این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

سخن پزشک

ساختار دستگاه تناسلی مردان

ساختار دستگاه تناسلی مردان

هر مردی باید دستگاه تناسلی خود را بشناسد و با عملکرد آن آشنا باشد . شما در فرهنگی بزرگ شده اید که در باره تمایلات جنسی کمتر صحبت می شود . بنابراین طبیعی است که در باره این بخش بدن تان کمتر بدانید. 

بازدید : 259
دستگاه تولید مثل زنان

دستگاه تولید مثل زنان

دستگاه تولید مثل زنان مسئول باروری ، دوره قاعدگی  و توانایی رابطه جنسی است. تمام زنانگی شما مربوط به دستگاه تناسلی شماست . تقریبا در تمام جوامع سنتی صحبت در باره اندام جنسی زن و رفتار های جنسی و تمایلات جنسی زنانه تابو محسوب می شود .

بازدید : 1,359
پیرونی چیست؟

پیرونی چیست؟

 پیرونی (peyronie) یا انحراف آلت در آقایان حاصل بوجود آمدن بافتی غیرطبیعی به نام بافت اسکار یا همان اسکار فیبری است  . پیرونی به بافت سرطانی تبدیل نمیشود اما اسکار فیبری ایجاد شده روی آلت باعث نعوظ منحنی و دردناک میشود که آن خواهیم پرداخت.

بازدید : 38
اسپرماتوسل  

اسپرماتوسل  

عارضه یا بیماری شایعی برای آقایان در بیضه هاست که با درد و تورم همراه است هرچند اغلب بی علامت و نشانه است . اسپرماتوسل را به عنوان یک کیست هم میتوان معرفی کردکه در ادامه به آن خواهیم پرداخت   .

بازدید : 30
راه های افزایش مایع منی 

راه های افزایش مایع منی 

شاید برای شما یا حتی اکثرا پسران جوان این سوال پیش آمده باشد که چگونه حجم مایع منی خودرا افزایش بدهم؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است ابتدا چند سوال دیگر مثل راه تولید منی و راه های مراقبتی و تقویتی را باهم مورد بررسی قرار دهیم .

بازدید : 55
نعوظ صبحگاهی 

نعوظ صبحگاهی 

نعوظ یا بیدار شدن آلت مردان سر صبح یا حتی هنگام بیدار شدن پدیده ایست که شاید برای خیلی از شما سوال باشد که خوب است یا نشان دهنده بیماریست . هرچند در اصطلاح پزشکی این نوع نعوظ را نعوظ شبانه هم گویند .

بازدید : 47
علت سوزش آلت تناسلی

علت سوزش آلت تناسلی

شاید گاهی شما هنگام ادرار , هنگام رابطه جنسی ,هنگام انزال یا حتی پس از این موارد احساس سوزش کم یا زیاد در نواحی آلت و مجاری ادراری داشته باشید .

بازدید : 34
پرینه در آقایان

پرینه در آقایان

نام دیگر پرینه چیست ؟ اثر ماساژ قسمت پرینه چیست ؟ آیا فقط پرینه برای آقایان یا فقط مختص خانم هاست ؟پرینه چیست و در کجا قرار دارد ؟ درد پرینه چیست ؟ و سوالات دیگری از این قبیل که از سوالات پرتکرار شما همراهان عزیز است که ما در این مقاله تا حدودی به نقد و بررسی آنها میپردازیم .

بازدید : 41
پیچش بیضه 

پیچش بیضه 

بیماری ای نسبتا شایع در آقایان و از اورژانس های پزشکی است که اگر تشخیص داده نشود و تا 6-8 ساعت به همان حالت باقی بماند باعث میشود آقا بطور کامل بیضه را ازدست داده و بیضه برا فرد ناکارامد میشود .

بازدید : 8

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...