این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

درمان اختلال نعوظ در مردان بااستفاده از دارو

درمان اختلال نعوظ در مردان بااستفاده از دارو
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/05/04 نظر 0 بازدید 169

 مصرف داروهای مختلف مربوط به درمان اختلال نعوظ  میتواند یکی از راه های اصلی و کوتاه مدت برای رسیدن یک نعوظ خوب باشد .مصرف این داروها  تحت نظر پزشک , قدرت تخریب و عوارض کمتری را نسبت به مصرف خودسرانه برای شما به باور خواهد آورد.

 مصرف داروهای مختلف مربوط به درمان اختلال نعوظ  میتواند یکی از راه های اصلی و کوتاه مدت برای رسیدن یک نعوظ خوب باشد .مصرف این داروها  تحت نظر پزشک , قدرت تخریب و عوارض کمتری را نسبت به مصرف خودسرانه برای شما به باور خواهد آورد. اگر چه مصرف داروهایی مانند سیالیس و ویاگرا بهترین روش درمان اختلال در نعوظ آقایان نیست ، ولی درمانی موثر است . اگر از عوارض این داروها صرف نظر کنیم، با این قرص ها نعوظ می تواند خیلی آسان شکل بگیرد. در مواردیکه بیمار نعوظ صبجگاهی دارد و از مشکلات روانی رنج می برد و اختلال نعوظ در موقع رابطه زناشویی وجود دارد به جای دارو ، بهترین روش درمان اختلال نعوظ با روش های روانشناختی مانند هیپنوتراپی و رفتار درمانی است. در صورتیکه بیمار دچار کجی آلت باشد و موقع نعوظ انحراف در آلت وجود داشته باشد مصرف دارو به تنهایی کافی نخواهد بود . در بیماری پیرونی یا کجی آلت شاک ویو درمان نخست است . البته در این بیماران می توان به صورت محدود از دارو استفاده کرد. 

 

عوارض مصرف خودسرانه 

 

قبل تر  گفتیم مصرف این دارو هابصورت خودسرانه یعنی خارج از نظر و تجویز پزشک مشکلات و عوراض متعددی را برای شما میتواند رقم بزند علی الخصوص افرادی که سابقه ی بیماری های زمینه ای دارند .از طرف دیگر  , مصرف این قرص ها همراه داروهای دیگر  ممکن است تداخل دارویی بکند . پس دانستن اطلاعات داروهایی که در ادامه نام خواه برد به معنی اجازه به مصرف بدون تجویز پزشک نیست و میتواند ایجاد درد سر برای شما داشته باشد. .

 

انواع داروهای درمان اختلال نعوظ 
 

 

انواع مختلفی از روش های درمان اختلال نعوظ وجود دارد که یکی ار آنها مصرف دارو های اختلال نعوظ است 

 

تادافیل


باید به این مورد توجه داشته باشید که این قرص مانند بقیه قرص های محرک آلت به یکبارگی به شما نعوظ نمیبخشد و لازم است شما برای شروع رابطه معاشقه و پیشنوازی درستی داشته باشید و این قرص باید 30 الی 45 دقیقه قبل از شروه رابطه جنسی باشد که دوام آن حدود 26 الی 36 ساعت باقی خواهد ماند . از این دارو معمولا برای درمان بزرگی خوش خیم پروستات هم استفاده میشود .

 

آوانافیل 


مصرف این قرص 15 الی 30 دقیقه قبل از شروع رابطه باید باشد و 6الی 12 ساعت ماندگاری نیز خواهد داشت .این قرص باعث گشاد شدن عروق آلت و بالا رفتن گردش خون میشود و از طرفی باعث تنگی ورید هایی که باعث برگشت خون هستند نیز میشود که از این طریق میتواند به درمان اختلالات جنسی بپردازد .

 

سیلدنافیل


از معروفترین قرص های درمان اختلالات جنسی و نعوظ است که باید 30 الی 60 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی مصرف شود که ماندگاری آن حدود4-5 ساعت در بدن شما باقی میماند و به نعوظ بهتر شما کمک میکند .این قرص برای 80 درصد اقایان که مصرف داشته اند رضایت بخش و مفید بوده است.
 

واردنافیل


این داروهم باید 30 الی 60 دقیقه قبل از شروع رابطه جنسی مصرف شود که حدود 6 ساعت ماندگاری خواهد داشت

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...