این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

اثر شاک ویو تراپی نعوظ تا چه مدت بر آلت مردان می ماند؟

اثر شاک ویو تراپی نعوظ تا چه مدت بر آلت مردان می ماند؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/01/21 نظر 15 بازدید 10,476

شاک ویو تراپی نعوظ تا چه مدت موثر است ؟ همیشه این سوال مطرح است که بعد از درمان اختلال نعوظ به وسیله شاک ویو تراپی نعوظ ، اثر آن تا چه مدت باقی می ماند؟

شاک ویو تراپی نعوظ تا چه مدت موثر است ؟ همیشه این سوال مطرح است که بعد از درمان اختلال نعوظ به وسیله شاک ویو تراپی نعوظ ، اثر آن تا چه مدت باقی می ماند؟

با توجه به اینکه تقویت نعوظ به صورت دارو درمانی بوده و این دارو ها اثر  درمانی موقتی به مدت چند ساعت دارند.اکثر مراجعین به پزشکان برای درمان اختلال نعوظ در مورد مدت اثر درمان شاک ویو آلت می پرسند.

 

تاثیر دائمی با شاک ویو تراپی نعوظ 

 

محققان در مطالعه ای مدت زمان اثربخشی “شاک ویو تراپی نعوظ “را تا دو سال بعد از اینکه افراد نتیجه مثبتی را از این روند دریافت کردند، مورد مطالعه و بررسی قرار دادند. در این مطالعه شاخص فعالیت جنسی افرادی که از نتایح شاک ویو تراپی نعوظ رضایت داشتند مورد بررسی قرار گرفت.شاخص عملکرد جنسی افراد در در طول 6، 12، 18 و 24 ماه مورد ارزیابی قرار گرفت. اگر شاخص عملکرد جنسی تغییری نداشت یا بهتر شد به عنوان موفقیت شاک ویو تراپی نعوظ ثبت گردید.  اگر کاهش در شاخص عملکرد جنسی وجود داشت به عنوان شکست در شاک ویو تراپی نعوظ ثبت گردید.

 

نتایج اثر بخشی شاک ویو تراپی آلت مردان در کلینیک کامش 

 

در کلینیک کامش بیش از 1200 مورد شاک ویو تراپی انجام شده است که میزان موثر بودن این روش در حدود 65% موارد درمان است .  تقریبا از هر سه نفر دو نفر بهبودی کامل یا نسبی داشته اند و توانسته اند به طور کامل در رابطه زناشویی دخول را انجام دهند . 

 

طول مدت اثر شاک ویو تراپی نعوظ در کلینیک کامش  

 

بر اساس نتایج به دست آمده از بیمارانی که در کلینیک سلامت جنسی کامش به دست آمده است از کسانیکه درمان شده اند و برای ویزیت مجدد یکسال بعد مراجعه کردند نیمی از افراد نیاز داشته اند که درمان مجدد صورت بگیرد . 

 

نتایج میزان اثربخشی شاک ویو تراپی نعوظ  در مطالعات دانشگاهی

 

156 بیمار در این برنامه تحقیقی شاک ویو درمانی شرکت کردند. شدت اختلال نعوظ در بیماران قبل از درمان متفاوت بود. شاک ویو تراپی نعوظ در 1 ماه درمان، در 99 بیمار (63٫5 درصد) موفق بود. طی پیگیری های به عمل آمده، کاهش اثر درمان در درازمدت ایجاد شد. و پس از مدتی بیمار اختلال نعوظ گرارش نمود.اثر مثبت پس از 2 سال تنها در 53 مورد از 99 بیمار (53٫5 درصد) که در ابتدا موفق در انجام آن بودند، حفظ شد. بیماران مبتلا به اختلال عملکرد شدید نعوظ، نسبت به افرادی که نارسایی نعوظ در آن ها شدید نبود تمایل بیشتری برای از دست دادن اثرات مثبت شاک ویو درمانی داشتند.

تحقیقات علمی در طول پیگیری 2 ساله ثابت کرد که اثر درمان موج ضربه ای با شدت پایین (شاک ویو) در تمام بیماران مبتلا به دیابت که در ابتدا اختلال نعوظ شدید داشتند به طور محسوسی کاهش یافت. از سوی دیگر، در بیماران مبتلا به اختلال عملکرد نعوظ با درجه متوسط و بدون دیابت، اثر مثبت درمان شاک ویو تراپی نعوظ  حفظ نتایج مثبت این درمان تا 76 درصد مشاهده شد.

به عنوان یک نتیجه گیری کلی می توان بیان کرد که شاک ویو تراپی نعوظ در طی یک دوره دوساله  موثر است و اثر درمان پس از 2 سال کم می شود. بیماران مجددا باید یک دوره شاک ویو تراپی نعوظ دریافت کنند.

در بیماران مبتلا به اختلال عملکرد نعوظ خفیف، احتمال اینکه این اثرات مثبت مدت زمان طولانی تری حفظ شود، بیشتر وجود دارد.در این بیماران شاک ویو تراپی نعوظ را می توان با فاصله بیشتر از سه سال انجام داد.

بعضی از بیماران با اختلال شدید نعوظ دوره های شاک ویو درمانی باید با فواصل کوتاه انجام شود تا بیمار همیشه نعوظ با کیفیت داشته باشد.در این بیماران درمان دارویی نیز همراه شاک ویو درمانی تجویز خواهد شد.

در بیماران دیابتی رگ های آلت، بیشتر از افراد عادی تخریب شده اند. دیابتیک ها بهتر است شاک ویو درمانی را در فواصل کوتاه تری دریافت کنند.

به طور کلی باید گفت اکثر کسانیکه مشکل نعوظ دارند بعد از شاک ویو آلت از  نعوظ خود راضی خواهند بود. همچنین بیماران برای اینکه کیفیت نعوظ افت نکند باید هر 2 تا 3 سال تحت شاک ویو درمانی قرار بگیرند.

بیشتر بیماران با اختلال نعوظ پس از شاک ویو درمانی در تمام زمینه های عملکرد جنسی خود احساس بهتری دارند . این افراد در احساس تمایل و علاقه به فعالیت جنسی ، ارگاسم قویتر، تحریک پذیری جنسی به مراتب عملکرد بهتری خواهند داشت.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۰۷۰۰
پاسخبنده پنچ بار شاک ویو تراپی رفتم ولی تاثیری بر نعوظ ام ندیدم.ایا بازم انجام بدم یا نه.دیابتم دارم
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۰۳۰۰

دوره درمان را کامل کنید همراه با شاک ویو داروهای که پزشک داده به طورکامل مصرف نمایید . در شاک ویو تراپی چون رگ های خونی ساخته می شود نتیجه درمان در طی سه ماه ایجاد خواهد شد .

ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۰۳۰۰

درمان کامل داروهای که پزشک داده و تمام پروتکل های دوره کامل شاک ویو را انجام دهید . حتما نتیجه می گیرید

ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۲۰۰۰
پاسخچاره نشت ورید چیه ؟
ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۵۰۰
پاسخبا سلام ،آیا شاک ویو در بیماران نشت وریدی تاثیری میتونه داشته باشه و کمک کنه؟یا اصلا تاثیری نداره؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۲۹۰۰

خیر در موارد نشت وریدی که کامل باشد شام ویو تاثیری ندارد 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۵۰۰
پاسخسلام من عمل پریاپیسم کردم التم راست نمیشه کلا باید چیکار کنم شاک ویو رفتم شش جلسه دستگاه پروتز نمیخام بزارم
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۶۰۰
پاسخمن 38 سالمه برای درمان اختلال نع‌ظ با شاک ویو می خواهم اقدام کنم . چند جلسه باید بیام
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۷۰۰

تعداد جلسات شاک ویو بعد از معاینه معلوم خواهد شد. شدت اختلال نعوظ و حجم آلت دو فاکتور تعیین کننده برای تعداد جلسات شاک ویو تراپی هستند.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۲۴۰۰
پاسخسلام ، آیا نشت ورید با شاک ویو تراپی قابل درمان هست ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۲۵۰۰

سلام

خیر، نشت وریدی با شاک ویو تراپی درمان نمی شود .

ناشناس
۱۴۰۰/۰۹/۰۶۰۰
پاسخسلام من 27سال سن دارم مشکلم الاتم سفت نمیشه باشاک ویو می تونم درمان بشم یاداروی دیگه وجود داره که بتونم استفاده کنم خواهش می کنم راهنمایی ام کنید
کامش
۱۴۰۰/۰۹/۰۷۰۰

سلام

شلی آلت با دستگاه شاک ویو قابل درمان هست اما در مرحله اول باید در لحاظ جسمی و روانشناختی بررسی بشید بعد نوع درمان مشخص میشه .

ناشناس
۱۳۹۹/۱۰/۲۷۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من پنجاه سال دارم ودیابت نوع دوهم هستم چندوقت است از نعوظ افتادم اکر ویاکرا بخورم نعوظ هم بهتر میشه نخوریم بهترنعوظ نمیشه امکانش هم چندباربه شام ویوترابی نعوظ وندبارباید بیایم وهرمرحله اش چند هزینه برمیدارد
کامش
۱۳۹۹/۱۰/۲۷۰۰

سلام

اختلال نعوظ یکی از عوارض بیماری دیابت می باشد .  دیابت شما باید کنترل شده باشه و برای معاینه به پزشک سکس تراپ مراجعه کنید تا در صورت نیاز به درمان با دستگاه درمان شما انجام بشه .برای آگاهی بیشتر در مورد خدمات ما تماس بگیرید

 

88888283

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 7

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...