این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

عفونت های جنسی

عفونت های مسری جنسی (منتقله از راه جنسی)

عفونت های مسری جنسی (منتقله از راه جنسی)

بیماری های منتقله از راه رابطه جنسی یا عفونت های منتقله از راه جنسی معمولا به وسیله تماس جنسی به دست می آید. ارگانیزم هایی که باعث بیماری های منتقله از راه جنسی می شوند ممکن است از فرد به فرد متفاوت باشد . در خون، اسپرم، یا واژن و سایر مایعات بدن منتقل شوند.

بازدید : 1,826
زگیل های غیر تناسلی و تناسلی چه ویژگی هایی دارند؟

زگیل های غیر تناسلی و تناسلی چه ویژگی هایی دارند؟

زگیل ها به دو دسته زگیل تناسلی و زگیل غیر تناسلی تقسیم می شوند این زگیل ها توسط ویروس پاپیلوما ایجاد می شود. درمان زگیل ناحیه تناسلی بسیار مهم تر است از درمان سایر زگیل هاست.

بازدید : 2,175
عفونت قارچی واژن

عفونت قارچی واژن

عفونت قارچی واژن در اثر یک نوع قارچ مخمر به نام کاندیدا آلبیکنس در ناحیه تناسلی زنان ایجاد می شود و سبب سوزش، خارش شدید و ترشحات غیرعادی و زیاد  در واژن می گردد. گاهی عفونت باعث تورم واژن و شکل غیر عادی واژن می شود.

بازدید : 1,875
واژینیت چیست ؟

واژینیت چیست ؟

واژینیت یک واژه کلی به معنای التهاب، خارش، سوزش، درد و ناراحتی و ترشحات غیر معمول از واژن است که می تواند بر اثر انواع بیماری های واژن زنان ایجاد شود.این التهابات گاهی شکل غیر طبیعی به واژن می دهند. در تماس های تصویری با پزشکان کلینیک کامش واژینیت از مشکلات شایع بیماران ما می باشد.

بازدید : 5,595
رفتارهای جنسی پرخطر در نوجوانان

رفتارهای جنسی پرخطر در نوجوانان

انسان دارای چهار بعد روان‌شناختی، جسمی، معنوی و اجتماعی است؛ سلامت جنسی در اشخاص مختلف و به‌خصوص در نوجوانان، به‌دلیل تغییرات ثانویه رشد صفات جنسی هر چهار بعد را درگیر می‌کند.

بازدید : 1,659
آیا شما مبتلا به سوزاک هستید؟ علائم آن را بشناسید

آیا شما مبتلا به سوزاک هستید؟ علائم آن را بشناسید

گونوره‌آ یک بیماری عفونتی و مقاربتی می باشد و این بیماری باعث عفونت در نواحی گرم و مرطوب بدن می شود. بیشتر افرادی که مبتلا می شوند جوانان زیر 25 سال هستند.

بازدید : 2,325
کدام یک از این نشانه ها می تواند از علائم شایع ایدز باشد ؟

کدام یک از این نشانه ها می تواند از علائم شایع ایدز باشد ؟

افراد زیادی برای درمان عفونت های مقاربتی به کلینیک سکس تراپی کامش مراجعه می کنند و لی در مورد بیماری ایدز موضوع فرق می کند .بیماری ایدز امروز بسیار شایع است. شما می توانید افراد زیادی را بیابید که به صورت کاملا ناخواسته و ندانسته به این بیماری مبتلا شده اند.

بازدید : 1,978
آیا شما مبتلا به سیفیلیس هستید ؟

آیا شما مبتلا به سیفیلیس هستید ؟

سیفیلیس  به عنوان یک بیماری  که دردی ندارد شروع می شود و متداول ترین مسیر انتقال از طریق تماس با فرد آلوده هنگام فعالیت جنسی محافظت نشده است.

بازدید : 1,460
علائم تبخال تناسلی و روش های انتقال آن

علائم تبخال تناسلی و روش های انتقال آن

تبخال تناسلی از جمله عفونت های جنسی  و مقاربتی است .تب خال تناسلی  یک بیماری واگیردار مقاربتی به حساب می آید. تبخال تناسلی به راحتی در اثر تماس جنسی فردی به فرد دیگر قابل انتقال است. 

بازدید : 1,823
 انتقال زگیل تناسلی در رابطه جنسی

انتقال زگیل تناسلی در رابطه جنسی

زگیل تناسلی یا ویروس پاپیلوما یکی از مهم ترین و شایع ترین عفونت های جنسی است که به شدت واگیردار است. یکی از مهم ترین مشکلات جوانانی که به کلینیک سکس تراپی کامش مراجعه می کنند  زگیل تناسلی در رابطه جنسی است.

بازدید : 12,594
علائم  عفونت کلامیدیایی چیست؟

علائم عفونت کلامیدیایی چیست؟

عفونت کلامیدیایی یکی از شایع ترین عفونت های مقاربتی است.بیشتر افرادی که به این ویروس آلوده شده اند هیچ نشانه ای ندارند و اغلب افرادی که علامت دارند، درمان عفونت کلامیدیا را دریافت نکرده اند. زیرا علایم عفونت کلامیدیا به راحتی با سایر عفونت ها اشتباه تشخیص داده می شود. عفونت کلامیدیا فقط در انسان ها قابل مشاهده است.

بازدید : 1,406
آیا شما مبتلا به زگیل آلت تناسلی هستید؟

آیا شما مبتلا به زگیل آلت تناسلی هستید؟

افرادی که به علت زگیل آلت و برای از بین بردن زگیل تناسلی به کلینیک ما مراجعه می کنند ابتدا هیچ گونه علائمی برای زگیل آلت نداشته اند ولی بعد از یک سال از مبتلا شدن  ممکن است علائم رویت شود.

بازدید : 5,797

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...