این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

درمان ضعف اندام تناسلی در مردان

درمان ضعف اندام تناسلی در مردان
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/04/31 نظر 0 بازدید 358

روش های مختلفی وجود دارد برای درمان ضعف اندام تناسلی در مردان که در ادامه به معرفی مختصر چند مورد از آنها خواهیم پرداخت و شما را با این موارد بیشتر اشنا خواهیم کرد.

 
روش های مختلفی وجود دارد برای درمان ضعف اندام تناسلی در مردان که در ادامه به معرفی مختصر چند مورد از آنها خواهیم پرداخت و شما را با این موارد بیشتر اشنا خواهیم کرد.


1)مصرف داروهای شیمیایی 

پزشک متخصص می‌تواند با تجویز انواع داروهای درمان اختلال جنسی به درمان ضعف اندام تناسلی شما بپردازد.با توجه به اینکه هرکس میزان ابتلای متفاوت و بدن متفاوت دارد و پزشکان هم داروهای مختلفی می‌توانند توصیه و تجویز کنند که این داروها به گردش خون شما هم کمک به سزایی می‌کنند که بتوانند خون‌ را به آلت تناسلی آقایان برسانند و در درمان ضعف اندام تناسلی با دارو کمک کننده باشد.
از جملهداروهای درمان اختلالات جنسی در آقایان می‌تواند شامل ویاگراها و سیلدنافیل و سیالیس ها باشد.


2)درمان با دستگاه شاک ویوتراپی 

دستگاه های شاک ویو یکی از گزینه های درمان متعدد برای درمان اختلال نعوظ در آقایان است که با تبدیل امواج به ضربه های ضعیف باعث رشد عروق خونی و گردش خون شود و برای آقایان مبتلا به اختلال نعوظ این دستگاه یکی از بهترین دستگاه های قابل استفاده است تا بتوانند یک درمان دائم و قوی را امتحان کنید.


3)درمان با گیاهان دارویی

برخی از داروهای گیاهی نیز می‌تواند برای درمان ناتوانی جنسی شما بسیار مفید باشد که به راحتی می‌توانید تهیه و تغذیه کنید تا به شما کمک کننده باشد برخی از این داروها شامل

  •  آب انار
  • جنسینگ
  • سرکه سیب
  • زنجبیل باشد

هر چند این داروها هم باید به اندازه و با توجه به مزاج مصرف شود که شما بهتر است این را هم با توجه به نظر یک متخصص استفاده کنید.


4)درمان با پمپ خلأ یا پمپ وکیوم آلت تناسلی

این روش نیز می‌تواند یکی از روش های اصلی***درمان اختلال نعوظ باشد که با استفاده از پمپ واکیوم هم از روش های تهاجمی مانند جراحی جلوگیری کرد هم درمان موقت ولی موفقی را داشت تا بتوان رابطه جنسی خوبی را تجربه کرد.


5)ماساژ درمانی

روشی برای همه سنین توصیه می‌شود تا به کمک آن گردش خون خود را بالا برد و کمتر دچار اختلال نعوظ شوید.
 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...