این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

زنان و زایمان

سرطان واژن

سرطان واژن

بیماری سرطان همواره باعث نگرانی های بسیاری برای افراد در سراسر دنیا بوده است. سرطان واژن به نوعی از بیماری سرطان گفته می شود که در کانال واژن ایجاد می شود. در سرطان واژن شکل طبیعی واژن تخریب شده و واژن دفرمه می شود.

بازدید : 1,814
سرطان دهانه رحم

سرطان دهانه رحم

امروزه بیماری سرطان برای همگان یک خطر و نگرانی بزرگ محسوب می شود. یکی از انواع این سرطان ها، سرطان دهانه رحم در بانوان است. سرطان گردن رحم بسیار مهاجم و کشنده است.خوشبختانه اگر این سرطان در مراجل ابتدایی تشخیص داده شود به راحتی درمان می شود.یکی از علل سرطان گردن رحم ویروس پاپیلوما است. اکثر مبتلایان به سرطان گردن رحم سابقه ابتلا به پاپیلوما ویروس را داشته اند.

بازدید : 1,620
ناباروری زنان

ناباروری زنان

ناباروری زنان به معنای تلاش برای باردار شدن با مقاربت مکرر حداقل برای یک سال اما بدون موفقیت است. که حدود 10 الی 18 درصد زوج ها را درگیر می کند.

بازدید : 1,142
بی نظمی قاعدگی

بی نظمی قاعدگی

قاعدگی، پریود و یا عادت ماهیانه به خونریزی دوره ای رحم زنان از طریق واژن گفته می شود. گاهی این دوره دچار تغییراتی می شود. که به آن بی نظمی قاعدگی می گویند. منظم بودن قاعدگی در سلامت جنسی زنان نقش اساسی دارد.

بازدید : 1,696
عقیم سازی زنان

عقیم سازی زنان

نمی توان رابطه جنسی را قطع کرد اما جلوگیری از بارداری ممکن است قدری دشوار باشد.اگر شما مطمئنید دیگر قصد داشتن فرزند را ندارید عقیم سازی زنان بهترین راه است.

بازدید : 13,259
علت سوزش واژن چیست ؟

علت سوزش واژن چیست ؟

واژن حساس ترین قسمت بدن زن است و باید سزشار از عروق خونی و بافت عصبی باشد . لذا ناحیه تناسلی و به خصوص واژن دارای بافت بسیار حساس می باشند که عوامل محیطی به آسانی می تواند آن را تحت تاثیر قرار دهند و خارش و سوزش واژن را ایجاد کنند.

بازدید : 2,076
خونریزی و لکه بینی در رابطه جنسی

خونریزی و لکه بینی در رابطه جنسی

خونریزی و لکه بینی در رابطه جنسی گاهی نگران کننده است. بسیاری از خانم ها ممکن است شاهد خونریزی واژن و یا لکه بینی بعد از رابطه جنسی باشند. بهتر است بدانید این موضوع می تواند بسیار خطرناک باشد و باید سریعا ریشه یابی شود.

بازدید : 24,189
انتخاب جنسیت جنین

انتخاب جنسیت جنین

انتخاب جنسیت جنین به عملی گفته می شود که در آن با استفاده از تکنیک های پزشکی جنسیت جنین را پیش از بارداری مشخص می کنند. انتخاب جنسیت جنین طیف گسترده ای از پیامدهای اخلاقی، قانونی و اجتماعی را به دنبال دارد.

بازدید : 914
یائسگی و علائم  آن چیست؟

یائسگی و علائم آن چیست؟

یائسگی پایان دوره های قاعدگی شما را نشان می دهد. این تشخیص پس از اینکه 12 ماه بدون دوره قاعدگی رفته باشد داده می شود.یائسگی یک فرایند بیولوژیکی طبیعی است. اما علائم جسمی مانند گرگرفتگی و علائم عاطفی یائسگی ممکن است خواب شما را مختل کند، انرژی را کاهش داده یا سلامت جنسی و احساسی را تحت تأثیر قرار دهد. 

بازدید : 1,469
علت ایجاد واژینیسموس چیست ؟

علت ایجاد واژینیسموس چیست ؟

واژینیسموس وضعیتی است که شامل سفتی عضلات واژن و درد در هنگام برقراری رابطه جنسی می شود. اما در وهله اول این پرسش به وجود می آید که علت ایجاد واژینیسموس چیست ؟ 

بازدید : 2,303
گرفتگی عضلات واژن نشانه ی چیست ؟

گرفتگی عضلات واژن نشانه ی چیست ؟

گرفتگی عضلات واژن می تواند در زنان در هر سن و با هر شرایطی اتفاق بیفتد. این گرفتگی و درد می تواند از خفیف تا بسیار شدید متغیر باشد. 

بازدید : 38,513
میزان شیوع واژینیسموس چقدر است ؟

میزان شیوع واژینیسموس چقدر است ؟

واژینیسموس امروزه به یکی از بزرگترین مشکلات زنانی که قصد برقراری رابطه جنسی دارند، تبدیل شده است. شیوع واژینیسموس به هیچ وجه کم نیست و برای مثال در انگلستان از هر 500 زن 1 نفر به واژینیسموس مبتلاست.

بازدید : 1,947

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...