این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

درمان اختلال جنسی ( کامش ) دکتر محمد حسن عبدالی

روابط زناشویی خود را از روزهای اول هم گرمتر کنید

روابط زناشویی خود را از روزهای اول هم گرمتر کنید
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/05/24 نظر 0 بازدید 1,392

درک زبانی که همسر شما با کمک آن به شما ابراز عشق می کند، کلید حل اختلاف در میل جنسی و روابط زناشویی است بنابراین توصیه می شود نکات این مقاله را به دقت مطالعه کنید.این نکات را پزشکان کلینیک سکس تراپی کامش در مشاوره جنسی برای بیماران خود می گویند.

درک زبانی که همسر شما با کمک آن به شما ابراز عشق می کند، کلید حل اختلاف در میل جنسی و روابط زناشویی است بنابراین توصیه می شود نکات این مقاله را به دقت مطالعه کنید.این نکات را پزشکان کلینیک سکس تراپی کامش در جلسات زوج درمانی جنسی برای بیماران خود می گویند.

روابط زناشویی

یکی از موثرترین روش های حل اختلاف بین همسران ،  بهبود روابط زناشویی و صمیمیت جنسی است. اگر شما این زبان را بخوبی بشناسید و به‌موقع پاسخ لازم را به آن بدهید، تفاهمات و انتظارات جنسی را بهبود داده‌اید و در نتیجه اشتیاق جنسی و گرمی ارتباط زناشویی به یک حد عالی و مورد قبول خواهد رسید. دکتر پت لاو در کتاب "حقیقت عشق-The Truth About Love" معتقد است که "درک زبانی که همسر شما با کمک آن به شما ابراز عشق می کند، کلید حل اختلاف در میل جنسی و روابط زناشویی است". روابط زناشویی در زنان بسیار حساس‌تر از مردان است. همانطور که می‌دانید در رابطه جنسی سالم معاشقه از مهمترین قسمت‌های رابطه‌ای پایدار است . به طور کلی در روابط جنسی به گفته بهترین سکس تراپیست ها  دو موضوع بیشترین اهمیت را دارد :  رابطه‌ی عاطفی و رابطه‌ی جسمی جهت رضایت جنسی.

 

در روابط کوتاه مدت، تاکید بر رابطه بدنیست، اما اگر خواهان رابطه‌ای بلند مدت و عاطفی (به‌عنوان همسر) هستید؛ نمی‌توانید صرفا با عمل دخول و رفع نیاز جنسی، زندگی موفق و شیرینی را تجربه و صفات جنسی را شناسایی کنید. برای اینکه بتوانید رابطه جنسی‌تان را همیشه گرم و عاشقانه نگه دارید، باید خواسته‌ها و نیازهای طرف‌تان را نیز در نظر بگیرید و با دوری و اجتناب از رفتارهایی که موجب سردی و بی‌اعتنایی می‌شود، از نتیجه‌ی عواقب احتمالی آن جلوگیری کنید. همانطور که می‌دانید پیشگیری بهتر از درمان است، لذا به مردان توصیه می‌شود تا نکات مهم این مقاله را به دقت مطالعه کنند تا که بتوانند عوامل مخرب رابطه‌ی زناشویی را شناسایی کرده و از بروز یا تکرار آنها جلوگیری کنند.

درباره رضایت جنسی و پیش نیازهای رابطه جنسی بیشتر بدانید.

 

این دسته از آقایان، روابط زناشویی در بانوان را کاهش داده یا به حداقل می‌رسانند :

-مردانی که بیش از حد به ظاهر و قیافه، توجه دارند و خود وجود زنانشان را فراموش می‌کنند.
-مردانی که در رابطه جنسی با همسر خود صرفا به رابطه جسمی می‌پردازند. (کسانی که فقط ارگاسم جسمی زن را برای خود موفقیت می‌دانند!)
-مردانی که با بدن خانم‌ها آشنا نیستند.
-مردانی که بهداشت شخصی پایینی دارند. (بوی بد دهان، ناخن بلند و پر از چرک، بوی عرق بدن، دستان زبر و خشن، جوراب‌های کثیف و بد بو، و...)
-مردانی که با زنان در رابطه جنسی بیش از حد خشن رفتار می‌کنند. (بهتر است از همسرتان بپرسید که چه جوری دوست دارد با خودش رفتار شود.)
-مردانی که به هنگام رابطه جنسی رفتار نظافتی مناسب نداشته و خوردن و آشامیدن در زمان رابطه و عدم‌کنترل در خروج منی.
-مردانی که بیش از حد نگران توان جنسی و عملکرد جنسی خود هستند. (زود انزالی، آلت کوچک، و...)
-صحبت زیاد در هنگام رابطه جنسی.
-مردانی که زن را مجبور به سکس و معاشقه‌ی اجباری می‌کنند.
-استفاده از جملات زشت و زننده در روابط زناشویی.
-عدم برقراری رابطه جنسی در محیطی ساکت و آرام و ترجیحا کم نور.
-مردانی که فورا پس از پایان رابطه‌ی خود و ارضاء شهوت، به لحاظ عاطفی و احساسی از زن دور می‌شوند.
-مردانی که تنها به نیاز جنسی و خواسته خود توجه می کنند. (زنان در برخی از مواقع، مانند دوران پریودی و قاعدگی نیاز به آرامش دارند و رابطه‌ی جنسی برایشان سخت است.)
-مردانی که وقت کافی صرف تحریک و پیشنوازی و معاشقه قبل از سکس نمی‌کنند و بلافاصله عمل دخول را شروع می کنند.
-مردانی که در حضور همسرشان و در خانه، عادات شخصی چندش‌آور و زشت دارند. (مانند گرفتن ناخن‌ها روی زمین، دست کردن در بینی، آروغ زدن، باد در کردن، عطر تند و..)
-مردانی که اشتغال ذهنی وسواس‌گونه و بیش از حد به بدن خود دارند . 
-مردانی که در بیرون از خانه و یا در مهمانی‌ها خواسته یا ناخواسته به زنان دیگر توجه می‌کنند و هم صحبت می‌شوند.

نتیجه‌گیری :

همانطور که می‌بینید این اعمال نامتناسب رفتاری و گفتاری باعث می‌شوند تا همسران نسبت به رابطه با هم سرد شوند و روابط زناشویی موفق نیز در واقع از بین برود، پس تجدید نظری کلی و بازنگری در نحوه عادات و رفتارهایمان لازم است تا موجب سرد مزاجی جنسی و اختلال در سک‌س نشود. تا حد امکان سعی کنیم تا عادات‌هایمان را طوری تنظیم کنیم که منجر به سرد کردن رابطه زناشویی نشود و لذت و خوشی را همیشه در زندگیمان حفظ و برقرار کنیم.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین دانلود های رایگان

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...