این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

هویت جنسی

هویت جنسی یا جنسیتی چالشی جدید

هویت جنسی یا جنسیتی چالشی جدید

هویت جنسی یا یه عبارت صحیح تر هویت جنسیتی برای جوانان امروزی و رابطه جنسی آنها مسئله ایست کاملا متفاوت با نسل های قدیمی تر. به طور روزمره جوانانی رادر کلینیک های سکس تراپی یا سکسولوژی می بینیم که جنسیت را به شیوه ای متنوع تر درک می کنند.

بازدید : 1,651
آسکشوال دوری از سکس و تجرد نیست!

آسکشوال دوری از سکس و تجرد نیست!

برای اکثر مردم، جذابیت جنسی و تمایل دو نفر به یکدیگر برای داشتن رابطه جنسی از قوی ترین نیروهای زندگی است. اما طیفی از افراد که در گروه ال جی بی تی (LGBT) تقسیم بندی می شوند رابطه جنسی قوی ترین نیروی زندگی نیست.

بازدید : 99,746
آموزش مسائل جنسی به نوجوانان باید چگونه باشد ؟

آموزش مسائل جنسی به نوجوانان باید چگونه باشد ؟

یکی از مهم ترین دغدغه های والدینی که به مشاوره جنسی به کلینیک ما می آیند آموزش مسائل جنسی به فرزندان نوجوان آن ها که به سن بلوغ رسیده اند است. بهترین روش آموزش مسائل جنسی ، آموزش توسط والدین به فرزند است.

بازدید : 3,209
تغییر جنسیت زن به مرد ( قسمت 1)

تغییر جنسیت زن به مرد ( قسمت 1)

اگرشما ترنس جندر هستید و می خواهید جراحی انجام دهید بهتر است با این جراحی آشنا شوید. جراحی مردانگی برای تغییر جنسیت شامل روش هایی است که ظاهر شما را تغییر می دهد تا هویت جنسیتی و جسمی شما را با هم تطبیق بدهند(همگرایی جنسیتی). 

بازدید : 33,308
جندر فلوید یا هویت جنسیتی سیال چیست؟

جندر فلوید یا هویت جنسیتی سیال چیست؟

مجله ونیتی در گزارش هفته گذشته خود آورده بود که شاهزاده هری و مگان مارکل میخواهند فرزند خود را به عنوان جندر فلوید پرورش دهند. البته بلافاصله سخنگوی کاخ ساسکس این مطلب را تکذیب کرد و گفت هیچگونه اخبار رسمی در باره جنسیت اولین فرزند شاهزاده وجود ندارد. به عبارت دیگر هویت جنسی فرزند خود را فعلا نمی خواهند قطعی بدانند.  

بازدید : 62,626
جراحی تغییر جنسیت زن به مرد

جراحی تغییر جنسیت زن به مرد

اگرشما تراجنسیتی هستید و هویتتان زن هست اما  بدنتان یک مرد است و می خواهید با جراحی مرد شوید، قبل از اینکه  جراحی تغییر جنسیت یا ماستکتومی  ( جراحی برداشتن پستان ها ) داشته باشید، لازم است یک نامه از پزشک داشته باشید تا از انجام این جراحی حمایت کرده باشد. یا از سکس تراپیست کمک بگیرید. 

بازدید : 3,686
هویت جنسیتی -اختلال، تشخیص و درمان

هویت جنسیتی -اختلال، تشخیص و درمان

هویت جنسیتی در طول سالهای اولیه زندگی افراد شکل می گیرد. اختلال هویت جنسیتی به عنوان یک اختلال روانشناختی در بزرگسالان، نوجوانان و کودکان ذکر می شود. با توجه به سن فرد، شرایط او و نشانه های بارزی که می توان در نوع رفتار ها و عکس العمل ها مشاهده کرد تشخیص اختلال هویت جنسیتی در دوران کودکی، نوجوانی یا بزرگسالی امکان پذیر خواهد بود.

بازدید : 4,369
ترنس جندر چیست؟

ترنس جندر چیست؟

ترنس جندر یا تراجنسیتی اصطلاحی برای افراد در یک طیف مشترک و بزرگ است که خصوصیات افرادی را توصیف می کند که هویت یا بیان جنسیتی آنها با جنسیتی که در بدو تولد به آنها اختصاص داده شده مطابقت ندارد.

بازدید : 30,946
دسترسی به منابع اطلاعاتی کودکان تراجنسیتی

دسترسی به منابع اطلاعاتی کودکان تراجنسیتی

در گذشته ، تعداد بسیار کمی از نوجوانان موضوع دگرباش بودن خود را به خانواده هایشان اطلاع میدادند و یا به دیگران اعم از دوست و آشنا می گفتند که همجنسگرا هستند. بیشتر لزبین ها ، همجنسگرا ها و دوجنسگرایان (LGB) منتظر ماندند تا به بزرگسالی برسند تا در مورد هویت LGB خود با دیگران صحبت کنند.

بازدید : 1,132
به چه کسانی دو جنسه می گوییم ؟

به چه کسانی دو جنسه می گوییم ؟

افردای که دو جنسه متولد می شوند خصوصیات متفاوتی نسبت به افراد عادی دارند . این خصوصیات متفاوت از جمله کروموزوم ها ، غدد جنسی ، هورمون های جنسی و دستگاه تناسلی می باشند .

بازدید : 39,783
تغییر جنسیت چگونه انجام می شود ؟

تغییر جنسیت چگونه انجام می شود ؟

افرادی که مایلند زندگی خود را به عنوان جنس مخالف ادامه دهند ، به عنوان تراجنسی شناخته می شوند . تغییر فیزیکی جنسیت فرایند پیچیده ای است. برخی از افراد هورمون درمانی را به تنهایی انتخاب می کنند . افرادی دیگر عمل جراحی را انتخاب می کنند . 

بازدید : 782
بحران هویت چیست؟

بحران هویت چیست؟

آیا از خود می پرسید کی هستید؟ هدف شما چیست یا ارزشهای شما چیست؟ اگر چنین است ، ممکن است در حال گذر از چیزی باشید که برخی آن را بحران هویت می نامند.

بازدید : 268

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...