این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

عوارض ناتوانی جنسی

عوارض ناتوانی جنسی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/06/14 نظر 0 بازدید 426

عوارض ناتوانی جنسی می تواند زندگی را برای شما سخت و طاقت فرسا کند. در حالیکه سالها روابط عمیق وصمیمی زناشویی را تجربه کرده اید و از رابطه جنسی به عنوان ابزاری در تعاملات عاطفی با همسرتان استفاده کرده اید ، حالا دریافته اید که دیگر این ابزار را ندارید.

 

عوارض ناتوانی جنسی مردان

 

عوارض ناتوانی جنسی مردان می تواند زندگی را برای شما سخت و طاقت فرسا کند. در حالیکه سالها روابط عمیق وصمیمی زناشویی را تجربه کرده اید و از رابطه جنسی به عنوان ابزاری در تعاملات عاطفی با همسرتان استفاده کرده اید ، حالا دریافته اید که دیگر این ابزار را ندارید. بنابراین نگرانی شما منطقی است. این اضطراب زمانی افزایش می یابد و چند برابر می شود که همسرتان ناتوانی جنسی شما را به خود نسبت بدهد و احساس کند دیگر برای شما جاذبه جنسی ندارد و اصرار کند که برای درمان ناتوانی جنسی اقدام کنید.اگر احساس می کنید نعوظ شما مانند قبل نیست این می تواند یک زنگ خطر باشد و فارغ از اینکه  کدامیک از انواع ناتوانی جنسی رادارید بهتر است برای تقویت خود اقدام کنید. اگر مشکل چندان شدید نیست و فقط  گاهی با شل شدن آلت در وسط رابطه مواجه شدید تقویت را با  یکی از انواع روش های بهبودی ناتوانی جنسی با تغذیه شروع کنید.

 

عوارض ناتوانی جنسی را جدی بگیرید

 

به جز مواردی که ناتوانی جنسی از نوع گذرا و موقتی است و می توانید درمان گیاهی ناتوانی نعوظ در خانه انجام دهید . هرچقدر درمان را به تاخیر بیاندازید بیماری شدیدتر خواهد شد و عوارض ناتوانی جنسی به طور جدی تری به رابطه عاطفی شما و همسرتان آسیب خواهد رساند. بعد از کاهش صمیمیت در رابطه از بین رفت اعتماد به نفس در شما به مرور شروع خواهد شد . شما احساس می کنید جایگاهی که سالها در زندگی داشته اید و به آن افتخار می گردید به مرور در حال از دست رفتن است. این مشکلات در صورتی که جدی گرفته نشوند و شما در صدد جلوگیری از بزرگتر شدن عوارض ناتوانی جنسی نکنید تبدیل به مشکلات عاطفی و روانی جدی تری در شما خواهند شد و درمان قطعی ناتوانی جنسی امکان نخواهد داشت.

 

آیا ناتوانی جنسی در همه عوارض می دهد

 

در کلینیک بارها با زوج های سالخورده روبرو می شویم که برای درمان این مشکل می آیند و سالهای بعد از ناتوانی زندگی روانی فردی و بین فردی خوبی هم دارند . این افراد عوارض ناتوانی جنسی را تجربه نکرده اند و اگر هم برایشان عارضه ای وجود داشته آن را به کمک همسر و یا با مراجعه به پزشک حل کرده اند. بنابراین  تمامی مردان که توانایی خود برای دخول را از دست می دهند به عوارض ناتوانی جنسی گرفتار نمی شوند. 

 

مهمترین عوارض ناتوانی جنسی

 

مهمترین عوارض ناتوانی جنسی عبارتند از:

1- ارتباط خارج از خانواده  و یا اعتیاد به خود ارضایی  در همسر

2- طلاق عاطفی و یا پایان زندگی زناشویی و طلاق

3-کم شدن اعتماد به نفس و اطمینان به خود 

4- تعارض های پایان ناپذیر و جنجال های مداوم  ما بین زن و شوهر

5- اختلالات روانی جدی مانند اضطراب و افسردگی 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...