این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

درمان طبیعی ضعف اندام تناسلی

درمان طبیعی ضعف اندام تناسلی
چکیده این مطلب : انتشار : 1402/04/27 نظر 0 بازدید 143

ضعف اندام تناسلی به معنی ناتوانی در برقراری رابطه جنسی درست و مناسب در آقایان که می‌تواند حاصل اختلال نعوظ یا حاصل زودانزالی و یا به هرحال عدم توانایی یا حفظ نعوظ باشد

 

 

ضعف اندام تناسلی به معنی ناتوانی در برقراری رابطه جنسی درست و مناسب در آقایان که می‌تواند حاصل اختلال نعوظ یا حاصل زودانزالی و یا به هرحال عدم توانایی یا حفظ نعوظ باشد.
ضعف اندام تناسلی گاهی می‌تواند حاصل بیماری زمینه ای یا حاصل مشکلات فکری و روحی و روانی باشد که قصد داریم در این مقاله شما را برای درمان ضعف اندام تناسلی که شامل روش های مختلف است که بتوانید درمان ضعف اندام تناسلی را در مدت زمانی کوتاه و مناسب انجام دهید.

 

روش های پیشنهادی درمان

 

 

  • استفاده از داروهای طبیعی:

داروهای طبیعی می‌تواند شامل گیاهان دارویی یا حتی مصرف انواع تغذیه های مفید طبیعی مختلف باشد. برخی از داروهای طبیعی می‌تواند به شما کمک کند بطور مثال مصرف قرص های گیاهی مثل افرودیت است. و یا تغذیه مفید و طبیعی مانند زنجبیل یا خوراکی هایی با طبع گرم که در درمان اختلال نعوظ هم به شما کمک می‌کند.

 

  • ورزش کردن:

یکی از راهکارهایی که می‌تواند به شما کمک کننده باشد هم از ضعف اندام تناسلی جلوگیری می‌کند.
ورزش های مختلف روزانه است که شما می‌توانید به کمک آن هم سلامت قلب خود کمک کنید هم گردش خون خود را بالا ببرید یکی از روش های درمان ضعف اندام تناسلی بالا بردن گردش خون است.

 

  • تغذیه مناسب:

نه تنها مصرف تغذیه مناسب بلکه استفاده از اصول تغذیه مناسب بسیار کمک کننده است.یعنی مصرف صبحانه قبل از ساعت 10 صبح و مصرف نهار قبل از 14 ظهر و مصرف شام قبل از ساعت 20 شب که بدن آمادگی لازم برای زودتر به رخت خواب رفتن را داشته باشد.و مصرف غذاهای چرب و سنگین در آخر شب و بعنوان شام یا غذاهای خیلی شور و‌ خیلی چرب که باعث انسداد عروق می‌شود را کمتر مصرف کنید تا بعلاوه درمان بتوانید پیشگیری هم کرده باشید.

 

  • خواب مناسب:

داشتن حداقل 7 ساعت خواب در طول شب به شما بسیار کمک کننده خواهد بود تا بتوانیددرمان طبیعی اختلال نعوظ را به خوبی پیش بگیرید
 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...