این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

اختلالات جنسی مردان

تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی و عملکرد جنسی

تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی و عملکرد جنسی

متخصصان تغذیه معتقدند که: تاثیر مواد غذایی بر سلامت جنسی و عملکرد جنسی غیر قابل انکار است. همه چیزهایی که می تواند در سلامت جنسی  و ارگاسم شما موثر باشد به میزان زیادی به گردش خون بدن شما بستگی دارد که تحت تاثیر رژیم غذایی روتین شما قرار می گیرد. غذاهایی که پمپاژ خون بدن را تسهیل می کنند به افزایش توانایی جنسی و درمان زود انزالی شما کمک می کنند.» برخی از اثرات مواد غذایی بر سلامت جنسی و ارگاسم را در این مقاله توضیح می دهیم.

بازدید : 2,675
فعالیت جنسی سالم با ورزش

فعالیت جنسی سالم با ورزش

فعالیت جنسی سالم با ورزش هم از نظر اجتماعی و هم از نظر درمانی همبستگی  بالایی دارد. در این بحث دو سوال اساسی مطرح است: آیا فعالیت های جسمانی بر روی سلامت جنسی تاثیر مثبت می گذارد یا منفی؟ و سوال دوم این که آیا فعالیت جنسی سالم روی فعالیت های جسمانی تاثیر می گذارد یا خیر؟

بازدید : 1,780
لباس زیر و روابط جنسی

لباس زیر و روابط جنسی

در این مقاله  قصد داریم حقایق دیگری از سلامت جنسی و بیماری های مربوط به آن را بازگو کنیم: یعنی نقش لباس زیر در روابط جنسی و حساسیت های ناشی از آن. 

بازدید : 9,874
دلایل درد در آلت تناسلی چیست؟

دلایل درد در آلت تناسلی چیست؟

هر نوع درد در آلت تناسلی باعث نگرانی می شود به خصوص اگر در طول نعوظ رخ دهد . زیرا در هنگام  سفت شدن آلت باعث اختلال نعوظ می شود ، از ادرار جلوگیری می کند یا همراه با ترشحات ، زخم ها ، قرمزی یا تورم رخ می دهد.

بازدید : 19,899
ضربه به آلت تناسلی مردان

ضربه به آلت تناسلی مردان

برخی از مراجعه کنندگان به کلینیک سکس تراپی کامش  ، از ضربات وارد شده به آلت تناسلی شان صحبت میکنند و توضیح میدهند که چگونه این اتفاق باعث برهم خوردگی امور روزمره شان شده است. صدمه به آلت تناسلی مرد باعث اختلال در سلامت جنسی فرد می شود.

بازدید : 34,756
خارش آلت مردان

خارش آلت مردان

گاهی اوقات آلت تناسلی می تواند به صورت جداگانه یا همراه با علائمی مانند التهاب ، برجستگی و ترشح خارش ایجاد کند . خارش آلت تناسلی وضعیتی شرم آور است که می تواند به حدی شدید باشد که زندگی فرد را مختل کند . دلایلی که باعث خارش می شوند خوش خیم و قابل درمان هستند .

بازدید : 6,112
التهاب آلت تناسلی  چگونه ایجاد می شود ؟

التهاب آلت تناسلی چگونه ایجاد می شود ؟

التهاب آلت تناسلی مرد ممکن است خارش ، قرمزی ، تورم ، سوزن سوزن شدن ، درد ، ناراحتی یا علائم دیگر در اطراف پوست آلت تناسلی باشد . سوزش آلت تناسلی مرد ممکن است در قسمت جلویی (سر) آلت تناسلی ، پوست ختنه گاه یا جاهای دیگر ایجاد شود . پسران نیز مانند مردان التهاب آلت تناسلی را تجربه می کنند .

بازدید : 15,565
شایعترین علت شکستن آلت تناسلی

شایعترین علت شکستن آلت تناسلی

شکستگی آلت تناسلی پارگی در تونیکا آلبوژینا است. تونیکا آلبوژینا غلاف لاستیکی بافت زیر پوست است که به آلت تناسلی مرد اجازه می دهد عرض و طول را افزایش دهد تا نعوظ محکمی ایجاد کند . گاهی اوقات بافت نعوظ زیر تونیکا آلبوژینا نیز پاره می شود. 

بازدید : 1,145
کاشت آلت تناسلی چیست؟

کاشت آلت تناسلی چیست؟

 جراحی کاشت آلت تناسلی شامل قرار دادن میله های بادی یا انعطاف پذیر در آلت تناسلی مرد است. میله های بادی به دستگاهی مملو از محلول نمکی و پمپ پنهان شده در کیسه بیضه نیاز دارند. وقتی پمپ را فشار می دهید ، محلول نمکی به سمت دستگاه می رود و آن را باد می کند و نعوظ را برای شما ایجاد می کند.

بازدید : 10,781
 احساس گرما و سوزش در آلت تناسلی مرد

احساس گرما و سوزش در آلت تناسلی مرد

 احساس گرما یا سوزش در آلت تناسلی مرد ممکن است نتیجه عفونت یا عفونت منتقله از راه جنسی (STI) باشد.

بازدید : 10,910
اختلال در مصرف الکل

اختلال در مصرف الکل

اعتیاد به مشروبات الکلی با اصطلاحات مختلفی شناخته شده است ، از جمله سو مصرف الکل و وابستگی به الکل. امروزه از آن به عنوان اختلال مصرف الکل یاد می شود. این اتفاق زمانی رخ می دهد که آنقدر زیاد بنوشید که در نهایت بدن به الکل وابسته یا معتاد شود. وقتی این اتفاق می افتد ، الکل به مهمترین چیز در زندگی شما تبدیل می شود.

بازدید : 313
چسبندگی آلت تناسلی 

چسبندگی آلت تناسلی 

چسبندگی آلت تناسلی در مردان هنگامی ایجاد می شود که پوست روی آلت به تنه آلت تناسلی یا به سر آلت تناسلی ( گلانس آلت )بچسبد .این وضعیت اصولا در مردان هنگام ختنه شدن اتفاق می افتد.

بازدید : 22,437

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...