این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

اثر امواج شاک تا چه مدت بر آلت مردان می ماند؟

اثر امواج شاک تا چه مدت بر آلت مردان می ماند؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 2 بازدید 3,951

شاک ویو درمانی تا چه مدت موثر است ؟ همیشه این سوال مطرح است که بعد از درمان اختلال نعوظ به وسیله شاک ویو درمانی،اثر آن تا چه مدت باقی می ماند؟

شاک ویو درمانی تا چه مدت موثر است ؟ همیشه این سوال مطرح است که بعد از درمان اختلال نعوظ به وسیله شاک ویو درمانی،اثر آن تا چه مدت باقی می ماند؟

با توجه به اینکه تقویت نعوظ به صورت دارو درمانی بوده و این دارو ها اثر  درمانی موقتی به مدت چند ساعت دارند.اکثر مراجعین به سکس تراپیست ها در مورد مدت اثر درمان شاک ویو اختلال نعوظ می پرسند.

آیا یکبار درمان با شاک ویو می تواند  در درمان اختلال نعوظ  به صورت دایم موثر باشد.

آزمون خودارضایی در مردان

 

محققان در مطالعه ای مدت زمان اثربخشی “شاک ویو اختلال نعوظ “را تا دو سال بعد از اینکه افراد نتیجه مثبتی را از این روند دریافت کردند، مورد مطالعه و بررسی قرار دادند.

در این مطالعه شاخص فعالیت جنسی افرادی که از نتایح شاک ویو درمانی رضایت داشتند مورد بررسی قرار گرفت.شاخص عملکرد جنسی افراد در در طول 6، 12، 18 و 24 ماه مورد ارزیابی قرار گرفت. اگر شاخص عملکرد جنسی تغییری نداشت یا بهتر شد به عنوان موفقیت شاک ویو درمانی ثبت گردید.  اگر کاهش در شاخص عملکرد جنسی وجود داشت به عنوان شکست در شاک ویو درمانی ثبت گردید.

نتایج میزان اثربخشی شاک ویو درمانی جهت رفع اختلال نعوظ

156 بیمار در این برنامه تحقیقی شاک ویو درمانی شرکت کردند. شدت اختلال نعوظ در بیماران قبل از درمان متفاوت بود. شاک ویو در 1 ماه درمان، در 99 بیمار (63٫5 درصد) موفق بود. طی پیگیری های به عمل آمده، کاهش اثر درمان در درازمدت ایجاد شد. و پس از مدتی بیمار اختلال نعوظ گرارش نمود.اثر مثبت پس از 2 سال تنها در 53 مورد از 99 بیمار (53٫5 درصد) که در ابتدا موفق در انجام آن بودند، حفظ شد. بیماران مبتلا به اختلال عملکرد شدید نعوظ، نسبت به افرادی که نارسایی نعوظ در آن ها شدید نبود تمایل بیشتری برای از دست دادن اثرات مثبت شاک ویو درمانی داشتند.

تحقیقات علمی در طول پیگیری 2 ساله ثابت کرد که اثر درمان موج ضربه ای با شدت پایین (شاک ویو) در تمام بیماران مبتلا به دیابت که در ابتدا اختلال نعوظ شدید داشتند به طور محسوسی کاهش یافت. از سوی دیگر، در بیماران مبتلا به اختلال عملکرد نعوظ با درجه متوسط و بدون دیابت، اثر مثبت درمان موج ضربه ای با شدت پایین (شاک ویو) حفظ نتایج مثبت این درمان تا 76 درصد مشاهده شد.

به عنوان یک نتیجه گیری کلی می توان بیان کرد که شاک ویو درمانی در طی یک دوره دوساله  موثر است و اثر درمان پس از 2 سال کم می شود. بیماران مجددا باید یک دوره شاک ویو درمانی دریافت کنند.

در بیماران مبتلا به اختلال عملکرد نعوظ خفیف، احتمال اینکه این اثرات مثبت مدت زمان طولانی تری حفظ شود، بیشتر وجود دارد.در این بیماران شاک ویو درمانی را می توان با فاصله بیشتر از سه سال انجام داد.

بعضی از بیماران با اختلال شدید نعوظ دوره های شاک ویو درمانی باید با فواصل کوتاه انجام شود تا بیمار همیشه نعوظ با کیفیت داشته باشد.در این بیماران درمان دارویی نیز همراه شاک ویو درمانی تجویز خواهد شد.

در بیماران دیابتی رگ های آلت، بیشتر از افراد عادی تخریب شده اند. دیابتیک ها بهتر است شاک ویو درمانی را در فواصل کوتاه تری دریافت کنند.

به طور کلی باید گفت اکثر کسانیکه مشکل نعوظ دارند بعد ازشاک ویو درمانی از  نعوظ خود راضی خواهند بود. همچنین بیماران برای اینکه کیفیت نعوظ افت نکند باید هر 2 تا 3 سال تحت شاک ویو درمانی قرار بگیرند.

بیشتر بیماران با اختلال نعوظ پس از شاک ویو درمانی در تمام زمینه های عملکرد جنسی خود احساس بهتری دارند . این افراد در احساس تمایل و علاقه به فعالیت جنسی ، ارگاسم قویتر، تحریک پذیری جنسی به مراتب عملکرد بهتری خواهند داشت.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من پنجاه سال دارم ودیابت نوع دوهم هستم چندوقت است از نعوظ افتادم اکر ویاکرا بخورم نعوظ هم بهتر میشه نخوریم بهترنعوظ نمیشه امکانش هم چندباربه شام ویوترابی نعوظ وندبارباید بیایم وهرمرحله اش چند هزینه برمیدارد
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۷۰۰

سلام

اختلال نعوظ یکی از عوارض بیماری دیابت می باشد .  دیابت شما باید کنترل شده باشه و برای معاینه به پزشک سکس تراپ مراجعه کنید تا در صورت نیاز به درمان با دستگاه درمان شما انجام بشه .برای آگاهی بیشتر در مورد خدمات ما تماس بگیرید

 

88888283

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 2

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...