این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

مقالات علایق جنسی

اعتیاد به رابطه جنسی

اعتیاد به رابطه جنسی

بحث و گفتگو های قابل توجهی پیرامون تشخیص “اعتیاد جنسی” وجود دارد. از نسخه پنجم راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی (DSM-5) حذف شده است، اما هنوز مطالعات بسیاری درباره این موضوع و همچنین اعتیاد به پورنوگرافی در حوزه روانشناسی و مشاوره انجام شده و مقالات بسیاری نوشته می شود.

بازدید : 996
پارافیلیا چیست ؟

پارافیلیا چیست ؟

 پارافیلیا (Paraphilia) به هر نوع علاقه پایدار جنسی گفته می شود که فرد نسبت به موارد مختلفی به غیر از آنچه که به طور نرمال و طبیعی در تحریک جنسی با همسرش باید اتفاق بیفتد، از خود نشان می دهد. هنگامی که این امر سبب ایجاد ناراحتی یا آسیب رسانی به خود فرد شود یا به دیگران شود، به آن اختلال پارافیلیا گفته می شود

بازدید : 1,123
اختلال میل جنسی و برانگیختگی

اختلال میل جنسی و برانگیختگی

اگر شما یا شریک زندگیتان نمی خواهید با هم رابطه برقرار کنید (نه امشب، نه هفته بعد و نه همیشه)، برای هر دونفرتان راهکار وجود دارد. در این مقاله آنچه که مردان و زنان درباره ی اختلال میل و بر انگیختگی جنسی باید بدانند، آورده شده است.

بازدید : 406
تاثیر اتاق خواب بر رابطه جنسی

تاثیر اتاق خواب بر رابطه جنسی

اتاق خواب راحت و مناسب ، عاملی محیطی در ایجاد یک رابطه جنسی لذت بخش است.در این مقاله با ما از تاثیر اتاق خواب بر رابطه جنسی خود مطلع شوید.

بازدید : 507
اختلالات پارافیلیک

اختلالات پارافیلیک

اختلالات عملکرد جنسی، نارضایتی جنسیتی و پارافیلیک، اختلالاتی هستند که در کتابچه راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی DSM5 یک طبقه را به خود اختصاص داده اند. در این مقاله اختلالات پارافیلیک مورد بررسی قرار می گیرد.

بازدید : 575
فانتزی جنسی

فانتزی جنسی

خیال جنسی یا خیال وابسته به عشق شهوانی، میتواند یک تصویر ذهنی یا الگوی فکری باشد تا باعث برانگیختگی جنسی فرد شود و می تواند برانگیختگی جنسی را ایجاد یا تقویت کند.

بازدید : 494
اختلال مازوخیسم جنسی چیست؟

اختلال مازوخیسم جنسی چیست؟

مازوخیسم یعنی شخصی که از رنج کشیدن و آزار دادن خود لذت می برد. این کلمه در مورد عملکرد جنسی نیز به کار می رود. در این مقاله به اختلال مازوخیسم جنسی به صورت کامل پرداخت شده است.

بازدید : 546
نقاط تحریک پذیر بدن خانم ها

نقاط تحریک پذیر بدن خانم ها

برای بهترین مناطق تحریک شونده زنان به همراه نکاتی برای تحریک این مناطق حساس آنها ، این مقاله را تهیه کرده ایم.

بازدید : 314
پرسش و پاسخ درباره رابطه جنسی مقعدی

پرسش و پاسخ درباره رابطه جنسی مقعدی

علی رغم اینکه رابطه جنسی مقعدی بسیار محبوب بین زوجین و شرکای جنسی است ، اما هیچ گاه برخی سوالات درباره آن پاسخ نیافت. از آنجایی که بسیاری از زوجین این نوع رابطه را تجربه می کنند ، درک خطرات ، فواید و استراتژی مناسب آن نیز اهمیت دارد.

بازدید : 542
بایسکشوال  [ Bisexual ] چیست ؟

بایسکشوال [ Bisexual ] چیست ؟

بایسکشوال یا دوجنسگرایی یکی از گرایش های جنسی است . فرد بایسکشوال هم به جنس مخالف و هم به هم جنس خود برای برقراری رابطه عاطفی و جنسی علاقه دارد .

بازدید : 487
چند نکته برای رابطه جنسی با کیفیت 

چند نکته برای رابطه جنسی با کیفیت 

معمولا زوجین در اتاق خواب بیشتر از هر مکان دیگر در خانه رابطه جنسی برقرار می کنند . اما برای کیفیت بهتر ، تنوع و لذت جنسی بیشتر سعی کنید اتاق خواب را بر اساس علایق جنسی خود تزئین کنید . 

بازدید : 87
مرده خواهی

مرده خواهی

مرده خواهی یا مرده بازی یک اختلالی است که فرد از رابطه جنسی با مردگان لذت می برد . این نوع از رابطه جنسی از نظر متخصصان نوعی اختلال شدید روانی است و در دسته انحرافات جنسی قرار می گیرد . نکروفیلیا بیشتر در مردان دیده می شود . امکان دارد یک فرد نکروفی رابطه جنسی عادی با فردی دیگر داشته باشد .

بازدید : 38

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...