این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

زگیل تناسلی

زگیل های غیر تناسلی و تناسلی چه ویژگی هایی دارند؟

زگیل های غیر تناسلی و تناسلی چه ویژگی هایی دارند؟

زگیل ها به دو دسته زگیل تناسلی و زگیل غیر تناسلی تقسیم می شوند این زگیل ها توسط ویروس پاپیلوما ایجاد می شود. درمان زگیل ناحیه تناسلی بسیار مهم تر است از درمان سایر زگیل هاست.

بازدید : 2,699
 انتقال زگیل تناسلی در رابطه جنسی

انتقال زگیل تناسلی در رابطه جنسی

زگیل تناسلی یا ویروس پاپیلوما یکی از مهم ترین و شایع ترین عفونت های جنسی است که به شدت واگیردار است. یکی از مهم ترین مشکلات جوانانی که به کلینیک سکس تراپی کامش مراجعه می کنند  زگیل تناسلی در رابطه جنسی است.

بازدید : 15,704
آیا شما مبتلا به زگیل آلت تناسلی هستید؟

آیا شما مبتلا به زگیل آلت تناسلی هستید؟

افرادی که به علت زگیل آلت و برای از بین بردن زگیل تناسلی به کلینیک ما مراجعه می کنند ابتدا هیچ گونه علائمی برای زگیل آلت نداشته اند ولی بعد از یک سال از مبتلا شدن  ممکن است علائم رویت شود.

بازدید : 6,038
زگیل ناحیه تناسلی

زگیل ناحیه تناسلی

درباره زگیل ناحیه تناسلی چه میدانید؟ آیا با راه تشخیص و خطرات و درمان آن آشنایی دارید؟ درمان زگیل ناحیه تناسلی باید بلافاصله پس از تشخیص شروع شود. 

بازدید : 1,259
بررسی علمی زگیل پوستی

بررسی علمی زگیل پوستی

در برخی موارد، بیشتر افراد فعال از نظر  جنسی، مبتلا به ویروس پاپیلومای انسانی، یا اچ‌ پی‌ وی می‌شوند. بیش از 100 نوع اچ‌پی‌وی وجود دارد، و در بیشتر اوقات، عفونت‌ها بی هیچ علامتی از بین می‌روند، 

بازدید : 903
ازکجا بفهمید که زگیل ژنیتال دارید

ازکجا بفهمید که زگیل ژنیتال دارید

اگر شما هم فکر می کنید که دچار زگیل ژنیتال شده اید، اول از همه خودتان را معاینه کنید و علائم را در خود چک کنید ولی درمان زگیل تناسلی را سر خود درمان انجام ندهید. هم مردان و هم زنان می توانند به زگیل ژنیتال مبتلا شوند. اما علائم ممکن است متفاوت باشد.

بازدید : 7,809
زگیل مقعدی

زگیل مقعدی

زگیل های مقعدی ،  زگیل های کوچکی هستند که می توانند در داخل و اطراف مقعد ایجاد شوند. به این حالت Condyloma acuminata نیز گفته می شود. زگیل مقعدی نوعی زگیل تناسلی است.

بازدید : 1,124
واکسن زگیل تناسلی گارداسیل

واکسن زگیل تناسلی گارداسیل

واکسن زگیل تناسلی گارداسیل برای جلوگیری از تولید مثل  ویروس پاپیلومای انسانی یا HPV است. واکسن زگیل تناسلی گارداسیل از بیماری هایی مانند سرطان دهانه رحم ، مقعد و همچنین از انواع HPV  که زگیل تناسلی را ایجاد می کند جلوگیری می کند .

بازدید : 1,173
کرایو تراپی یا سرمادرمانی

کرایو تراپی یا سرمادرمانی

کرایوتراپی به معنی سرما درمانی است. در کرایو تراپی بدن برای مدت چند دقیقه در معرض دمای بسیار سرد قرار می گیرد . سرما درمانی می تواند فقط برای یک ناحیه انجام و یا برای چند قسمت بدن انجام شود. کرایوتراپی موضعی می تواند به روش های مختلفی انجام شود.

بازدید : 2,135
چه تفاوتی بین زگیل و تبخال وجود دارد؟

چه تفاوتی بین زگیل و تبخال وجود دارد؟

ویروس پاپیلومای انسانی یا اچ پی وی  و تبخال هر دو ویروس رایجی هستند که می توانند از راه جنسی منتقل شوند . تبخال و HPV شباهت های زیادی دارند ، به این معنی که بعضی از افراد ممکن است مطمئن نباشند به کدام مبتلا هستند .

بازدید : 501
اچ پی وی یا  ویروس پاپیلومای انسانی  

اچ پی وی یا ویروس پاپیلومای انسانی  

اج پی وی یا ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) نوعی عفونت مقاربتی (STI) است که از آن به عنوان بیماری مقاربتی (STD) نیز یاد می شود.بیش از 100 نوع HPV وجود دارد. از آنجا که احتمالاً برخی عوارض بیشتری نسبت به سایرین ایجاد می کنند ، انواع آن در HPV کم خطر و پرخطر دسته بندی می شوند.

بازدید : 658
کرم آلدارا چیست؟

کرم آلدارا چیست؟

بسیاری از بیماران ما ترجیح می دهند درمان زگیل تناسلی شان با کرم آلدارا انجام شود. باید توجه داشت کرم آلدارا در بسیاری از موارد درمانی نا کافی برای زگیل تناسلی است . 

بازدید : 33,484

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...