این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار

اختلالات جنسی زنان

اختلال جنسی در زنان

اختلال جنسی در زنان

تحقیقات نشان می دهد که اختلال جنسی در زنان یک موضوع شایع است (43٪ از زنان و 31٪ از مردان به برخی از مشکلات در رابطه جنسی دچار می شوند)، این موضوعی است که بسیاری از مردم برای بحث در مورد آنها دچار تردید یا خجالت هستند. خوشبختانه، اغلب موارد اختلال عملکرد جنسی قابل درمان است، بنابراین مهم است که نگرانی های خود را با همسر و دکترسکسولوژی به اشتراک بگذارید.

بازدید : 164
درمان بی میلی زنان با استفاده از مکمل

درمان بی میلی زنان با استفاده از مکمل

علت سرد مزاجی زن خیلی اوقات مربوط به اختلالات هورمونی است. برای درمان بی میلی زنان مکمل ها ، ویتامین ها و انواع مختلف غذاها می توانند مفید و موثر واقع شوند و همواره یکی از بهترین گزینه ها برای تنظیم سیستم هورمونی هستند. اما بیایید واقع بین باشیم: اگر میل جنسی شما در حال کم شدن است، به احتمال زیاد در این بازه زمانی خسته یا مضطرب هستید و یا در مرحله ای از زندگی هستید که باید با نگرانی ها ، مشغله ها و مسئولیت های زیادی دست و پنجه نرم کنید.

بازدید : 182
خشکی واژن را چگونه درمان کنیم؟

خشکی واژن را چگونه درمان کنیم؟

به طور معمول، دیواره های واژن با یک لایه نازک از مایعی روشن مرطوب می شود. هورمون استروژن به حفظ این مایعات، سلامت آلت تناسلی زن در نتیجه جلوگیری از خشکی واژن کمک می کند و بنابراین واژن سالم، ضخیم و الاستیک باقی می ماند.

بازدید : 404
بی میلی جنسی زنان – راهکار رفع سردی مزاج

بی میلی جنسی زنان – راهکار رفع سردی مزاج

بی میلی جنسی در زنان یا سرد مزاجی زن یک اختلال شایع است که طبق تحقیقات انجام شده در چندین کلینیک سکس تراپی محققان دریافته اند چهل درصد از زنانی که در معرض آن قرار دارند، فقط تا حدی هنگام برقراری رابطه جنسی با همسر تحت تاثیر قرار خواهند گرفت و حدود پنج درصد از آنان  مشکل اختلال ارگاسم زن  را دارند.

بازدید : 951
نقطه جی در زنان کجاست؟

نقطه جی در زنان کجاست؟

برخی معتقدند که نققطه جی می تواند کلید ارگاسم زنان از طریق دخول باشد. اما بعضی از محققان بر این باورند که نقطه جی اصلا وجود ندارد.

بازدید : 273
اختلال عملکرد جنسی زنان

اختلال عملکرد جنسی زنان

بسیاری از زنان فقط در بعضی مواقع دچارمشکلات جنسی می شوند و برخی از آنها درتمام طول زندگی خود مشکل دارند. اختلال عملکرد جنسی زنان مانند بی میلی جنسی در هر مرحله از زندگی ممکن است رخ دهد. این می تواند فقط در شرایط خاص جنسی و یا در تمام موقعیت های جنسی اتفاق بیوفتد..

بازدید : 2
سرد مزاجی خانم ها در روابط جنسی

سرد مزاجی خانم ها در روابط جنسی

خیلی از خانم ها از این موضوع سرد مزاج بودن رنج می برند و گاهی زندگی خود را بخاطر آن در خطر می بینند.سرد مزاجی خانمها در روابط جنسی عوامل زیادی دارد، که در این مقاله آنها را بررسی خواهیم کرد.  اولین گام در درمان بی میلی جنسی این است که ریشه آن را بشناسیم. 

بازدید : 195
واژینیسموس یا دخول دردناک (Vaginismus)

واژینیسموس یا دخول دردناک (Vaginismus)

واژینیسموس یا دخول دردناک یا دخول غیر ممکن شرایطی است که در آن نوعی اسپاسم عضلانی غیر ارادی و انقباض اطراف دهانه واژن ، جماع را مشکل یا غیرممکن می کند...

بازدید : 86
درد در رابطه جنسی

درد در رابطه جنسی

درد در رابطه جنسی و یا اصطلاحا اختلال دیسپارونی به حس درد و یا ناراحتی در نواحی لب های تناسلی، واژن و یا لگن زنان درهنگام و یا بلافاصله پس از رابطه جنسی گفته می شود. 

بازدید : 118
دلایل درد در آلت تناسلی چیست؟

دلایل درد در آلت تناسلی چیست؟

هر نوع درد در آلت تناسلی باعث نگرانی می شود به خصوص اگر در طول نعوظ رخ دهد ، از ادرار جلوگیری می کند یا همراه با ترشحات ، زخم ها ، قرمزی یا تورم رخ می دهد.

بازدید : 52
بهترین روش تحریک جنسی زنان چیست؟

بهترین روش تحریک جنسی زنان چیست؟

لذت جنسی زنان موضوع مهمی است که زیاد بازگو نمی شود در جامعه  و بهترین روش تحریک جنسی برای خانم هایی که میل جنسی کمی دارند استفاده از ژل تحریک کننده است  

بازدید : 25

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...