این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

شاک ویو آلت مردان جدیدترین درمان اختلال نعوظ

شاک ویو آلت مردان جدیدترین درمان اختلال نعوظ

 

 

شاک ویو درمان جدید اختلال نعوظ

 

شاک ویو برای درمان اختلال نعوظ روش درمانی بسیار جدیدی ست. برای سالها  شاک وبو تراپی در حیطه هاى مختلف پزشکى از جمله ارتوپدى، ارولوژى، درماتولوژی استفاده شده است. در حال حاضر امیدهاى تازه اى برای درمان ناتوانی نعوظ و ناتوانی جنسی مردان با تکنولوژی شاک ویو آلت ایجاد شده است. اصولا درمان ناتوانی نعوظ پیش از ورود شاک ویو آلت یا فقط بر اساس داروهای گیاهی و یا داروهایی مانند ویاگرا بوده است و یا با انجام جراحی های تهاجمی با عوارض زیاد استوار بوده است . هر کدام از درمان ها ی پیش از شاک ویو آلت عوارض خود را داشته اند . به عنوان مثال درمان با ویاگرا موقتی بوده و درمان جراحی عوارض ناخواسته بسیاری دارد. درحالیکه درمان با شاک ویو نعوظ یک درمان دائمی و بدون عارضه است. 

اگر اختلال نعوظ دارید  آلت شما سفت نمیشود یا خیلی سریع سفتی آلت از بین میره ، اگر دارو برای شما موثر نبوده ، اگر استفاده از وکیوم باعث شلی آلت در حین رابطه شده ، اگر به دنبال راه درمان دائمی اختلال نعوظ  هستید ، این مقاله به شما کمک می کند که رابطه زناشویی خود را  نجات بدید .

 

شاک ویو  چست ؟

 

شاک به معنی ضربه و ویو به معنی موج می باشد . شاک ویو به یک موج انرژی کوتاه و شدید می گویند که سریع تر از صوت حرکت می کند . این امواج یک نیروی مکانیک به بافت های بدن وارد می کنند . این کار باعث درمان اختلالات مختلفی می شود . این روش باعث تسریع روند درمان و ترمیم بافت های آسیب دیده می شود ورگ های خونی آسیب دیده دوباره بازسازی می شوند. شاک ویو آخرین تکنولوژی برای درمان ناتوانی جنسی است

 

شاک ویو تراپی چه نوع درمانی است ؟

 

شاک ویو یک روش درمانی غیر تهاجمی است که با استفاده از امواج کم انرژی میتوانیم مناطقی که دچار آسیب شده اند را بازسازی کنیم . این امواج یک مقدار انرژی به بافت های بدن منتقل می کنند . شاک ویو باعث بازسازی بافت های آسیب دیده وسلول های جدید ، تسکین درد ، افزایش گردش خون و به وجود آمدن عروق جدید می شود .   با تحقیقاتی که روی این امواج شده شاک ویو روشی بی خطر و ایمن است که باعث بهبودی بسیاری از بیماران شده است . امواج شوک از طریق ایجاد ماده P و تحریک بیش از حد سنسورهای درد ، درد را تا حدی کاهش می دهند . بدن خود بافت های آسیب دیده را بازسازی می کند

 

آیا شاک ویو تراپی آلت مردان علم جدیدی است ؟

 

همه ما با موج انفجار اشنایی داریم . در انفجارها امواج صوتی تولید می شوند و در صورتی که سرعت این امواج از سرعت صوت بیشتر باشد ایجاد انرژی می کند.این انرژی چنان قدرت دارد که قادر است به درون بافت های بدن نفوذ کرده و آن را از بین ببرد. دانشمندان از این خصوصیت امواج استفاده کردند تا در صنایع و پزشکی استفاده کنند. در حال حاضر بسیاری از صنایع از قدرت تخریب این امواج استفاده می کنند.

شاک ویو در حقیقت یک انفجار الکتریکی کنترل شده برای هدایت انرژی امواج به داخل بدن است.در سال 1980 اولین دستگاه سنگ شکن با این تکنولوژی به بازار آمد. تا قبل از آن تنها راه درمان سنگ های کلیوی انجام جراحی بود. به عبارت دیگر تنها راه درمان سنگ های کلیوی استفاده از چاقوی جراحی  و انجام یک جراحی وسیع و دراوردن سنگ بود. می توان تصور کرد که بیماران با کلیه های سنگ ساز و غیر قابل دفع  به چه دردسری می افتادند. تکنولوژی شاک ویو به راحتی به درون بافت نفوذ کرده و سنگ را از درون متلاشی می کند.

 

تکنولوژی شاک ویو چطور به سفتی آلت کمک می کند؟  

 

در اثر تماس قطب مثبت و منفی جرقه انفجاری حاصل می شود که باعث ایجاد امواج حاصل از حرکت الکترون ها می شود. تخلیه انرژی در عرض یک میلیونیوم ثانیه انجام شده و باعث تولید امواج می شود. انرزی حاصل از این امواج ایجاد ناپایداری در مولکول ها می کنند. شدت انفجار و انرژی حاصل از آن  عامل تعیین کننده برای میزان نفوذ به درون بافت ها است. برای انتقال انرژی به درون استخوان  میزان انرژی بیشتری از انتفال انرژی به درون بافت آلت تناسلی مرد وجود دارد.

در درون بافت این انرزی در ابتدا یک فشار مثبت ودر پشت آن یک فشار منفی ایجاد می کند. این تفاوت فشار اثر کششی بر روی سلول ها دارد. فشار کششی ( Tensile Pressure )  اثر بسیار مخربی بر روی بافت ها دارد . لذا شاک ویوی که این اثر کششی در آن کمتر باشد برای درمان ایده ال است. با توجه به بافت هدف انواع دستگاه های شاک ویو به بازار عرضه شده است که در بحث کاربرد های شاک ویو به آن خواهیم پرداخت.

 

شاک ویو  درمانی در چه مواردی کاربرد دارد؟

 

قدیمی ترین رشته ی پزشکی که از شاک ویو استفاده کرده است ارولوژی است . استفاده از شاک ویو در درمان سنگ های  کلیه و مجاری ادراری به طور روزمره اتفاق می افتد. در رشته ارتوپدی  و بیماریهای استخوان و عضله نیز استفاده از دستگاه شاک ویو درمانی جدید است. در اختلالات درد نیز دستگاه های شاک ویو کاربرد دارند. درد های تاندون و اطراف مفاصل. در کلینیک های پوست برای از بین بردن سلولیت، محل زخم، بهبود سوختگی کاربرد دارد. از موارد مصرف شاک ویو در بیماران دیابتی برای بهبود زخم در محل دست یا پاهاست. بیماری های دیگر مثل : انواع آرتروز ، درد کمر ، زانو درد مزمن ، التهاب مفاصل ، بد شکلی مفاصل ، تاندونیت ، آسیب های ورزشی ، درد آرنج ، درد کف پا و....

در سکس تراپی علاوه بر تقویت نعوظ با شاک ویو، بیمارى پیرونى و درد هاى لگنى مزمن نیز توسط این دستگاه قابل درمان است.

 

نعوظ بهتر با شاک ویو

 

با افزایش سن رگ های بدن به علت تجمع چربی یا از دست دادن خاصیت ارتجاعی رگ های بدن کیفیت خود را از دست می دهند. افت کیفیت رگ ها در بدن منجر به کاهش خونرسانی می شود. عدم خونرسانی در قلب سکته قلبی،در مغز سکته مغزی ودر سایر اندام ها منجر به نقص عملکرد می شود. اختلال در جریان خون در آلت مردانه باعث عدم خونرسانى می شود. که نهایتا منجر به عدم نعوظ مى گردد و امکان دخول آلت به درون واژن زن امکان پذیر نخواهد بود. این اختلال در خونرسانی به علل مختلف اتفاق می افتد که در بخش اختلال نعوظ می توانید مطالعه کنید.

تمام هدف استفاده از شاک ویو در اختلال نعوظ یا ناتوانی جنسی   (Erectile dysfunction) تصحیح خونرسانی در آلت و تسهیل روند گردش خون در دستگاه تناسلی مرد است. هنگامیکه از شاک ویو استفاده می شود، انرژی حاصل از  امواج از shock wave باعث  ایجاد ناپایداری در سلول  می شود و این ناپایداری باعث مهاجرت سلول هاى بنیادی به محل مى شود. سلول های بنیادی مجددا شبکه هاى مویرگى که در آلت از بین رفته اند را بازسازی می کنند. بعد از مدتی  این شبکه مویرگی شروع به  خونرسانی  به بافت آلت  می کند. در طی چند هفته هرچه خونرسانی بهتر اتفاق بیافتد، نسوج شروع به ترمیم خود مى نماید. افزایش  خونرسانی به آلت تناسلی منجر به تقویت نعوظ در مردان می شود. بسیاری از بیماران که سالها نعوظی را تجربه نکرده اند بعد از چند جلسه شاک ویو تراپی نعوظ خواهند داشت.

اگر به علل مختلف اختلال نعوظ توجه کنید می بینید که بیشترین علت اختلال نعوظ مشکلات عروقی است . در جدول زیر علل مختلف اختلال نعوظ به تفکیک نشان داده شده است :

 

علل مختلف اختلال نعوظ
ردیف علت اختلال نعوظ  درصد اختلال
1 اختلال نعوظ  به علت عدم خونرسانی به آلت 71%
2 اختلال نعوظ به علت مصرف داروها 10%
3 اختلال نعوظ ناشی از جراحی ها 9%
4 اختلال نعوظ به علت بیماری های غدد 5%
5 اختلال نعوظ به علت اختلالات عصبی 4%
6 اختلال نعوظ به علت ضربه به آلت  1%

 

در جدول بالا علل مختلف اختلال نعوظ جسمی آورده شده است . و همانطورکه می بینید مهمترین بخش مربوط به مشکلات عروقی آلت است که در تمام این بیماران

شاک ویو آلت درمان اصلی خواهد بود . بیشترین افراد گروه یک را بیماران دیابتی تشکیل می دهند.

 

یک جلسه درمانی شاک ویو  آلت چگونه است ؟


دستگاه شاک ویو از دو بخش تشکیل شده است : بدنه – پروب

بدنه یک منبع  تغذیه و مسئول تولید امواج است و پروب وسیله ایست مانند یک لامپ که  بر روی آلت قرار می گیرد و امواج را به درون بافت آلت می فرستد. تمام هدف از جلسات درمانی تقویت نعوظ با شاک ویو ارسال امواج به آلت تناسلی به منظور بهبود عملکرد رگ های  دستگاه تناسلی است. در جلسات بیمار به حالت خوابیده قرار می گیرد و اپراتور به وسیله پروب به مدت 15-20 دقیقه از تمام زوایا امواج  را هدایت میکند. در طول جلسه شاک ویو تراپی بیمار هیچ گونه درد یا سوژشی نخواهد داشت .

پروتکل های مختلفی در  شاک ویو آلت  وجود دارد که بسته به علت بیماری یک کدام از آنها انتخاب می شود.لذا بسته به تشخیص پزشک تعداد جلسات متغیر خواهد بود. ولی عموما هر هفته یک یا دو جلسه و کل جلسات بین 6-12 بار خواهد بود. طیف وسیعی از بیماری ها با اختلال نعوظ همراه است لذا با توجه به علت  اختلال نعوظ امکان دارد بعد از هر جلسه توسط پزشک ویزیت شوید. بعد از هر جلسه درمان میزان پیشرفت درمان اندازه گیری می شود.

 

آیا شاک ویو  تراپی نعوظ موثر است؟

 

تحقیقات علمی در باره اثر گذاری شاک ویو اختلال نعوظ چه می گویند . یک مطالعه گسترده در سال گذشته در امریکا بر روی 650 مرد  انجام شد. این تحقیقات نشان داد که تقویت نعوظ با شاک ویو کاملا موثر است.این مطالعه ثابت کرد که استفاده از شاک ویو برای درمان اختلالات نعوظ با بهبود چشمگیر مشکل نعوظ مردان همراه بوده است. انجمن ارولوژی امریکا در آخرین شماره خود این روش درمانى را انقلابی در درمان اختلالات نعوظ دانسته است. در حال حاضر تمامی تحقیقات علمی بر تاثیر چشمگیر شاک ویو بر اختلال نعوظ تاکید دارند. میزان بالای موفقیت شاک ویو درمانی باعث شده تا به عنوان خط اول درمان در اختلالات نعوظ قرارگیرد. در صورتیکه بیمار به درستی انتخاب شود میزان بهبود عملکرد نعوظ  بسیار بالاست.

در شاک ویو تراپی آلت نکته ای که اغلب مورد غفلت قرار می گیرد علت بوجود اورنده اختلال نعوظ یا ناتوانی جنسی است. با توجه به اینکه علل مختلفی باعث ناتوانی جنسی  Erectile Dysfunction  درمردان می شود لذا ریشه یابی بیماری بسیار مهم است.به عنوان مثال در بسیاری از بیماران با ناتوانی نعوظ موقعیتی Situational ED انجام شاک ویو تراپی آلت بیهوده بوده و موجب اتلاف وقت و هزینه است.

شاک ویو آلمانی
دستگاه-یوروگلد-shockwave
طول مدت درمان تقویت نعوظ با شاک ویو
تعدادجلسات تفویت نعوظ به وسیله شاک ویو بین  شش تا دوازده جلسه  متغیر است. این تعداد جلسات بسته به وضعیت بیمار و نحوه پاسخ به درمان است. در ابتدا جلسات هر هفته دو بار و سپس هر هفته یک بار است.

پس از چند جلسه درمان با شاک ویو بیمار به مرور نعوظ خود را به دست مى اورد.

در طول روند شاک ویو درمانی بیمار به مرور احساس می کند که سفتی آلت بهتر شده است . نکته جالب این است که بیمار احساس بهتری به فعالیت جنسی خواهد داشت. اکثر بیماران میل جنسی بیشتری را بعد از شاک ویو درمانی گزارش می کنند.

بهتر است بیماران در طول درمان تمرکز زیادی به بهبودی خود نکنند و ذهن خود را درگیر ننمایند. اشتغال ذهنی دائم به بهبودی سریع و تست مداوم قوام آلت اغلب یاعث تشویش و اضطراب می شود.وجود هر نوع نگرانی شدیدا باعث سرکوب میل جنسی و افت کیفیت نعوظ می شود . در طول درمان به بیماران تمرین هایی برای ایجاد حس هماهنگی مابین اعصاب و آلت تناسلی داده خواهد شد تا بیمار کیفیت نعوظ بهتری را تجربه نماید.

بیماران با اختلال نعوظ به 3 دسته تقسیم می شوند.

به گروه اول پس از مصاحبه اولیه و بررسی نتایج اعلام خواهد شد که قطعا  شاک ویو درمانی در اختلال نعوظشان موثر نخواهد بود و باید با درمانهای دیگر اختلال نعوظ را درمان کرد.

گروه دوم درمان قطعی با اختلال نعوظ برایشان امکان پذیر است و باید طبق پروتکل درمانی اقدام به شاک ویو تراپی شوند.

گروه سوم در ابتدا چند جلسه  درمان تقویت نعوظ با شاک ویو می گیرند و بر اساس نتایج برای ادامه یا قطع درمان  تصمیم گیری خواهد شد.

 

درمان ناتوانی جنسی مردان قبل از اختراع شاک ویو نعوظ


تا قبل از درمان ناتوانی جنسی با شاک ویو آلت ، اغلب روش ها به صورت درمان موقتی بود. اکثر درمان ها به صورت علامتی بر روی اختلال نعوظ موثر بودند. هیچکدام از روش های درمانی اقدام به از بین بردن علت بیماری نمیکردند . درمان دارویی عوارض متعدد قلبی- عروقی و گوارشی داشت. داروها  پس از چند ساعت  اثرشان از بین می رود و بیمار مجددا اختلال نعوظ را تجربه می کند .از مشکلات  دیگر درمان دارویی عدم تنظیم زمان مطرف داروست و گاها بیمار دار را مصرف میکند ولی مقاربت به دلایل مختلف اتفاق نمی افتد. از موارد مهم در درمان دارویی وجود داروهای تقلبی است که عوارص بسیار جدی بر سلامت فرد دارد. درمان دیگر استفاده از پمپ های وکیوم است که این درمان به علت نوع تکنیک اعلب با نارضایتی  فرد و شریک جنسی همراه است.اغلب کسانی که تجربه استفاده از پمپ وکیوم را دارند از آن به عنوان تجربه ای ناخوشایند یاد می کنند.

برخلاف درمان های قدیمی، شاک ویو نعوظ  بر روی علت بیماری اختلال نعوظ موثر است .در این روش درمان عروق آلت بهبود یافته و رگ های جدیدی در آلت تناسلی مرد ایجاد می شود. با توجه به ایجاد بافت سالم و جدید بیش از نیمی از بیماران کیفیت نعوظشان برای سالها ی متمادی خوب خواهد بود. مابقی بیماران بسته به میزان  آسیب بافتی نیاز به درمان شاک ویو آلت به صورت هر 6 ماه خواهند داست.

گاهی مراجعین کیفیت نعوظ خوبی دارند و فعالیت جنسی نرمالی دارند ولی برای بهتر شدن آن مراجعه می کنند. اغلب به این بیماران توصیه می شود احتیاجی به شاک ویو نعوظ ندارند . این بیماران در صورتی باید اقدام به درمان کنند که اختلال در فعالیت جنسی شان پیش بیاید.

 

هزینه درمان اختلال نعوظ با شاک ویو آلت چقدر است؟

 

با توجه به هزینه بالای دستگاه های شاک ویو اختصاصی  اختلال نعوظ و مواد مصرفی آن و هزینه بالای نگهداری از این دستگاه ها ، درمان شاک ویو آلت هم برای کلینیک و هم برای بیمار هزینه بر است.تعداد جلسات و مدت زمان درمان از جمله مواردی است که بر هزینه درمان تاثیر خواهد گذاشت. از جمله مواردی که هزینه زیادی بر بیمار تحمیل می کند عدم پوشش بیمه ای برای درمان های سکس تراپی در ایران است. با توجه به اینکه فعالیت جنسی به طور مستقیم بر کیفیت زندگی،  نشاط خانواده و ایجاد صمیمیت عاطفی تاثیر دارد، در اغلب کشورهای غربی این نوع درمان ها تحت پوشش کامل بیمه هستند. هزینه درمان شاک ویو اختلال نعوظ در کشور های غربی 3000 تا 5000 دلار است.

 

موارد ممنوعیت استفاده از شاک ویو آلت

 

در مواردی از بیماران اختلالات رابطه ای، مشکلات عاطفی باعث ایجاد اختلال نعوظ می شود. در این بیماران با توجه به اینکه اختلالی در بافت آلت تناسلی وجود ندارد و عروق خونی کاملا سالم است انجام درمان تقویت نعوظ با شاک ویو ضرورتی ندارد.

موارد ممنوعیت قطعی پزشکی برای انجام  درمان تقویت نعوظ با شاک ویو عبارتند از :

اگر بیمار اختلالات انعقادی خون داشته باشد. افرادیکه که در بند آمدن خون در هنگام خونریزی مشکل دارند، مانند افراد هموفیلی نیاید شاک ویو درمانی صورت گیرد. افرادی که داروهای ضد انعقاد مصرف می کنند.بیمارانیکه وارفارین و هپارین مصرف می کنند نباید مورد درمان تقویت نعوظ با شاک ویو قرار گیرند. کسانیکه داروهای استرویید مصرف می کنند. افرادیکه  بیماری قلبی دارند و از پیس میکر قلب  Pace Maker  استفاده می کنند.. بیمارانیکه باطری قلب دارند نباید مورد شاک ویو قرار گیرند. تقویت نعوظ با شاک ویو ممنوع است در صورتیکه توده های خوش خیم یا بدخیم در محل آلت یا اطراف آن وجود داشته باشد. اگر در ناحیه تناسلی زخم یا عفونت وجود داشته باشد تا زمان بهبودی کامل شاک ویو ممنوع است. برای افراد زیر 18 سال  انجام شاک ویو ممنوع است .

 

درمان های جایگزین شاک ویو آلت

 

با توجه به اینکه درمان اختلال نعوظ و تقویت نعوظ برای شرکت ها و مراکز تحقیقاتی  بسیار جذاب و سود آور است رقابت شدیدی برای درمان اختلال وجود دارد. با این وجود تا قبل از تقویت نعوظ با شاک ویو درمان های محدودی برای اختلال نعوظ وجود داشت.

درمان های  مرسوم در  اختلال نعوظ  عبارتند از :

دارو درمانى اختلال نعوظ که  اغلب با عوارض ناخواسته بسیارى همراه است. شایع ترین عارضه این داروها سردرد، آبریزش بینی ، درد های عضلانی، اختلال دید است. درمان با استفاده از تزریق مستقیم دارو به آلت تناسلی . درمان اختلال نعوظ به وسیله پمپ وکیوم. درمان اختلال نعوظ بوسیله جراحی و کارگزاری ایمپلنت های قابل انعطاف درون آلت. این روش در موارد بسیار محدودی کاربرد دارد.

 

شاک ویو آلت در بیماران دیابتی


درمان شاک ویو در بیمان دیابتی که بافت آلت به طور کامل تخریب شده باشد کمتر از سایرین جواب می دهد. ولی با این وجود در این بیماران  هنوز بهترین راه حل درمانی برای اختلال نعوظ شاک ویو است. در بیماران دیابتی با توجه باینکه تخریب پیشرونده رگ های آلت تناسلی وجود دارد لذا درمان تقویت نعوظ با شاک ویو باید در این بیماران زود تر شروع شود و تعداد جلسات بیشتری ادامه یابد.

بررسی ها نشان می دهد اغلب  بیماران دیابتیک بعد از شاک ویو نعوظ پایدار حداقل به مدت یکسال خواهند داشت. در بیماران با قند خون بالا جلسات شاک ویو به مدت هر 6 ماه باید تکرار شود. در مواجه با بیماران دیابتیک بهترین توصیه برای پیشگیری از اختلال نعوظ کنترل قند و ورزش است .

 

شرکت های سازنده دستگاه شاک ویو نعوظ


شرکت های متعددی در زمینه ساخت و ارائه خدمات دستگاه های شاک ویو آلت فعالیت می کنند. شرکت های شناخته شده در زمینه تولید دستگاه تقویت نعوظ با شاک ویو به شرح زیر هستند:

 

 

انواع دستگاه شاک ویو
ردیف کشور سازنده نام شرکت سازنده مدل دستگاه
1 آلمان Renova DIREX
2 آلمان Eurogold MTS
3 آمریکا ED 1000 MESISPEC
4 سویس Storz ED-N-150
5 ایتالیا Top Quality IPP COMBI

 

این دستگاه های شاک ویو  به طور اختصاصی برای درمان اختلال نعوظ طراحی شده و در مراکز تحقیقاتی مورد تایید قرار گرفته است.

 

قیمت دستگاه شاک ویو آلت مردان


قیمت دستگاه شاک ویو که کاربرد اختصاصی برای درمان اختلال نعوظ دارند به طور کلی حدود 60 تا 100  هزاردلار است .این قیمت در کشور های مختلف بر اساس  هزینه های گمرگی و مالیات متفاوت است.

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۷/۰۱۰۰
پاسخمن مدت ده ساله هیچ نعوظ نداشته ام آیا با شاک ویو می توانم درمان شوم ممنون می شوم پاسخ دهید و پنجاه ساله هستم
ادمین
۱۴۰۲/۰۷/۰۱۰۰

سلام در صورتیکه در طی این ده سال هیچ نعوظی نداشته آید و میل جنسی هم وجود نداشت  درمان با شاک ویو چندان موثر نخواهد بود .

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخهمراه شاک ویو تراپی آیا دارو هم می دهید ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰

بله . با توجه به اینکه درمان اختلال نعوظ با تکنیک شاک برای ایجاد رگ های خونی جدید در آلت است . بنابراین پزشک حتما در طی مراحل شاک ویو دارو تجویز نموده تا رگ سازی به درستی انجام شود . در طی جلسات داروها جدید نیز اضافه خواهد شد. 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخچه مدت طول می‌کشه تا اثرات شاک ویو ظاهر بشه ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰

از جلسه سوم اثرات شاک ویو بر نعوظ آلت ظاهر می شود و در طی سه ماه رگ سازی کامل می شود و حداکثر  تاثیر را شاهد هستیم . 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخهزینه شاک ویو تراپی برای درمان اختلال نعوظ چقدر است ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰

هزینه درمان اختلال نعوظ با شاک ویو بسته به میزان و تعداد شاک به آلت شما دارد . هر چه آلت کوچکتر باشد شاک کمتری نیاز دارد . هرچه بیماری شدید تر باشد نیاز به تعداد شاک ویو بیشتر و جلسات بیشتر دارد 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰
پاسخبرای من که مدت 20 سال دیابت دارم هم شاک ویو تراپی موثری هست ؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۰

بله . بیماران دیابتیک بیشترین مراجعه را برای شاک ویو تراپی به کلینیک کامش دارند . البته باید معاینه و بررسی شوید که شاک ویو برای شما مفید است یا نه ؟

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۹۰۰
پاسخسلام
خدا بهتون طول عمر با عزت بده که حال من رو خوب کردید واقعا از زندگی ناامید شده بودم .هر چی از خدا می خواید بهتون بده ،از اینکه شما رو پیدا کردم خوشحالم
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰
پاسخسلام
درمان با شاک ویو چند جلسه هست . آیا درمان با این دستگاه درد دارد .
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰

تعداد جلسات درمان مشکلات جنسی  با دستگاه شاک ویو  بسته به نظر پزشک و نوع داروهای تجویزی دارد . 

هنگام استفاده از دستگاه شاک ویو به علت تحریک رگ های آلت ,شما کمی ضربات را احساس می کنید  که کاملا برای بیماران قابل تحمل است

ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۹۰۰
پاسخسلام برای التهاب پروستات هم انجام میدین؟
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰
بله . درمان التهاب پروستات نیز در این مرکز انجام می شود . یکی از روش های موثر درمان پروستاتیت مزمن استفاده از شاک ویو است . با توجه به اینکه ناحیه پروستات به خوبی به درمان آنتی بیوتیک جواب نمی دهد . ترکیب درمان دارویی و شاک ویو تراپی درمان استاندارد التهاب پروستات یا پروستاتیت مزمن است .
ناشناس
۱۴۰۲/۰۴/۱۵۰۰
پاسخدرمان شاک ویو چقدر طول می‌کشه تا جواب بده؟ بلافاصله بعد از درمان نتیجه را می بینم
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰
در جلسه سوم درمان شاک ویو نتایج کم کم ایجاد می شود و نعوظ های قوی ترس را تجربه میکنید. ولی ماکزیمم اثر به علت ساخته شدن عروق خونی و ایجاد رگ پس از شاک ویو تراپی نعوظ بعد 3 ماه از درمان شاکویو آلت ایجاد می شود
ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۱۵۰۰
پاسخسلام
شاک ویو برای درمان کجی آلت هم خوب است
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰
درمان کجی آلت با شاک ویو روش استاندارد درمان است و در صورت عدم پاسخ به درمان باید به فکر راهکار های دیگر مانند جراحی باشید
ناشناس
۱۴۰۲/۰۱/۲۳۰۰
پاسخبا سلام،آیا نشت وریدی با شاک ویو درمان میشه؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۱۵۰۰
پاسخسلام 42ستل دارم دیابت دارم مدت 8ماه هست آلت تناسلی شل هست هرقرصی مصرف میکنم کارای ندارچکار باید کرد
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۱۵۰۰

در بیماران دیابتی عموما توصیه به انجام شاک ویو است . بهتر است این کار سریعتر انجام شود تا تخریب عروقی کامل نشده است. 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۲۳۰۰
پاسخمن 2سال پیش عمل قلب باز کردم و الان 6 ماهه که اختلال نعوظ پیدا کردم . نمیتونم قرص بخورم . شاک ویو برای من مناسبه ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۸/۲۶۰۰

در صورتی که در معاینه و آزمایشات مشکل خون رسانی به آلت وجود داشته باشد شاک ویو موثر خواهد بود. قرص های اختلال نعوظ بدون تجویز پزشک برای شما خطرناک است.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۲۴۰۰
پاسخدرمان با شاک ویو نیاز به جراحی دارد ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۷/۲۵۰۰

خیر ، شاک ویو نیاز به جراحی ندارد. فیلم شاک ویو را در سایت مشاهده کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰
پاسخدرمان شاک ویو آلت مردان چقدر هزینه دارد ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۵۰۰
پاسخدکتر جان این شاک ویو در بیماران دیابتی هم موثر است . هزینه یک دوره درمان کامل شاک ویو چقدر است
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۲۰۰
پاسخهر جلسه شاک ویو آلت چقدر طول می کشد ؟
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰

هر جلسه شاک ویو آلت حدود 10 دقیقه طول می کشد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰
پاسخسلام
آیا شاک ویو تراپی عوارضی هم دارد ؟
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۶۰۰

سلام

خیر ، شاک ویو تراپی هیچ گونه عوارضی ندارد و روشی دائم برای درمان اختلال نعوظ می باشد.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰
پاسخسلام
میشه قبل از مراجعه برای شاک ویو تماس تصویری یا تلفنی با پزشک داشت ؟ از شهرستان هستم.
کامش
۱۴۰۱/۰۲/۰۱۰۰

سلام 

در صورتی که اختلال نعوظ دارید و در شهرستان هستید می توانید با پزشک تماس تصویری داشته باشید تا قبل از مراجعه برای شاک ویو راهنمایی لازم صورت بگیرد . از طریق این لیتک می توانید   ارتباط تصویری با سکس تراپ را درخواست کنید

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۱۶۰۰
پاسخبا سلام دکتر آقا انجام میدن یا خانم؟ خود ما هم میتونیم انجام بدیم به خاطر کم رویی عرض کردم
ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۱۶۰۰
پاسخبا سلام دکتر آقا انجام میدن یا خانم؟ خود ما هم میتونیم انجام بدیم به خاطر کم رویی عرض کردم
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۱۸۰۰

سلام

توسط پزشک آقا انجام میشه.خیر خودتون نمیتونید انجام بدید.

ناشناس
۱۴۰۰/۱۰/۰۷۰۰
پاسخهزینه شاک ویو تراپی در کلینیک شما برای یک دوره کامل درمان چقدر هست؟
کامش
۱۴۰۰/۱۰/۰۷۰۰

برای اطلاع از خدمات ما با کلینیک تماس بگیرید 

02188888283

ناشناس
۱۴۰۰/۰۱/۰۴۰۰
پاسخمن نظری ندارم ، چون تخصصی ندارم . فقط دنبال درمان هستم
ناشناس
۱۳۹۹/۱۱/۲۳۰۰
پاسخهزینه شاک ویو تراپی در کلینیک شما برای یک دوره کامل درمان چقدر هست؟
کامش
۱۳۹۹/۱۱/۲۵۰۰

برای اطلاع از خدمات ما با شماره زیر تماس بگیرید 

021-88888283

ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۲۷۰۰
نظر خاصی ندارم
وحید والایی
۱۳۹۹/۰۱/۲۸۰۰
پاسخهزینش خیلی زیاده راه ارزان تری وجود نداره
کامش
۱۳۹۹/۰۱/۳۱۰۰

سلام 

خیلی متاسفیم که کمکی نمی توانیم بکنیم .  شارژ کارتریج دستگاه شاک ویو در آلمان واقعا هزینه بالایی دارد. 

حسین شکری
۱۳۹۸/۱۲/۰۹۰۰
پاسخبا سلام
نگفتید هزینه درمان آن جلسه ای چقدر می‌شود
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۱۲/۱۱۰۰

سلام 

باید حتما توسط پزشک ویزیت شوید . براساس شدت بیماری و سایز آلت تعداد جلسات و میزان شاک دهی مشخص می شود. 

باباخانیانس
۱۳۹۸/۰۷/۱۴۰۰
پاسخوقت از متخصص
کامشیار ادمین
۱۳۹۸/۰۷/۱۵۰۰

با سلام و وقت بخیر. برای دریافت نوبت از متخصص می توانید به بخش تعیین وقت حضوری در سایت مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 02188888283 تماس بگیرید.با تشکر

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 30

آخرین دانلود های رایگان

مطالب مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...