این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

اختلال جنسی مردان و زنان

اختلال جنسی در کم کاری تیروئید

اختلال جنسی در کم کاری تیروئید

غده تیروئید تقریبا بر همه اعضای بدن تاثیرگذار است و عدم تعادل در غده تیروئید (کم کاری تیروئید یا پرکاری تیروئید) از آنچه شما فکر می کنید شایع تر است.کم کاری تیرویید می تواند باعث اختلال نعوظ بشود و همچنین کم کاری تیرویید می تواند باعث ناباروری زنان بشود.

بازدید : 39,498
شایع ترین انواع اختلال جنسی

شایع ترین انواع اختلال جنسی

گاهی اوقات رابطه جنسی آن قدر ها هم که به نظر می آید ساده نیست. زمانی که شما وارد یک رابطه دائمی و طولانی مدت مانند ازدواج می شوید رابطه جنسی ممکن است قدری پیچیده شود.

بازدید : 1,980
اختلال جنسی سندرم متابولیک

اختلال جنسی سندرم متابولیک

سندرم متابولیک مجموعه ای از شرایط است که با هم اتفاق می افتد و خطر ابتلا به بیماری های قلبی ، سکته مغزی و دیابت نوع 2 را افزایش می دهد. این شرایط شامل افزایش فشار خون ، افزایش قند خون ، چربی اضافی بدن در اطراف کمر و سطح غیر طبیعی کلسترول یا تری گلیسیرید است.

بازدید : 410
درمان اختلال جنسی زنان دیابتی

درمان اختلال جنسی زنان دیابتی

درمان اختلال جنسی زنان دیابتی  همیشه موضوع اصلی در میان زوج هایی است که با این بیماری دست به گریبان هستند.  به خصوص وقتی که با عوارض جنسی دیابت مانند سکس دردناک ناشی از خشکی وازن یا سرد مزاجی زن روبرو می شوند. 

بازدید : 1,239

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...