این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

علایق جنسی

فتیشیسم چیست؟تحریک جنسی با اشیا چقدر شایع است ؟

فتیشیسم چیست؟تحریک جنسی با اشیا چقدر شایع است ؟

فتیشسم یکی از انواع پارافلیا است . یک نوع وسواس جسمی و تحریک جنسی است که با دیدن  یک شیء ایجاد می شود. برخی از اشیاء که در فتیش شایع تر هستند، برس های زنانه، لباس زیر، کفش، جوراب ساق بلند و سایر انواع لباس است.

بازدید : 10,334
پارافیلیا چیست ؟

پارافیلیا چیست ؟

 پارافیلیا (Paraphilia) به هر نوع علاقه پایدار جنسی گفته می شود که فرد نسبت به موارد مختلفی به غیر از آنچه که به طور نرمال و طبیعی در تحریک جنسی با همسرش باید اتفاق بیفتد، از خود نشان می دهد. هنگامی که این امر سبب ایجاد ناراحتی یا آسیب رسانی به خود فرد شود یا به دیگران شود، به آن اختلال پارافیلیا گفته می شود

بازدید : 3,484
اختلالات پارافیلیک

اختلالات پارافیلیک

اختلالات عملکرد جنسی، نارضایتی جنسیتی و پارافیلیک، اختلالاتی هستند که در کتابچه راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی DSM5 یک طبقه را به خود اختصاص داده اند. در این مقاله اختلالات پارافیلیک مورد بررسی قرار می گیرد.

بازدید : 1,828
مازوخیسم در رابطه جنسی

مازوخیسم در رابطه جنسی

تشخیص اختلال مازوخیسم جنسی  براساس معیارهای خاص بالینی این تشخیص صورت می گیرد.برای مثال بیمار با تحقیر،  ضرب و شتم یا هرج و مرج دیگری مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشد. بیمار در مورد فانتزی ها،  آرزوی شدید یا رفتارهای مازوخیستی که باعث تحریک جنسی اش می شود صحبت کند.

بازدید : 3,057
فانتزی جنسی

فانتزی جنسی

خیال جنسی یا خیال وابسته به عشق شهوانی در سکسولوژی همواره به عنوان یک راهکار برای رابطه زناشویی بهترارائه می شود. ، فانتزی میتواند یک تصویر ذهنی یا الگوی فکری باشد تا باعث برانگیختگی جنسی فرد شود و می تواند برانگیختگی جنسی را ایجاد یا تقویت کند.

بازدید : 1,458
اختلال مازوخیسم جنسی چیست؟

اختلال مازوخیسم جنسی چیست؟

مازوخیست یعنی شخصی که از رنج کشیدن و آزار دادن خود لذت می برد. این کلمه در مورد عملکرد جنسی نیز به کار می رود. در این مقاله به اختلال مازوخیسم جنسی به صورت کامل پرداخت شده است.

بازدید : 4,563
نقاط تحریک پذیر بدن خانم ها

نقاط تحریک پذیر بدن خانم ها

وقتی صحبت از پیش نوازی در رابطه زناشویی می شود باید به نقاط تحریک پذیر زن ها توجه شود . این مناطق در هر خانمی متفاوت است و شما باید این راز را درشریک جنسی خود کشف کنید برای بهترین مناطق تحریک شونده زنان به همراه نکاتی برای تحریک این مناطق حساس آنها ، این مقاله را تهیه کرده ایم.

بازدید : 1,387
بایسکشوال چیست ؟

بایسکشوال چیست ؟

بایسکشوال یا دوجنسگرایی یکی از گرایش های جنسی است . فرد بایسکشوال هم به جنس مخالف و هم به هم جنس خود برای برقراری رابطه عاطفی و جنسی علاقه دارد .

بازدید : 16,276
چند نکته برای رابطه جنسی با کیفیت 

چند نکته برای رابطه جنسی با کیفیت 

معمولا زوجین در اتاق خواب بیشتر از هر مکان دیگر در خانه رابطه جنسی برقرار می کنند . اما برای کیفیت بهتر ، تنوع و لذت جنسی بیشتر سعی کنید اتاق خواب را بر اساس علایق جنسی خود تزئین کنید . 

بازدید : 1,228
مرده خواهی

مرده خواهی

مرده خواهی یا مرده بازی یک اختلالی است که فرد از رابطه جنسی با مردگان لذت می برد . این نوع از رابطه جنسی از نظر متخصصان نوعی اختلال شدید روانی است و در دسته انحرافات جنسی قرار می گیرد . نکروفیلیا بیشتر در مردان دیده می شود . امکان دارد یک فرد نکروفی رابطه جنسی عادی با فردی دیگر داشته باشد .

بازدید : 1,625
فتیش سیگار کشیدن چیست؟

فتیش سیگار کشیدن چیست؟

کسی که علاقه جنسی به سیگار کشیدن دارد، فتیش سیگار کشیدن دارد. افراد مبتلا به این فتیش از تماشای سیگار کشیدن دیگران لذت می برند. به طور کلی، فتیش سیگار کشیدن شامل کشیدن سیگار است، اما ممکن است سایر وسایل سیگار کشیدن مانند قلیان، پیپ و سیگار برگ را نیز شامل شود.

بازدید : 1,557
چه چیزی باعث فتیش پا یا فوت فتیش می شود؟

چه چیزی باعث فتیش پا یا فوت فتیش می شود؟

فتیش پا یا فوت فتیش یا پودوفیلی جایی است که پاها، جوراب‌های ساق بلند، کفش‌ها یا جوراب‌ها باعث تحریک جنسی در فرد می‌شود. افراد مبتلا به فتیش توسط چیزهای خاص یا اعضای خاص بدن مانند پاها تحریک جنسی می شوند.

بازدید : 533

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...