این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار کاملا محفوظ می باشد

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامشیار

درمان زود انزالی با هیپنوتیزم

درمان زود انزالی  با هیپنوتیزم
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/07/02 1 نظر

رابطه جنسی خوب نمونه ارتباط "ذهن-بدن" است. وقتی ذهن و بدن در هماهنگی قرار دارند ، روابط نیز مناسب است. و هیپنوتیزم قدرتمندترین راه تأثیر اتصال ذهن و بدن است.

مشکلات جنسی مثل زود انزالی می تواند شرم آور و دلهره آور باشد. اما شما مجبور نیستید رنج خود را ادامه دهید و شریک زندگی خود را رها کنید.
آیا انزال زودرس باعث می شود زندگی جنسی شما بیش از تفریح تحریک کننده ، اضطراب باشد؟
انزال زود رس سرگرم کننده نیست.
انزال زودرس ، مانند اختلال نعوظ ، در قلب مردانگی ضربه می زند. مردها ، دوست دارن احساس رضایت به شریک جنسی خود بدهند  و وقتی نتوانند عملکرد جنسی  را برای مدت طولانی حفظ کنند تا شریک جنسی خود را راضی کنند ،عدم انجام این کار ، نشانه فقدان مردانگی می دانند و به شدت به عزت نفس آسیب می رساند. 
با این حال ، برای اکثر آقایان ناشناخته است که حدود 25-40٪ از مردان از این مشکل رنج می برند. شما مطمئنا تنها نیستید.

رابطه جنسی بهتری میخواهی؟سیگار کشیدن را متوقف کنید.


استرس

 استرس یک عامل اصلی در PE  (انزال زود رس) است و هرچه بیشتر اتفاق بیفتد انتظار می رود که این اتفاق بیفتد. هرچه انتظار داشته باشیم این اتفاق بیفتد ، استرس بیشتری پیدا خواهیم کرد. با گذشت زمان ، ما می دانیم که این اتفاق خواهد افتاد و انتظار آن را داریم. ما شروع به جلوگیری از برخوردهای جنسی می کنیم (وانمود کنید که سردرد دارید، دیر کار می کنیم ، خیلی خسته ای و غیره) و این فشار را بر روابط ما می گذارد. این به خودی خود استرس زا است و بنابراین چرخه ادامه می یابد.
با هیپنوتیزم بیشتر عمر کنید و هنگام ارضا شدن کنترل خود را به دست آورید و انزال زودرس را متوقف کنید.

 

چرا این اتفاق می افتد؟


هیپنوتراپیست که باعث انزال زودرس استرس ، افسردگی ، گناه ، مشکلات رابطه ، اضطراب در مورد عملکرد و میزان بیش از حد هیجان جنسی شده است ، همگی در ایجاد انزال زودرس نشان داده شده است. اگر یک یا چند مورد از اینها بر شما تأثیر گذاشته است ، ما در مورد علل و علائم نیز کار خواهیم کرد.
بعضی اوقات مردان با اعتقاد به این که جنس اشتباه است ، کثیف است و یا اینکه آرزوی آنها چیزی است که باید از آن شرم داشته باشیم بزرگ می شوند. در این موارد انزال زودرس می تواند نتیجه اضطراب آنها در مورد رابطه جنسی و طرد ناخودآگاه این عمل باشد.
اگر این مسئله در مورد شما صادق است ، باز هم می توان دیدگاه ها و باورهای درون شما را از طریق هیپنوتیزم تنظیم کرد تا انزال زودرس یک بار برای همیشه برطرف شود.

آیا میدانستید قهوه بر فعالیت جنسی شما تاثیر گذار است؟ پس قهوه بنوشید


هرچه علت آن باشد ، هیپنوتیزم درمانی می تواند راه حل ارائه دهد.
هیپنوتیزم یک روش قدرتمند برای تأثیر گذاشتن بر ذهن و روان در رابطه جنسی است.
رابطه جنسی خوب نمونه اصلی ارتباط "ذهن-بدن" است. وقتی ذهن و بدن در هماهنگی کامل قرار دارند ، روابط جنسی نسیم است. و هیپنوتیزم قدرتمندترین راه تأثیر اتصال ذهن و بدن است.
هیپنوتیزم درمانی در سطح ناخودآگاه کار می کند و تغییرات مثبت را از طریق قدرت پیشنهاد پیشنهاد می کند. از آنجا که استرس و اضطراب غالباً ممکن است توسط فردی که دچار انزال زودرس است ، تغذیه شود ، هیپنوتیزم درمانی برای استرس و اضطراب می تواند به ویژه کمک کند. راه های دیگر هیپنوتیزم درمانی می تواند به بهبود اعتماد به نفس و عزت نفس و تجسم کمک کند.
تجربیات اولیه جنسی ممکن است الگویی برای رابطه جنسی با عجله و فوری باشد. و از آنجا که مغز شما برای تولید مثل تنظیم شده است ، این یک دستورالعمل بسیار فوری دریافت می شود. و یکی که به راحتی فراموش نمی شود
تنها درمانی برای انزال زودرس این است که ذهن ناخودآگاه الگویی را که برای عملکرد جنسی استفاده می کند به روز کند.
دلیل مشکلاتی مانند انزال زودرس دشوار است ، این است که آنها توسط ذهن ناخودآگاه رانده می شوند. و هر تلاشی که برای درمان آن انجام می دهید تمایل به هوشیاری است.

مدت زمان انزال چگونه افزایش پیدا می کند؟


در آنجا هیپنوتیزم وارد می شود. هیپنوتیزم هنر ارتباط با ذهن ناخودآگاه است و بنابراین می توانیم از آن برای به روز کردن الگویی که باعث زود هنگام شما می شود ، استفاده کنیم ، پاسخ جنسی خود را آرام کنیم و عموماً فشار را از بین ببریم.
هیپنوتیزم درمانی به پردازش افکار و تجربیات منفی به روش طبیعی کمک می کند ، و آنها را از خاطرات کوتاه مدت و عاطفی به خاطرات روایی تبدیل می کند که دیگر باعث تحریک پاسخ استرس نمی شوند.

نظرات

captcha Refresh
مجتبی خسرویان
۱۳۹۸/۱۱/۰۳۰۰
پاسخHg
سلام

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...