این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

درمان ضعف اندام تناسلی 

درمان ضعف اندام تناسلی 
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/04/12 نظر 0 بازدید 151

ضعف اندام تناسلی یکی از دلایل شایع جنگ و جدال ها بین زوجین، طلاق‌ها ، بیماری‌های روانی و ... می‌باشد و این عوارض نشان دهنده اهمیت درمان ضعف اندام تناسلی در مراحل اولیه می‌باشد.

ضعف اندام تناسلی یکی از دلایل شایع جنگ و جدال ها بین زوجین، طلاق‌ها ، بیماری‌های روانی و ... می‌باشد و این عوارض نشان دهنده اهمیت درمان ضعف اندام تناسلی در مراحل اولیه می‌باشد.


ضعف اندام تناسلی چیست ؟

 

ضغف اندام تناسلی  در مردان به ناتوانی دائمی یا موقت در رسیدن به نعوظ یا سفتی کافی آلت برای نزدیکی گفته می‌شود. درمان اختلال نعوظ چند روش اصلی دارد که در زیر نکات مهم آن ذکر می‌شود.

 

درمان ضعف اندام تناسلی

 

1) سبک زندگی
توصیه ابتدایی  قطع مصرف الکل و همچنین افزایش فعالیت بدنی بعلاوه رژیم غذایی و ورزش منظم است.
  ترک دخانیات ( سیگار، تریاک، قلیان و ...) کمک بسزایی به شما میکند.

2) اصلاح داروهای مصرفی 
یکی از راهکار های درمانی اختلال نعوظ اصلاح داروهای مصرفی است. همه داروهایی که می توانند باعث ضعف جنسی و ضعف اندام تناسلی  شود باید پس از بررسی توسط پزشک متخصص تغییر داده یا قطع شود . 

3) خوردن دارو
معروف ترین داروهای خوراکی درمان ضعف اندام تناسلی  , سیلدنافیل، تادالافیل، واردنافیل، آپومورفین، یوهیمبین و ... می‌باشند. و درمان اختلال نعوظ با دارو اغلب با تجویز این داروها انجام می شود .
البته باید متوجه این موضوع باشید که با توجه به عوارض این داروها و تداخلات دارویی با برخی داروها مخصوصا  داروهای قلبی، این داروها حتما باید توسط پزشک متخصص  تجوبز گردند و مصرف خودسرانه آنها ممکن است عوارضی جبران ناپذیر داشته باشد.

4) پمپ وکیوم
شاید شماهم بعد از مدتی با مصرف دارو , پاسخ دلخواه را دریافت نکنید به همین خاطر دستگاه پمپ وکیوم  گزینه مناسب تری است. 
این وسیله با ایجاد مکش و خلا در اطراف آلت باعث ورود خون به داخل آلت می‌گردد و پس از پر شدن بافت های الت از خون ، یک حلقه ی کشی در انتهای آلت قرار می‌گیرد که مانع از تخلیه شدن و برگشتن خون آلت میشود. 

5) داروهای تزریقی داخل آلت
در کسانی که ضعف اندام تناسلی  شدید تری دارند  توصیه به تزریق دارو داخل آلت میشوند. این داروها باید قبل از هربار نزدیکی توسط خود بیماربه آلت تزریق شود
. از عوارض شایع این مدل درمان می‌توان به درد و سفتی محل تزریق اشاره کرد

6)دستگاه شاک ویو تراپی 

دستگاهی مناسب همه سنین با کمترین عوارض و مشکلات با رضایتی بالا که نسبت به تمامی مدل های تهاجمی مانند جراحی و تزریق و... عملکرد بهتری دارد و کمک به رشد بهتر و ساختن ورید و رگ ها و احیای بافت میکند 

6) گذاشتن پروتز آلت
پروتز آلت تیر خلاص درمان ضعف اندام تناسلی در اقایان است واگر تا اکنون به هیچ وجه از هیچ کدام از روش ها پاسخ نگرفته اید و مدتها از ضغف اندام تناسلی  رنج می‌برید مناسب است. 
در این روش پس از تخریب بافت‌های داخل آلت سیلندرهای مختلفی داریم که باتوجه به نظر پزشک ونیاز بیمار  پروتز داخل آلت قرار می‌گیرند. . از عوارض این روش می‌توان به عفونت و خرابی پروتز یا آسیب مجرا اشاره نمود.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...