این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

اختلالات جنسی زنان

سندرم پیش از قاعدگی

سندرم پیش از قاعدگی

سندرم پیش از قاعدگی به علت نوسانات هورمونی حدودا یک هفته پیش از آغاز خونریزی علائمی مانند نوسانات خلقی، تحریک پذیری و افسردگی را ایجاد می کند.سندرم پیش از قاعدگی نه تنها مشکلات روانی برای زن ایجاد می کند بلکه در مواردی باعث مشکلات رابطه ای شده و سلامت جنسی فرد را به هم می ریزد.

بازدید : 1,375
واژینیسموس چیست؟

واژینیسموس چیست؟

واژینیسموس سفتی عضلات اطراف واژن است و عموما در اولین رابطه جنسی برای زنان آشکار می شود. اگر در اولین رابطه جنسی  شما دخول امکان پذیر نبود، احتمالا دچار واژینیسموس هستید .

بازدید : 2,230
تجربه من از واژینیسموس

تجربه من از واژینیسموس

من یک خانم مبتلا به واژینیسموس هستم. زمانی که برای اولین بار متوجه شدم نمی توانم به درستی رابطه جنسی برقرار کنم 25 ساله بودم و اکنون 51 ساله ام.در این مقاله تجربه من از واژینیسموس را می خوانید.

بازدید : 17,543
اختلال عملکرد جنسی در زنان چگونه است؟

اختلال عملکرد جنسی در زنان چگونه است؟

اختلال  عملکرد جنسی در زنان ، اختلالاتی  است که مرتبط با سرد مزاجی خانم ها  ، اختلال ارگاسم زنان و یا درد در حین رابطه جنسی که باعث ناراحتی و عدم برقراری رابطه جنسی می شود از نظر پزشکی به عنوان اختلال عملکرد جنسی در زنان شناخته شده است.

بازدید : 1,116
علل مشکلات جنسی خانم ها

علل مشکلات جنسی خانم ها

ک اختلال عملکرد جنسی مثل سرد مزاجی زنان مشکلی در مرحله ای از چرخه پاسخ جنسی ایجاد می کند  که مانع از آن می شود که فرد یا زوج از رابطه جنسی خود لذت کامل را برخوردار شود.مثلا دربی میلی جنسی مرحله هیجان به مشکل خورده است. چرخه پاسخ جنسی چهار مرحله دارد: هیجان ، اوج ، ارگاسم و افول.

بازدید : 608
14 دلیل پریودی نامنظم

14 دلیل پریودی نامنظم

دوره های نامنظم قاعدگی  می تواند دلایل مختلفی داشته باشد ، از عدم تعادل هورمونی گرفته تا سایر شرایط زمینه ای ، و باید توسط پزشک شما بررسی شود. در اینجا به دلایل احتمالی و علائم آنها می پردازیم.عدم رابطه زناشویی در دوران قاعدگی به سلامت جنسی زنان کمک می کند.

بازدید : 2,326
اختلال دوقطبی

اختلال دوقطبی

اختلال دوقطبی یک بیماری روانی است که باعث تغییر چشمگیر در روحیه ، انرژی و توانایی و تفکرات فرد می شود. افرادی که دارای اختلال دوقطبی هستند ، روحیه بالا و پایین دارند که با فراز و نشیب های معمولی متفاوت است.

بازدید : 833
اختلال ملال پیش از قاعدگی

اختلال ملال پیش از قاعدگی

زنانی که در طول مرحله ی پیش از قاعدگی دچار خلق افسرده یا تغییرات در خلق ، تحریک پذیری ، ملالت ، و اضطراب می شوند که بعد از شروع دوره ی قاعدگی در اغلب چرخه های سال فروکش می کنند ، مبتلا به اختلال ملال پیش از قاعدگی [ PMDD  ] تشخیص داده می شوند .

بازدید : 427
سندرم آلت تناسلی بی قرار

سندرم آلت تناسلی بی قرار

سندرم آلت تناسلی بی قرار  یا اختلال برانگیختگی دائمی دستگاه تناسلی (PGAD) همچنین سندرم برانگیختگی جنسی مداوم (PSAS) نامیده می شود. افراد مبتلا به این بیماری بدون هیچ گونه فعالیت جنسی یا تحریک جنسی برانگیخته می شوند.

بازدید : 2,249
درمان اختلال جنسی در زنان

درمان اختلال جنسی در زنان

تحقیقات نشان می دهد که اختلال جنسی در زنان یک موضوع شایع است (43٪ از زنان و 31٪ از مردان به برخی از مشکلات در رابطه جنسی دچار می شوند)، این موضوعی است که بسیاری از مردم برای بحث در مورد آنها دچار تردید یا خجالت هستند. خوشبختانه، اغلب موارد اختلال عملکرد جنسی قابل درمان است، بنابراین مهم است که نگرانی های خود را با همسر و دکتر سکسولوژی به اشتراک بگذارید.

بازدید : 1,525
آیا زنان هم دچار زودارضایی میشوند؟

آیا زنان هم دچار زودارضایی میشوند؟

همانطور که زنان هم ارگاسم یا ارضا دارند آنها هم میتوانند دچار زود ارضایی یا تاخیر در ارضا شوند که دلایل فیزیکی و روانی در پی دارد و قصد داریم معرفی و راه درمان آن را در این مقاله بررسی کنیم .

بازدید : 46

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...