این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

علائم هشدار دهنده در شلی آلت (اختلال نعوظ)

علائم هشدار دهنده در شلی آلت (اختلال نعوظ)
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 0 بازدید 2,502

در کلینیک سکس تراپی از موارد شایع مراجعه ناتوانی جنسی است. عموما خانم ها علایم اختلال نعوظ را در همسرانشان زودتر می فهمند. این علایم به تدریج پیشرفت می کنن و آقایان توجه چندانی به آن ندارند.

 

در کلینیک سکس تراپی از موارد شایع مراجعه بیماران با اختلال نعوظ  است. عموما خانم ها علایم اختلال نعوظ را در همسرانشان زودتر می فهمند. این علایم به تدریج پیشرفت می کنن و آقایان توجه چندانی به آن ندارند.

اگر شما نمی توانید در رابطه جنسی خود به حالت نعوظ برسید یا آن را پایدار نگه دارید تا بتوانید یک رابطه جنسی خوب داشته باشید، این امر دقیقا همان چیزی است که پزشکان به عنوان اختلال نعوظ یا ED آن را عنوان می کنند. در این مقاله قصد داریم شما را با علائم ED آشنا سازیم تا هرچه زودتر برای درمان اختلال نعوظ اقدام کنید .

توجه به علائم اختلال نعوظ

توجه داشته باشید که اگر این علائم هشدار دهنده دراختلال نعوظ می تواند گهگاه اتفاق می افتد و احتمالا جدی نیست. در طول زندگی خود، همه مردان در معرض این مشکل خواهند بود و با توجه به علائمی که دارند باید به آن توجه نمایند.

اختلال نعوظ با سایر شرایطی که بر رابطه جنسی تاثیر می گذارد متفاوت است. این مشکل اگر به آرامی، اما به طور مداوم بدتر شود، باید حتما جدی گرفته شود و به فکر تقویت نعوظ بود. چرا که پس از مدتی می تواند با ناتوانی مزمن خود را نشان دهد.

درک علائم اختلال نعوظ

چند مورد از شایع ترین علائم هشدار دهنده دراختلال نعوظ عبارتند از:

-به سختی به حالت نعوظ دست یافتن

-عدم نعوظ صبحگاهی

-نعوظ نرمتر

-ارتکاب هایی که به اندازه کافی جهت رضایت بخش بودن رابطه جنسی طول نمی کشد

-تغییر در زاویه نعوظ

- سستی نعوظ 

-کاهش حساسیت آلت تناسلی

اختلال نعوظ فقط در مورد ناتوانی در دستیابی به نعوظ نیست. اغلب مردان می توانند نعوظ را دریافت کنند اما باز هم از برخی علائم اولیه آن رنج  ببرند.

علائم اختلال نعوظ و شریک زندگی شما

هنگامی که قدرت و فرکانس نعوظ شما به اندازه ای تغییر می کند که در لذت جنسی شما و یا شریک زندگیتان در حین فعالیت جنسی تاثیر بگذارد، اختلال نعوظ رخ داده است. دکتر پپرا شوارتز، خاطر نشان می کند که اولین نشانه های ظرفیت کم توان مرد اغلب توسط همسرش تشخیص داده خواهد شد.

دکتر شوارتز در مقاله ای هشدار می دهد: “سکس اغلب برای شریک زندگی شما زمانی که شما ED را تجربه می کنید متفاوت است. “مردان ممکن است تغییرات تدریجی را در تغییر زاویه به وجود آمده متوجه نشوند، اما شریک زندگی آن ها بلافاصله متوجه خواهد شد”.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...