این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

بی میلی جنسی زنان

درمان دارویی سرد مزاجی زنان

درمان دارویی سرد مزاجی زنان

علت سرد مزاجی زن خیلی اوقات مربوط به اختلالات هورمونی است. برای درمان بی میلی جنسی زنان مکمل ها ، ویتامین ها و انواع مختلف غذاها می توانند مفید و موثر واقع شوند و همواره یکی از بهترین گزینه ها برای تنظیم سیستم هورمونی هستند.

بازدید : 1,981
شهوت زن و عوامل سرکوب آن

شهوت زن و عوامل سرکوب آن

شهوت زن ، همان میل یک زن به برقراری روابط جنسی است . شهوت زن یکی از مسائل مهم مورد بحث در زمینه سکسولوژی است و همان چیزی است که تقریبا همه اطلاعات و باورهای ما در مورد آن اشتباه است و هیچ گاه متوجه نمی شویم که شهوت زنان چطور نابود میشود.

بازدید : 12,237
بی میلی جنسی زنان – راهکار رفع سردی مزاج

بی میلی جنسی زنان – راهکار رفع سردی مزاج

بی میلی جنسی در زنان یا سرد مزاجی زن یک اختلال شایع است که طبق تحقیقات انجام شده در چندین کلینیک سکس تراپی محققان دریافته اند چهل درصد از زنانی که در معرض آن قرار دارند، فقط تا حدی هنگام برقراری رابطه جنسی با همسر تحت تاثیر قرار خواهند گرفت و حدود پنج درصد از آنان مشکل اختلال ارگاسم زن  را دارند.

بازدید : 10,696
سرد مزاجی خانم ها در روابط جنسی

سرد مزاجی خانم ها در روابط جنسی

خیلی از خانم ها از این موضوع سرد مزاج بودن رنج می برند و گاهی زندگی خود را بخاطر آن در خطر می بینند.سرد مزاجی خانمها در روابط جنسی عوامل زیادی دارد، که در این مقاله آنها را بررسی خواهیم کرد.  اولین گام در درمان بی میلی جنسی این است که ریشه آن را بشناسیم. 

بازدید : 2,912
احساس افزایش میل جنسی در دوران قاعدگی

احساس افزایش میل جنسی در دوران قاعدگی

احساس تحریک جنسی در روزهای منتهی به پریود کاملاً طبیعی است خواه هرماه آن را تجربه کنید یا هر چند وقت یکبار.در حقیقت ، تعدادی از مطالعات افزایش میل جنسی را نزدیک به زمان تخمک گذاری نشان داده اند.

بازدید : 36,141

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...