این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

پیشنوازی

درد پستان در زنان

درد پستان در زنان

گاهی در رابطه زناشویی درد در ناحیه پستان زن وجود دارد و زن مانع لمس یا مکیدن آن توسط مرد می شود. این عدم تمایل درلمس پستان توسط زن این احساس را به وجود می اورد که ما با سرد مزاجی زن مواجه هستیم.  این درد پستان شکایت رایج در میان زنان  می تواند شامل حساسیت به پستان، درد شدید سوزش یا تنگی در بافت پستان شما باشد. 

بازدید : 9,755
برای درمان خشکی واژن چه باید کرد؟

برای درمان خشکی واژن چه باید کرد؟

برای درمان خشکی واژن چه باید کرد. خشکی واژن ممکن است یک تحریک و سوزش جزئی به نظر برسد. اما کمبود رطوبت واژن می تواند تاثیر زیادی بر رابطه جنسی و زندگی زناشویی شما داشته باشد. اگر دخول دردناک دارید حتما برای درمان خشکی واژن به سکس تراپی بروید.

بازدید : 6,767
بهترین روش تحریک جنسی زنان چیست؟

بهترین روش تحریک جنسی زنان چیست؟

لذت جنسی زنان موضوع مهمی است که در جامعه ای مثل ایران در مورد آن زیاد صحبت نمی شود.ولی اغلب مراجعین به کلینیک  سکس تراپی کامش راجع به آن سوال می کنند. بهترین روش تحریک جنسی برای زوج هایی که به دنبال راهی برای بهبود سرد مزاجی خانم ها هستند، استفاده از ژل تحریک کننده است  

بازدید : 107,715
نحوه پیش نوازی در رابطه زناشویی سالم

نحوه پیش نوازی در رابطه زناشویی سالم

پیش نوازی مهمترین تفاوت در نیازهای زن و مرد در یک رابطه زناشویی سالم است . در مشاوره جنسی قبل ازدواج  در کلینیک سلامت جنسی کامش تاکید فراوانی  بر آموزش پیش نوازی به مردان می کنیم. اصولا هر فعالیت جنسی وعاطفی پیش از رابطه زناشویی را پیش نوازی جنسی میگویند.

بازدید : 20,859
رابطه دهانی بهترین راهکار برای بیشترین لذت جنسی

رابطه دهانی بهترین راهکار برای بیشترین لذت جنسی

رابطه دهانی یا اورال می تواند قسمتی از پیش نوازی باشد. فرقی ندارد که زن هستید یا مرد، آیا از زبانتان  برای تحریک آلت همسرتان استفاده می کنید استفاده می کنید ؟رابطه دهانی چه  فایده ای دارد و چه خطراتی در رابطه دهانی وجود دارد .

بازدید : 209,511

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...