این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

دسته بندی زنان و زایمان

درد پستان در زنان

درد پستان در زنان

درد پستان – شکایت رایج در میان زنان – می تواند شامل حساسیت به پستان، درد شدید سوزش یا تنگی در بافت پستان شما باشد. درد ممکن است ثابت باشد یا ممکن است گاهی اوقات رخ دهد یا ممکن است در زمان رابطه جنسی باشد.

بازدید : 1,169
انواع سقط جنین را می شناسید؟

انواع سقط جنین را می شناسید؟

انواع سقط جنین در بسیاری از کشورها قانونی است، اما قوانین هر کشور متفاوت است. مقاله کامشیار را درباره این موضوع مطالعه کنید. 61 کشور، از جمله بسیاری از کشورهای اروپا، اجازه می دهند سقط جنین بدون محدودیت انجام شود. 26 کشور سقط جنین را بدون هیچ استثنائی ممنوع کرده اند.

بازدید : 529
فلیبانسرین

فلیبانسرین

فلیبانسرین نوعی قرص به منظور درمان غیر هورمونی اختلال بی میلی جنسی در بانوان است.این دارو دارای تاییدیه FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) است.

بازدید : 10,687
تغییرات واژن پس از زایمان

تغییرات واژن پس از زایمان

بدن زنان در بارداری و زایمان دچار تغییرات زیادی می شود که مهم ترین آن ها تغییرات واژن پس از زایمان است. این تغییرات را بشناسید تا بدانید کدام طبیعی است.

بازدید : 809
سرطان واژن

سرطان واژن

بیماری سرطان همواره باعث نگرانی های بسیاری برای افراد در سراسر دنیا بوده است. سرطان واژن به نوعی از بیماری سرطان گفته می شود که در کانال واژن ایجاد می شود.

بازدید : 755
سرطان دهانه رحم

سرطان دهانه رحم

امروزه بیماری سرطان برای همگان یک خطر و نگرانی بزرگ محسوب می شود. یکی از انواع این سرطان ها، سرطان دهانه رحم در بانوان است.

بازدید : 850
چرا زنان خونریزی واژن دارند ؟

چرا زنان خونریزی واژن دارند ؟

واژن زنان همواره دارای ترشحات گوناگون است. از جمله این ترشحات خونریزی واژن است که می تواند طبیعی و یا نشانه ای از بیماری باشد.

بازدید : 965
سندرم پیش از قاعدگی

سندرم پیش از قاعدگی

سندرم پیش از قاعدگی به علت نوسانات هورمونی حدودا یک هفته پیش از آغاز خونریزی علائمی مانند نوسانات خلقی، تحریک پذیری و افسردگی را ایجاد می کند.

بازدید : 664
ناباروری زنان

ناباروری زنان

ناباروری زنان به معنای تلاش برای باردار شدن با مقاربت مکرر حداقل برای یک سال اما بدون موفقیت است. که حدود 10 الی 18 درصد زوج ها را درگیر می کند.

بازدید : 549
بی نظمی قاعدگی

بی نظمی قاعدگی

قاعدگی، پریود و یا عادت ماهیانه به خونریزی دوره ای رحم زنان از طریق واژن گفته می شود. گاهی این دوره دچار تغییراتی می شود. که به آن بی نظمی قاعدگی می گویند.

بازدید : 793
عقیم سازی زنان

عقیم سازی زنان

نمی توان رابطه جنسی را قطع کرد اما جلوگیری از بارداری ممکن است قدری دشوار باشد.اگر شما مطمئنید دیگر قصد داشتن فرزند را ندارید عقیم سازی زنان بهترین راه است.

بازدید : 895
رابطه جنسی بعد از زایمان

رابطه جنسی بعد از زایمان

رابطه جنسی بعد از زایمان ممکن است برای بسیاری از زوج ها یک مشکل بزرگ باشد. که از جمله دلایل آن  ترس از درد از سوی خانم ها است.

بازدید : 654

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...