این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

توجه : اخیرا افرادی سودجو با استفاده از نام کلینیک کامش اقدام به فروش داروهای غیر مجاز در گروههای تلگرامی  نموده اند. به اطلاع می رساند این مرکز به هیج عنوان دارو برای فروش ندارد. 

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

نگه داشتن نعوظ در حین رابطه

نگه داشتن نعوظ در حین رابطه
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 نظر 15 بازدید 23,903

نگه داشتن نعوظ در حین رابطه گاهی سخت می شود و فرد دچار اختلال نعوظ می شود. اختلال نعوظ یک  اتفاق آزار دهنده است. اگر شما ترس از این دارید که آلت تان در حین رابطه شل بشود.

 

 

 

ناتوانی نگه داشتن نعوظ در حین رابطه زناشویی

 

 

نگه داشتن نعوظ در حین رابطه گاهی سخت می شود واختلال نعوظ یک  اتفاق آزار دهنده است. اگر شما ترس از این دارید که آلت تان در حین رابطه شل بشود و نگه داشتن نعوظ به قدری مشکل شود که نتوانید رابطه زناشویی را  به پایان ببرید، بهتر است به دنبال درمان اختلال نعوظ  باشید. این نگرانی به مرور زمان حل نخواهد شد و نیاز به مداخله درمانی دارد. مشکل در نگه داشتن نعوظ در حین رابطه می تواند روان شما را در تمام مدتی که مشغول رابطه زناشویی هستید به هم بریزد. البته بد بدانید که شما تنها نیستید، نگرانی بابت شل شدن ناگهانی آلت در میانه رابطه در نیمی از مردان 40 تا 70 ساله وجود دارد . ترس ناخوشایند از عدم توانایی در داشتن نعوظ قوی، تبدیل به یک کابوس تازه برای مردان شده است که اغلب با تصور شکست، از دست دادن شأن و مردانگی برای آنان برابر است. بنابراین بهتر است که علایم هشدار دهنده اختلال نعوظ را جدی بگیرید و با اولین علایم از دست دادن سفتی آلت در وسط رابطه زناشویی برای درمان ناتوانی جنسی و یا تقویت نعوظ به پزشک مراجعه کنید . پزشک بسته به علت از روش های مختلف درمان ناتوانی مردان مانند استفاده از دارو یا دستگاه شاک ویو اقدام خواهد کرد.زمان ماندگاری تاثیر شاک ویو تقریبا دایمی است 

اگر از مشکل شلی آلت در زمان دخول رنج می برید، بهترین روش درمان اختلال نعوظ آلت مردان  تقویت آلت با شاک ویو است . شاک ویو تراپی می تواند بدون استفاده از ویاگرا یا سایر داروها به تقویت نعوظ شما و داشتن نعوظ طولانی کمک کند. استرس همواره می تواند منجر به بدتر شدن اختلالات عملکرد جنسی و مقاومت آنها به درمان شود. پس اگر شما از اختلال نعوظ رنج می برید به یاد داشته باشید اولین قدم حفظ آرامش و دوری از استرس است. بهترین وسیله برای دوری از استرس ورزش است . تقویت نعوظ با ورزش یکی از پایه های درمان شلی آلت است . سپس سعی کنید برای جلوگیری از این وضعیت به یک کلینیک سلامت جنسی  مراجعه کرده و برای درمان آن اقدام کنید.

 

روش های مختلف برای سفت ماندن نعوظ

 

محققان در حال تحقیق و بررسی جهت ارائه روش های جدید برای استقامت نعوظ در حین رابطه زناشویی هستند . ناین روشهای درمانی باید عوارض جانبی کمتر و در عین حال اثر گذاری بیشتری داشته باشند. در حال حاضر داروهای خوراکی متعددی برای نگه داشتن طولانی مدت آلت وجود دارند که هرکدام دارای یک یا چند عارضه جانبی می باشد و بدون شک هیچ کدام از این داروها، ناتوانی جنسی را به صورت قطعی و دائمی درمان نمی کنند.

برخی از اورولوژیست ها و متخصصان سکس تراپیست درمان با استفاده از تکنولوژی شاک ویو که به عنوان شاک درمانی نیز شناخته می شود، به عنوان یک روش جایگزین و بدون عارضه برای درمان اختلالات عملکرد جنسی مردان معرفی و توصیه کرده اند. نگه داشتن نعوظ با شاک ویو  می تواند نقش چشمگیری در درمان اختلال نعوظ (ED)، بدون نیاز به استفاده از دارو ، بازی کند.

 

نگه داشتن نعوظ با شاک ویو

 

شوک درمانی یا شاک ویو تراپی شامل استفاده از امواج صوتی با شدت کم است که از طریق بافت نعوظ عبور می کند و از طریق پاکسازی پلاک از عروق خونی و احیای رشد عروق خونی جدید، عملکرد طبیعی نعوظ را بازسازی می کند. این درمان کاملا غیر تهاجمی، بدون درد و خونریزی است و یک نتیجه مطلوب و نعوظ کامل و طولانی را پس از چندین جلسه درمانی به دنبال دارد. نگه داشتن نعوظ با شاک ویو در بیماران مبتلا به دیابت و قند خون بالا نیز و همچنین مردان بالای 60 سال نیز قابل استفاده است.

از آنجا که نگه داشتن نعوظ با شاک ویو یک روش درمانی بسیار جدید در ایران است. تعداد مطالعات انجام شده بر روی بیمارانی که تحت درمان با این روش قرار گرفته اند بسیار اندک است . اما شاک ویو تراپی پیش از این در بسیاری حوزه های دیگر پزشکی از جمله درماتولوژی و روماتولوژی استفاده شده و نتایج موثر و مطلوب داشته است . تا کنون هیچ عارضه جانبی خطرناکی به دنبال استفاده از شاک ویو گزارش نشده است.

 

 

شاک ویو تا چه مدت باعث نعوظ طولانی می شود

 

 

مطالعات نشان می دهد درمان شاک ویو برای سفت ماندن آلت در حین رابطه زناشویی به میزان تقریبی 70 % موثر است . یعنی از هر 100 بیمار که شاک ویو تراپیشده اند 70 نفر موفق به درمان می شوند، این مطالعات هم چنین نشان می دهد در طی دوسال این بیماران مجدد نیاز به درمان خواهند داشت . در طول پیگیری اثر درمان در تمام بیماران مبتلا به دیابت که در ابتدا اختلال نعوظ شدید آنها درمان شده بود ، از دست رفت. علت بازگشت بیماری، وجود تخریب عروقی پیشرونده در بیماران دیابتی است.  با این حال، در صورتیکه بیماران دیابتی در ابتدای شروع علایم برای درمان مراجعه کنند احتمال 66٪ وجود دارد که تأثیر مثبت درمان را دریافت کنند. ولی به طور کلی در بیماران باعلایم ناتوانی خفیف در نگه داشتن نعوظ نتایج درمان برای سالها حفظ خواهد شد. بنابراین نتیجه درمان کاملا بستگی به این دارد که شما به موقع به پزشک مراجعه کنید

درمان کوتاه مدت ضربه موج که شاک نامیده می شود برای نعوظ طولانی در حین رابطه هم در کوتاه مدت موثر است هم در دراز مدت. اما اثر درمان پس از دو سال در نیمی از بیماران حفظ می شود و سایر بیماران باید مجددا دوباره تحت درمان قرار گیرند.

 

 

نگه داشتن نعوظ با درمان دارویی

 

 

یک دسته دارویی وجود دارند که استفاده از این داروها بسیار فراگیر است. این داروها به نگه داشتن نعوظ کمک می کنند ولی دارای عوارض هستند. بیشترین عارضه این داروها در بیماران قلبی و مبتلایان به فشار خون دیده می شود . 

این داروها جزء دسته داروهای  مهار کننده های فسفودی استراز 5 هستند . 4 داروی اصلی در این گروه وجود دارد که عبارتند از 

1- ویاگرا 

2- سیالیس

3- استندرا

4- لویترا

 

 

استفاده از ژل ها برای نگه داشتن نعوظ

 

 

ژل هایی مانند ژل سیلدینافیل و یا ژل تادالافیل می تواند به شما کمک کند تا نعوظ طولانی تری داشته باشید و دوام نعوظ شما بیشتر شود . البته در بین بیماران مراجعه کننده به کلینیک کامش استفاده از ژل نگهدارنده سفتی آلت کمتر موثر گزارش شده است. علت این تاثیر کم میزان اندک نفوذ ژل از پوست بدنه آلت به داخل و تاثیر ماده موثره ژل بر روی رگهای آلت است. 

نظرات

captcha Refresh
ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۲۸۰۰
پاسخحدود یک ماه است که وسط رابطه یهو آلتم شل میشه آیا علتش می تونه این باشه که از همسرم حشم دارم و در طول رابطه همش به مشکلاتمون فکر می کنم .
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۲۸۰۰

بله مشکلات رابطه ای می تواند باعث اختلال نعوظ شود . ولی افت ناگهانی سفتی آلت در وسظ رابطه میتواند ناشی از مشکلات عروقی آلت باشد . بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰
پاسخمن سابقه وسواس دارم و اخیرا نگه داشتن نعوظ برام مشکل شده و وسط رابطه یهو آلتم می خوابه . چه درمانی توصیه می کنید .
ادمین
۱۴۰۲/۰۶/۰۴۰۰

بهتر است برای درمان مشکل زمینه ای به پزشک مراجعه کنید . در بیماران با اختلال وسواس مشکلات جنسی شایع است و اغلب با درمان وسواس اختلال جنسی نیز کاهش می یابد 

ناشناس
۱۴۰۲/۰۵/۰۶۰۰
پاسخوسط رابطه تا حواسم پرت میشه آلت شل میشه و سفتی آلت از بین می‌رود دیگه نمی تونن دخول بکنم . برای بهتر راست شدن آلت شاک ویو انجام بدم خوبه ؟ چند جلسه باید بیام ؟
ناشناس
۱۴۰۱/۰۹/۰۲۰۰
پاسخوقتی آلت سفت میشه .این سفتی برای چقدر بمونه خوبه . من بیشتر از چند دقیقه آلتم سفت نمی مونه و دائم باید تحریک بشه تا سفت باشه .
ادمین
۱۴۰۱/۰۹/۰۲۰۰

در افراد مختلف مدت سفت ماندن آلت متفاوت است. اکثر افراد بدون تحریک نگه داشتن نعوظ دشوار است . بهتر است چند بار رابطه به صورت مداوم تا تخلیه منی انجام شود . 

ناشناس
۱۴۰۱/۰۸/۱۶۰۰
پاسخحاجی کرولالی جواب نمیدی
ناشناس
۱۴۰۱/۰۷/۰۴۰۰
پاسخعدم توانایی در نگه داشتن نعوظ نشون دهنده یک بیماریه یا فقط ناتوانی جنسیه
ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰
پاسخمن 74 سالمه و مجدد ازدواج کردم و تا الان نعوظ خوب و کاملی داشتم ، اخیرا زمانیکه پوزیشن عوض می کنم آلت شل میشه به طوریکه نگه داشتن سفتی برای ورود مجدد آلت به واژن امکان پذیر نیست . چه درمانی توصیه می کنید .
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۴۰۰

سلام 

با توجه به اینکه در دهه 70 فشار خون و دیابت بیشتر رخ می دهد لذا برای درمان باید حتما بررسی کامل از نظر بیماری های زمینه ای مانندفشار خون و دیابت انجام شود . بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

ناشناس
۱۴۰۱/۰۶/۲۲۰۰
پاسخبرای نگه داشتن نعوظ در طول رابطه چه پوزیشنی رو توصیه می کنید . پوزیشن در نخوابیدن آلت در داخل واژن موثر است
ادمین
۱۴۰۱/۰۶/۲۳۰۰

اگر در حین رابطه زناشویی آلت در داخل واژن شل می شود . بهتر است از پوزیشن هایی که زن در بالاست استفاده نکنید.

احمد جباری
۱۳۹۸/۱۲/۲۸۰۰
پاسخکرولاله

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 13

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...