمایش سلامت پرده بکارت انجام دادم و بلافاصله بعدش پریود شدم ایا امکان داره پردم اسیب دیده باشه و خون اون باشه؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۵۰۰

خیر . امکان آسیب به پرده بکارت در معاینه وجود ندارد.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
آیا ممکنه با مالش ،بکارت آسیب ببینه؟!
ممنون میشم جواب بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۲۱۰۰

سلام

خیر با مالش کلیتوریس آسیبی به بکارت وارد نمیشه .

اگر آلت یا شی خاصی وارد واژن بشه به بکارت آسیب وارد میشه .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام من 14 سالمه ترشحات همیشه دارم بعضی موقع ها سفید و بی رنگ بوی بد وقتی ترشح میکنه میشه و ابن که یه گوشته ای قسمت ناحیه داخلی بدن هست ازش اویزونه امروز دیدم بزرگ شده انگار ورم کرده یکم درد داره باید چیکار کنم؟
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۲۰۰۰

سلام

باید به پزشک زنان معاینه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۰۱۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من 16 سالمه
ترشحات سفید و ژله مانند دارم بعضی اوقات پنیری شکل هست آیا عفونت دارم؟!
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۰۲۰۰

سلام

اگر ترشحات تون عادی نیست و بوی بدی میده احتمال داره عفونت داشته باشین.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۲۷۰۰
پاسخسلام من 14 سالمه این دوساله حس میکنم گوشت اضافی در واژنم در اومده و حس میکنم داره بزرگتر میشه مادرم هم مثل من از این گوشت اضافیا داره در واژنش اما من خیلی نگرانم چون داره همش بزرگتر میشه ولی دردو سوزش ندارم فقط داره بزرگ میشه
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۲۹۰۰

سلام

اگر بزرگ تر شده حتما باید توسط پزشک معاینه بشید 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۱۳۰۰
پاسخسلام من 14 سالمه دیروز که داشتم خود ارزایی می کردم دستم رفت داخل واژنم یهوو وخیلیم بعدش خون اومد و درد داشت ممکنه پردم پاره شده باشه
کامش
۱۴۰۰/۰۸/۱۵۰۰

سلام

مشخص نیست باید معاینه بشید

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۱۱۰۰
اخه شما گردن خوردا براچی خودارضایی میکنید نمییمیرین واقعا این‌چه کاریه گردنتون خورد شماالان باید باعروسکاتون بازی کنید
ناشناس
۱۴۰۰/۰۸/۱۰۰۰
پاسخسلام
بنده مرد هستم 50 ساله
در پی تحقیقی به اینجا رسیدم
دیدم خانم ها نگرانی از بزرگی لب های واژن دارند
خواستم رفع نگرانی کنم و بگویم
برای مردها مواردی که لب های بزرک و برجسته و بیرون زده دارندبسیار جذاب تر و دوستداشتنی تر و پرهیجان تر و پرتنوع تر از از اشکال صاف و ساده است
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۳۰۰
مرسی از اینکه حس خوب به خانم ها میدین
ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۲۲۰۰
پاسخسلام وقت بخیر لبه های داخلی واژنم کمی آویزون شده و حالت سوزش دارم وقتی هم ادرارم شدیده کمی اذیت میشم و موقع رابطه هم سوزش دارم این خیلی منو نگران کرده
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۲۴۰۰

سلام

باید معاینه بشید و آزمایش ادرار انجام دهید.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۱۵۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر.واژن من بازه ینی لبه های بیرونی کوچیکه و داخلی یکم بیرونه.ربطی ب رابطه نداره،رابطه نداشتم ولی بازه همینجوری
ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۰۸۰۰
پاسخسلام من پوستم سفید واژنم اون قسمت داخلیش که صورتی رنگه همه جاش صورتیه جز یه تیکش که خیلی سیاهه و اما سایزش نص سایر قسمت هاست میخاستم بدونم طبیعیه؟قبلا سیاه نبود اون تیکه
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۱۰۰۰

سلام

اگر به تازگی این تیرگی ایجاد شده توصیه میشه به پزسک زنان مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۰۷۰۰
پاسخسلام ، من دخترم و از بدنم حالت ترشحات پنیری سفید و کرم میاد مشکلش چیه؟ راستی منم شکل واژنم شماره یک هیتش و خیلی نگران ایندم بودم هیلی ممنون که کمکم کردین و یه یوال دیگه این شگل واژن باعث سردیه اقایون نمیشه؟
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۰۷۰۰

سلام

اگر ترشحات غیر طبیعی و بد بو دارید احتمال داره عفونت داشته باشید که باید معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۰۶۰۰
پاسخسلام خانم دکتر خسته نباشید ممنونم از مطلبتون
من ی زره لباهای خارجی و داخلیم سیاهه میتونم پماد زینگ اکساید مصرف کنم ایا روشن میشه یا نه کار دیگ انجام بدم ممنون میشم اگ جوابم بدین
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۰۷۰۰

سلام

خیر ، برای روشن شدن دستگاه تناسلی توصیه میشه به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۷/۰۶۰۰
پاسخسلام رنگ بدن من سیاه نیس ولی لبه های کوچک واژنم خیلی تیره متمایل به سیاه هستن و من از این موضوع بسیار ناراحتم . چیکار کنم
کامش
۱۴۰۰/۰۷/۰۷۰۰

سلام

اگر احساس میکنین تیرگی ناحیه تناسلی غیر طبیعی هست برای معاینه به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام وخیلی ممنون از معلومات مفید شما خیلیا مث من نگران شکل واژن شون بودن که حالا مطمینم خیلیا نگرانی شون بر طرف شد شکل واژن من تصویر اولی هستش و تا الان هم بعضی اوقات خیلی نگران بودم و فکر میکردم طبیعی نیست و در آینده مشکلی برای صاحب فرزند شدن میاره ولی الان خیلی راحت شدم که این یه شکل طبیعی واژنه خدا رو شکر بازهم ممنون مه هیچ عوارض دگه ندارم فقط نگران شکل اش بودم این که مشکلی برای نداشتن فرزین نمیاره؟؟؟؟؟
ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام وخیلی ممنون از معلومات مفید شما خیلیا مث من نگران شکل واژن شون بودن که حالا مطمینم خیلیا نگرانی شون بر طرف شد شکل واژن من تصویر اولی هستش و تا الان هم بعضی اوقات خیلی نگران بودم و فکر میکردم طبیعی نیست و در آینده مشکلی برای صاحب فرزند شدن میاره ولی الان خیلی راحت شدم که این یه شکل طبیعی واژنه خدا رو شکر بازهم ممنون مه هیچ عوارض دگه ندارم فقط نگران شکل اش بودم این که مشکلی برای نداشتن فرزین نمیاره؟؟؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۱۶۰۰

سلام

ظاهر واژن تاثیری در باروری ندارد.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام وخیلی ممنون از معلومات مفید شما خیلیا مث من نگران شکل واژن شون بودن که حالا مطمینم خیلیا نگرانی شون بر طرف شد شکل واژن من تصویر اولی هستش و تا الان هم بعضی اوقات خیلی نگران بودم و فکر میکردم طبیعی نیست و در آینده مشکلی برای صاحب فرزند شدن میاره ولی الان خیلی راحت شدم که این یه شکل طبیعی واژنه خدا رو شکر بازهم ممنون
ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۱۱۰۰
پاسخسلام من در دهانه واژنم یک تکه گوشت مثل زبان کوچک آویزونه و از بچگی بوده درد و خارش هم نداره علتش چیه؟ مانع رابطه جنسی میشه؟
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۱۳۰۰

سلام

باید معاینه بشید تا تشخیص داده بشه .

 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۴/۱۱۰۰
منم اینجوریم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۱۳۰۰
برای منم این شکلیه :/
ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۱۱۰۰
پاسخسلام ممنون از مطالب عالیتون
ببخشید من موقعه رابطه خیلی درد دارم و به شدت اذیت میشم ولبه های بزرگم ورم میکنه ممنون میشم کمک کنید
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۱۳۰۰

سلام

حتما باید معاینه بشید اگر عفونت داشته باشید باید حتما دارو مصرف کنید .در صورتی که هیچ عفونتی نداشتین  با سکستراپ صحبت کنید.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۶/۰۴۰۰
پاسخمن لبه های خارجی واژنم کامل حالت بسته و پف کرده داره ولی لبه های داخلی خیلی خیلی کوتاهه و عملا دور سوراخ واژن چیزی جز ی لبه ی کوتاه وجود نداره. میخواستم بدونم طبیعیه کوتاه بودن لبه داخلی یا حتما باید بلند باشه
کامش
۱۴۰۰/۰۶/۰۶۰۰

سلام

برای تشخیص درست باید معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۱۸۰۰
پاسخسلام.
خودارضایی چه تاثیری روی پرده بکارت داره ؟؟؟
ممکن داره پرده اسیب دیده باشه طی مرور زمان ؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۱۹۰۰

سلام

ورود آلت و هر جسم به واژن باعث آسیب به بکارت میشه .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۵/۱۲۰۰
پاسخببخشید من شکل واژن طبق تصاویری ک گفتین نعلی شکله میخواستم بدونم اینا عادیه یا ن ایا شکل واژنم عادیه یان تورو خدا جواب بدید خیلی افسردگی دارم متاسفانه خواستگارم دارم ولی ب خاطر شکل واژنم میترسم جواب مثبت بدم لطفا اگه میشه کمک کنید
کامش
۱۴۰۰/۰۵/۱۳۰۰

برای اطمینان خاطر از طبیعی بود شکل واژن باید حتما معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۳۰۰۰
پاسخسلام ممنون از مطالبتون
ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۱۶۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
ببخشید یه سوالی داشتم امکان داره یه دختر سوراخ ادرارش با سوراخی که خون ازش میاد یکی باشه؟
من هیچ اتفاقی برام نیفتاده که بشه گفت ممکنه بخاطر اون این مشکل برام پیش اومده باشه.
یعنی میشه ژنتیکی باشه؟
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۱۹۰۰

سلام

خیر،مجراری ادرار و واژن از هم دیگه جدا هستند 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۱۶۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر
من هیجده سالم
و امروز متوجه شدم
دهانه واژنم یعنی دور سوراخ واژنم یک سری برامدگی هاست
نمیدونم واقعا از قبل بوده یا بیماری قارچی چیزی گرفتم:/
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۱۶۰۰

سلام

برای تشخیص درست باید معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۴/۰۴۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر من فک کنم 10یا 11سالگی واژنم تغییر شکل داد یعنی لایه داخلی از لایه خارجی بزرگتر شد و اینک رفتم پزشکه عمومی فک کنم گفت مشکلی نداره و بخاطر بزرگتر شدنمه ولی چون لبه هاش قرمز بودن پماد داد.اینم بگم که من پوستم سبزه هست لایه خارجی پوستم همرنگ پوستمه ولی لایه داخلی تیره هست خیلی تیره متمایل به سیاه.میخاستم ببینم این چیزه طبیعی هست ایا؟!!!
کامش
۱۴۰۰/۰۴/۰۵۰۰

سلام

 

مشکلی نیست.

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۲۹۰۰
پاسخسلام واژن من لایه های وسطیش بزرگه و اویزونه؟راه حلی برا درست کردنش هست دوست ندارم اینحوری ببینمش
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۳۰۰۰

سلام

عمل جراحی لابیاپلاستی برای کوچیک کردن لابیا انجام میشه

.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۲۸۰۰
پاسخسلام وقتتون به خیر میتونم بپرسم شکل وژان که پرده بکارت نداره چطوره دوستم میخام باهاش ازدواج کنم ولی رومم نمیشه بهش بگم برو دکتر ناراحت میشه میخاستم بپرسم چطوری تشخیص بدم که پرده بکارت داره یا نه
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۲۹۰۰

سلام

باید حتما پزشک معاینه کنه

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۳۰۰
یعنی خودت میخوای معاینه کنی؟؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰
اون خانمی که میگه نمیرم معاینه حتمن رابطه جنسی داشته
ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۸۰۰
پاسخواژنه من شکل اولی است و یکی بزرگ تر از اون یکیه و خیلی نگرانم کرده من 18 سالمه و خیلی میترسم از اینکه همسرم از واژنم راضی نباشه
و رنگ واژنم تیره اس باید چیکار کنم؟؟
موهای درشتی داره
من خیلی ناامیدم:(
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۸۰۰

سلام

طبیعیه

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۳۰۰
پاسخسلام آیا رابطه جنسی و ریختن منی داخل واژن میتونه باعث تغییر شکل و بهتر و تپل تر شدن ظاهر واژن بشه؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۷۰۰

سلام

خیر

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۲۰۰
پاسخسلام شکل وازن من مانند شکل 3 هست و عفونت دارم آیا این طبیعی هست و چگونه بتونم بفهمم که پردم سالمه بدون اینکه به پزشک مراجعه کنم
و راه حل نیست برای تغییر شکل واژنم
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۷۰۰

سلام

برای تشخیص درست باید به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۲۰۰
پاسخسلام مدل واژن من لبهای داخلی آویزان ، همش استرس اینو دارم که نامزدم بعدا بخاطر ظاهر واژنم بهم ایراد بگیره ،این نوع واژن در خانمها طبیعیه ؟حتی اگه مشکلی هم برام پیش بیاد پیش دکتر نمیرم انقد که ماشالله بعضی دکترا باشعورن شنیدم که مسخره میکنن بیمارو تا بره عمل لابیا بکنه ، چند درصد خانمها معمولا این مدلی هستن ؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۷۰۰

سلام

بله طبیعی .ظاهری بیرونی واژن در هر فرد متفاوته.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۲۰۰
پاسخسلام لباهای داخلی واژن من از لبهای خارجی بزرگ تر و اویزان هستند. البته چند ساله اینجوری هست ممکنه در اینده شکلش تغییر کنه؟ و راهی هست که بشه خودمون تغییرش بدیم؟ جز جراحی
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۲۰۰

سلام

اگر به صورت ناگهانی تغییر شکل و رنگ بده باید به پزشک مراجعه کنید .

خیر ، برای تغییر شکل باید از پزشک متخصص کمک بگیرید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۱۱۰۰
پاسخسلام من احساس کردم لبه های واژنم چروک شد برای همین از ماسک های طبیعی اسفاده کردم و خیلی بهتر شده بنظزتون این روش جواب میده و اینکه من اصلا نمیتونم ب دکتر مراجه کنم
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۲۰۰

سلام

اطلاعی از تاثیر ماسک ها طبیعی ندارم

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۰۹۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
میشه بگید پوست اندام های تناسلی در حالت طبیعی چطوریه
یعنی پوستش کاملا صافه و هیچ خوش اینا توش هست یا ن
من احساس میکنم مشکل دارم اما نه خوارش دارم نه سوزش !
لطفا به طور کامل راهنمایی کنید
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۱۰۰۰

سلام

هیچ شکل و رنگ خاصی وجود نداره .شکل و رنگ اندام تناسلی هر فرد متفاوته.

اگر متوجه تغییرات ناگهانی خاصی در اندام تناسلی خود هستید باید توسط متخصص معاینه بشید .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۰۸۰۰
پاسخببخشید سوال دیگه ای که داشتم اینه این لابیا که میگین خطرناک که نیست چون من یه کم میترسیدم واسه اون میگم مثلا حتما باید عمل کرد؟؟؟ یا یه چیز طبیعی مهم نیست؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۹۰۰

خیر خطرناک نیست.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۰۶۰۰
پاسخسلام ببخشید من یه کم اولش میترسیدم 17 سالمه احساس میکردم یه چیز اضافه زده بیرون رفتم توی نت سرچ کردم فکر کردم افتادگی رحمه ولی یه چیز اضافه بزنه بیرون واژنه؟ یعنی الان که شکل هارو نگاه میکردم ببخشیدا ولی مال من لب خارجی آویزان بود خواستم بدونم توی رابطه اینا خطرناک نیست یا بچه دار شدن خیلی میترسم
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۸۰۰

سلام

ظاهر لابیا تاثیری در بچه دار شدن نداره.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۰۵۰۰
پاسخافتادگی یکی از لبه های داخلی واژن طبیعیه؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۸۰۰

در بعضی از افراد لبه ها با هم متفاوته اما اگر متوجه تغییرات ناگهانی شدید بهتره پزشک معاینه بکنه .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۳/۰۴۰۰
پاسخسلام 20سالمه و به تازگی روی لبه داخلی واژنم دوتا زائد گوشتی هم رنگ پوستم دراومده مجردم هستم بنظرتون چیه هست اینا؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۴۰۰

سلام

احتمال داره زگیل باشه که برای تشخیص قطعی باید معاینه بشید

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۳۰۰۰
پاسخسلام
من یه دختر 16سالم
قبلا خودارزایی میکردم(سر الت تناسبیمو میمالیدم ) و تازگی ترکش کردم ینی وقتی فهمیدم چ عوارض بدی داره و یکی از عوارضش از بین رفتن پرده بکارته
حالا من میترسم که ایا پرده بکارتم از بین رفته یا نه ⁉
و نمیخوام کسی بفهمه بزا همین نمیتونم برم دکتر
میشه به شما واتساپتون پیام بدم ؟؟؟
اگه میشه جوابمو بدین لطفا
کامش
۱۴۰۰/۰۳/۰۱۰۰

سلام

ورود  آلت تناسلی و یا هر جسمی به داخل واژن باعث آسیب به پرده بکارت میشه 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۳۰۰
پاسخسلام من 20 سالمه لبه خارجی پفی دارم ولی لبه داخلی ندارم یعنی کیلتوریس هست ولی بعدش هیچی نیست من چِمِه؟
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۰۴۰۰

سلام

متوجه مشکلتون نشدم .کاملتر توضیح بدین.

 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۲/۰۲۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من 19 سالمه و تقریبا از 15 سالکگی متوجه تغییر شکل غیر معمول واژنم شدم ولی خب از دکتر رفتن می ترسیدم و این تغییر شکلم به این صورت که لایه های درونی واژنم بزرگ شدن که از لایه بیرونی کملا جداست و خب شکل خیلی زننده ای پیدا کرده و هم لایه درونی بزرگی داره و هم بیرونی به نظرتون با عمل درست میشه ؟
و ربطی ب خود ارضایی یا هورمون داره ؟
کامش
۱۴۰۰/۰۲/۰۲۰۰

سلام

اگر تغییر شکل ناگهانی بوده توصیه میشه برای معاینه به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۴۰۰
پاسخسلام و وقت بخیر
من دختری 19 ساله هستم و مدتی هست تقریبا یک الی دو هفته ای است که متوجه شدم در ناحیه ی بالای واژنم (تپه ونوس) سمت راستم متورم شده و به اندازه یک تخم مرغ کوچک است اما سمت چپم اینگونه نیست و در اکثر مواقع درد ندارم اما در بعضی مواقع که چیز سنگینی را بلند می کنم مقداری درد دارم و هنگامی که دستم را روی آن قرار و فشار می دهم نرم است و به داخل فرو می رود و در هنگام درد انگار رگی زیر انگشتم درد می کند اما سمت چپم اینگونه نیست و د زمان عادت ماهیانه ام اکثر مواقع سمت چپم درد می کند.
گفتم چرا متورم شده است؟؟
آیا خطر ناک است؟
چه راهکاری پیشنهاد می دید انجام بدم؟؟
برای آینده ام (ازدواج وفرزند آوری )مشکلی ایجاد نخواهد کرد؟
آیا قابل درمان است؟؟
و آینکه دلیلش چی هستش؟؟
آیا به مثانه ام مربوط میشود یا خیر؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۵۰۰

سلام

باید معاینه بشید تا مشخص بشه چه مشکلی دارین .توصیه میشه به پزشک زنان مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۳۰۰
پاسخسلام بنده 20 سال سن دارم و آلت تناسلیم 16 سانت هست و از زاویه خودم نگاه میکنم انگار کوچیکه و خواستم بدونم این 16 سانت سایز بزرگ محسوب میشه یا نه
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۴۰۰

سلام

طبیعیه

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۲۳۰۰
پاسخسلام
من خیلى خیلى وقته بدون هیچ دردى یا چیزى تا جایى که به یاد دارم دونه هاى خیلى ریز که با دست زدن حس میشه پیش سوراخ بکارت و جایى که ادرار میکنم هست ایا این نرماله یا برم دکتر
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۳۰۰

سلام

توصیه میشه برای معاینه به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۹۰۰
پاسخمیشه من عکس واژنم رو بفرستم ببیتید چطوریه حلقویه یا ...؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۲۱۰۰

سلام

خیر ، تشخیص نوع بکارت فقط با معاینه پزشک امکان پذیر هست 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۸۰۰
پاسخسلام، من از حدود از سن 12 سالگی به بعد متوجه شدم که لابیا های واژنم داره روبه روز تغییر می‌کنه هم از نظر رنگ و هم از نظر اندازه ،من الان 16 سال سن دارم و همین تغییر شکل واژنم باعث شده خارش های شدیدی داشته باشم ، آیا شستوی ممکر داخل واژن می‌تونه باعث این شده باشه؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۱۸۰۰

سلام

توصیه میشه برای شستشوی واژن از هیچ مواد شیمیایی استفاده نکنید ، چون باعث حساسیت و عفونت میشه .

برای خارش واژن ممکنه دچار عفونت شده باشین که با مراجعه به پزشک و مصرف دارو مشکلتون برطرف میشه . 

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۷۰۰
پاسخآخه خیلی واضع است من می دونم که تشخیص
می دهید تو را خدا بگین چه جور می شه عکس وازن
رو برای شما بفرستم
ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۱۵۰۰
پاسخسلام من عکس واژن ام را چطور می تونم به شما بفرستم تا شما بینید ؟؟؟
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۱۵۰۰

سلام

متاسفانه توی عکس نمیشه به خوبی تشخیص داد ، در صورتی که مشکل دارین برای معاینه به متخصص مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۹۰۰
شکلشو برا من بفرست
ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۰۶۰۰
پاسخسلام من 19 سالمه شکل واژنم لبه داخلی برجسته است و رنگش روز به روز داره تیره تر میشه و این خیلی اذیتم میکنه راهی هست که بشه درستش کرد
کامش
۱۴۰۰/۰۱/۰۷۰۰

سلام

اگر تغییر رنگ و شکل ناگهانی اتفاق افتاده توصیه میشه به پزشک مراجعه کنید

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۷۰۰
پاسخسلام ببخشید من یه قسمت گوشتی صورتی رنگ درون واژنم هست که نمی دونم چیه و خیلی بزرگه و توی هیچ عکسی هم ندیدم آیا عادیه؟
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۷۰۰
پاسخسلام ببخشید من یه قسمت گوشتی صورتی رنگ درون واژنم هست که نمی دونم چیه و خیلی بزرگه و توی هیچ عکسی هم ندیدم آیا عادیه؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۲۸۰۰

سلام

توصیه میشه برای معاینه و تشخیص به متخصص مراجعه کنید 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۵۰۰
پاسخسلام
من یک دو ماه بود که خود ارضایی داشتم وانگشتم رو روی واژن ام می مالیدم تمی دونم از اون بعد از اون قبل روی واژن ام یکی دو تا چیز درامده که نمی دونم اسمش چیع به نظرتون چیا می تونه باشه!!!!!
و ازش اب و ترشحات هم می یاد
بنظرتون مشکل برایمون ایجاد نمی کند!!!!
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۲۵۰۰

سلام

ممکن است مبتلا به عفونت شده باشید. برای تشخیص باید معاینه بشید .توصیه میشه به پزشک زنان مراجعه کنید .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۴۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید من واژنم یه مدتی میشه که یه چیزی توش آویزان شده نمیدونم افتادگی رحم یا دهانه ی رحمه، قبلا اینجور نبود الان اینجور شده
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۲۴۰۰

سلام

توضیحاتی که دادین مشخص نمیکنه مشکلتون چیه .توصیه میشه برای معاینه به پزشک زنان مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۳۰۰
پاسخلطفا جواب بدید
من داخل واژنم ی چیز متورم صورتی رنگ هست و پایین ترش یه سوراخه
ایا ب پردم ربطی داره چون من هنوز دخترم
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۲۴۰۰

سلام

برای تشخیص نوع بکارت حتما باید معاینه بشید .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۳۰۰
پاسخبنظر شما لبه های داخلی برجسته مشکلی دارند یا ک ممکنه زشت دیده بشه؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۲۳۰۰

سلام

شکل واژن در هر فرد متفاوته . هیچ فردی نمیتونه بگه چه شکلی از واژن مطلوب تره .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۳۰۰
پاسخسلام ممکنه شکل و نوع واژن تو سنین مختلف تغییر شکل بده؟
و اینکه بنظرتون ممکنه نوعی شکل واژن(از اشکال بالا) عجیب یا زشت بنظر بیاد؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۲۳۰۰

سلام

بله امکان داره.

ظاهر واژن در هر فردی متفاوته.

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۳۰۰
پاسخسلام من چنسالی هس که خودارضایی داشتم با مالش کلیتوریس و کناره های کلیتوریسم دچار چروک شده اما تغییری در کلیتوریس به وجود نیومده این چروک ها ممکنه از خودارضایی باشه و اینکه اگر کسی ببینه میتونی حدس بزنه این چروک ها از خودارضایی بوده بخاطر همینم میترسم لیزر کنم که مبادا کسی متوجه خودارضاییم بشه
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۲۳۰۰

سلام

خیر ، با افزایش سن ظاهر بیرونی دستگاه تناسلی ممکنه تغییر بکنه .

 

 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۲۰۰
پاسخسلام یکی از لبه های واژنم بزرگ تر از اون یکیه و باعث زشت بودن واژنم شده آیا درمانی داره؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۲۳۰۰

سلام 

در بعضی از افراد لبه های واژن اندازه هم نیس.

توصیه میشه برای معاینه به پزشک زنان مراجعه کنید. 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۲۱۰۰
پاسخواژن من بازه
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۶۰۰
پاسخسلام من پونزده سالمه و پریودم خیلی نامنظمه. تقریبا سه سالی میشه که پریود شدم ولی همچنان نامنظمه گاهی اوقات تو دوماه فقط یه بار میشم که هفت روزه. موقع پریودمم درد خاصی ندارم و حالیم نمیشه اصلا به نظرتون طبیعیه؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۱۷۰۰

سلام

باید آزمایشات هورمونی و سونوگرافی از رحم و تخمدان انجام بدین/نوصیه میشه به پزشک مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۵۰۰
پاسخسلام من هم یک دونه چیز دارم وقتی که ادرار می کنم فشار می دهم از اون هم می یاد
در داخل واژنم در امده یه دو سالی می شه
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۱۶۰۰

سلام

با توضیحاتی که دادین نمیشه تشخیص داد .توصیه میشه به پزشک مراجعه کنید 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۳۰۰
پاسخسلام من 17 سالمه ازدواج کردم و دو سه روز هست که واژنم خارش داره و ترشحات پنیری شکل رو دیدم. و حتی یه بار هنگام سرویس یک چیز خاکستری افتاد و الان دوسه روزه برای برقراری ارتباط جنسی مشکل دارم و واژنم خشکه چکار کنم
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۱۶۰۰

سلام

احتمال داره که دچار عفونت شده باشین.توصیه میشه به پزشک زنان مراجعه کنید و معاینه بشید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۱۲۰۰
پاسخسلام
در واژن من داخل واژنم دو تا چیز در آمده میخواستم ببینم این بیماری چیزی نیست
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۱۲۰۰

سلام

برای مشخص شدن باید پزشک معاینه بکنه.

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۷۰۰
پاسخسلام
من 15 سالمه مجردم
می خواستم بگوئیم در واژن ام دوتا چیز که نمیدونم چیه!!
در آمده و داره بزرگ تر میشه طول یک سانتی متر عرض خیلی نازک هست تو را خدا جواب بدین
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۷۰۰
پاسخسلام
من در وزان ام دوتا چیز دار ند بزرگ میشوند طول یک سانتی متر عرض خیلی نازک
ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۷۰۰
پاسخ سلام
من در واژ ن ام دوتا چیز در آمده که نمی دونم چیه
طول 1سانتی متر و عرض خیلی نازک
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۹۰۰

 

سلام

توضیحاتی که دادین مشخص نمیکنه که چه مشکلی دارین . برای معاینه به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۴۰۰
پاسخسلام من 17 سالمه و عمل لیزر انجام دادم چند سال پیش و متوجه فرق کردن شکل واژنم نشده بودم و الان که حس میکنم لابیا دارم چون بزرگ هستش اویزونه و سرش تیرگی داره روم نمیشه برم بقیه عملمو انجام بدم بنظرتون این جور چیز طبیعیه؟ خیلیی فکرمو در طول روز گرفته و واقعا خجالت میکشم که بعدا نشون همسرم بدم و حتی خودارضایمم نمیکنم احساس میکنم فرق دارمو و زشته???? این طبیعی هستش؟ بعدش یه سوال واسه روشن کردن تیرگی سره واژنم میشه یک چیزی بگید که مصرف کنم و رنگ روشن بگیره؟ ممنونم ازتون????
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۵۰۰

سلام

ظاهر واژن در هر فردی متفاوته و خیلی از افراد لابیا بزرگی دارند و تیره بودن رنگ ناحیه تناسلی مشکلی ندارد .برای روشن کردن میتونید از لیزر استفاده کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۳۰۰
پاسخسلام من ی مدتیه که یکی از لبه های خارجی از اون یکی دیگه بزرگتر و کلفت تر شده مشکلی هست خاهش میکنم جواب بدین
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۴۰۰

سلام

لبه های واژن شبیه به هم نیستن اما اگر فکر میکنین به صورت غیر طبیعی بزرگ شده باید پزشک معاینه کنه.

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۲۰۰
پاسخسلام ببخشید من 18سالمه و مجردم واژنم مثله اون عکس لبه های داخلی برجسته هستش میخواستم بدونم برای یه دختر مجرد عادیه
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۳۰۰

سلام

ظاهر واژن در هر فرد متفاوته اگر در این مورد احساس نگرانی دارید بهتره برای معاینه به پزشک مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۲/۰۲۰۰
پاسخسلام من چطوری میتونم عکس بفرستم که ایا سالم است یاخیر لطفا کمکم کنید جواب بدید
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۳۰۰

سلام 

برای تشخیص قطعی باید پزشک معاینه بکنه ، توی عکس نمیشه تشخیص قطعی داد . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۳۰۰۰
پاسخسلام من 22 سالمه و 14 سالم ک بود دوستم میگفت من زمان پریودی اب رو با فشار وارد واژنم میکنم و خونهای اضافی داخل واژنم میاد بیرون الان منم از 15 سالگی همیشه موقع پریودی اینکارو میکنم خیلی میترسم ایا میتونه ب پرده بکارتم اسیب زده باشه؟؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۲/۰۲۰۰

سلام

خیر ولی توصیه میشه این کار را نکنید .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۲۶۰۰
پاسخسلام من 15 سالم هست رنگ پوست خودم سفیده ولی نمیدونم چرا واژنم رنگش سبزه هست و البته اینو بگم ک دوره سوراخ رحمم خیلی سیاه سوخته است ...واقعن ازارم میده و اینکه موهای زاید زیادی دارم ک تند رشد میکنند و این باعث میشه ک سیاه تر بشه اطرافش...خیلی ناراحتم احساس میکنم مشکلی دارم ایا طبیعی ؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۲۷۰۰

تیره بودن واژن طبیعیه و مشکلی نداره اما اگر فک میکنید رشد موی غیر طبیعی دارید به پزشک زنان مراجعه کنید .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۲۰۰۰
پاسخسلام.خسته نباشید.
من19سالمه و مجردم احساس میکنم کلیتوریسم بخاطر خودارضایی یکم بزرگ شده،این برام خیلی ناراحت کننده
بنظرتون بخاطر همین موضوع اینجوری شده؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۲۱۰۰

سلام

زمانی که خانم ها تحریک میشن کلیتوریس یک مقدار نسبت به حالت عادی بزرگ تر میشه که مشکلی نیست .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۸۰۰
پاسخسلام ،،،،آیا لبه های داخلی بزرگ و آویزون رو میشه جراحی کرد؟؟؟
و اینکه روی احساسات یا رابطه ی جنسی تاثیر نمیزاره ؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۱۹۰۰

سلام

عمل لابیاپلاستی برای این موارد انجام میشه که دکتر حتما باید تشخیص بدن که نیاز به انجام این عمل دارید یا خیر.

لابیاپلاستی فقط یک جراحی زیبای است و برای زیبایی بیرونی واژن انجام میشه . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۴۰۰
پاسخسلام
لب های ی طرف بزگ شده نسبت به طرف دیگه
یه جورایی مثل نامتقارن
ی جورایی نگرانم کردع
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۱۴۰۰

سلام

مشکلی نیست اما توصیه میشه برای اطمینان به پزشک مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۱۳۰۰
پاسخسلام واژن من اطرافش بیش از حد مو داره و حتی به لبه ش ام رسیده میخواستم بدونم این غیر عادیه؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۱۳۰۰

سلام

خیر مشکلی نیست 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۹۰۰
پاسخسلام مطلبتون خیلی مفید بود. من کلا لابیا ندارم و نوعم از کوچیک و بسته س همه پوستمم سفیده اما پوست این قسمتم تیره هستش میخواستم ببینم چه راهی هست برا رفع تیرگی؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۱۱۰۰

سلام

حتما اول توسط پزشک زنان معاینه بشید در صورتی که پزشک تشخیص دادن نیاز به درمان دارید شروع به درمان کنید . روش های مختلفی برای سفید کردن واژن هست توصیه میشه با پزشک مشورت کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۴۰۰
پاسخسلام من ی دختر 18 سالم حس میکنم شکل واژنم طبیعی نیس انگار ی گوشت اضافه دارم نمیدومم حس میکنم خیلی زشته واسه همین خیلی خجالت میکشم نمیدونم چیکار کنم کمکم کنید????
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۰۵۰۰

سلام

باید حتما پزشک معاینه بکنه تا تشخیص بدن ک لابیا شما بزرگ هست یا خیر 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۴۰۰
پاسخسلام کسی که خودارضایی کرده یا ب صورت لاپایی رابطه داشته ظاهر آلت تناسلیش تغییر میکنه و ممکنه وقتی ازدواج کرد شوهرش ممکنه بفهمه؟؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۰۵۰۰

سلام

خیر 

 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۱۰۰
پاسخسلام ممنون میشم جوابم‌ رو بدید من 26 سالمه و ازدواج کردم ولی تا حالا عفونت و سوزش واژن نداشتم و ترشحاتم نگران کننده نبوده. چند هفته پیش از دستمال توالت معطر استفاده کردم الان بیرون و داخل واژنم به شدت خارش و سوزش داره و واژنم متورم میشه شوهرم میگه داخل واژنم یه چیزای سفیدی مثل دستمال هست الان خیلی نگرانم که مشکل خاصی نداشته باشم امکان داره فقط دستمال باشه یا چیز دیگه
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۰۱۰۰

سلام

دستمال مرطوب یا معطر به دلیل اینکه مواد شیمیایی دارد و باعث حساسیت میشه  نباید استفاده کنید .

واژن بخاطر حساس بودنش از هیچ تمیز کننده ای که مواد شیمیایی داره نباید استفاده کنید زیرا باعث عفونت و سوزش و مواردی دیگر می شود .

نگران نباشید و به پزشک زنان برای درمان مراجعه کنید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۰۱۰۰
پاسخسلام ممنون میشم جوابم‌ رو بدید من 26 سالمه و ازدواج کردم ولی تا حالا عفونت و سوزش واژن نداشتم و ترشحاتم نگران کننده نبوده. چند هفته پیش از دستمال توالت معطر استفاده کردم الان بیرون و داخل واژنم به شدت خارش و سوزش داره و واژنم متورم میشه شوهرم میگه داخل واژنم یه چیزای سفیدی مثل دستمال هست الان خیلی نگرانم که مشکل خاصی نداشته باشم امکان داره فقط دستمال باشه یا چیز دیگه
ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۳۰۰۰
پاسخسلام من 16 سالمه و خودارضایی داشتم اما هیچ چیزیو وارد واژنم نکردم حتی انگشتم با دوس پسرمم رابطه جنسی داشتم ولی هیج دخولی اتفاق نیوفتاده اما وقتی که دستمو روی دهانه ی واژنم میزارم یا کمی فشار به داخل فرو میره میخوام بدونم دلیلش چیه طبیعیه یا مشکلی داره و اینکه ایا ممکنه پرده بکارتم اسیب دیده باشه????؟؟؟این موضوع واقعا اذیتم میکنه حتی دوس پسرمم این و بهم گفته و منم واقعا میترسم که نشکلی داشته باشه لطفا جواب بدین ممنون میشم
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۳۰۰۰

سلام

دهانه واژن کاملا بسته نیس و اگر چیزی وارد واژن شما نشده و آسیب خاصی به بکارت شما وارد نشده باشه جای نگرانی نیست .

برای اطمینان توصیه میشه که به پزشک زنان برای معاینه مراجعه کنید .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۵۰۰
پاسخمن 14 سالمه و خود ارضایی دارم وقتی لبه های واژنم رو باز میکنم سوراخش هست و موقع خود ارضایی نوک انگشتمو روی واژنم میزارم وخیلی کم یعنی کمتر از یک بند انگشت تو میبرم انگشتم رو میترسم که پاره شده باشه و نمی خوام خانوادم متوجه بشن چیکار باید بکنم
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۷۰۰

سلام

در صورتی که شی یا چیز دیگری به واژن خود وارد کنید احتمال آسیب به بکارت وجود دارد .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۵۰۰
پاسخمن 14 سالمه و خود ارضایی دارم وقتی لبه های واژنم رو باز میکنم سوراخش هست و موقع خود ارضایی نوک انگشتمو روی واژنم میزارم و تو نمیبرم انگشتم رو میترسم که پاره شده باشه و نمی خوام تانوادم متوجه بشن چیکار باید بکنم
ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۱۰۰
پاسخسلام من 13 سالمه و از واژنم اب میاد و خود ارضایی هم میکنم و شکل واژنم هم لبه های خارجی اویزان هست و جدیدا یک جیزای کوجک و سیاهی مثل پنبه و خیلی ریز میاد بیرون ار واژنم میشه لطفا جواب بدید این پنبه چیست و چیکار کنم و بقیه سوالاتم ممنونم
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۲۰۰

سلام

احتمال داره که عفونت کرده باشه برای اطمینان باید  پزشک معاینه کنه.

توصیه میشه همیشه لباس زیرتون خشک باشه و با هیچ شوینده ای واژن خودتون رو نشورید و فقط از آب خالی استفاده کنید .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۱۱۰۰
پاسخسلام‌من‌13‌سالمع و دوست پسرم از رنگ و ظاهر واژنم کاملا خوشش‌میاد و اینا ولی من تاحالا رابطه نداشتم همش تو این فکر میرم که نکنه پرده بکارت نداشته باشم‌چون خود ارضایی میکنم . تو این سن هم نمیتونم برم دکتر که خجالت میکشم به خونوادم بگم . خواهش میکنم جواب بدین چیکارکنم تا مطمعن شم واقعا فکرمو درگیر کرده
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۱۳۰۰

سلام

اگر در خود ارضایی چیزی وارد واژن خود نکنید آسیبی به پرده بکارت وارد نمیشه .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۶۰۰
پاسخسلام .من هیجده سالمه و درونه واژنم یه سری دون دونه هایی هست .طبیعیه؟مثله زیگیل و این ها نیست .دون دونه است و ایکه خارش و اینها هم قبل یا بعده پریودی دارم فقط .
ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۰۶۰۰
پاسخسلام من هیجده سالمه و درونه واژنم یه سری دون دونه هایی هست .زیگیل و این ها نیست .ب نظرتون طبیعیه ؟ و اینکه گاهی واژنم قبله پریودی یا بعدش میخواره طبیعیه ؟
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۰۶۰۰

سلام

باید توسط متخصص معاینه بشید . 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۲۵۰۰
پاسخسلام رنگ کلیتورس من که درقسمت بالایی بهانندازه یک نخود سفید ایا این طبیعی
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۲۶۰۰

سلام 

رنگ ناحیه تناسلی در هر فردی متفاوت است . اگر از این بابت نگرانید برای معاینه به پزشک مراجعه کنید .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۲۲۰۰
پاسخسلام ببخشید رنگ واژن در بدن همه اشخاص متفاوته ؟
بعد از لب کوچک که بکارت و واژن قرار گرفته و بافتشون سفید رنگ هست طبیعیه ؟ خواهش میکنم پاسخ بدین
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۲۳۰۰

سلام

شکل و رنگ واژن در افراد مختلف و متفاوت است .

برای اطمینان میتونید به پزشک زنان برای معاینه مراجعه کنید .

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۵۰۰
نگران نباش اوضاع مرتبه
ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۲۲۰۰
پاسخسلام ببخشید میخاستم بپرسم رنگ واژن در همه اشخاص متفاوته ؟ اینکه بعد از لب کوچک که بکارت و واژن قرار گرفته و رنگش سفید هست طبیعیه ؟ ممنونم میشم پاسخ بدین
ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۱۳۰۰
پاسخسلام من 24سالمه
ولبه های داخلی واژنم خیلی بیرون وآویرونه من بخاطرش خیلی خجالت میکشم..ازدواج هم کردم همسرم هم ایرادی ازم نگرفته اما خودم ازدکتر رفتن یا حتی اپلاسیون کردن خجالت میکشم..حس میکنم بابقیه فرق دارم
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۱۵۰۰

سلام

طبیعی و مشکلی ندارید . شکل واژن در افراد مختلف متفاوت است .  

 بسیاری از خانم ها لابیای بزرگی دارند .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۱۰۰۰
پاسخببخشید یعنی با مشاهده نمیشه فهمید پرده سالمه یا نه حتی در یه حد کلی ، آخه من بچگی خیلی شیطون بودم و زیاد دوچرخه سواری میکردم این اواخر و شنیدم که دوچرخه سواری زیاد و نشستن طولانی روی زین هم میتونه دچار مشکل کنه واسه دخترها...
بعد من لبه های خرجیه واژنم طرف راست بلند تره که گفتین طبیعیه ولی لبه های داخلی هم اندازه و کوچیکه و کاملا روی واژن و نپوشونده و انگاری که داخل واژن دیده میشه . در این صورت هم امکان فهمیدن این که در بچگی مشکلی پیش اومده یا نه نیست؟
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۱۰۰۰

حتما باید توسط متخصص معاینه بشید تا مطمئن شد که مشکلی هست یا خیر .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۰۹۰۰
پاسخسلام ببخشید میخواستم‌ بپرسم ایا بعد زایمان شکل واژن تعغیر میکنه من دوتا بچه دارم تا قبلش اصلا نگاه نکردم واژنم چه شکلی بود ولی مدتیه تو اینه دیدم یه چیز صورتی رنگ شکل تخم مرغی یا توپی دیده میشه خیلی نگرانم ایا مشکلی هست یا نه
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۰۹۰۰

سلام

اگر زایمان طبیعی داشتید بله واژن تغییراتی میکنه و باید توسط پزشک زنان معاینه بشید تا مشخص بشه مشکلی هست یا خیر 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۰۹۰۰
پاسخبا سلام من کمی قسمت انتهایی واژنم یعنی قسمتی که واژن تمام میشه و فاصله بین انتها واژن و دهانه مقعد شروع مشه . در واقع پاین ترین نقطه واژنم حالت تو رفتگی و گودی داره البته نه اونقدر که عیب محسوب بشه و من مدام نگرانم که در اینده همسرم فکر کنه در گذشته رابطه های زیادی داشتم که باعث این مسله شده . چون من یک ازدواج ناموفق یکساله داشتم ک در اون رابطه چندانی هم نداشتم چون از طرف بدم میومد . مخواستم بدونم آیا مشکل من طبیعی هست یا واقعا من واژنم ایراد داره ؟
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۰۹۰۰

سلام

باید توسط پزشک معاینه بشید تا مشخص بشه 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۱۰۰

سلام البته که نه اما ببشتر میتونم کمکت کنم و مشاورت بدم 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۹/۰۵۰۰
پاسخسلام وقت بخیر یه سوالی داشتم خدمت تون
من شکل لایه خارجی واژن سمت راست یه مقدار حالت افتاده داره بزرگتر از سمت چپ حالت کشیدگی داره ،از 18 سالگی اینطوری شد مشکلی هست ؟ خیلی ناراحت هستم همش احساس میکنم مشکلی دارم براینکه من از بچگی تا همون موقع ندوسته خودارضایی میکردم بدون اینکه بدونم چی هست.ممنون میشم پاسخگو باشید.مرسی
کامش
۱۳۹۹/۰۹/۰۵۰۰

سلام

این شکل از واژن طبیعی است و مشکلی نداره . واژن در هر فردی ظاهر متفاوتی داره 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۲۷۰۰
پاسخسلام از ظاهر لبه ها امکان تشخیص باکره بودن وجود داره؟؟؟
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۲۸۰۰

سلام

خیر باید معاینه داخلی انجام شود .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۲۴۰۰
پاسخسلام آیا ممکن است هنگام لگد خوردن شدید به پشت دختر هم پریود شود و هم پرده اش پاره شود این دوتا با هم میشه اخه من ی بار ضربه شدیدی به پشتم خورد و تا 8 روز خون اومد میخام بدونم اون خ ن پریود بوده یا پرده یا هر دو باهم
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۲۵۰۰

سلام

بعضی از ضربه ها مثل افتادن از اسب یا تصادف ممکنه باعث پارگی پرده شود . بهتر است به دلیل ضربه ای که به شما وارد شده  توسط متخصص معاینه شوید .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۰۸۰۰
پاسخسلام من حس میکنم ظاهرواژنم زشته چون لابیادارم وبلندهستنو بیرون زدن بنظرتون طبیعیه؟؟واینکه بعدازدواج به مشکل نمیخورم؟؟
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۱۰۰۰

سلام

بعضی از خانم ها لبه های واژن بزرگی دارند که مشکلی نداره و ان نوع واژن برای آقایون میتونه تحریک کننده باشه .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۰۷۰۰
پاسخسلام ببخشید یکی از لب های خارجی واژنم احساس میکنم ب تازگی کوچکتر شده و تغیر کرده نسبت ب اون یکی قبلا برجسته تر بود مشکل چیه؟
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۰۷۰۰

در صورتی که خارش و التهاب ندارید مشکلی نیست ، عدم تقارن در واژن طبیعی است و مشکلی ندارد . 

 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۰۷۰۰
پاسخسلام من واژنم اینجوریه ک لبه های داخلی بیرون زده و اویزونه .میترسم بعدا ک ازدواج کردم همسرم‌مثلا ازم ایراد بگیره چون کمتر کسی اینجوریه و خیلی بخاطرش ناراحتم میخام بدونم واقعا همیجین چیزی‌ممکنع و طبیعیه یا اینک میشه عمل‌کرد و حدودا هزینش چقدره؟؟؟؟
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۰۷۰۰

بسیاری از خانم ها لبه های واژن بزرگی دارند  و هیچ مشکلی ندارد ، و بسیاری از مردان با این نوع واژن تحریک می شوند . شما نیاز به عمل جراحی ندارید اما در صورتی که تمایل به انجام این کار دارید با پزشک متخصص صحبت کنید .

 

ناشناس
۱۳۹۹/۰۸/۰۲۰۰
پاسخسلام. من 18 سالمه و چندسالیه که لبه داخلی سمت راست واژنم خیلی بزرگ و آویزون شده و رنگش هم کاملا متفاوته و تیرست.اولش هم با خارش همین قسمت شروع شد و این اتفاق پیش اومد. من خیلی ازش خجالت میکشم و واقعا اذیتم میکنه.نمیدونم چکار کنم میخوام موهای زائد رو لیزر کنم و خیلی بیرون از لبه های بیرونیه و من با خودم فکر میکردم شاید طبیعی نباشه!
کامش
۱۳۹۹/۰۸/۰۵۰۰

سلام 

تیرگی واژن معمولا عادیه .

در مواردی آقایون این تیرگی رو دوست دارن و مشکلی باهاش ندارن . اما اگر این موضو شما رو اذیت میکنه میتونین عکس واژن خودتون رو به واتساپ شماره زیر ارسال کنید تا شما رو راهنمایی کنیم .

 

0912-3781687

کامش
۱۳۹۹/۰۸/۰۵۰۰

سلام 

فشار به آلت باعث میشه که منی وارد مثانه بشه و گاها باعث عفونت پروستات میشه .

ناشناس
۱۳۹۹/۰۷/۲۸۰۰
پاسخسلام من دختر 29 ساله هستم که به بیماری cah مبتلا هستم وبه دلیل اینکه کیلیتوریسم بزرگ بود جراحی کردم ولی احساس میکنم اندازه واژنم کوچک هست آیا این مورد برای ازدواج ورابطه جنسی مشکلی ایجاد میکنه.
کامش
۱۳۹۹/۰۷/۲۸۰۰

سلام 

معمولا در صورتیکه  بیماری congenital adrenal hyperplasia روی  مجرای واژن   تاثیر بگذارد، علاوه بر کوچک کردن کلیتوریس ، مجرای واژن را نیز بازسازی می کنند. با توجه به سابقه درمان شما احتمالا مشکلی در واژن ندارید. البته بهتر است توسط پزشک ویزیت شوید.

بی نام
۱۳۹۹/۰۵/۲۹۰۰
پاسخسلام
من یه دختر 17 ساله هستم . از اولین باری پریود شدم یه مسئله ای واسم پیش اومد که نمیدونم طبیعی هستش یا نه و اون اینه که همیشه در کل طول روز از واژنم ترشحاتی خارج شده و گاهی اونقدر زیاد هست که لباس زیرم تماما خیس میشه . ایا این مشکلی در من رو نشون میده یا طبیعیه ؟
کامش
۱۳۹۹/۰۵/۲۹۰۰

سلام  

ترشحات واژن امری طبیعی است اما اگر در زندگی روزانه شما اختلال ایجاد کرده است بهتر است به پزشک متخصص مراجعه کنید.

مشک
۱۳۹۹/۰۲/۱۲۰۰
پاسخسلام من خیلی نگرانم میخوام ببینم آیا واژن من و پرده بکارتم سالم است یا نه میترسم مشکل داشته باشم و بعدا در مورد ازدواج مشکلی پیش بیاد
کامش
۱۳۹۹/۰۲/۱۷۰۰

سلام 

سلامت پرده بکارت نیاز به معاینه دارد . باید به کلینیک مراجعه کنید و توسط متخصص زنان معاینه شوید تا از نگرانی در بیایید.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 58

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...