این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

مقالات هویت جنسی - Gender Identity

هویت جنسی یا جنسیتی چالشی جدید

هویت جنسی یا جنسیتی چالشی جدید

هویت جنسی یا یه عبارت صحیح تر هویت جنسیتی برای جوانان امروزی و رابطه جنسی آنها مسئله ایست کاملا متفاوت با نسل های قدیمی تر. به طور روزمره جوانانی رادر کلینیک های سکس تراپی یا سکسولوژی می بینیم که جنسیت را به شیوه ای متنوع تر درک می کنند.

بازدید : 872
آسکشوال دوری از سکس و تجرد نیست!

آسکشوال دوری از سکس و تجرد نیست!

برای اکثر مردم، جذابیت جنسی و تمایل دو نفر به یکدیگر برای داشتن رابطه جنسی از قوی ترین نیروهای زندگی است. اما برخی از مردم آن را به این شیوه تجربه نمی کنند. در واقع، آنها تمایل جنسی را تجربه نمی کنند. 

بازدید : 20,919
دستگاه تناسلی مرد

دستگاه تناسلی مرد

در انسان مثل سایر موجودات، وظیفه‌ی تولید مثل بر عهده‌ی دستگاه تناسلی واگذار شده است و دستگاه تناسلی مرد به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می‌شود.

بازدید : 2,332
دستگاه تناسلی زن

دستگاه تناسلی زن

در انسان مثل سایر موجودات، وظیفه‌ی تولید مثل بر عهده‌ی دستگاه تناسلی واگذار شده است و دستگاه تناسلی زن، همانند دستگاه تناسلی مرد به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می‌شود.

بازدید : 1,431
آموزش مسائل جنسی به نوجوانان باید چگونه باشد ؟

آموزش مسائل جنسی به نوجوانان باید چگونه باشد ؟

یکی از مهم ترین دغدغه های والدینی که فرزندان آن ها به سن بلوغ رسیده اند آموزش مسائل جنسی به نوجوانان است. بهترین روش آموزش توسط والدین به فرزند است.

بازدید : 735
تغییر جنسیت زن به مرد ( قسمت 1)

تغییر جنسیت زن به مرد ( قسمت 1)

جراحی مردانگی برای تغییر جنسیت شامل روش هایی است که ظاهر شما را تغییر می دهد تا هویت جنسیتی و جسمی شما را با هم تطبیق بدهند(همگرایی جنسیتی). 

بازدید : 21,115
جندر فلوید یا هویت جنسیتی سیال چیست؟

جندر فلوید یا هویت جنسیتی سیال چیست؟

مجله ونیتی در گزارش هفته گذشته خود آورده بود که شاهزاده هری و مگان مارکل میخواهند فرزند خود را به عنوان جندر فلوید پرورش دهند. البته بلافاصله سخنگوی کاخ ساسکس این مطلب را تکذیب کرد و گفت هیچگونه اخبار رسمی در باره جنسیت اولین فرزند شاهزاده وجود ندارد.  

بازدید : 21,549
جراحی تغییر جنسیت زن به مرد (قسمت2)

جراحی تغییر جنسیت زن به مرد (قسمت2)

قبل از اینکه جراحی تغییر جنسیت یا ماستکتومی داشته باشید، لازم است یک نامه حمایتی در رابطه با سلامت تناسلی بدست آورید. یا از سکس تراپیست کمک بگیرید. معیارها این است که شما باید:

بازدید : 1,221
هویت جنسیتی -اختلال، تشخیص و درمان

هویت جنسیتی -اختلال، تشخیص و درمان

هویت جنسیتی در طول سالهای اولیه زندگی افراد شکل می گیرد. اختلال هویت جنسیتی به عنوان یک اختلال روانشناختی در بزرگسالان، نوجوانان و کودکان ذکر می شود. با توجه به سن فرد، شرایط او و نشانه های بارزی که می توان در نوع رفتار ها و عکس العمل ها مشاهده کرد تشخیص اختلال هویت جنسیتی در دوران کودکی، نوجوانی یا بزرگسالی امکان پذیر خواهد بود.

بازدید : 1,366
ترنس جندر چیست؟

ترنس جندر چیست؟

ترنس جندر اصطلاحی برای افراد در یک طیف مشترک و بزرگ است که خصوصیات افرادی را توصیف می کند که هویت یا بیان جنسیتی آنها با جنسیتی که در بدو تولد به آنها اختصاص داده شده مطابقت ندارد.

بازدید : 1,862
دسترسی به منابع اطلاعاتی کودکان تراجنسیتی

دسترسی به منابع اطلاعاتی کودکان تراجنسیتی

در گذشته ، تعداد بسیار کمی از نوجوانان موضوع دگرباش بودن خود را به خانواده هایشان اطلاع میدادند و یا به دیگران اعم از دوست و آشنا می گفتند که همجنسگرا هستند. بیشتر لزبین ها ، همجنسگرا ها و دوجنسگرایان (LGB) منتظر ماندند تا به بزرگسالی برسند تا در مورد هویت LGB خود با دیگران صحبت کنند.

بازدید : 316
به چه کسانی دو جنسه می گوییم ؟

به چه کسانی دو جنسه می گوییم ؟

افردای که دو جنسه متولد می شوند خصوصیات متفاوتی نسبت به افراد عادی دارند . این خصوصیات متفاوت از جمله کروموزوم ها ، غدد جنسی ، هورمون های جنسی و دستگاه تناسلی می باشند .

بازدید : 60

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...