این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

رابطه زناشویی

عوارض رابطه جنسی مقعدی

عوارض رابطه جنسی مقعدی

عوارض رابطه جنسی مقعدی در صورت بی احتیاطی می تواند زیاد باشد. رابطه جنسی مقعدی فعالیت جنسی است که شامل دخول آلت تناسلی به سوراخ مقعد می شود. این دخول دارای خطرات بهداشتی می تواند باشد، زیرا گاهی انقباض کامل اسفنکتر انتهای روده بزرگ صورت می گیرد و سوراخ مقعد را بسیار حساس می کند. 

بازدید : 13,078
رابطه جنسی در یائسگی را چگونه بهتر کنیم؟

رابطه جنسی در یائسگی را چگونه بهتر کنیم؟

رابطه جنسی در یائسگی گاهی لذت بخش از دوران باروری است. در سال های یائسگی، ممکن است تغییراتی در رابطه جنسی شما رخ دهد. بعضی از زنان می گویند که بیشتر از سکس لذت می برند.

بازدید : 14,267
اعتیاد به رابطه جنسی

اعتیاد به رابطه جنسی

بحث و گفتگو های قابل توجهی پیرامون تشخیص “اعتیاد جنسی” وجود دارد. از نسخه پنجم راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی (DSM-5) حذف شده است، اما هنوز مطالعات بسیاری درباره این موضوع و همچنین اعتیاد به پورنوگرافی در حوزه روانشناسی و مشاوره انجام شده و مقالات بسیاری نوشته می شود.

بازدید : 2,091
امکان بارداری در رابطه مقعدی

امکان بارداری در رابطه مقعدی

بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مورد رفتار های جنسی، مردم آمریکا در حال حاضر نسبت به گذشته بیشتر به رابطه جنسی مقعدی علاقه مند هستند. بنابراین امکان بارداری در رابطه مقعدی به مسئله ای مهم برای آنان تبدیل شده است.

بازدید : 299,320
رابطه زناشویی در قاعدگی چقدر خطرناک است؟

رابطه زناشویی در قاعدگی چقدر خطرناک است؟

آیا داشتن رابطه جنسی در قاعدگی درست است؟ شما در طول سال هایی که قادر به تولید مثل هستید، در هر ماه یک دوره قاعدگی خواهید داشت. اگرچه نزدیکی در دوران قاعدگی می تواند کمی مضر باشد، ولی از نظر بارداری تقریبا ایمن است.

بازدید : 77,365
چرخه پاسخ جنسی _ مراحلی که حین فعالیت جنسی اتفاق می افتند.

چرخه پاسخ جنسی _ مراحلی که حین فعالیت جنسی اتفاق می افتند.

اصطلاح “چرخه پاسخ جنسی” را به معنای فرآیندهایی که در بدن هنگام تحریک جنسی و همینطور شرکت در فعالیت های جنسی اتفاق می افتد تعریف کرده اند. ( شامل رابطه جنسی ، خودارضائی و غیره) . این تعریف توسط دو نفر از بهترین متخصصان سکس تراپی در تهران مورد تائید قرار گرفته است.

بازدید : 3,157
کاندوم مردانه (مزایا و معایب)

کاندوم مردانه (مزایا و معایب)

کاندوم مردانه یک پلاستیک بسیارنازک است که بر روی آلت تناسلی مرد می گذارند. کاندوم مردانه هنگامی که در طول رابطه جنسی واژینال ، رابطه جنسی دهانی یا رابطه جنسی مقعدی  استفاده می شود می تواند  یک راه محافظتی برای مبتلا نشدن به عفونت های جنسی باشد .

بازدید : 7,613
فواید رابطه زناشویی منظم

فواید رابطه زناشویی منظم

رابطه جنسی منظم به شما احساس خوبی می دهد و برای بدن شما بسیار مفید است.فواید فعالیت جنسی و اثرات مثبتی که یک رابطه جنسی سالم می تواند برای شما داشته باشد بحث میکند.هیچ دلیلی برای خجالت کشیدن در مورد سلامتی جنسی وجود ندارد.

بازدید : 5,078
کاندوم زنانه چیست؟

کاندوم زنانه چیست؟

کاندوم زنانه یک راه برای  پیشگیری از بارداری است که مانع از ورود اسپرم به رحم می شود. کاندوم از بدن در برابر بارداری و عفونت های منتقله جنسی محافظت می کند. کاندوم زن یک کیسه نرم و بدون چربی با حلقه ای در هر طرف است. یک حلقه به داخل مهبل (آلت تناسلی زن) وارد می شود تا کاندوم زنانه را در محل نگه دارد. حلقه در انتهای آزاد کاندوم در خارج از واژن قرار دارد. حلقه بیرونی کمک می کند تا کاندوم را در محل،  نگهداری کند و همچنین برای جابه جایی و خارج کردن کاندوم بعد از نزدیکی استفاده می شود.

بازدید : 4,317
تاثیر استرس بر رابطه جنسی

تاثیر استرس بر رابطه جنسی

بدن ما طوری طراحی شده است تا تنش را احساس کند و به آن واکنش نشان دهد . این توانایی ما را به هوشیار نگه داشته و برای مقابله با خطر آماده می کند. همه استرس را تجربه می کنند و بروز آن در زندگی غیر قابل اجتناب است. ولی استرس طولانی مدت رابطه جنسی را خراب می کند.

بازدید : 17,814
نکات مفید برای یک رابطه زناشویی سالم و صمیمی

نکات مفید برای یک رابطه زناشویی سالم و صمیمی

از مهمترین فلسفه‌های تشکیل زندگی مشترک، ایجاد آرامش زن و شوهر نسبت به یکد‌یگر است که یکی از بارزترین آنها وجود یک رابطه زناشویی سالم و صمیمی است  . اگر شما رابطه زناشویی سالم و صمیمی دارید به طور قطع به اهدافتان در زندگی خواهید رسید.

بازدید : 10,802
اصول رابطه زناشویی سالم

اصول رابطه زناشویی سالم

اصول رابطه زناشویی سالم بسته به فرهنگ ها و اخلاقیات اجتماعی برای افراد مختلف متفاوت است . علاوه بر آن میزان برانگیختگی جنسی در افراد متفاوت است. عده‌ای تمایل دارند در زمینه مسائل جنسی بسیار فعّال باشند.

بازدید : 1,790

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...