این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

بیماری ایدز

کدام یک از این نشانه ها می تواند از علائم شایع ایدز باشد ؟

کدام یک از این نشانه ها می تواند از علائم شایع ایدز باشد ؟

افراد زیادی برای درمان عفونت های مقاربتی به کلینیک سکس تراپی کامش مراجعه می کنند و لی در مورد بیماری ایدز موضوع فرق می کند .بیماری ایدز امروز بسیار شایع است. شما می توانید افراد زیادی را بیابید که به صورت کاملا ناخواسته و ندانسته به این بیماری مبتلا شده اند.

بازدید : 1,887
آیا زنانی که به HIV مبتلا هستند می توانند باردار شوند ؟

آیا زنانی که به HIV مبتلا هستند می توانند باردار شوند ؟

زنانی که به ویروس  HIV مبتلا شده اند برای سلامتی خود و جلوگیری از انتقال ویروس از مادر به کودک در دوران بارداری نیاز به مصرف دارو های HIV  دارند . اکثر این دارو ها در طی بارداری بی خطر هستند . همنچنین این داروها خطر نقص های مادر زادی را افزایش نمی دهند .

بازدید : 432
بار ویروسی HIV در آزمایش ایدز؟

بار ویروسی HIV در آزمایش ایدز؟

بار ویروسی HIV میزان HIV اندازه گیری شده در یک حجم خون در آزمایش ایدز است. هدف از درمان اچ آی وی کاهش بار ویروسی است تا غیرقابل شناسایی باشد. یعنی هدف، کاهش میزان HIV در خون به اندازه کافی است تا در آزمایش آزمایشگاهی قابل تشخیص نباشد.

بازدید : 688
واکسن HIV ایدز

واکسن HIV ایدز

نزدیک به 40 سال از کشف اولین موارد HIV در ایالات متحده می گذرد. بر اساس داده های HIV.gov تخمین زده می شود که در سال 2019 حدود 1.7 میلیون مورد جدید عفونت HIV در سراسر جهان وجود داشته است.

بازدید : 230
درمان HIV با سلول های بنیادی

درمان HIV با سلول های بنیادی

با استفاده از فناوری سلول های بنیادی، محققان ممکن است یک مورد HIV را درمان کرده باشند. به نظر می رسد یک زن HIV مثبت که برای درمان لوسمی میلوئیدی حاد پیوند سلول های بنیادی خون دریافت کرده بود، از HIV درمان شده است.

بازدید : 178
HIV چگونه منتقل می شود؟

HIV چگونه منتقل می شود؟

اچ‌آی‌وی ویروسی است که می‌تواند از طریق مایعات بدن مانند مایع منی، خون، ترشحات واژن و شیر مادر از فرد مبتلا به HIV به فرد بدون آن منتقل شود. اچ‌آی‌وی بیشتر در طول رابطه جنسی محافظت نشده، عمدتا مقعدی و واژینال منتقل می‌شود.

بازدید : 208

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...