این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

دستگاه تناسلی مردانه و اختلالات آن

ساختار دستگاه تناسلی مردان

ساختار دستگاه تناسلی مردان

هر مردی باید دستگاه تناسلی خود را بشناسد و با عملکرد آن آشنا باشد . شما در فرهنگی بزرگ شده اید که در باره تمایلات جنسی کمتر صحبت می شود . بنابراین طبیعی است که در باره این بخش بدن تان کمتر بدانید. 

بازدید : 484
اسپرماتوسل  

اسپرماتوسل  

عارضه یا بیماری شایعی برای آقایان در بیضه هاست که با درد و تورم همراه است هرچند اغلب بی علامت و نشانه است . اسپرماتوسل را به عنوان یک کیست هم میتوان معرفی کردکه در ادامه به آن خواهیم پرداخت   .

بازدید : 158
راه های افزایش مایع منی 

راه های افزایش مایع منی 

شاید برای شما یا حتی اکثرا پسران جوان این سوال پیش آمده باشد که چگونه حجم مایع منی خودرا افزایش بدهم؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است ابتدا چند سوال دیگر مثل راه تولید منی و راه های مراقبتی و تقویتی را باهم مورد بررسی قرار دهیم .

بازدید : 561
علت سوزش آلت تناسلی

علت سوزش آلت تناسلی

شاید گاهی شما هنگام ادرار , هنگام رابطه جنسی ,هنگام انزال یا حتی پس از این موارد احساس سوزش کم یا زیاد در نواحی آلت و مجاری ادراری داشته باشید .

بازدید : 6,341
پرینه در آقایان

پرینه در آقایان

نام دیگر پرینه چیست ؟ اثر ماساژ قسمت پرینه چیست ؟ آیا فقط پرینه برای آقایان یا فقط مختص خانم هاست ؟پرینه چیست و در کجا قرار دارد ؟ درد پرینه چیست ؟ و سوالات دیگری از این قبیل که از سوالات پرتکرار شما همراهان عزیز است که ما در این مقاله تا حدودی به نقد و بررسی آنها میپردازیم .

بازدید : 5,326
پیچش بیضه 

پیچش بیضه 

بیماری ای نسبتا شایع در آقایان و از اورژانس های پزشکی است که اگر تشخیص داده نشود و تا 6-8 ساعت به همان حالت باقی بماند باعث میشود آقا بطور کامل بیضه را ازدست داده و بیضه برا فرد ناکارامد میشود .

بازدید : 156
سرطان پروستات و هرآنچه که باید در مورد آن بدانید

سرطان پروستات و هرآنچه که باید در مورد آن بدانید

سرطان پروستات دومین سرطان شایع در میان مردان است و یکی از سه عامل مرگ میر در مردان به شمار می رود. با این حال، سرطان پروستات سیر پیشرفت بسیار کندی دارد به طوری که اگر در مراحل ابتدایی تشخیص داده شود، درمان آن ساده خواهد بود. پس اگر بالای 50 سال دارید یا اگر سابقه ی خانوادگی ابتلا به سرطان پروستات را داشته اید، حتما سالانه به پزشک خود مراجعه کنید تا با تشخیص زود هنگام این بیماری، درمان آن را ساده تر کنید.

بازدید : 180
آیا استفاده از تلفن همراه تعداد اسپرم ها را کاهش میدهد؟

آیا استفاده از تلفن همراه تعداد اسپرم ها را کاهش میدهد؟

استفاده بیشتر از تلفن همراه با کاهش تعداد اسپرم ها ارتباط معنا داری دارد. به طوری که در تحقیق صورت گرفته مردانی که بیش از حدود بیست بار در روز از تلفن همراه استفاده کرده بودند تعداد اسپرم هایشان به طور میانگین در حدود 21 درصد از تعداد اسپرم های مردانی که فقط یکبار از تلفن همراه خود استفاده میکردند کمتر بوده است.

بازدید : 246

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...