این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

تبخال تناسلی

علائم تبخال تناسلی و روش های انتقال آن

علائم تبخال تناسلی و روش های انتقال آن

تبخال تناسلی از جمله عفونت های جنسی  و مقاربتی است .تب خال تناسلی  یک بیماری واگیردار مقاربتی به حساب می آید. تبخال تناسلی به راحتی در اثر تماس جنسی فردی به فرد دیگر قابل انتقال است. 

بازدید : 1,860
تفاوت بین جوش تناسلی و تبخال تناسلی چیست؟

تفاوت بین جوش تناسلی و تبخال تناسلی چیست؟

جوش ها هنگامی ایجاد می شوند  که آلودگی یا روغن منافذ پوستی شما را مسدود کند. تبخال دستگاه تناسلی در نتیجه ابتلا به عفونت مقاربتی ناشی از ویروس هرپس سیمپلکس  HSV ایجاد می شود .

بازدید : 4,021
Valtrex چیست؟

Valtrex چیست؟

والترکس (والاسیکلوویر) دارویی است که برای درمان برخی عفونت‌های ویروسی از جمله آبله مرغان، تبخال و سایر بیماری‌های ناشی از ویروس‌های تبخال تجویز می‌شود.

بازدید : 3,093
 چه زمانی علائم تبخال ظاهر می شود؟

 چه زمانی علائم تبخال ظاهر می شود؟

ویروس هرپس سیمپلکس نوع 1 (HSV-1) و نوع 2 (HSV-2) باعث عفونت هرپس دهان و تناسلی می شود. پس از ابتلا به ویروس، علائم ممکن است بلافاصله ظاهر نشوند. زمان بین قرار گرفتن در معرض و شروع علائم، دوره کمون نامیده می شود.

بازدید : 823
مقایسه زگیل تناسلی و تبخال  تناسلی

مقایسه زگیل تناسلی و تبخال تناسلی

زگیل تناسلی و تبخال تناسلی هر دو بیماری ویروسی هستند که با رابطه جنسی از شخصی به شخص دیگر منتقل می شوند . ویروس پاپیلوما عامل زگیل تناسلی و ویروس هرپس عامل تبخال تناسلی هستند. اگر چه هر دو بیماری ویروسی هستند ولی علائم آنها با هم فرق می کند . 

بازدید : 427

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...