این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

اشتباهات جنسی در مردان

اشتباهات جنسی در مردان
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 نظر 0 بازدید 2,843

تغییر در نوع فکر کردن تان ممکن است رابطه جنسی شما را بهبود بخشد. اشتباهات جنسی رایجی وجود دارد که درباره زنان انجام می دهید این مقاله کلینیک سلامت جنسی کامش را مطالعه کنید و یاد بگیرید که چگونه از آنها اجتناب کنید.

تغییر در نوع فکر کردن تان ممکن است رابطه جنسی شما را بهبود بخشد. اشتباهات جنسی رایجی وجود دارد که درباره زنان انجام می دهید این مقاله کلینیک سلامت جنسی کامش را مطالعه کنید و یاد بگیرید که چگونه از آنها اجتناب کنید.ما در مشاوره زوج درمانی جنسی  یا زوج درمانی زناشویی برای درمان اختلالات جنسی از مراجعین می خواهیم به این نکات در رابطه جنسی توجه کنند.

 

مشکلات رایج در رابطه جنسی چیست؟

 

اشتباه 1: رابطه جنسی در اتاق خواب آغاز می شود!

 

به گفته یان کرنر، متخصص روانپزشکی، ممکن است مردان خیلی زود برانگیخته شوند و برای نزدیکی آمادگی پیدا کنند اما برای زنان، این آمادگی خیلی سریع اتفاق نمی افتد.

در طول روز با  در آغوش گرفتن، بوسیدن و گرفتن دستانش آمادگی را ایجاد کنید. کارهای سرگرم کننده با هم انجام بدهید و نشان دهید که او را تحسین می کنید. کرنر می گوید داشتن احساس امنیت در رابطه، یک مساله کلیدی برای زنان است.

 

اشتباه 2: فکر کنید که می دانید او چه می خواهد!

کرنر می گوید: خیلی از زن های امروزه به داشتن ارگاسم تظاهر می کنند بنابراین، اگر او از خود لذت نمی برد، ممکن نیست شما آن را بفهمید.

نگران نباشید. از او  سوال بپرسید «چه احساسی دارد؟» یا «آیا چیز متفاوتی می خواهد؟» هیچگاه فکر نکنید که شما تمام خواسته ی او و شیوه رسیدن به ارگاسم اش را می دانید. درباره کارهایی که انجام می دهید نظرش را بپرسید. مطمعن شوید واقعا از فعالیت شما لذت می برد.

اشتباه 3: به طرح و نقشه قبلی تان بچسبید.

سارا کوپر، متخصص سکس تراپی می گوید: “فکر نمی کنم” اگر سه بار اول کار کرد، پس حتما سه بار دیگر کار می کند. “

او می گوید یکی از اشتباهات جنسی این است. ممکن است در خلق و خوی زن تغییراتی ایجاد شود که بستگی دارد به شرایط روحی او و جایی که در چرخه ماهیانه اش قرار دارد. کوپر می افزاید: “شاید این بار نوک سینه هایش حساسیت بیشتری داشته باشند یا اندام تناسلی او کم تر او را به هیجان بیاورد.”

روانشناس لانی بارباک، می گوید: به شریک زندگی خود توجه کنید. “سعی کنید چیزهای مختلف را امتحان کنید و ببینید که او چگونه پاسخ می دهد.”

هنگامی چیزی پیدا می کنید که کار می کند و زن را به هیجان آورده، به آن پایبند باشید. زنان اغلب شکایت می کنند که درست زمانی که آنها از یک فعالیت لذت برده اند و به هیجان رسیده اند مردان به سمت کار دیگری حرکت می کنند.

اشتباه 4: یکی از اشتباهات جنسی این است که فقط فعالیت فیزیکی را انجام می دهید.

ایده خود را درباره معاشقه گسترش دهید. کرنر می گوید برخی مردان “بر روی تحریک جسمانی تمرکز می کنند و اغلب تحریک روانی را فراموش می کنند.” یکی دیگر از اشتباهات جنسی همین است. در حالی که مردان با آنچه که می بینند تحریک می شوند، “زنان در طول رابطه جنسی به عنوان بخشی از فرآیند تحریک و هیجان، به فانتزی های جنسی نیاز دارند.”

فانتزی یا یک خاطره سکسی را با او به اشتراک بگذارید. بی پرده صحبت کنید. به شریکتان کمک کنید از نظر روانی و فکری هم به ارگاسم برسد.

اشتباه 5: با رابطه جنسی او را به ارگاسم برسانید.

برای 80٪ از زنان، تنها مقاربت، باعث ایجاد ارگاسم نمی شود. چرا نه؟ در اکثر پوزیشن های جنسی به طور مستقیم کلیتوریس تحریک نمی شود.

این یکی از اشتباهات جنسی است . فقط به نزدیکی فکر نکنید. راه های دیگری هم برای لذت بردن او وجود دارد. کرنر می گوید: “بعضی از زنان ارگاسم را از طریق رابطه جنسی دهانی نسبت به مقاربت راحت تر بدست می آورند. همچنین، سعی کنید در رابطه جنسی زن در بالا قرار بگیرد، اینکار باعث تحریک کلیتوریس در زن می شود.

اشتباه 6: از بین بردن اغوا گری

زنان دوست دارند گمراه شوند کوپر می گوید: “اغوا گری گاهی اوقات مهمتر از کارهای دیگر است.” او می گوید: “این موضوع به شما کمک می کند تا بفهمید شریک تان به چه رابطه ای علاقه دارد ، رابطه دهانی یا واژینال یا حتی با دست .

آیا شریک شما صحبت کردن غیر متعارف با تلفن و یا پیام دادن را دوست دارد؟  دوست دارد انگشت خود را به آرامی تا قفسه سینه اش بکشید و او را اینگونه لمس کنید؟ باید بفهمید شریکتان را چگونه اغوا کنید.

همچنین، اگر آنچه را که در او می بینید دوست دارید، به او بگویید. بارباک می گوید: “اجازه دهید یک زن بداند که خواستنی است.”

اشتباه 7: روی یک نقطه تمرکز کنید.

اکثر زنان به تحریک نیاز دارند تا ارگاسم داشته باشند، اما این موضوع پیچیده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. نقاط مختلفی در زنان باعث ایجاد هیجان و لذت می شود. یکی از این نقاط کلیتوریس است.

کوپر می گوید: بعضی از مردان “آناتومی کلیتوریس را درک نمی کنند. کلیتوریس بیشتر از دکمه کوچکی است که می بینید. انتهای عصبی آن در سراسر ولو و درون واژن گسترش یافته است.

لمس درست آن باعث ایجاد لذت زیادی در خانم ها می شود.توجه داشته باشید که کلیتوریس بسیار حساس است ، تحریک بیش از حد می تواند باعث صدمه و درد در زنان شود.

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...