این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

اختلال جنسی مردان و زنان

اختلال جنسی در کم کاری تیروئید

اختلال جنسی در کم کاری تیروئید

غده تیروئید تقریبا بر همه اعضای بدن تاثیرگذار است و عدم تعادل در غده تیروئید (کم کاری تیروئید یا پرکاری تیروئید) از آنچه شما فکر می کنید شایع تر است.کم کاری تیرویید می تواند باعث اختلال نعوظ بشود و همچنین کم کاری تیرویید می تواند باعث ناباروری زنان بشود.

بازدید : 35,372
شایع ترین انواع اختلال جنسی

شایع ترین انواع اختلال جنسی

گاهی اوقات رابطه جنسی آن قدر ها هم که به نظر می آید ساده نیست. زمانی که شما وارد یک رابطه دائمی و طولانی مدت مانند ازدواج می شوید رابطه جنسی ممکن است قدری پیچیده شود.

بازدید : 1,852
اختلال جنسی سندرم متابولیک

اختلال جنسی سندرم متابولیک

سندرم متابولیک مجموعه ای از شرایط است که با هم اتفاق می افتد و خطر ابتلا به بیماری های قلبی ، سکته مغزی و دیابت نوع 2 را افزایش می دهد. این شرایط شامل افزایش فشار خون ، افزایش قند خون ، چربی اضافی بدن در اطراف کمر و سطح غیر طبیعی کلسترول یا تری گلیسیرید است.

بازدید : 339
درمان اختلال جنسی زنان دیابتی

درمان اختلال جنسی زنان دیابتی

درمان اختلال جنسی زنان دیابتی  همیشه موضوع اصلی در میان زوج هایی است که با این بیماری دست به گریبان هستند.  به خصوص وقتی که با عوارض جنسی دیابت مانند سکس دردناک ناشی از خشکی وازن یا سرد مزاجی زن روبرو می شوند. 

بازدید : 1,197

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...