این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

با توجه به شیوع کرونا ازپذیرفتن بیماران بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

مقالات رابطه جنسی

ارگاسم یا انفجار حس شهوت زنان

ارگاسم یا انفجار حس شهوت زنان

ارگاسم یا انفجار حس شهوت در نقطه اوج لذت جنسی اتفاق می افتد. ارگاسم یک لذت قوی جنسی و احساسی است که با تخلیه انفجاری احساس شهوت خود را نشان می دهد. ارگاسم به طور کامل یک پدیده مغزی است و صرفا در مغز اتفاق می افتد.

بازدید : 1,248
چند نکته در مورد رابطه جنسی خوب

چند نکته در مورد رابطه جنسی خوب

نکاتی برای یک رابطه جنسی خوب: در مورد احساساتتان با هم حرف بزنید ، به همدیگر کارهایی که ترجیح میدهد را یاد بدهید ، حتی کساییکه عاشقانه با هم هستند دوست دارند لذت هاى جدید رو در رابطه جنسی تجربه کنند .

بازدید : 2,942
اختلال فعالیت جنسی بیش از حد

اختلال فعالیت جنسی بیش از حد

فعالیت جنسی بیش از حد دارم ؟ همسرم معتقد است بیش از حد طبیعی درخواست رابطه جنسی دارم. آیا فعالیت جنسی من نرمال است؟ اینها نمونه ای از سوالاتی است که اغلب مراجعین مبتلا به اختلال فعالیت جنسی بیش از حد می پرسند

بازدید : 1,350
پیشگیری در مشکلات رابطه زناشویی

پیشگیری در مشکلات رابطه زناشویی

رابطه زناشویی و پیشگیری از مشکلاتش از نظر همه افراد دارای اهمیت می باشد. بخشی از زندگی ما مربوط به رابطه جنسی مان است. اهمیت پیشگیری در بروز هر نوع مشکل در زندگی بسیار بالا است. چون هزینه پیشگیری همیشه کمتر از درمان است. همه افراد نیز خواهان آرامش و آسایش هستند

بازدید : 1,272
ارگاسم مردان- علل اختلال ارگاسم در مردان چیست ؟

ارگاسم مردان- علل اختلال ارگاسم در مردان چیست ؟

اختلال ارگاسم مردان یکی از مشکلات جنسی نادر ولی بسیار با اهمیت بعد از مشکل نعوظ محسوب می شود. اختلال در ارگاسم باعث اختلال در ابعاد جسمی و روانی متعددی می شود.

بازدید : 1,804
ارگاسم زن و مرد و شخصیت

ارگاسم زن و مرد و شخصیت

تاثیر ویژگی های شخصیت را در ارگاسم زن و مرد را می توان به عنوان یک فاکتور موثر یا غیر موثر در نظر گرفت؟  معنای کلمه ارگاسم،  اوج لذت جنسی است که عموما در یک رابطه دو نفره به دست می آید. بنابراین شخصیت فرد مقابل و یا ویژگی شخصیت خود فرد در آن موثر خواهد بود.

بازدید : 1,505
عوارض رابطه جنسی مقعدی

عوارض رابطه جنسی مقعدی

عوارض رابطه جنسی مقعدی زیاد است .اغلب به سادگی به رابطه جنسی مقعدی اشاره می شود، رابطه جنسی مقعدی فعالیت جنسی است که شامل قرار دادن آلت تناسلی به داخل مقعد می شود. و دارای خطرات بهداشتی بوده، زیرا انقباض کامل از انتهای عصب صورت می گیرد، و آن را بسیار حساس می کند. 

بازدید : 3,054
رابطه جنسی در یائسگی را چگونه بهتر کنیم؟

رابطه جنسی در یائسگی را چگونه بهتر کنیم؟

در سال های یائسگی، ممکن است تغییراتی در رابطه جنسی شما رخ دهد. بعضی از زنان می گویند که بیشتر از سکس لذت می برند زنان دیگر می یابند که آنها نسبت به مسائل سکسولوژی بیشتر فکر می کنند یا از نزدیکی لذت نمی برند. سطوح پایین هورمون پس از یائسگی باعث می شود که بافت های واژن نازک تر یا خشک تر باشند. رابطه جنسی در یائسگی می تواند با کیفیت باشد.

بازدید : 1,845
امکان بارداری در رابطه مقعدی چقدر است؟

امکان بارداری در رابطه مقعدی چقدر است؟

بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مورد رفتار های جنسی، مردم آمریکا در حال حاضر نسبت به گذشته بیشتر به رابطه جنسی مقعدی علاقه مند هستند. بنابراین امکان بارداری در رابطه مقعدی به مسئله ای مهم برای آنان تبدیل شده است.

بازدید : 22,619
انواع ارگاسم درزنان

انواع ارگاسم درزنان

تنها یک سوم از زنان به طور منظم در طول مقاربت به ارگاسم می رسند، در حالی که یک سوم دیگر نیاز به تحریک بیشتر برای رسیدن به اوج لذت جنسی یا ارگاسم در طول رابطه دارند. 

بازدید : 10,069
آیا اندازه آلت تناسلی مردان برای زنان اهمیت دارد ؟

آیا اندازه آلت تناسلی مردان برای زنان اهمیت دارد ؟

بسیاری از محققان سعی کرده اند به  پرسشی پاسخ دهند که مردان و زنان در سراسر جهان اطلاعات واضح و روشنی در مورد آن می خواهند: متوسط سایز آلت تناسلی مردان چقدر است؟ آیا این موضوع برای زنان اهمیت دارد ؟

بازدید : 42,260
سکس در دوران قاعدگی چقدر خطرناک است؟

سکس در دوران قاعدگی چقدر خطرناک است؟

آیا داشتن سکس در دوران قاعدگی درست است؟ شما در طول سال هایی که قادر به تولید مثل هستید، در هر ماه یک دوره قاعدگی خواهید داشت. اگرچه نزدیکی در دوران قاعدگی می تواند کمی مضر باشد، ولی از نظر بارداری تقریبا ایمن است. برای اطلاعات بیشتر درباره سکس در دوران قاعدگی، این مقاله کامشیار را مطالعه کنید.

بازدید : 24,427

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...