این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش کاملا محفوظ می باشد

برای تماس تصویری با پزشک از لینک درخواست تماس وارد شوید.ضمنا  ازپذیرفتن بیماران حضوری بدون دستکش و ماسک معذوریم. برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی از پذیرفتن همزمان بیماران در کلینیک اجتناب خواهد شد.

کلینیک تخصصی سلامت جنسی کامش

نگه داشتن نعوظ با دستگاه شاک چگونه انجام می شود؟

نگه داشتن نعوظ با دستگاه شاک چگونه انجام می شود؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/02/07 نظر 1 بازدید 12,207

اختلال نعوظ یک حالت بسیار آزار دهنده و ناراحت کننده است که کارشناسان می گویند حدود نیمی از مردان 40 تا 70 ساله را تحت تاثیر قرار می دهد. ترس ناخوشایند از عدم توانایی در داشتن نعوظ قوی، تبدیل به یک کابوس تازه برای مردان شده است که اغلب با تصور شکست، از دست دادن شأن و مردانگی برای آنان برابر است. 

اختلال در نعوظ  آلت چیست ؟

اختلال نعوظ یک حالت بسیار آزار دهنده و ناراحت کننده است که کارشناسان می گویند حدود نیمی از مردان 40 تا 70 ساله را تحت تاثیر قرار می دهد. ترس ناخوشایند از عدم توانایی در داشتن نعوظ قوی، تبدیل به یک کابوس تازه برای مردان شده است که اغلب با تصور شکست، از دست دادن شأن و مردانگی برای آنان برابر است.بنابراین واضح است که با اولین علایم برای درمان اختلال نعوظ اقدام کنند.

اگر از اختلال نعوظ (ED) رنج می برید، تقریبا همیشه می توانید با روش نگه داشتن نعوظ با شاک ویو بدون استفاده از ویاگرا یا سایر داروها به تقویت نعوظ خود و داشتن نعوظ طولانی کمک کنید. استرس همواره می تواند منجر به بدتر شدن اختلالات عملکرد جنسی و مقاومت آنها به درمان شود. پس اگر شما از اختلال نعوظ رنج می برید به یاد داشته باشید اولین قدم حفظ آرامش و دوری از استرس است. سپس سعی کنید برای جلوگیری از این وضعیت به یک کلینیک سلامت جنسی  برای شاک ویو تراپی مراجعه کرده و برای درمان آن اقدام کنید.

 

آزمون وسواس فکری و عملی

 

روش های تقویت و افزایش نعوظ :

محققان در حال تحقیق و بررسی جهت ارائه روش های نوین تقویت نعوظ برای درمان شلی آلت ودرمان اختلال نعوظ هستند که  عوارض جانبی کمتر و در عین حال اثر گذاری بیشتری داشته باشند. در حال حاضر داروهای خوراکی متعددی برای درمان شلی آلت وجود دارند که هرکدام دارای یک یا چند عارضه جانبی می باشد و بدون شک هیچ کدام از این داروها، ناتوانی جنسی را به صورت قطعی و دائمی درمان نمی کنند.

برخی از اورولوژیست ها و متخصصان سکس تراپیست درمان با استفاده از تکنولوژی شاک ویو که به عنوان شوک درمانی نیز شناخته می شود، به عنوان یک روش جایگزین و بدون عارضه برای درمان اختلالات عملکرد جنسی مردان معرفی و توصیه کرده اند. نگه داشتن نعوظ با شاک ویو  می تواند نقش چشمگیری در درمان اختلال نعوظ (ED)، بدون نیاز به استفاده از دارو ، بازی کند.

مکانیسم نگه داشتن نعوظ با شاک ویو چیست؟

شوک درمانی یا شاک ویو تراپی شامل استفاده از امواج صوتی با شدت کم است که از طریق بافت نعوظ عبور می کند و از طریق پاکسازی پلاک از عروق خونی و احیای رشد عروق خونی جدید، عملکرد طبیعی نعوظ را بازسازی می کند. این درمان کاملا غیر تهاجمی، بدون درد و خونریزی است و یک نتیجه مطلوب و نعوظ کامل و طولانی را پس از چندین جلسه درمانی به دنبال دارد. نگه داشتن نعوظ با شاک ویو در بیماران مبتلا به دیابت و قند خون بالا نیز و همچنین مردان بالای 60 سال نیز قابل استفاده است.

از آنجا که نگه داشتن نعوظ با شاک ویو یک روش درمانی بسیار جدید در ایران است. تعداد مطالعات انجام شده بر روی بیمارانی که تحت درمان با این روش قرار گرفته اند بسیار اندک است . اما شاک ویو تراپی پیش از این در بسیاری حوزه های دیگر پزشکی از جمله درماتولوژی و روماتولوژی استفاده شده و نتایج موثر و مطلوب داشته است . تا کنون هیچ عارضه جانبی خطرناکی به دنبال استفاده از شاک ویو گزارش نشده است.

بیشتر بخوانید: درمان شلی آلت مردان با تکنولوژی شاک ویو

نگه داشتن نعوظ با شاک ویو چقدر موثر و چه مدت ادامه می یابد ؟

محققان دریافتند که در یک ماه، 99 بیمار (63.5 درصد) موفق به درمان شدند، اما در طی پیگیری، کاهش شدید تداوم اثر مشاهده شد. در دو سال گذشته، تنها 5/53 درصد از بیماران که در ابتدا موفق شدند، تأثیر مثبت داشتند. در طول پیگیری اثر درمان در تمام بیماران مبتلا به دیابت که در ابتدا اختلال نعوظ شدید از دست داده بودند، از دست رفت. با این حال، برای بیماران مبتلا به اختلال نعوظی خفیف بدون دیابت، احتمال 76٪ وجود دارد که تأثیر مثبت درمان ضعیف با شدت کم، پس از دو سال حفظ شود.

نویسندگان نوشتند: “درمان کوتاه مدت ضربه موجک در کوتاه مدت موثر است اما اثر درمان پس از دو سال در نیمی از بیماران حفظ می شود.” “در بیماران مبتلا به اختلال عملکرد نعوظی خفیف، اثر مثبت بیشتر احتمال دارد که حفظ شود .اما بر اساس مطالعه منتشر شده در مجله اورولوژی اثر شوک درمانی برای نگه داشتن نعوظ به ویژه در کسانی که اختلال عملکرد شدید اولیه داشتند ، پس از دو سال کاهش می یابد”

نظرات

captcha Refresh
احمد جباری
۱۳۹۸/۱۲/۲۸۰۰
پاسخکرولاله

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 7

آخرین دانلود های رایگان

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار ومطالب سایت با خبر شوید...