این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش یار کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش یار

درمان مشکل زود انزالی مردان با هیپنوتیزم

درمان مشکل زود انزالی مردان با هیپنوتیزم
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/07/02 نظر 3 بازدید 1,345

رابطه جنسی خوب نمونه ارتباط "ذهن-بدن" است. وقتی ذهن و بدن در هماهنگی قرار دارند ، روابط نیز مناسب است. و هیپنوتیزم قدرتمندترین راه تأثیر اتصال ذهن و بدن است.

مشکلات جنسی مثل زود انزالی می تواند شرم آور و دلهره آور باشد. اما شما مجبور نیستید رنج خود را ادامه دهید و شریک زندگی خود را رها کنید.
آیا انزال زودرس باعث می شود زندگی جنسی شما بیش از تفریح تحریک کننده ، اضطراب باشد؟
انزال زود رس واقعا کلافه کننده است.
انزال زودرس ، مانند اختلال نعوظ ، در قلب مردانگی ضربه می زند. مردها ، دوست دارند احساس رضایت به شریک جنسی خود بدهند  و وقتی نتوانند عملکرد جنسی  را برای مدت طولانی حفظ کنند تا شریک جنسی خود را راضی کنند ،عدم انجام این کار ، نشانه فقدان مردانگی می دانند و به شدت به عزت نفس آسیب می رساند. 
با این حال ، برای اکثر آقایان نمی دانند که حدود 25-40٪ از مردان از این مشکل رنج می برند. شما مطمئنا تنها نیستید.

رابطه جنسی بهتری میخواهی؟سیگار کشیدن را متوقف کنید.


نقش استرس در انزال زودرس

 استرس یک عامل اصلی در PE  (انزال زود رس) است و هرچه بیشتر اتفاق بیفتد انتظار می رود که این اتفاق بیفتد. هرچه انتظار داشته باشیم این اتفاق بیفتد ، استرس بیشتری پیدا خواهیم کرد. با گذشت زمان ، ما می دانیم که این اتفاق خواهد افتاد و انتظار آن را داریم. ما شروع به جلوگیری از برخوردهای جنسی می کنیم (وانمود کنید که سردرد دارید، دیر کار می کنیم ، خیلی خسته ای و غیره) و این فشار را بر روابط ما می گذارد. این به خودی خود استرس زا است و بنابراین چرخه ادامه می یابد.
با هیپنوتیزم بیشتر عمر کنید و هنگام ارضا شدن کنترل خود را به دست آورید و انزال زودرس را متوقف کنید.

 

هیپنوتراپی چطور انزال زودرس را درمان می کند؟


هیپنوتراپیست عللی که باعث انزال زودرس شده را کشف می کند. استرس ، افسردگی ، احساس  گناه ، مشکلات رابطه ، اضطراب  و میزان بیش از حد هیجان جنسی همگی در ایجاد انزال زودرس موثر هستند. اگر یک یا چند مورد از اینها بر شما تأثیر گذاشته باشد، ما در مورد علل و علائم آن نیز کار خواهیم کرد.بعضی اوقات مردان با اعتقاد به این که رابطه جنسی اشتباه و یا کثیف است و یا اینکه داشتن فانتزی های جنسی چیزی است که باید از آن شرم داشته باشیم بزرگ می شوند. در این موارد انزال زودرس می تواند نتیجه اضطراب آنها در مورد رابطه جنسی و طرد ناخودآگاه این عمل باشد.
اگر این مسئله در مورد شما صادق است ، باز هم می توان دیدگاه ها و باورهای درون شما را از طریق هیپنوتیزم تنظیم کرد تا انزال زودرس یک بار برای همیشه برطرف شود.

آیا میدانستید قهوه بر فعالیت جنسی شما تاثیر گذار است؟ پس قهوه بنوشید

 

آیاهیپنوتیزم زودانزالی را درمان می کند؟

 علت زود انزالی هر چه باشد، هیپنوتیزم درمانی می تواند راه حل  درمان زود انزالی  باشد. هیپنوتیزم یک روش قدرتمند برای تأثیر گذاشتن بر ذهن و روان در رابطه جنسی است.رابطه جنسی خوب نمونه اصلی ارتباط "ذهن-بدن" است. وقتی ذهن و بدن در هماهنگی کامل قرار دارند و هیپنوتیزم قدرتمندترین راه تأثیر اتصال ذهن و بدن است.
هیپنوتیزم درمانی در سطح ناخودآگاه ما کار می کند و تغییرات مثبت را از طریق تاثیر بر روان پیشنهاد می کند. از آنجا که استرس و اضطراب غالباً ممکن است توسط فردی که دچار انزال زودرس است ، تغذیه شود ، هیپنوتیزم درمانی برای استرس و اضطراب می تواند به ویژه کمک کند. راه های دیگر هیپنوتیزم درمانی می تواند به بهبود اعتماد به نفس و عزت نفس کمک کند.
تجربیات اولیه جنسی ممکن است الگویی برای رابطه جنسی با عجله و فوری باشد. و از آنجا که مغز شما برای تولید مثل تنظیم شده است ، این دستورالعمل را به راحتی فراموش نمی کند. تنها درمانی برای انزال زودرس این است که ذهن ناخودآگاه الگویی را که برای عملکرد جنسی استفاده می کند به روز کند.
یافتن دلیل اختلالاتی مانند انزال زودرس دشوار است ، مهمترین دلیل این دشواری این است که مشکلات در ناخودآگاه هستند. و تمام تلاشی که ما برای درمان آن انجام می دهیم در سطح هوشیار و خود آگاه است.

مدت زمان انزال چگونه افزایش پیدا می کند؟


بنابراین هیپنوتیزم را وارد پروسه درمان می کنیم تا بر ناخودآگاه مسلط شویم. هیپنوتیزم هنر ارتباط با ذهن ناخودآگاه است و بنابراین می توانیم از آن برای پیدا کردن الگویی که باعث زود انزالی شما می شود ، استفاده کنیم ، با هیپنوتیزم می توانیم  پاسخ جنسی شما را آرام کنیم و عموماً فشارعصبی که از زود انزالی حس  می کنید را از بین ببریم.
هیپنوتیزم درمانی به پردازش افکار و تجربیات منفی به روش طبیعی کمک می کند ، و آنها را از خاطرات کوتاه مدت و عاطفی به خاطرات روایی تبدیل می کند که دیگر باعث تحریک پاسخ استرس نمی شوند.

نظرات

captcha Refresh
محسن صادقی
۱۳۹۸/۱۲/۰۱۰۰
پاسخببخشید شما فقط درموردزودانزالی حرف میزنیدولی هیچ وقت راه های درمان رونمیگیدفقط به فکر پول گرفتن هستید
کامشیار
۱۳۹۸/۱۲/۰۹۰۰

سلام . 

ممنون از نظرتان . البته در مورد درمان زود انزالی مقالات در سایت وجود دارند ولی برای راهنمایی بهتر حتما مقاله جدیدی در سایت می گذاریم .

این تست زود انزالی را بزنید  تا شدت زود انزالی تان مشخص شود.

https://kameshyar.com/test-premature-ejaculation-pedt

 

مجتبی خسرویان
۱۳۹۸/۱۱/۰۳۰۰
پاسخHg
سلام

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 8

آخرین دانلود های رایگان

آخرین محصولات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...