این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

اختلال ارگاسم زنان

نقطه جی در زنان کجاست؟

نقطه جی در زنان کجاست؟

برخی معتقدند که نققطه جی می تواند کلید ارگاسم زنان از طریق دخول باشد. اما بعضی از محققان بر این باورند که نقطه جی اصلا وجود ندارد.

بازدید : 5,653
Nipple Play چیست؟

Nipple Play چیست؟

بازی با نوک سینه ، مالیدن یا مکیدن نوک سینه ها در حین رابطه جنسی است. این می تواند برخی افراد را در طول رابطه جنسی هیجان زده کند. معمولاً افراد از دستان خود برای این کار استفاده می کنند.

بازدید : 1,928
آنورگاسمی مردانه

آنورگاسمی مردانه

آنورگاسمی مردانه ناتوانی مداوم مرد در ارگاسم حتی پس از تحریک جنسی است. آنورگاسمی یا سندرم کوگلان، هم مردان و هم زنان را درگیر می کند، اما در زنان شایع تر است.

بازدید : 355
ارگاسم یا انفجار حس شهوت زنان

ارگاسم یا انفجار حس شهوت زنان

ارگاسم یا انفجار حس شهوت در نقطه اوج لذت جنسی اتفاق می افتد. ارگاسم یک لذت قوی جنسی و احساسی است که با تخلیه انفجاری احساس شهوت خود را نشان می دهد. ارگاسم به طور کامل یک پدیده مغزی است و صرفا در مغز اتفاق می افتد.

بازدید : 2,553
ارگاسم مردان- علل اختلال ارگاسم در مردان چیست ؟

ارگاسم مردان- علل اختلال ارگاسم در مردان چیست ؟

اختلال ارگاسم مردان یکی از مشکلات جنسی نادر ولی بسیار با اهمیت بعد از مشکل نعوظ محسوب می شود. اختلال در ارگاسم باعث اختلال در ابعاد جسمی و روانی متعددی می شود.

بازدید : 4,488
ارگاسم و تغذیه

ارگاسم و تغذیه

کیفیت ارگاسم و تغذیه شدیدا با یکدیگر مرتبط هستند به طوری که بسیاری از اختلالات ارگاسم را می توان با مصرف مواد غذایی مناسب درمان کرد. بسیاری از مراجعین به کلینیک کامش که برای درمان اختلال ارگاسم زن مراجعه می کنند تغذیه صحیحی ندارند و در آزمایشات کمبود ویتامین و مواد معدنی دارند.

بازدید : 2,856
ارگاسم بدون انزال در مردان چه عوارضی دارد؟

ارگاسم بدون انزال در مردان چه عوارضی دارد؟

ارگاسم بدون انزال یا ارگاسم خشک (Dry Orgasm) زمانی اتفاق می افتد که یک مرد به اوج لذت جنسی (ارگاسم) برسد اما مایع منی از آلت تناسلی مرد آزاد نشود یا مایع بسیار کم خارج شود. مایع منی یک مایع نسبتا غلیظ و سفید است که حاوی اسپرم می باشد.

بازدید : 38,574
تاثیر شخصیت مرد و زن در ارضاء نشدن زن ( ارگاسم نشدن)

تاثیر شخصیت مرد و زن در ارضاء نشدن زن ( ارگاسم نشدن)

تاثیر ویژگی های شخصیت را در ارگاسم  و یا ارضاء شدن  زن و مرد را می توان به عنوان یک فاکتور موثر یا غیر موثر در نظر گرفت؟  معنای کلمه ارگاسم،  اوج لذت جنسی و یا ارضاء شدن  است که عموما در یک رابطه دو نفره به دست می آید. بنابراین شخصیت زن  و یا ویژگی شخصیت مرد در ارگاسم و یا ارگاسم نشدن زن ( ارضاء نشدن زن )   موثر خواهد بود.

بازدید : 3,537
انواع ارگاسم درزنان

انواع ارگاسم درزنان

گاهی درمان بی میلی زنان پیچیده است  و نیاز به بررسی ارگاسم  و درمان اختلال ارگاسم در زن دارد.با توجه به اینکه انواع ارگاسم در زنان وجود دارد بررسی نحوه رسیدن به ارگاسم در سکس تراپی مهم است .البته  تنها یک سوم از زنان به طور منظم در طول مقاربت به ارگاسم می رسند، در حالی که دو سوم دیگر نیاز به تحریک بیشتر برای رسیدن به اوج لذت جنسی با مقاربت دارند.

بازدید : 42,986
میوه های موثر در بهبود ارگاسم

میوه های موثر در بهبود ارگاسم

همه ما در مورد ویژگی های جادویی، و خواص ضد افسردگی میوه ها شنیده ایم. میوه ها در بسیاری از موارد جایگزین مناسبی برای دارو ها هستند. و می توانند بسیاری از بیماری ها را بهبود ببخشند ، همچنین می توانند باعت سلامت جنسی شما شده و شما را به بهترین ارگاسم زندگی تان راهنمایی کنند.

بازدید : 16,446
انواع ارگاسم و اوج لذت جنسی

انواع ارگاسم و اوج لذت جنسی

به ارگاسم نرسیدن زن مشکلی رایج در مراجعه زوج ها به کلینیک سکس تراپی کامش است. ارگاسم یا اوج لذت جنسی در زنانی که به ارگاسم نمی رسند احساس مبهمی است ؟ارگاسم جایزه شما در رابطه جنسی است و باید آن را تجربه کنید. اگر در رابطه خود اختلال ارگاسم راتجربه می کنید حتما برای درمان اختلال ارگاسم اقدام کنید  چون عدم درمان منجر به دلزدگی از رابطه جنسی می شود.

بازدید : 12,773
ارگاسم چندگانه (MULTIPLE ORGASM) چیست؟ بخش اول

ارگاسم چندگانه (MULTIPLE ORGASM) چیست؟ بخش اول

گرچه در هر رابطه جنسی، ارجحیت با لذت جنسی است اما واقعا ارگاسم چند گانه چیست؟ به یاد داشته باشید که  لذت بردن، برای هر زوج تعریف خاصی دارد. بسیاری از زوج ها که برای درمان اختلال ارگاسم زن به کلینیک کامش می آیند اغلب از ارگاسم چند باره می پرسند و به دنبال راههای افزایش ارگاسم هستند. قصد داریم یکی از پرچالش ترین انواع ارگاسم، یعنی ارگاسم چندگانه (Multiple Orgasm) را با هم بررسی کنیم.

بازدید : 16,498

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...