این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

غلبه بر شلی نعوظ با هیپنوتیزم درمانی

غلبه بر شلی نعوظ با هیپنوتیزم درمانی
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/07/09 نظر 0 بازدید 2,755

نعوظ از مغز شروع می شود تا سیگنال های برانگیختگی را به اعصاب آلت تناسلی ارسال کند. هیپنوتیزم درمانی  به معنای غلبه بر روان می باشد و دردرمان اختلال نعوظ  منشاء نقش بسزایی داشته باشد.

اختلال نعوظ یا  ED می تواند یکی از دلسرد کننده ترین مشکلات جسمی باشد که یک مرد می تواند داشته باشد.
عدم دستیابی به (یا حفظ) نعوظ در حالی که هنوز احساس میل جنسی می کنید ، از نظر روانی ناامید کننده است.اختلال نعوظ هم از نظر پزشکی و هم از نظر روانشناختی ، و اغلب ترکیبی از هر دو است.
در مواردی که علت آن صرفاً فیزیولوژیکی باشد ، مانند یک مشکل عروقی که بر جریان خون تأثیر می گذارد ، یک عنصر روانشناختی نیز وجود دارد.
این نشان می دهد ذهن شما بدون در نظر گرفتن منبع آن می تواند نقش مهمی در غلبه بر زود انزالی داشته باشد. در حقیقت ، بسیاری از افراد مبتلا به زودانزالی نتایج مثبت را با استفاده از هیپنوتیزم برای کمک به دریافت و حفظ نعوظ گزارش می کنند.


علل جسمی نعوظ


نعوظ هنگامی حاصل می شود که شریان هایی که خون را به آلت تناسلی می رسانند با خون متورم می شوند و رگهای بسته شده را فشار می دهند که اجازه می دهد خون در بدن بازگردد. خون دربافت نعوظ موجود است و نعوظ را حفظ می کند.
اختلال نعوظ زمانی اتفاق می افتد که خون کافی به سمت آلت تناسلی نباشد تا به اندازه کافی طولانی برای نفوذ پایدار باشد. دلایل پزشکی  هم شامل شرایط قلبی عروقی مانند سخت شدن شریان ها ،اختلالات عصبی ، فشار خون بالا و کلسترول بالا می شود زیرا همه این شرایط تأثیر منفی بر جریان خون می گذارد.
مردانی که سیگار می کشند ، روزانه بیش از دو نوشیدنی الکلی می نوشند و اضافه وزن دارند ، خطر بیشتری برای ابتلا به اختلال نعوظ دارند.


هیپنوتیزم بر مغز چه نقشی در درمان عدم نعوظ  دارد؟


نعوظ از مغز شروع می شود تا سیگنال های برانگیختگی را به اعصاب آلت تناسلی ارسال کند.
هیپنوتیزم درمانی می تواند به معنای ناب روانشناختی باشد و می تواند در درمان اختلال نعوظ  نقش بسزایی داشته باشد.
این مسئله از نظر فیزیولوژیکی یا روانی است ، جنبه روانشناختی مطابق با هیپنوتیزم و تکنیک های ریلکسیشن است.
هیپنوتیز کننده ها توصیه می کند ابتدا به طور مستقیم به صورت حضوری  در حضور دکتر متخصص هیپنوتیزم مشاوره انجام دهید تحت درمان قرار بگیرید و کارهایی که به شما گفته می شود را در منزل انجام دهید و خودتان بدون آگاهی شروع به انجام هیپنوتیزم نکیند.

آیا می دانید سفتی آلت مردان چگونه اتفاق می افتد؟


هیپنوتیزم چگونه به نعوظ کمک می کند؟


ورزش ساده هیپنوتیزم با آرامش شروع می شود ، سپس تمرکز خود را بر ایجاد و حفظ نعوظ می گذارد. از آنجا که اضطراب چنین مؤلفه مهمی اززودانزالی است ، این روش با حدود پنج دقیقه آرامش چشم بسته شروع می شود.
چشم ها را ببندید و آنها را به حدی آرام کنید که به خودتان اجازه دهید تصور کنید که آنقدر سنگین و آرام هستند که باز نمی شوند. پیش بروید و به این احساس تسلیم شوید که تازه نمی توانند باز شوند و از نظر ذهنی به خود بگویید که چقدر سنگین هستند. سپس سعی کنید آنها را باز کنید و متوجه می شوید که نمی توانید ، و دستور را هیپنوتیزم گر صادر می کند.
در مرحله بعد ، چندین دقیقه آگاهی متمرکز را در مورد تعمیق آرامش با هر نفس توصیه می کند.
هنگامی که کاملاً آرام باشید و به راحتی نفس بکشید ، تمرکز خود را به تصور شریک زندگی خود در جزئیات حسی تبدیل کنید. تصور کنید که و می توانید جریان خون به آلت تناسلی خود را افزایش دهید. پزشک توصیه می کند که جریان را افزایش دهید. 

معجزه هیپنوتیزم در درمان سادیسم جنسی


تجسم به حفظ نعوظ کمک می کند. پزشک پیشنهاد می کند مشت های خود را ببندید و قدرت نعوظ خود را تصور کنید. او می گوید: تا زمانی که مشت های شما بسته است ، نعوظ شما بسته است.  آن دسته از مشت های بسته نیز می توانند با دستی که در دست دارید ، با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنند.
هیپنوتیزم ممکن است روی اختلال نعوظ تمرکز نکند ، بلکه درعوض مباحث روانشناختی پیشگیری از آن باشد. به عنوان مثال ، او می گوید: بعضی اوقات ، تجربه گذشته آسیب دیده احساسی را می توان با هیپنوتیزم رها کرد. رجوع به تجربه و انتشار آن از مزایای جلسه است. مغز تفاوت بین واقعیت و تخیل را نمی داند ، بنابراین در هیپنوتیزم ما قادر هستیم چیزهای مختلف را تصور کنیم. 
اختلال نعوظ ممکن است اولین علامت یک مشکل جدی مانند بیماری قلبی عروقی یا دیابت باشد.
آیا راه های دیگری هم برای درمان اختلال نعوظ هست؟
بله هم راه های دارویی هست و هم شما میتوانید به کلینیک ما تشریف بیارید با دکتر سکستراپیست مشاوره داشته باشید و در جلسات شاک ویو مشکلات نعوظ خود را رفع کنید

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 9

آخرین دانلود های رایگان

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...