این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

واژینیسموس و دخول دردناک

واژینیسموس یا دخول دردناک

واژینیسموس یا دخول دردناک

واژینیسموس یا دخول دردناک یا دخول غیر ممکن شرایطی است که در آن نوعی اسپاسم عضلانی غیر ارادی و انقباض اطراف دهانه واژن ، جماع را مشکل یا غیرممکن می کند.

بازدید : 1,493
دیسپارونی چیست ؟

دیسپارونی چیست ؟

دیسپارونی به معنای اختلال رابطه جنسی دردناک  به صورت مزمن و مکرر در زن است. گاهی زوج های تازه ازدواج کرده در اولین رابطه زناشویی به مشکل می خورند و دخول غیر ممکن میشود که اشکال در دخول در بار اول دیسپارونی نبوده و زن  باید برای درمان واژینیسموس اقدام کنند. 

بازدید : 11,618
درد در رابطه جنسی

درد در رابطه جنسی

درد در رابطه جنسی و یا اصطلاحا اختلال دیسپارونی به حس درد و یا ناراحتی در نواحی لب های تناسلی، واژن و یا لگن زنان درهنگام و یا بلافاصله پس از رابطه جنسی گفته می شود. 

بازدید : 17,427
سفتی عضلات واژن

سفتی عضلات واژن

سفتی عضلات واژن در هنگام رابطه زناشویی به صورت ارادی یا غیر ارادی ممکن است اتفاق بیفتد. این اتفاق در اولین رابطه برای برخی از زنان رخ می دهد. سفتی غیر ارادی واژن واژینیسموس نامیده می شود.

بازدید : 18,667
مضرات رابطه جنسی مکرر برای زنان

مضرات رابطه جنسی مکرر برای زنان

رابطه جنسی لذت بخش ترین فعالیت در زندگی هر انسان است ، اما در صورت تکرار مداوم می تواند باعث ایجاد مشکلاتی نیز شود. زوج هایی که اختلال رابطه بیش از حد دارند و برای درمان به سکس تراپی مراجعه می کنند اغلب می پرسند مضرات رابطه جنسی زیاد چیست.

بازدید : 20,114
هفت موردی که باعث درد شکم و گرفتگی بعد از رابطه جنسی می شود

هفت موردی که باعث درد شکم و گرفتگی بعد از رابطه جنسی می شود

کارشناسان پزشکی ما برخی از دلایل متداول که چرا زنان بعد از رابطه جنسی، درد شکمی و گرفتگی شکم را تجربه میکنند را مورد بررسی قرار داده اند.  

بازدید : 13,643
درمان واژینیسموس

درمان واژینیسموس

اگر اولین رابطه جنسی شما به مشکل خورد حتما به دکتر سکس تراپ مراجعه کنید. شاید نیاز به درمان واژینیسموس داشته باشید. بعضی از زوج ها بعد از ازدواج هر زمان که تلاش می کنند که دخول انجام دهند و برای اولین بار رابطه جنسی کامل داشته باشند. عضلات واژن در زن  چنان سفت شده که  مانع از رفتن آلت مرد به داخل واژن می شود. 

بازدید : 1,211
واژینیسموس

واژینیسموس

اگر در بین بانوان این مشکل پیش بیاید که خانم نتواند رابطه و دخول واژینال را تحمل کند و یا حتی از شدت درد توانایی تامپون گذاشتن هم نداشته باشد , از اولین چیزهایی که مورد بررسی قرار میدهیم مبحث واژینیسموس است . 

بازدید : 204

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...